Jihomoravská SPO volila vedení krajské organizace

07.02.2015 17:20

Jihomoravská krajská organizace Strany Práv Občanů (dříve ZEMANOVCI) volila v sobotu 7.února na volební krajské konferenci ve Znojmě své nové vedení. Celkem 35 delegátů rozhodovalo o dalším směřování největší krajské organizace SPO v ČR.

Jihomoravská SPO volila vedení krajské organizace
Foto: spoz.cz
Popisek: SPO

Předsedou se stal  Marian Keremidský ze Znojma, který je zároveň i celostátním místopředsedou strany pro Moravu  a Slezsko.  Místopředsedy byly delegáty zvoleni  Miloslav Šale z Břeclavi, Karel Longaver z Kyjova, Petr Šulc z Brna, Libor Bláha z Vyškova, Vladimír Paulík, který je zároveň i starostou  Petrovic na Blanensku a Rudolf Bauer ze Strážnice.  Předsedou KKK zvolili delegáti konference Pavla Buňdálka z Holasic. Dále delegáti konference zvolili celkem dvacetipětičlenný Krajský výbor JMK SPO.

Jako hlavní cíl v Jihomoravském kraji si delegáti konference stanovili přípravu na krajské volby, které proběhnou na podzim příštího roku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: SPO

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Sviták (SLK): Liberecký kraj spojení mezi Rumburkem a Prahou zajistí

10:29 Sviták (SLK): Liberecký kraj spojení mezi Rumburkem a Prahou zajistí

Na trase z Rumburku přes Českou Lípu do Prahy před nedávnem přestal jezdit dopravce Quick Bus. Cestu…