Janeček (Otevřeme Česko): Žádáme o hlasy poradní, abychom pomohli předcházet současným nesmyslným poškozujícím rozhodnutím

14.11.2021 16:27 | Tisková zpráva
autor: PV

Prohlášení

Janeček (Otevřeme Česko): Žádáme o hlasy poradní, abychom pomohli předcházet současným nesmyslným poškozujícím rozhodnutím
Foto: Otevřeme Česko
Popisek: Hnutí Otevřeme Česko normálnímu životu s podporou Chcípl PES

My, občanská sdružení, politická hnutí, strany a občané, vyzýváme vládní, ale i nevládní organizace, aby přijaly naše zástupce, kteří hájí práva a svobody občanů ČR. Žádáme o hlasy poradní, abychom pomohli předcházet současným nesmyslným poškozujícím rozhodnutím, která byla až do dnešní doby v našem právním uspořádání naprosto nepředstavitelná.

V České republice je dlouhodobě porušována Ústava ČR, omezuje se podnikání a dochází k ekonomické likvidaci některých skupin obyvatelstva. Jsme znepokojeni naprostou absencí našeho názoru ve veřejném prostoru a jak je možné vidět z rozhodnutí Nejvyššího správního soudu, jsou tyto názory v demokratické společnosti zcela legitimní.

Nyní dochází k jednání o nás bez nás a je v zájmu celé naší společnosti tento stav změnit. Rozhodují úředníci nebo politici bez znalosti situace a svými rozhodnutími významně ovlivňují hospodářství a život občanů ČR. Bývalý ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček již několikrát odmítl jednat s našimi odborníky a je jedním z hlavních viníků přímo zodpovědných za současný stav, kdy díky brutálním vládním “protipandemickým” zásahům a naprosto neúspěšné podpoře postižených živnostníků a podnikatelů dochází ke krachům, zdražování energií a s tím spojené nezaměstnanosti.

Musíme do naší společnosti opět vrátit zdravou diskuzi, kdy ke kulatému stolu usednou odborníci napříč ekonomickým, zdravotním a názorovým spektrem, aby bylo možné celou situaci probrat ve všech jejích aspektech a na základě toho činit odpovědná a rozumná opatření. Jsme velice znepokojeni situací, kdy je společnost ovládána strachem a kde se vláda chová jako "novodobá šlechta" potírající názory, které nejsou v souladu s jejím oficiálním narativem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Změna Evropy

Zajímalo by mě, jak přesně to myslíte, že se společná Evropa musí měnit? Tvrdíte, že je třeba posílit konkurenceschopnost, bezpečnost, energetickou odolnost. Nemyslíte ale, že právě v tom ale EU dost selhává a je čím dál slabší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kalousek: K žádnému „nadvýběru” nedochází

19:10 Kalousek: K žádnému „nadvýběru” nedochází

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zprávě Plnění státního rozpočtu za leden až duben 2…