Hlavu vzhůru: Volby rozhodnou i o české koruně - odmítněme euro

14.10.2013 21:00 | Zprávy

Máme si ponechat českou korunu? A tím si zachovat finanční nezávislost? Nebo přijmout euro a s ním i povinnost platit cizí dluhy?

Hlavu vzhůru: Volby rozhodnou i o české koruně - odmítněme euro
Foto: hns
Popisek: Vydrží evropská měna?

Občané v tom mají jasno: volí korunu. Jenomže politické elity mají názor přesně opačný. Volba těchto elit do Sněmovny znamená i blížící se konec české měny.

ČSSD, KSČM, TOP 09, KDU-ČSL jsou pro rychlé přijetí eura. ODS vyhrožuje referendem, ale otevřeně říci, že máme odmítnout společnou měnu a s ní i společné dluhy, se bojí.

Jedinou relevantní stranou, která nahlas říká, že si máme ponechat korunu a odmítnout povinné zavedení eura, je Hlavu vzhůru. Budeme tedy v nové Sněmovně jediní, kteří budou hájit zájmy oněch osmdesáti procent občanů, kteří zásadně odmítají evropskou měnu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: HLAVU VZHŮRU!

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Opuštění tradičního voliče a programu se nevyplácí

22:31 Senátor Hraba: Opuštění tradičního voliče a programu se nevyplácí

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k SOCDEM.