Hladík (KDU-ČSL): Písečtí lidovci chtějí především spojovat

19.09.2022 17:36 | Zprávy

Písecká KDU-ČSL představila svojí kandidátku a program pro komunální volby. V jejím čele stojí opět dosavadní první místostarosta města Petr Hladík.

Hladík (KDU-ČSL): Písečtí lidovci chtějí především spojovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda KDU-ČSL Petr Hladík

 Programové priority se dotýkají všech důležitých oblastí života města a jeho leitmotivem je idea spojování a propojování. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Filip Turek byl položen dotaz

Kdo vás poškozuje?

Podle mě to ani není potřeba, jelikož vy se poškozujete svými činy a chováním sám. Nemyslíte? A to, že chcete odevzdat řidičák, není to jen předvolební gesto, které pak nenaplníte? Protože, co vám brání ho odevzdat už teď, když jste se k té rychlé jízdě, která je o papíry, vlastně už dávno přiznal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Exner (STAN): Tohle by si mělo ANO započítat do volební kampaně

13:05 Exner (STAN): Tohle by si mělo ANO započítat do volební kampaně

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k dlouhému projevu Andreje Babiše v Poslanecké sněmov…