Jurka (ODS): Řidiči projedou Nádražní ulicí. Dělníci se vrátí na jaře

17.12.2021 15:18 | Zprávy

Všechny rýhy na vozovce a v chodnících dělníci zasypali do úrovně nivelety a zapravili. Do Nádražní ulice se tak na zimní měsíce vracejí auta. Stavební úpravy ulice začaly v říjnu, komunikace byla od té doby neprůjezdná. Objízdná trasa vedla přes okolní ulice.

Jurka (ODS): Řidiči projedou Nádražní ulicí. Dělníci se vrátí na jaře
Foto: ODS
Popisek: ODS

Zhotovitelem akce je EUROVIA CS, a. s., úplná uzavírka byla naplánovaná do soboty 11. prosince. Taková byla zároveň podmínka Jihomoravského kraje, protože se od následujícího dne mění jízdní řády. 

Hlavním podzimním úkolem byla oprava domovních kanalizačních přípojek jednotlivých objektů. „Dosud stavební firma vybudovala 22 kusů uličních vpustí na odvodnění vozovky včetně napojení do hlavního kanalizačního řadu a ve spolupráci s vlastníky nemovitostí opravila kanalizační přípojky, které odborníci při přípravě projekčních prací vyhodnotili jako technicky nevyhovující. Celková cena díla hrazená městem bude nižší, a to právě na základě odečtených nákladů za opravy přípojek, které platí vlastníci nemovitostí,“ připomněl vyškovský místostarosta Roman Celý.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Mgr. Michaela Šebelová byl položen dotaz

Proč jste změnu nenavrhla už nyní?

https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Sebelova-STAN-Asistovanou-reprodukci-pro-single-zeny-a-lesbicke-pary-780602 A co mě zajímá ještě víc, máte v plánu i zvýšit věk, kdy ji bude moci provést? Děkuji. Saudová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Volební střípky a postřehy

9:15 Štěpánek (Trikolora): Volební střípky a postřehy

Největším poraženým letošních voleb jsou agentury, zkoumající volební preference. Sekly se prakticky…