Herman (ANO): Zaplatil jsem vyměřenou pokutu a tím považuji celou věc za uzavřenou

04.03.2021 12:35

Reakce na výzvu pana Kašpara ke složení zastupitelského mandátu.

Herman (ANO): Zaplatil jsem vyměřenou pokutu a tím považuji celou věc za uzavřenou
Foto: Archiv Martina Hermana
Popisek: Martin Herman
reklama

Vážení kolegové, dovolte mi reagovat na výzvu pana Kašpara ke složení zastupitelského mandátu. Tento mandát mi byl svěřen na základě volebních výsledků a hlasů občanů Středočeského kraje.

Anketa

Má vláda Andreje Babiše dovládnout do voleb?

85%
15%
hlasovalo: 19647 lidí

Ano, udělal jsem chybu. Ne však ve zlém úmyslu. Mnohokrát jsem se omluvil, avizoval, že případnou pokutu hygieny přijmu s pokorou, a to se také stalo. Velmi mě mrzí, ze i přesto všechno a s vědomím toho, že jsem nikoho  nevystavil žádnému nebezpečí, dělají kolegové ze STAN z celé věci politikum.

Dovoluji si tvrdit, že podobné chování STAN je i zásadní součástí problému na celostátní úrovni a nehodlám akceptovat doslova "dolování" politického kapitálu a "honění" volebních preferencí na úkor nelehké situace, ve které se nachází občané našeho kraje i celé republiky. Přesně takový přístup považuji za kontraproduktivní nejen na krajské úrovni.

Se vší rozhodností tedy chci prohlásit, že mandát nehodlám složit na základě podnětu lidí, kteří vidí papalášství v tom, že jsem se účastnil jednání na KÚ. Lidí, kteří se odvolávají na čest, svědomí a věrnost České republice a přitom se nestydí používat informace o mně a mém malém synovi protizákonně uniklé z KHS. A konečně lidí, kteří se neumí se svým kritikem utkat jinak, než formou udávání a trestních oznámení.

Dnes jsem zaplatil vyměřenou pokutu a tím považuji celou tuto nešťastnou věc za uzavřenou a to především s ohledem na moji rodinu. Je totiž naprosto zřejmé a já to považuji za skandální, že došlo k úniku informací z KHS a já svoje blízké nehodlám dál vystavovat nebezpečí.

Těším se na další spolupráci!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Třeštíková: Praha na Den Země symbolicky nerozsvítí téměř 50 památek

22:48 Třeštíková: Praha na Den Země symbolicky nerozsvítí téměř 50 památek

Hlavní město dnes, na Den Země, nerozsvítí na sedmnáct set svítidel osvětlujících téměř pět desítek …