Jihočeši 2012 volili nové vedení

09.12.2013 20:12

Politické hnutí Jihočeši 2012 povede i příští rok dosavadní předseda Pavel Hroch, starosta obce Kovářov. Předsedu, radu, revizora a rozhodce volilo shromáždění členů a registrovaných příznivců hnutí v pátek 6. prosince.

Jihočeši 2012 volili nové vedení
Foto: red
Popisek: Jihočeši 2012

„Příští rok se Jihočeši 2012 určitě zúčastní komunálních voleb. V jakých obcích a městech budeme kandidovat, oznámíme v průběhu příštího roku,“ uvedl staronový předseda Hroch.

Jihočeši 2012 při složení devítičlenné rady hnutí, jejímž členem je automaticky předseda, dbají na rovnoměrné zastoupení všech sedmi okresů, přičemž Českobudějovicko rozdělují ještě na „město“ a „venkov“.

Při volbě nové rady došlo pouze k jediné změně, Michal Doktor, který dosud zastupoval Jindřichohradecko, byl po změně trvalého bydliště zvolen do rady hnutí za oblast „České Budějovice - město“.  Za Jindřichohradecko byl do rady zvolen starosta obce Novosedly nad Nežárkou Filip Mencl. Dalšími členy rady jsou právník Luboš Průša (Písecko), starosta Strakonic Pavel Vondrys (Strakonicko), starosta obce Mojné Jana Zoufalá (Českokrumlovsko), vimperský zastupitel a bývalý starosta Pavel Dvořák (Prachaticko) a místostarostka Trhových Svinů Věra Korčaková (Českobudějovicko - venkov).

Pozice radního zastupujícího Táborsko zůstala neobsazena, ale i nadále se bude jednání rady Jihočechů 2012 účastnit s poradním hlasem starosta Tábora Jiří Fišer z partnerského hnutí Tábor 2020.

Revizorem byl znovu zvolen Pavel Pavel, místostarosta Strakonic, a rozhodcem Tomáš Franců, písecký zastupitel.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jihocesi2012.cz

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

420 milionů - na co?

Dobrý den, na co potřebujete takový rozpočet, když už téměř ani necestujete, navíc je tu krize? Nezasloužili by si peníze spíš lidi než pár vyvolených?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Gregorová (Piráti): Moldavsko si zaslouží status kandidátské země, je to v zájmu nás všech

22:21 Gregorová (Piráti): Moldavsko si zaslouží status kandidátské země, je to v zájmu nás všech

Evropský parlament dnes přivítal na plénu prezidentku Moldavské republiky, Maiu Sandu, a také uznal …