Jihočeští Svobodní jsou připraveni na krajské volby

08.06.2016 15:39 | Zprávy
autor: PV

Kandidátkou na jihočeského hejtmana za Stranu svobodných občanů pro nadcházející krajské volby bude Irena Steinhauserová. Získala nejvíce hlasů v primárních volbách, kterých se zúčastnili členové a příznivci strany.

Jihočeští Svobodní jsou připraveni na krajské volby
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

„Irena Steinhauserová je žena s životními zkušenostmi, která se rozhodně nebojí jít proti proudu. Jsem rád, že právě ona povede naši kandidátku do krajských voleb. Jihočeský kraj si zaslouží změnu k lepšímu,“ uvedl krajský místopředseda Jihočeských Svobodných Aleš Procházka.

Irena Steinhauserová se narodila v roce 1961. V mládí vystudovala stavební fakultu ČVUT, obor pozemní stavby, nedávno psychologii na Filozofické fakultě UP v Olomouci. Po škole pracovala jako vedoucí referent péče o základní fondy. Po dokončení pedagogického postgraduálního studia učila na učilišti v Telči. Nyní je v domácnosti a vlastní s manželem několik nemovitostí, které pronajímá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pohyb

Dobrý den, co se týká pohybu, cyklostezky se staví, ne můj vkus někdy až moc a hlavně na úkor ostatních, třeba i chodců. Plánujete rozšiřovat i stezky pro chodce, kam nebudou smět kola, tak abyste po nich mohl jít třeba v bez obav s dětmi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zahradil: Rubio de facto vyhlásil konec globalizace

20:03 Zahradil: Rubio de facto vyhlásil konec globalizace

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k projevu ministra zahraničí USA Rubia na konferenci …