Heller (KDU-ČSL): Jak Zimola lže, díl devadesátý sedmý

04.06.2015 21:20

Je smutné, že hejtman Jihočeského kraje si není schopen dohledat relevantní informace a zapojuje se do šíření lží a pomluv. Ostatně vzhledem k jeho lánské minulosti, kdy lhal, až se na D3 prášilo, to asi mnoho lidí nepřekvapí.

Heller (KDU-ČSL): Jak Zimola lže, díl devadesátý sedmý
Foto: hellersimon.cz
Popisek: Šimon Heller

Na tiskové konferenci ve středu 3. června se hejtman Zimola omlouval prezidentovi Zemanovi za to, že údajně Mladí lidovci na Zemana při příjezdu pokřikovali neslušný komentář. Pravděpodobně se tuto lež doslechl od mluvčího prezidenta pana Ovčáčka, který s ní přišel hned v pondělí 1. června. Jediným Mladým lidovcem na happeningu před krajským úřadem dne 1. června jsem však byl já a vzhledem k desítkám kamer na místě si každý může jednoduše ověřit, že jsem nic takového neřekl. Já i drtivá většina z přítomných jsme vyjadřovali slušným způsobem nesouhlas s lánskými lháři Zemanem a Zimolou. Dále byla na akci přítomna jediná další členka KDU-ČSL (nikoli členka Mladých lidovců, z.s.), která přišla vyjádřit svůj nesouhlas i přes vysoký stupeň těhotenství, samozřejmě slušným způsobem.

Je smutné, že nejvyšší představitel kraje a mluvčí prezidenta si nejsou schopni dohledat relevantní informace. A to i přes fakt, že na krajském úřadě je z peněz daňových poplatníků placená celá horda lidí na tiskovém oddělení, kteří jak známo mají v popisu práce dobře prodávat našeho pana hejtmana v médiích a dělat mu PR. Až tak Zimolu zase někde v televizi uvidíte, uvědomte si, že to platíte právě Vy.

Pokud to byl od pana hejtmana omyl, přeji mu, aby se obklopil schopnějšími lidmi, kteří mu informace zprostředkovávají. Pokud to omyl nebyl, nikoho to po lánských zkušenostech už asi nepřekvapí.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Kde chce vzít ministerstvo obrany peníze na další zbrojení ?

Vláda ČR stále více zadlužuje další generace. Prioritou ministerstva obrany je přesto navýšení jejího rozpočtu na 2 % HDP, což znamená nárůst o několik desítek miliard Kč. Kde chcete získat požadované finance ? Neměly by být požadované finance určeny raději pro jiné resorty ?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Laudát (KAN): Merkelová neměla páky

10:07 Laudát (KAN): Merkelová neměla páky

Komentář na facebookovém profilu k důsledkům politiky německé exkancléřky Angely Merkelové