Janeček (Otevřeme Česko): Petice nebyla zařazena na program výboru

22.01.2022 19:38 | Tisková zpráva
autor: PV

Petiční výbor včerejším hlasováním odmítl zařadit na program petici Za normální svět Otevřeme Česko, která má 20 000 podpisů. Ani tuto sněmovnu nezajímá názor dvaceti tisíc občanů ČR.

Janeček (Otevřeme Česko): Petice nebyla zařazena na program výboru
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Janeček z iniciativy Chcípl PES

Členové petičního výboru nebyli kvůli diskriminačním podmínkám vpuštěni na Petiční výbor minulé sněmovny. Doufali jsme, že současní poslanci budou k lidem vlídnější a slovy pana Fialy i slušnější!

Bohužel Fialova vláda jede dál v diskriminaci občanů ČR. To nebyli poslanci ochotni dát lidem 30 minut svého času?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Má Macinka páky na to, vás vyřadit ze summitu NATO?

Aspoň vám tím vyhrožuje a už víme, že to není jeho první výhružka vůči vám. Litujete toho, že jste ho jmenovat? Nebo jmenoval byste ho ještě někdy? Snad aspoň s Turkem teď definitivně necouvnete. Držím vám palce.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Výborný (KDU-ČSL): Babiš podkopává důvěru v nezávislou justici a ústavní instituce

11:02 Výborný (KDU-ČSL): Babiš podkopává důvěru v nezávislou justici a ústavní instituce

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nevydání Andreje Babiše k trestnímu stíhání.