Kalousek (TOP 09): Potřebujeme dělníka ústavy

06.12.2021 13:21 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k pojetí výkonu funkce prezidenta republiky

Kalousek (TOP 09): Potřebujeme dělníka ústavy
Foto: Hana Brožková
Popisek: Miroslav Kalousek

Možná bychom měli přemýšlet o jiném pojetí výkonu funkce prezidenta republiky, než na jaké jsme zvyklí. Nepřijde žádný spasitel, nemáme ani žádného druhého Václava Havla.

Podle mého názoru potřebujeme civilní výkon poctivě sloužícího prvního úředníka státu -dělníka ústavy, který vykoná mnoho dílčích kroků s jediným cílem: Fungující a efektivní demokratický systém.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás lidi volili?

Sám tvrdíte, že proto, že chtěli změnu. Ale myslíte, že chtěli sledovat, jak hlavní, co se řeší je Turek a jeho nominace na ministra? Proč proboha místo něj nenavrhnete někoho jiného? Kandidoval do sněmovny, chtěl být tedy poslanec, což je, tak o co tu běží? O blaho lidí určitě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hejtman Půta: Žádného trestného činu jsem se nedopustil

22:31 Hejtman Půta: Žádného trestného činu jsem se nedopustil

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rozsudku nad hejtmanem Půtou.