Hodek (ČSSD): Centrum sociálních služeb Praha opět pořádá pro lidi bez domova bezplatné očkování psů

12.11.2018 11:32 | Zprávy
autor: PV

Příspěvková organice hlavního města Prahy Centrum sociálních služeb Praha už poněkolikáté pořádá pro lidi bez domova bezplatné očkování psů. Akce se uskuteční ve čtvrtek 15. listopadu 2018 od 9 do 11 hodin v pražské Michli.

Hodek (ČSSD): Centrum sociálních služeb Praha opět pořádá pro lidi bez domova bezplatné očkování psů
Foto: Ladislav Carda
Popisek: radní Daniel Hodek (ČSSD)

„Vzhledem k tomu, že ze strany lidí bez přístřeší je zájem se starat o své čtyřnohé miláčky, rozhodli jsme se ve spolupráci s centrem sociálních služeb už po šesté jim umožnit bezplatně naočkovat jejich psy proti vzteklině, psince a psoriáze. Naší snahou je tímto způsobem přispět nejen k větší ochraně samotných psů, ale i Pražanů, kteří se s nimi dostanou do styku,“ uvedl radní pro sociální oblast Daniel Hodek.

Kromě očkování budou mít lidé bez přístřeší příležitost konzultovat zdravotní stav a péči svých psů. „Psi budou také označeni čipy, s jejichž pomocí mohou být identifikováni v případě zaběhnutí či odchytu a případně vráceni majitelům,“ upřesnil ředitel Centra sociálních služeb Praha Tomáš Ján.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Evropský koordinovaný přístup

Myslíte, že lze na něco takového fakt spoléhat, a že to přinese něco pozitivního? Vždyť za většinu problémů co se týká energetiky a nejen jí může podle mě právě EU svou politikou nebo to snad vidíte jinak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Na Hradě sedí loutka bruselských mocipánů destruující naši suverenitu

19:02 Rajchl (PRO): Na Hradě sedí loutka bruselských mocipánů destruující naši suverenitu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k prezidentu Petru Pavlovi.