Janeček (Otevřeme Česko): Nahlásili jsme se na hygieně

27.10.2021 10:06 | Tisková zpráva

Dnes jsme se dopisem na Hygienickou stanici hlavního města Prahy udali, že 1.11. 2021 v restauraci Šeberák budou vědomě porušovány protipandemická opatření pana Vojtěcha. Chceme jasně deklarovat a prokázat ve střetu s hygienou a policii ČR, že další nařízení jsou protiústavní a diskriminační. Doufáme, že najdou odvahu a přijdou na Šeberák. V současné době jsme rozeslali 345 živnostníkům návod na obranu na základě žádosti o tzv rebelský manuál.

Janeček (Otevřeme Česko): Nahlásili jsme se na hygieně
Foto: Hana Brožková
Popisek: Jiří Janeček

V pondělí 1.11. 2021 v 10:00 proběhne tisková konference Otevřeme Česko - Chcípl PES na kterou vás zveme. Na TK bude představen další postup a logo, které bude lépe definovat současnou situaci.

Dopis zaslaný 27. 10. v 8:00
MUDr. Zdeňka Jágrová
Hygienické stanice hlavního města Prahy

Vážená paní ředitelko

tímto Vám chceme nahlásit zásadní porušení proti pandemických vládních opatření, které proběhne 1.11. od 11 hod. v restauraci Šeberák ulici K Šeberáku na Praze 4, kterou provozuje Jakub Olbert. Dle našich informací bude do restaurace vpuštěn a obsloužen člověk bez OTN ( bez bezinfekčnosti).
Žádáme hygienu a orgány Policie České republiky, aby neprodleně zasáhly proti vědomému porušování vládních proti pandemických opatření.

V Praze dne 27. 10. 2021

Jakub Olbert a Jiří Janeček

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

22:24 Pekarová Adamová (TOP 09): Rodičům malých dětí nesmíme bránit v práci

Komentář na facebookovém profilu k rozšíření možnosti čerpání rodičovského příspěvku