KSČM: Angela Merkelová si hleděla zájmů své země a tomu podřídila vše

09.12.2021 5:37 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k nové německé vládě

KSČM: Angela Merkelová si hleděla zájmů své země a tomu podřídila vše
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Angela Merkelová si hleděla zájmů své země a tomu podřídila vše. Z pohledu německých občanů je to dobře. Dokázala Německo postavit do role mocnosti, chytře postupovala v rámci zahraniční politiky s Ruskem, zatímco "špinavou práci” dělali ostatní - vč. České republiky. Německo z toho profitovalo. Bohužel však de facto celou Evropu zatáhla do migrační krize, na což doplácíme všichni.

Česká republika rozhodně nemusí odchodem Merkelové smutnit. Pro ni byla ČR jednou z figurek na šachovnici. A někteří čeští “politici” dělali vše pro to, aby se z naší země stala de facto další spolková země Německa, proti čemuž jako KSČM budeme vždy vystupovat. My se naopak budeme snažit dělat takovou politiku, aby byla ČR suverénní a jestli si máme ze SRN vzít nějaký příklad, tak hlavně v odměňování pracujících a výši penzí!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hřib (Piráti): Lidem v okolí Babiše už je líp

13:02 Hřib (Piráti): Lidem v okolí Babiše už je líp

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k vládě Andreje Babiše.