KSČM Liberecký kraj: Odmítáme!

26.09.2016 6:33 | Zprávy

Liberecký Krajský výbor Komunistické strany Čech a Moravy a vedení Klubu krajských zastupitelů KSČM zásadně nesouhlasí a protestují proti konání společného cvičení výsadkářů Armády České republiky a armády Spojených států amerických, které se má pod názvem Sky Soldier 2016 uskutečnit ve dnech 26. až 30. září 2016 na území Libereckého kraje, zejména na území města Ralsko.

KSČM Liberecký kraj: Odmítáme!
Foto: kscm.cz
Popisek: Logo KSČM

Řinčení zbraněmi, namířené proti neexistující hrozbě z východu, je v přímém rozporu s aktuálními potřebami Evropy a jejích států – zastavení přílivu ekonomických migrantů z Blízkého východu a Afriky.

Členství České republiky v agresivním paktu NATO je hrozbou pro všechny naše občany, pro celou naši vlast. Plně podporujeme přijetí zákona o referendu o vystoupení z NATO tak, jak jej přeložil poslanecký klub KSČM!

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Věříte, že to zelené šílenství skončí?

Já jsem pro ochranu přírody a země, ale souhlasím s vámi, že toho, čeho jsme v poslední době svědky je čiré šílenství a fanatismus ekoaktivistů. Podle mě ale třeba už poslední volby do EU ukázaly, že lidé chtějí změnu, otázkou je, zda budou jejich hlasy vyslyšeny. Co myslíte? Podaří se zastavit do z...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konečná (Stačilo!): Přestaňte šikanovat nás, kdo chceme mír, pokrytci jedni

11:08 Konečná (Stačilo!): Přestaňte šikanovat nás, kdo chceme mír, pokrytci jedni

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k raketě, která dopadla na dětskou nemocnici v Kyjevě…