Hnutí ANO ve Zlínském kraji má kandidáty do krajských voleb 2016

22. 2. 2016 7:26

Kandidátka Hnutí ANO do říjnových krajských voleb 2016 má 45 jmen. Shodly se na nich oblastní sněmy ve Zlíně, Kroměříži, Uherském Hradišti a Vsetíně.

Hnutí ANO ve Zlínském kraji má kandidáty do krajských voleb 2016
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Dokument pak schválil krajský sněm Zlínského kraje o uplynulém víkendu. Navrženou kandidátku ještě musí definitivně schválit Výbor hnutí. Na první příčku byla navržena poslankyně a členka předsednictva Hnutí ANO Margita Balaštíková, která svou současnou angažovaností na půdě Poslanecké sněmovny jednoznačně potvrzuje, že jí tato pozice náleží.

Do první pětice na kandidátce se dostaly vejmi zajímavé osobnosti. Patří k nim např. Doc. MUDr. Michal Filip, Ph.D., který je primářem neurochirurgie Krajské nemocnice Tomáše Bati, starostka Napajedel Irena Brabcová, místostarosta Holešova Ing. Radek Doležel či ředitelka Střední průmyslové školy ve Valašském Meziříčí Ing. Jindra Mikuláštíková, MBA. Tato první pětice podle slov Margity Balaštíkové naplňuje především požadavek odbornosti, která bude požadována od krajských zastupitelů. Do 14 dnů bude uspořádáno setkání první pětice kandidátů, kteří se budou zabývat prioritami volebního programu Hnutí ANO v tomto regionu. Kandidátka na hejtmana Margita Balaštíková zdůraznila: „Je samozřejmě velmi důležité zeptat se i občanů, co chtějí a co je podle jejich názoru nutné řešit“.

Delegáti krajského sněmu navrhli také kandidáta do voleb do Senátu Parlamentu České republiky 2016, kterým je Ing. Jan Hašek, jenž je mimo jiné členem Agrární komory Zlínského kraje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kůs (Piráti): Smlouvy v Plzni by už měly být zadávány bez chyb

21:34 Kůs (Piráti): Smlouvy v Plzni by už měly být zadávány bez chyb

Zneplatnění smluv a případné škody pro město. K tomu všemu mohlo dojít kvůli nedůslednému uveřejňová…