Hlubuček (STAN): U Lítožnice vzniká nový les

15.04.2021 11:30 | Zprávy
autor: PV

Nedávné uzavření okresů jasně ukázalo, jak důležitou roli v životě Pražanů hraje veřejná zeleň. Mezi Běchovicemi, Dubčí a Kolodějemi se nyní vysazuje nový les u Lítožnice.

Hlubuček (STAN): U Lítožnice vzniká nový les
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hlubuček

Na ploše zhruba 5,3 hektaru původně zemědělských pozemků bude vysazeno 53 000 kusů nových stromů. V druhovém složení převažují listnaté stromy, zejména dub zimní, lípa srdčitá, buk lesní a habr obecný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konzervativní strana: 81. výročí ukončení 2. světové války v Evropě

23:08 Konzervativní strana: 81. výročí ukončení 2. světové války v Evropě

Vybízíme vládu ČR, aby nesnižovala výdaje na obranu a aby se zasazovala o pokračování co nejširší a …