Holiš (ANO): Město Rožnov získalo dotaci na stavbu kulturního centra v hodnotě 50 milionů

30.04.2020 9:41 | Zprávy
autor: PV

Město Rožnov pod Radhoštěm v pátek odpoledne obdrželo pozitivní zprávu. Na stavbu kulturního centra získalo dotaci na pasivní standard budovy ve výši 50 milionů Kč včetně DPH.

Holiš (ANO): Město Rožnov získalo dotaci na stavbu kulturního centra v hodnotě 50 milionů
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Moderní veřejná stavba bude splňovat nejvyšší energetické nároky a půjde příkladem ostatním. Momentálně probíhá nadlimitní veřejná zakázka na dodavatele stavby kulturního centra, jejíž vyhodnocení proběhne na konci května 2020.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Barbora Urbanová byl položen dotaz

Právo se ptát

Podle vás je úkolem novinářů se kriticky ptám a politik by měl reagovat. Nic proti tomu. Ale myslíte, že stejné právo nemáme i my? A proč třeba vy neodpovídáte na to, co se vás zde občané ptají? Nemyslíte, že právě občanům byste se měli jako politici zpovídat především?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

KSČM: Stát musí zabránit nové vlně zdražování

4:31 KSČM: Stát musí zabránit nové vlně zdražování

KSČM opakovaně vyjadřuje vážné znepokojení nad eskalací konfliktu na Blízkém východě v souvislosti s…