Janeček (O.K. strana): Chování poslankyně J. Černochové je smutné

09.12.2013 7:38

Reakce na vyjádření Jany Černochové.

Janeček (O.K. strana): Chování poslankyně J. Černochové je smutné
Foto: red
Popisek: Jiří janeček, pověřený předseda Občanské konzervativní strany

Je smutné, když se bývalá kolegyně z ODS  uchyluje k pomluvám a osočování jiných politických konkurentů. Jsem připraven bojovat programově, ideově a diskutovat, který program je pro tuto zemi výhodnější. Zda zvyšování daní, či program první práce, první byt, který hájila i paní Černochová (ODS), a nebo naopak, náš  program snižování daní, malý efektivní stát, atd.

Ano, toto je férový souboj o voliče, na to budu reagovat. Lidé jako já jsme neopustili ODS. ODS opustila nás svým levicovým směřováním. Buď jsme se mohli přidat a podporovat zvyšování daní, neplnění volebních slibů, nebo odejít. Odešli jsme, a tak jako Michal Doktor (lídr v Jihomoravského kraje), tak i já jsem kandidoval za Blok hlavu vzhůru (5. místo v Praze). Já jsem zde kandidoval  hlavně kvůli Václavu Klausovi. Program byl pravicový, a tudíž mně blízký.  Jinak jsem nebyl v ČSSD, ale byl jsem v mládí v organizaci Mladých sociálních demokratů. Tady bych použil citát  Winstona Churchilla: „Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce, kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.“ Mně bude letos v prosinci čtyřicet :-) a věřím, že v lednu 2014 bude OK strana již registrována.

Při této příležitosti vyzývám všechny kolegy ze všech stran, pojďme bojovat o voliče férově, bez osobních útoků. Pojďme se dohadovat, bojovat o program a o směřování České republiky. Za naše kolegy slibuji, že od nás neuslyšíte žádný osobní útok. Divím se, že místo tohoto článku ODS nebojuje proti sektorové dani.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Jiří Janeček

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Valenta: Zrušme to a všem kromě cifršpionů a bonzáků se uleví

11:04 Senátor Valenta: Zrušme to a všem kromě cifršpionů a bonzáků se uleví

Vláda přišla s elektronickou evidencí tržeb na náklady podnikatelů, znepříjemnila jim život a mnohé …