Honzárek (TOP 09): Mým cílem je zlepšení komunikace kraje s obcemi

21.03.2016 16:48 | Zprávy
autor: PV

Duo Libor Honzárek a Hana Veronika Konvalinková povede do krajských voleb koalici TOP 09 a Strany zelených. Společně strany nominovaly také kandidáta, který se v jihlavském okrsku bude ucházet o místo v Senátu. Do boje v barvách koalice vyrazí Milan Kolář, úspěšný pořadatel festivalu Prázdniny v Telči a náměstek jihlavského primátora.

Honzárek (TOP 09): Mým cílem je zlepšení komunikace kraje s obcemi
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

„Chtěl bych především zlepšit komunikaci kraje s obcemi. Myslím, že si obyvatelé našeho kraje zaslouží kvalitní silnice,“ řekl nový lídr Libor Honzárek, který je i místostarostou v Havlíčkově Brodě. „Například nedávno podepsané memorandum 4 měst, 12 obcí a několika zaměstnavatelů z Třebíče a okolí poukázalo na nevyhovující stav silnic, který neumožňuje bezproblémovou dostupnost obcí a měst, nebo propojení se strategickou dálnicí D1, či s rakouskou hranicí. Podobných lokalit je na Vysočině mnoho.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Konkurenceschopnost Evropy

Můžete ten váš plán, jak posílit konkurenceschopnost Evropy představit i nám? Já se bojím, že Evropě ujel vlak, do kterého půjde nasednout už dost těžko.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šlachta (Přísaha): Lidé v této zemi nesmí mít strach

8:05 Šlachta (Přísaha): Lidé v této zemi nesmí mít strach

Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na snižování výdajů na obranu