Janeček (O.K.strana): Kdo je větší debil?

10.03.2015 11:15 | Zprávy

Tunel Blanka by byl již dávno otevřen, kdyby po naší radě, kde jsem seděl jako radní hl.m. Prahy, v roce 2010 nastoupili kompetenční politici a ne diletanti, kteří do teď hledají výmluvy, proč to nejde.

Janeček (O.K.strana): Kdo je větší debil?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda O.K. strany Jiří Janeček

Politika je řemeslo, kterému je potřeba se vyučit. Pro obyvatele ČR je velmi lákavé vyzkoušet strany, které používají hesla ,,zadarmo a bude líp,,.

Vážení občané, musíme to vydržet do dalších voleb. Občas se k moci dostanou levicoví aktivisté, kteří zastaví pokrok a uvrhne zemi do chaosu. Ale jak dějiny ukazují, lidé nakonec přestanou skákat na sliby a uvědomí si, že jen prací je živ a bez konzervativního přístupu k životu to prostě nejde. My, občanští konzervativci (OK strana), chceme dát lidem příležitost a férové politické prostředí bez zbytečných byrokratických zásahů ze strany státu a Evropské unie, aby mohli plně uplatnit svoje schopnosti!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Írán

Podle vás je režim v Íránu lidský? V čem jako? O USA si iluze nedělám, ale na režimu v Íránu fakt nic pozitivního neshledávám.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

15:29 Josef Skála, Richard Štěpán: Festival Dne vítězství. Oslavy bez bázně a hany. T-34 znovu na Staromáku

Dnem vítězství je 9. květen. Svoboda přišla až toho rána. Do Prahy a nejen sem. Přinesla nám ji Rudá…