Hejtmanka Stráská poděkovala zemědělcům za úrodu i odvedenou práci

24.08.2019 22:43 | Zprávy
autor: PV

Hejtmanka Stráská zahájila na Živitelce Národní dožínky a poděkovala zemědělcům za úrodu i odvedenou práci. V průvodu šel i premiér Babiš.

Hejtmanka Stráská poděkovala zemědělcům za úrodu i odvedenou práci
Foto: Jihočeský kraj
Popisek: Hejtmanka Jihočeského kraje Ivana Stráská

Země živitelka je tradiční a každoroční setkání všech, kteří po celý rok tvrdě pracují. Starají se o to, abychom se měli dobře. A že to není lehká práce, to dobře ví každý, kdo někdy zkusil něco vypěstovat nebo vychovat. Hejtmanka Ivana Stráská to řekla během zahájení Národních dožínek v rámci Země živitelky v sobotu 24. srpna. Slavnostního průvodu se kromě dalších hostů zúčastnil i premiér Andrej Babiš.

Kuřata nerostou v supermarketu. Jsou za tím pot a mozoly

Stráská u této příležitosti poděkovala zemědělcům, že se jim urodilo, a že během příštího roku nemusíme mít starost o svou existenci. „Děkuji vám za práci i vytrvalost, kterou máte, i když, bohužel, část naší populaci si myslí, že kuřata rostou v supermarketu. Těm bych ráda vzkázala, že za tím stojí práce konkrétních lidí, pot a mozoly. Ale zároveň i radost z odvedené práce a dosažených výsledků. Přeji vám, aby vám ta radost vydržela,“ dodala hejtmanka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Co s tím hodláte dělat?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Výsměch více než jednomu milionu občanů

10:17 Gregorová (Piráti): Výsměch více než jednomu milionu občanů

Ničení videoher musí průmysl vyřešit dobrovolně, zní z Evropské komise.