KSČM: Další podraz na lidi z dílny Fialovy vlády

27.01.2023 4:31 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k návrhu ministerstva financí na pokutu za předčasné splacení hypotéky.

KSČM: Další podraz na lidi z dílny Fialovy vlády
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Vzali jste si hypotéku a rádi byste své závazky splatili co nejdřív? Pak si připravte pěkných pár tisíc navíc! Ministerstvo financí ČR předložilo návrh, který by se dal nazvat "malá domů bankám - opět z kapes občanů".

A nemyslete si, že banky v době krize chudnou a podobné zákony potřebují: Raiffeisenbank 89%, Komerční banka 51 %, Česká spořitelna 39 %, Moneta 42 %, ČSOB 23 % - to je meziroční nárůst zisku pěti českých bank. Celkem ke třetímu čtvrtletí vydělaly 52 miliard korun zisku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Zrušení Green Dealu

Jsem pro, ale jak to uděláte? Máte to i v programu. Co jste pro zrušení udělali? A máte plán b, když se zrušení nepovede?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodová (Piráti): Všechny naše návrhy jsou rozpočtově neutrální

21:03 Svobodová (Piráti): Všechny naše návrhy jsou rozpočtově neutrální

Projev na 10. schůzi Poslanecké sněmovny dne 11. března 2026 k návrhu státního rozpočtu