Holík (SPD): Proč není na agenty Miškina a Čepigu vydán mezinárodní zatykač?

06.05.2021 18:20 | Zprávy
autor: PV

Interpelace na 98. schůzi Poslanecké sněmovny 6. května 2021na premiéra Babiše ve věci Vrbětice, mezinárodní zatykač.

Holík (SPD): Proč není na agenty Miškina a Čepigu vydán mezinárodní zatykač?
Foto: Daniela Černá
Popisek: Jaroslav Holík

miére, jenom pro dokreslení jsem z východní Moravy, do Vrbětic to mám asi 20 kilometrů vzdušnou čarou a tím neštěstím v roce 2014 jsem se poměrně podrobně zabýval. V současné době Českou republikou asi měsíc otřásají nové zprávy. Nové zprávy v kauze o výbuchu tohoto muničního skladu. Nechci se klonit ani na stranu nového vyšetřování, které inicioval nejmenovaný novinář, ale nechci to ani zpochybňovat. K tomu nemám oprávnění.

Moje otázka zní. Pokud máme důkazy o vině GRU natolik průkazné, tak proč není na agenty Miškina a Čepigu vydán mezinárodní zatykač? A abych tuto interpelaci urychlil, zadám i doplňkovou otázku. Jsou indicie, které mají naši vyšetřovatelé, natolik prokazatelné, anebo patří do kategorie science fiction?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Krutílek byl položen dotaz

VPN

Dobrý den pane Krutílku, nemáte jako já dojem, že regulace VPN jen potvrzuje, že Brusel chce prostě vermomocí zasahovat do soukromí lidí a šmírovat nás? To už je opravdu jak někde v Číně nebo Rusku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministr Červený: Bez práva veta budeme jen do počtu

21:03 Ministr Červený: Bez práva veta budeme jen do počtu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k snahám Evropské unie zrušit právo veta