Hlubuček (STAN): Parter před Šlechtovou restaurací čeká rekonstrukce

23.10.2019 12:54 | Zprávy
autor: PV

Rada hl. m. Prahy dnes rozhodla o výběru dodavatele veřejné zakázky na rekonstrukci parteru před Šlechtovou restaurací. Stala se jím společnost PSS Bohemia, s.r.o., s nabídkovou cenou 23 695 591 Kč bez DPH.

Hlubuček (STAN): Parter před Šlechtovou restaurací čeká rekonstrukce
Foto: archiv starosty
Popisek: starosta obce Lysolaje Ing. Petr Hlubuček (STAN)

Předmětem plnění veřejné zakázky je rekonstrukce centrálního prostoru před Šlechtovou restaurací ve Stromovce, který je jedním z nejvýznamnějších cílových míst v celém parku.  Naváže na opravu restaurace samotné a na rekonstrukci dna bývalého rybníka. Parter bude zcela obnoven včetně květinových záhonů, trávníků, závlah, odvodnění a zpevněných ploch. Součástí rekonstrukce bude instalace veřejného osvětlení a doplnění mobiliáře.

„Věřím, že návštěvníci Stromovky novou podobu Šlechtovy restaurace a jejího blízkého okolí ocení,“ uvedl náměstek primátora hl. m. Prahy pro oblast infrastruktury Petr Hlubuček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Proč by nemohla vzniknout jakákoliv neziskovka?

Ať si vznikají, když na to nebude přispívat stát. Podle mě ten by měl přispívat jen ty, co pomáhají třeba nemocným nebo v sociální oblasti, nebo třeba i zvířatům. Nevím tak, zda je potřeba nějaký zákon? Nestačí, když si stát prověří, komu peníze dá? Dělá to nyní? Nebo na to nemá nástroje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Svět bez garancí - Hormuz, válka a nutnost spoléhat se na sebe.

9:15 Vích (SPD): Svět bez garancí - Hormuz, válka a nutnost spoléhat se na sebe.

Napětí mezi Íránem, USA a Izraelem se v posledních dnech proměnilo v otevřený ozbrojený konflikt.