Kandidátní listiny: Královéhradecký kraj

04.09.2016 9:18

Kompletní přehled všech kandidátů do zastupitelstev krajů

Kandidátní listiny: Královéhradecký kraj
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna
reklama

Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NET

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Spitzer Leopold 57 PB BEZPP strojník vodohospodářských zařízení Meziměstí
2 Grund Antonín 59 PB BEZPP řidič kamionu Rokytnice v Orlických horách
3 Fleglová Alena DiS. 32 PB BEZPP sociální pracovnice Vrchlabí
4 Králíčková Jaroslava 49 PB BEZPP cukrářka Meziměstí

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Červíček Martin brig. gen. v.v. Mgr. 44 ODS ODS bývalý policejní prezident Vysokov
2 Řehoř Václav Mgr. 36 ODS ODS právník Hradec Králové
3 Drejslová Jana Mgr. 53 ODS ODS místostarostka města Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
4 Pochobradský Miloš Ing. 39 ODS ODS vedoucí odboru centrálního nákupu Lesy ČR, s. p. Bačetín
5 Adamec Ivan Mgr. 56 ODS ODS neuvolněný starosta města Trutnov, poslanec PS PČR Trutnov
6 Doležal Ivan 56 ODS ODS místostarosta města Hořice Hořice
7 Louda Pavel Ing. 57 ODS ODS starosta města Nový Bydžov Nový Bydžov
8 Vlasák Miroslav 56 ODS ODS starosta města Žacléř Žacléř
9 Vlasák Oldřich Ing. 60 ODS ODS bývalý místopředseda E.parlamentu,ředitel SOVAK ČR Hradec Králové
10 Král Josef Ing. 57 ODS ODS starosta městyse Velké Poříčí Velké Poříčí
11 Bém Jan 60 ODS ODS živnostník, krajský zastupitel Dvůr Králové nad Labem
12 Matička Jaroslav Ing. 67 ODS ODS zastupitel města Týniště nad Orl., bývalý starosta Týniště nad Orlicí
13 Káňa Pavel Mgr. 42 ODS ODS středoškolský učitel Trutnov
14 Winter Jaroslav Ing. 57 ODS ODS podnikatel Hořice
15 Škop Jiří Mgr. 40 ODS ODS místostarosta města Police nad Metují Police nad Metují
16 Moravec Michal Bc. 43 ODS ODS ředitel cestovní kanceláře Hradec Králové
17 Škopová Petra Ing. MBA 48 ODS ODS pojišťovací makléř, jednatelka firmy Praskačka
18 Ontl Lukáš Ing. 41 ODS ODS produktový manager Kostelec nad Orlicí
19 Šorm Jiří Mgr. 52 ODS ODS středoškolský učitel Nová Paka
20 Petřík Daniel 22 ODS ODS student politologie UHK Dvůr Králové nad Labem
21 Muthsam Ivo Ing. 60 ODS ODS podnikatel Lupenice
22 Hroneš Petr MUDr. 57 ODS ODS lékař Dvůr Králové nad Labem
23 Janeček Jan 38 ODS ODS správce počítačových sítí Jičín
24 Libich Milan 40 ODS ODS státní zaměstnanec Jaroměř
25 Mertlík Tomáš Ing. 38 ODS ODS generální ředitel Osičky
26 Jaroš Emil MUDr. Ph.D. 72 ODS ODS lékař - chirurg Hradec Králové
27 Benák Vladimír Mgr. 69 ODS ODS bývalý personální ředitel Policie ČR Potštejn
28 Bauer Marek 33 ODS ODS podnikatel ve stavebnictví Náchod
29 Kochan Jozef MUDr. 70 ODS ODS lékař - radiolog Trutnov
30 Dlabola Josef 37 ODS ODS starosta Staré Paky, živnostník Stará Paka
31 Bartošová Veronika 35 ODS ODS referentka nákupu Častolovice
32 Bohutínská Dana 46 ODS ODS OSVČ Dvůr Králové nad Labem
33 Franková Marcela Ing. 48 ODS ODS OSVČ - vzduchotechnika, tlumočení Červený Kostelec
34 Vít Jakub Bc. 27 ODS ODS programátor Hradec Králové
35 Křovina Martin 36 ODS ODS podnikatel Hořice
36 Vonková Libuše 59 ODS ODS OSVČ Dvůr Králové nad Labem
37 Tošovský Josef Ing. 61 ODS ODS spolumajitel stavební firmy Týniště nad Orlicí
38 Michálek Jan MUDr. 58 ODS ODS lékař Hradec Králové
39 Blažek Pavel Ing. 28 ODS ODS ředitel zemědělské společnosti Jičíněves
40 Řehůřková Milena 62 ODS ODS důchodkyně Machov
41 Malijovská Bronislava Mgr. 59 ODS ODS podnikatelka Nové Město nad Metují
42 Horák Josef 58 ODS ODS technický pracovník Dobruška
43 Moravec Pavel 30 ODS ODS sochař, provozovatel kina Hořice
44 Marek Milan Ing. 38 ODS ODS jednatel s.r.o., místopředseda představenstva a.s. Náchod
45 Haucková Petra 40 ODS ODS kontrolorka Machov
46 Dyntar Karel Ing. MBA 46 ODS ODS podnikatel Vitiněves
47 Wildt Petr JUDr. Ph.D. 53 ODS ODS advokát Hradec Králové
48 Slavík Ondřej BBA 27 ODS ODS manažer klíčových zákazníků Mokrovousy
49 Tesner Jiří 35 ODS ODS technik IT Hradec Králové
50 Škop Pavel 46 ODS ODS živnostník Trutnov

Koalice Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) a Strana Práv Občanů a SNK

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Morávek Jiří Mgr. 58 SPD BEZPP ředitel centra pro osoby se zdravotním postižením Hradec Králové
2 Matějka Miroslav Bc. DiS. 46 SPO SPO ředitel mhf České doteky hudby a Dvořákova fest. Jičín
3 Tomešová Luďka 47 SPD SPD majitelka a ředitelka tiskárny Trutnov
4 Dohnálek Helmut 50 SPO BEZPP projektový manažer Rychnov nad Kněžnou
5 Podal Zdeněk 63 SPD SPD správce autocampu Hradec Králové
6 Jaroš Břetislav 40 SPO SPO provozní manažer Lhota pod Libčany
7 Salay René 48 SPD SPD servisní technik Jaroměř
8 Horváthová Petra 27 SPO SPO obchodní manažer Žacléř
9 Šrotýř Ivan 66 SPD SPD řidič z povolání Jičín
10 Pakandlová Markéta JUDr. 55 SPO BEZPP advokátka Hradec Králové
11 Velička Milan 32 SPD SPD jednatel společnosti Týniště nad Orlicí
12 Pakandl David Mgr. 30 SPO BEZPP advokát Hradec Králové
13 Střelka Valdemar 44 SPD BEZPP IT obchodní manažer Hradec Králové
14 Matula Václav Ing. 62 SPO SPO ředitel Vodovodů a kanalizací v Chrudimi Jičín
15 Vaculíková Petra 36 SPD SPD realitní makléř Trutnov
16 Voborník Vladimír Ing. 61 SPO BEZPP ředitel střední školy Val
17 Vašatová Pavla 41 SPD SPD obsluha čerpací stanice Jaroměř
18 Škrabalová Šárka Mgr. 49 SPO BEZPP starostka Opočno
19 Gajdoš Josef 45 SPD SPD invalidní důchodce Bystřice
20 Janásek Václav 75 SPO SPO důchodce Náchod
21 Hájek Alois 63 SPD BEZPP důchodce Liberk
22 Skalická Eva Mgr. 51 SPO BEZPP starostka Olešnice v Orlických horách
23 Chrobáková Lenka 56 SPD BEZPP prodavačka Hradec Králové
24 Mizera Břetislav pplk. Ing. 64 SPO BEZPP válečný veterán, důchodce Jičín
25 Schubert Dickfeld Ivana 44 SPD SPD vedoucí výroby Trutnov
26 Kopista Anatol Ing. 75 SPO BEZPP emeritní plukovník generálního štábu Samšina
27 Koláčný Petr 47 SPD BEZPP živnostník Police nad Metují
28 Marková Lucie 31 SPO SPO dělník Mladé Buky
29 Jarošová Hana 59 SPD SPD důchodce Nová Paka
30 Čeliš Jan Mgr. 67 SPO BEZPP fotograf, editor Jičín
31 Hlaváčková Milena 52 SPD BEZPP pedikérka Lično
32 Lerch Luboš Ing. 61 SPO BEZPP živnostník Kostelec nad Orlicí
33 Janků Pavla 66 SPD BEZPP důchodce Hradec Králové
34 Paulíková Marie 73 SPO BEZPP předseda Českého svazu bojovníků za svobodu Jičín
35 Slavka Michal 43 SPD SPD nástrojař Trutnov
36 Hulman Vladimír Ing. 63 SPO BEZPP živnostník Rychnov nad Kněžnou
37 Pisch Jindřich 57 SPD BEZPP živnostník Jaroměř
38 Hamerková Jaroslava 50 SPO SPO obchodní manažer Chotěvice
39 Kolařík Luboš 28 SPD BEZPP dělník Jičín
40 Kováčik Vlastimil 50 SPO SPO dělník v potravinářské výrobě Náchod
41 Halama Jindřich 35 SPD BEZPP odborný konstruktér Trutnov
42 Jónová Andrea 30 SPO SPO živnostník Dolní Lánov
43 Suchánek František 60 SPD SPD technik Hradec Králové
44 Kováčiková Veronika 24 SPO SPO absolventka VŠ Náchod
45 Michalička Radek 38 SPD BEZPP šéfkuchař Trutnov
46 Chvátalová Lucie 18 SPO BEZPP studentka Nové Město nad Metují
47 Vítek Jan 69 SPD SPD důchodce Hradec Králové
48 Dolanská Soňa 50 SPO SPO zdravotní sestra Hradec Králové
49 Martinů Alžběta 46 SPD BEZPP rodičovská dovolená Nové Město nad Metují
50 Gajdošová Nicola 23 SPD SPD servírka Bystřice

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štěpán Jiří PhDr. Ph.D. 37 ČSSD ČSSD VŠ pedagog, proděkan fakulty Hradec Králové
2 Dvořák Josef 60 ČSSD ČSSD radní Královéhradeckého kraje Jičín
3 Antl Miroslav JUDr. 61 ČSSD BEZPP senátor PČR, VŠ pedagog Hradec Králové
4 Vaňková Edita Mgr. 57 ČSSD ČSSD ředitelka základní školy Dvůr Králové nad Labem
5 Hečko Pavel Bc. 49 ČSSD ČSSD místostarosta města Meziměstí Meziměstí
6 Masáková Hana Ing. MBA 41 ČSSD ČSSD starostka města Kopidlna Kopidlno
7 Hudousek Petr Bc. 46 ČSSD BEZPP starosta města Rokytnice v Orlických horách Rokytnice v Orlických horách
8 Franc Lubomír Bc. 63 ČSSD ČSSD hejtman Královéhradeckého kraje Broumov
9 Trpák Pavel MUDr. 58 ČSSD ČSSD lékař Trutnov
10 Šándorová Zdenka PaedDr. Ph.D. 54 ČSSD ČSSD VŠ pedagožka Hradec Králové
11 Šváb Marek Ing. 45 ČSSD ČSSD učitel na střední škole Trutnov
12 Birke Jan 47 ČSSD ČSSD starosta města Náchoda, poslanec PČR Náchod
13 Malý Jaroslav prof. MUDr. CSc. 69 ČSSD BEZPP profesor lékařské fakulty, senátor PČR Hradec Králové
14 Pačesný Miloslav Ing. 51 ČSSD ČSSD koordinátor práce s cizinci Nová Paka
15 Smolíková Renáta Bc. DiS. 28 ČSSD ČSSD technička ve výzkumu Opočno
16 Třešňáková Jana PharmDr. 56 ČSSD ČSSD radní Královéhradeckého kraje Nové Město nad Metují
17 Janeček Karel Ing. 45 ČSSD ČSSD náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Týniště nad Orlicí
18 Luska Petr Bc. 51 ČSSD ČSSD soukromý podnikatel Hradec Králové
19 Franc Jiří Ing. 41 ČSSD ČSSD učitel České lesnické akademie Trutnov Janské Lázně
20 John Jiří Mgr. 55 ČSSD ČSSD učitel na základní škole Hořice
21 Hejzlar Lubomír MUDr. 57 ČSSD ČSSD lékař Opočno
22 Šklíba Karel 66 ČSSD ČSSD místostarosta města Úpice Úpice
23 Zimová Michaela Ing. 49 ČSSD ČSSD manažerka odpadového hospodářství Rychnov nad Kněžnou
24 Hep Pavel 39 ČSSD ČSSD starosta DTJ Hradec Králové Hradec Králové
25 Komárková Jaroslava Bc. 53 ČSSD ČSSD ředitelka základní umělecké školy Jičín
26 Tomková Ivana 64 ČSSD ČSSD tlumočnice, překladatelka Kramolna
27 Kupková Hedvika 42 ČSSD ČSSD soukromá podnikatelka Trutnov
28 Ouzký Zdeněk 53 ČSSD ČSSD referent ÚZSVM Nová Paka
29 Števková Kateřina 42 ČSSD ČSSD soukromá podnikatelka Rokytnice v Orlických horách
30 Marková Jiřina Ing. 40 ČSSD ČSSD vedoucí prodeje Velké Poříčí
31 Hofmannová Pohlová Monika Mgr. 39 ČSSD ČSSD učitelka na základní škole Mladé Buky
32 Jonáš Zdeněk Mgr. 36 ČSSD ČSSD vedoucí zahraničního oddělení Jičín
33 Jiroutová Olga 39 ČSSD ČSSD administrativní pracovnice Hradec Králové
34 Šidlovská Monika 35 ČSSD ČSSD vedoucí úseku zdravotní péče ÚSP Kvasiny Kvasiny
35 Kudelová Helena Mgr. 52 ČSSD ČSSD odborná pracovnice v sociálních službách Hronov
36 Borovičková Lenka Mgr. 70 ČSSD ČSSD učitelka na základní škole Hořice
37 Vítková Jitka 49 ČSSD ČSSD dětská sestra Třebechovice pod Orebem
38 Polák Rudolf 65 ČSSD ČSSD soukromý podnikatel Jaroměř
39 Samková Petra 47 ČSSD ČSSD zdravotní sestra Dvůr Králové nad Labem
40 Magnusek Tomáš Bc. 32 ČSSD BEZPP herec, režisér Náchod
41 Jireš Rostislav Ing. 53 ČSSD ČSSD investiční technik Hradec Králové
42 Krejčí Dominik 24 ČSSD ČSSD student Tutleky
43 Cholevová Liana Bc. 47 ČSSD ČSSD ekonomická pracovnice Broumov
44 Nyklíčková Tereza 43 ČSSD ČSSD manažerka Hradec Králové
45 Kubica Dušan Mgr. 42 ČSSD ČSSD projektový manažer Dvůr Králové nad Labem
46 Skočovská Soňa Mgr. 52 ČSSD ČSSD speciální pedagožka Nová Paka
47 Hatašová Hana 71 ČSSD ČSSD důchodkyně Chlumec nad Cidlinou
48 Fletcherová Martina DiS. 39 ČSSD ČSSD diplomovaná fyzioterapeutka Skuhrov nad Bělou
49 Hlaváč Miloslav 61 ČSSD ČSSD fotograf Špindlerův Mlýn
50 Hudcová Jana Bc. 32 ČSSD ČSSD trenérka, školitelka v pojišťovnictví Hradec Králové

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dostálová Klára Ing. 45 ANO 2011 BEZPP náměstkyně Ministerstva pro místní rozvoj Hořice
2 Mašek Jiří MUDr. 58 ANO 2011 BEZPP ředitel Záchranné služby Královéhradeckého kraje Hradec Králové
3 Berkovcová Jana Mgr. 46 ANO 2011 ANO 2011 vedoucí metodik pro vzdělávání, Národní institut Nové Město nad Metují
4 Sadovský Petr 47 ANO 2011 ANO 2011 místostarosta města Dobruška Dobruška
5 Hantschová Ivana MVDr. 48 ANO 2011 BEZPP veterinární lékařka Hradec Králové
6 Koleta Petr 48 ANO 2011 BEZPP živnostník Hronov
7 Kostelníček Jaroslav Ing. Bc. 53 ANO 2011 ANO 2011 zástupce ředitele školy Lázně Bělohrad
8 Jarolím Jan Ing. 42 ANO 2011 BEZPP starosta města Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem
9 Friedrich Stanislav 56 ANO 2011 ANO 2011 invalidní důchodce Trutnov
10 Kálal Jiří Bc. DiS. 34 ANO 2011 ANO 2011 technolog výroby ve zdravotnictví Třebechovice pod Orebem
11 Outlý Jindřich Ing. 54 ANO 2011 BEZPP manažerské poradenství Hradec Králové
12 Matyášová Eva MUDr. 57 ANO 2011 ANO 2011 lékařka Hradec Králové
13 Kodydek Miroslav 51 ANO 2011 BEZPP živnostník Jičín
14 Praus Zdeněk Ing. 39 ANO 2011 ANO 2011 starosta městyse Častolovice Častolovice
15 Selinger Viktor Ing. 34 ANO 2011 ANO 2011 ředitel domova pro seniory Úpice
16 Štayrová Monika Ing. 53 ANO 2011 BEZPP kontrolorka Nejvyššího kontrolního úřadu Hradec Králové
17 Vajcík Antonín MUDr. 52 ANO 2011 BEZPP primář chirurgie v Oblastní nemocnici Trutnov Trutnov
18 Šeda Vlastimil 50 ANO 2011 ANO 2011 starosta obce Libel Libel
19 Stillerová Alena Mgr. 57 ANO 2011 BEZPP referent odboru kultury a cestovního ruchu Jičín
20 Pourová Věra JUDr. 58 ANO 2011 ANO 2011 právník společnosti Hradec Králové
21 Matějka Pavel 51 ANO 2011 ANO 2011 manažer sázkové kanceláře Trutnov
22 Turková Andrea 36 ANO 2011 ANO 2011 ředitelka pečovatelské služby Hradec Králové
23 Blažek Tomáš JUDr. 50 ANO 2011 BEZPP právník společnosti Broumov
24 Štěpánová Tereza Mgr. 32 ANO 2011 ANO 2011 středoškolský pedagog Dobruška
25 Lukavec Josef MUDr. 59 ANO 2011 BEZPP soukromý lékař Jičín
26 Víška Václav Mgr. Ph.D. 37 ANO 2011 ANO 2011 vysokoškolský pedagog Univerzity Hradec Králové Hradec Králové
27 Helbich Jan Ing. 49 ANO 2011 BEZPP místostarosta města Dvůr Králové nad Labem Dvůr Králové nad Labem
28 Groh Jan Ing. LL.M., MBA 37 ANO 2011 ANO 2011 odborný poradce pro evropské fondy Hradec Králové
29 Kaválek Josef 58 ANO 2011 ANO 2011 manažer obchodu Nové Město nad Metují
30 Šrůtek Ondřej 38 ANO 2011 ANO 2011 obchodní ředitel Opočno
31 Malý Jan JUDr. 64 ANO 2011 ANO 2011 starosta města Jičín Jičín
32 Šandová Jana DiS. 32 ANO 2011 ANO 2011 radiologický asistent ve Fakultní nemocnici HK Hradec Králové
33 Jánský Vlastimil Ing. M.A. 53 ANO 2011 BEZPP místostarosta městyse Mladé Buky Mladé Buky
34 Bárta František RNDr. 53 ANO 2011 ANO 2011 odborný rada Ministerstva životního prostředí Syrovátka
35 Hovorka Josef Mgr. 49 ANO 2011 BEZPP ředitel základní školy Jaroměř
36 Sotonová Karolína Bc. 27 ANO 2011 ANO 2011 zaměstnankyně Českého statistického úřadu Dobruška
37 Tachas Roman 47 ANO 2011 BEZPP podnikatel Jičín
38 Friedlová Libuše Mgr. 54 ANO 2011 ANO 2011 předškolní a školní pedagog Hradec Králové
39 Hlavatý Jiří Ing. 68 ANO 2011 BEZPP majitel společnosti Dvůr Králové nad Labem
40 Čapek Jaroslav Mgr. 67 ANO 2011 ANO 2011 advokát Hradec Králové
41 Borůvka Jan 48 ANO 2011 ANO 2011 tajemník senátorského klubu hnutí ANO Dolany
42 Stolín Petr 56 ANO 2011 BEZPP jednatel společnosti Semechnice
43 Mikulecký Petr MVDr. 63 ANO 2011 BEZPP veterinární lékař Jičín
44 Gelbič Jiří 68 ANO 2011 ANO 2011 důchodce Hradec Králové
45 Plzák Pavel MUDr. 56 ANO 2011 ANO 2011 poslanec PSP ČR Trutnov
46 Kos Jiří 48 ANO 2011 ANO 2011 podnikatel Hradec Králové
47 Wlotzko Vladimír 38 ANO 2011 ANO 2011 obchodní referent Trutnov
48 Veyr Karel 74 ANO 2011 ANO 2011 důchodce Doudleby nad Orlicí
49 Heber Petr 74 ANO 2011 BEZPP výtvarník Jičín
50 Kubešová Martina 39 ANO 2011 ANO 2011 manažerka obchodu Nové Město nad Metují

TOP 09

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Heger Leoš doc. MUDr. CSc. 68 TOP 09 TOP 09 lékař a poslanec Hradec Králové
2 Cabicar Aleš Ing. 50 TOP 09 TOP 09 ředitel CIAF, zastupitel města Náchod, člen FV KHK Náchod
3 Sommer Milan Ing. 59 TOP 09 TOP 09 ekonom,radní a předseda FV Zastupitelstva města HK Hradec Králové
4 Švorc Zdeněk Ing. 50 TOP 09 TOP 09 starosta obce Staré Hrady Staré Hrady
5 Klepš Adolf 52 TOP 09 BEZPP náčelník Horské služby Krkonoše,radní města Š.Mlýn Špindlerův Mlýn
6 Grulich Jan Mgr. 41 TOP 09 TOP 09 ředitel Zákl.a MŠ Trivium Plus o.p.s. v Dobřanech Sedloňov
7 Petrák Rostislav Ing. 39 TOP 09 TOP 09 starosta města Červený Kostelec Červený Kostelec
8 Hradecký Jiří Ing. 59 TOP 09 BEZPP starosta města Janské Lázně Janské Lázně
9 Lojan Petr PhDr. MBA 42 TOP 09 TOP 09 proděkan vysoké školy Hradec Králové
10 Balcar Jan Mgr. Ph.D. 41 TOP 09 LES ředitel MAS Království - Jestřebí hory, o. p. s. Libňatov
11 Novotný Josef PhDr. 66 TOP 09 BEZPP radní města Jičín, pedagog Jičín
12 Tichý Miloš Bc. 58 TOP 09 TOP 09 místostarosta městyse Častolovice Častolovice
13 Řehůřek Jiří MUDr. 58 TOP 09 TOP 09 praktický lékař Trutnov
14 Vedlich Jindřich PaedDr. Ph.D. 50 TOP 09 TOP 09 náměstek primátora, vysokoškolský pedagog Hradec Králové
15 Svatošová Věra RNDr. 54 TOP 09 BEZPP ředitelka Obchodní akademie Náchod Náchod
16 Perthen Ervín JUDr. MBA 43 TOP 09 BEZPP advokát Hradec Králové
17 Bittner Oldřich Ing. arch. 35 TOP 09 TOP 09 architekt, radní města Dobruška Dobruška
18 Pour Martin Ing. arch. 39 TOP 09 BEZPP místostarosta města Hořice, architekt Hořice
19 Hrubý Petr 43 TOP 09 LES starosta obce Vítězná Vítězná
20 Hronovská Lenka 38 TOP 09 TOP 09 pracovník obchodního oddělení Náchod
21 Šidáková Silvie MUDr. 48 TOP 09 TOP 09 lékařka - rehabilitace Trutnov
22 Kuchař Otakar Mgr. 57 TOP 09 BEZPP učitel Chlumec nad Cidlinou
23 Jenček Lubor Ing. 40 TOP 09 BEZPP starosta města Sobotka Sobotka
24 Romanová Lenka MUDr. 57 TOP 09 TOP 09 oční lékařka v Rychnově nad Kněžnou Náchod
25 Slezák Kamil 46 TOP 09 TOP 09 místostarosta města Broumov Broumov
26 Seneta Libor MUDr. 44 TOP 09 TOP 09 lékař záchranné služby, radní města Dvůr Král.n.L. Dvůr Králové nad Labem
27 Švamberk Jaroslav JUDr. Ing. 43 TOP 09 LES provozovatel pekárny a prodejny potravin Hořice
28 Kotěra Jaromír 57 TOP 09 TOP 09 starosta obce Černožice Černožice
29 Wilda Jiří 50 TOP 09 BEZPP věžník Jičín
30 Jelínková Kateřina Mgr. 45 TOP 09 TOP 09 magistra farmacie Hradec Králové
31 Tomašík Štěpán 46 TOP 09 TOP 09 realitní makléř Častolovice
32 Doubek Jan Ing. CSc. 67 TOP 09 TOP 09 předseda správní rady a. s. Vrchlabí
33 Haluza Radovan Dr. Ph.D. 55 TOP 09 BEZPP ředitel biotechnologické společnosti Hradec Králové
34 Víšková Eva 64 TOP 09 TOP 09 členka výkonného výb.České asoc.Sport pro všechny Hradec Králové
35 Matyáš Josef 55 TOP 09 BEZPP podnikatel v obl.vytápění a obnovit.zdrojů energie Náchod
36 Šviha Bob 40 TOP 09 TOP 09 místostarosta obce Butoves, IT technik Butoves
37 Dohnálek Miloš Ing. LL.M. 51 TOP 09 TOP 09 starosta obce Hřibojedy, ekonom,finanční analytik Hřibojedy
38 Faltová Miriam Bc. 25 TOP 09 TOP 09 asistentka poslance Dobruška
39 Vošoust Petr 45 TOP 09 TOP 09 vedoucí autoservisu Hradec Králové
40 Hron Petr 39 TOP 09 BEZPP svářeč Tonava Úpice Úpice
41 Merta Josef Ing. 38 TOP 09 TOP 09 ředitel autodružstva Náchod
42 Pitrová Renata Mgr. 54 TOP 09 TOP 09 středoškolská učitelka Hradec Králové
43 Kudrnovský Emil Mgr. Ph.D. 40 TOP 09 TOP 09 ředitel ZŠ a MŠ Dolní Brusnice
44 Koldinský Libor 51 TOP 09 TOP 09 technik Týniště nad Orlicí
45 Frýba Tomáš Bc. 42 TOP 09 TOP 09 jednatel společnosti Jičín
46 Holmová Kateřina Ing. arch. 57 TOP 09 LES vedoucí neziskové organizace Kostelec nad Orlicí
47 Malá Kamila Ing. 40 TOP 09 TOP 09 ekonomka Hradec Králové
48 Tomková Veronika Ing. 30 TOP 09 TOP 09 projektová manažerka Dvůr Králové nad Labem
49 Šestáková Jitka PhDr. 70 TOP 09 BEZPP novinářka Dobruška
50 Sofka Jakub Bc. 24 TOP 09 TOP 09 student VŠ Univerzita Hradec Králové Hradec Králové

Koalice pro Královéhradecký kraj - KDU-ČSL - Hradecký demokratický klub - Volba pro město

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Derner Vladimír Ing. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL stavební inženýr, předseda kontrolního výboru KZ Třebechovice pod Orebem
2 Bělobrádek Pavel MVDr. Ph.D., MPA 39 KDU-ČSL KDU-ČSL vicepremiér, předseda KDU-ČSL Náchod
3 Kubát Petr Ing. 56 HDK HDK ekonom Praskačka
4 Hrabálek Alexandr prof. PharmDr. CSc. 60 VPM BEZPP proděkan Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy Hradec Králové
5 Klíma Karel Bc. 59 KDU-ČSL KDU-ČSL investiční technik Hostinné
6 Nedvědová Hana Bc. 50 HDK PATRIOTI starostka Hronova Hronov
7 Fink Zdeněk MUDr. 61 HDK HDK primátor Hradce Králové, krajský zastupitel Hradec Králové
8 Maclová Anna Ing. 56 KDU-ČSL BEZPP náměstkyně primátora, krajská zastupitelka Hradec Králové
9 Vodochodský Ivan 53 VPM BEZPP podnikatel, krajský zastupitel Hradec Králové
10 Řehák Luboš 48 KDU-ČSL KDU-ČSL předseda a manažer MAS POHODA venkova, z. s. Val
11 Hamáček Petr Mgr. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL 1. místostarosta Jičína Jičín
12 Springerová Pavlína Mgr. et Mgr. Ph.D. 39 HDK HDK děkanka Filozofické fakulty UHK Hradec Králové
13 Hable Petr 53 VPM BEZPP starosta Nového Města nad Metují Nové Město nad Metují
14 Machů Martin Ing. 37 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel dřevařské divize Nové Město nad Metují
15 Hubálovský Štěpán doc. RNDr. Ph.D. 45 KDU-ČSL BEZPP vysokoškolský pedagog UHK Rtyně v Podkrkonoší
16 Skřítecká Ivana Ing. 48 VPM BEZPP radní Rychnova nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou
17 Škorpil Ladislav 71 HDK BEZPP fotbalový trenér Hradec Králové
18 Veselý Jiří MUDr. 47 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař, krajský zastupitel Broumov
19 Čepelková Veronika PhDr. 35 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí Diecézního centra pro seniory,zastupitelka Týniště nad Orlicí
20 Verfl Lukáš 40 HDK BEZPP zdravotnický záchranář ZZS KHK Nový Bydžov
21 Plašil Alfred 60 VPM BEZPP místostarosta Vrchlabí Vrchlabí
22 Uchytil Miroslav Ing. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta Chlumce nad Cidlinou Chlumec nad Cidlinou
23 Janoušek Jan Ing. 37 KDU-ČSL KDU-ČSL konstruktér dopravních staveb Jičín
24 Jiřička Jan Ing. 57 VPM BEZPP místostarosta Jičína Jičín
25 Kocourek Jiří 56 HDK HDK podnikatel v dopravě Hradec Králové
26 Hojná Kateřina Mgr. 51 KDU-ČSL BEZPP ředitelka Farní charity Dvůr Králové nad Labem
27 Bitnar Jaroslav Ing. 51 KDU-ČSL BEZPP starosta Broumova Broumov
28 Hendrych Tomáš Mgr. 57 VPM VPM místostarosta Trutnova Trutnov
29 Falta Jan Ing. arch. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí památkové péče Hradec Králové
30 Novotný Antonín 72 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta Podbřezí Podbřezí
31 Ludvík Václav Ing. 69 VPM BEZPP tajemník vč. ovocnářské unie Hradec Králové
32 Slezáková Jitka Ing. 53 KDU-ČSL BEZPP starostka Jasenné Jasenná
33 Lanta Petr Mgr. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL divadelní režisér Úpice
34 Jeník Jiří Bc. 58 VPM BEZPP obchodní zástupce Trutnov
35 Horníček Jan Ing. 54 KDU-ČSL KDU-ČSL konstruktér Rychnov nad Kněžnou
36 Vojáček Jiří Mgr. 50 KDU-ČSL BEZPP ředitel biskupského gymnázia Hradec Králové
37 Dušková Milena JUDr. 57 VPM VPM advokátka Vrchlabí
38 Kábrt Vojtěch Mgr. Ph.D. 33 KDU-ČSL KDU-ČSL středoškolský učitel Červený Kostelec
39 Jirásek Jan Ing. 45 KDU-ČSL BEZPP radní města Sobotky Sobotka
40 Springer Vladimír Mgr. 71 HDK HDK radní Hradce Králové Hradec Králové
41 Půža Miroslav Mgr. Ph.D. 37 VPM BEZPP vysokoškolský pedagog UHK Hradec Králové
42 Čáp Jan prof. MUDr. CSc. 63 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař Hradec Králové
43 Pátková Vladimíra 57 KDU-ČSL BEZPP starostka Batňovic Batňovice
44 Jína Jiří Mgr. 26 KDU-ČSL BEZPP pedagog Nová Paka
45 Maršíková Pavla Ing. 68 KDU-ČSL BEZPP místostarostka Náchoda Náchod
46 Javůrek Stanislav Ing. 59 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta Černilova Černilov
47 Jirásko Vojtěch 21 KDU-ČSL BEZPP student práv Lázně Bělohrad
48 Nováková Edita MUDr. 47 KDU-ČSL BEZPP radní města Náchoda Náchod
49 Derner Václav RNDr. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel filharmonie Třebechovice pod Orebem
50 Zelená Radomila Mgr. Bc. 56 KDU-ČSL BEZPP ředitelka ZŠ a MMŠ Podbřezí Nové Město nad Metují

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Ruml Otakar Ing. 66 KSČM KSČM 1. náměstek hejtmana Královéhradeckého kraje Nová Paka
2 Šormová Táňa Mgr. 60 KSČM BEZPP radní Královéhradeckého kraje pro oblast školství Hradec Králové
3 Šárová Zdeňka Mgr. 42 KSČM BEZPP výkonná ředitelka společnosti REX, s.r.o. Jaroměř
4 Gangur Jiří 58 KSČM KSČM starosta obce Jívka Jívka
5 Ondráček Zdeněk JUDr. PhDr. Ph.D. 47 KSČM KSČM poslanec Parlamentu České republiky Trutnov
6 Lukášek Josef PaedDr. 64 KSČM KSČM radní Královéhradeckého kraje pro oblast sociální Bystré
7 Fialová Lenka DiS. 49 KSČM BEZPP asistentka poslankyně Hradec Králové
8 Dušek Josef 45 KSČM BEZPP předseda odborů KOVO Ammann Czech Republic Náchod
9 Berger Vladimír 27 KSČM BEZPP finanční poradce Hradec Králové
10 Řezníčková Iva 42 KSČM BEZPP předsedkyně odborové organizace Nemocnice Trutnov Trutnov
11 Zima Josef Bc. 44 KSČM BEZPP komisař kriminální policie Police nad Metují
12 Kebus Petr Ing. 64 KSČM KSČM předseda finančního výboru Zastupitelstva KHK Jičín
13 Vrabec František 64 KSČM KSČM předseda výboru pro dopravu Královéhradeckého kr. Jaroměř
14 Žižková Věra Mgr. 63 KSČM KSČM učitelka Kostelec nad Orlicí
15 Ort Václav JUDr. 64 KSČM KSČM hoteliér Sobotka
16 Novák Milan JUDr. 63 KSČM KSČM právník Rychnov nad Kněžnou
17 Nývlt Jan Mgr. 28 KSČM BEZPP zástupce ředitele střední školy Úpice
18 Mervart Jan 30 KSČM KSČM projektant Dobruška
19 Typlt Petr 49 KSČM KSČM dělník Jičín
20 Špičák Jaroslav Ing. 55 KSČM BEZPP bankovní úředník Chlumec nad Cidlinou
21 Ošťádal Jaroslav Mgr. 32 KSČM BEZPP živnostník v oboru likvidace plevele Česká Skalice
22 Kupcová Jana 58 KSČM KSČM všeobecná sestra Týniště nad Orlicí
23 Štěpán Lubomír Ing. 62 KSČM KSČM projektant v investiční výstavbě Hradec Králové
24 Žmolilová Iveta 47 KSČM KSČM vedoucí Sběrného dvoru Technických služeb Jičín Jičín
25 Maršík Jiří 42 KSČM KSČM vedoucí střediska údržby Radvanice
26 Vejnar Hynek 45 KSČM BEZPP vedoucí betonárny Jaroměř Česká Skalice
27 Janeček Jan 61 KSČM KSČM mechanik elektronických zařízení Kvasiny
28 Stružák Michal Bc. 54 KSČM KSČM modelář formovací linky Hradec Králové
29 Jakubec Rostislav Ing. 68 KSČM BEZPP živnostník v oboru prodej a výroba potravin Jičín
30 Tylš Josef 31 KSČM KSČM dělník Trutnov
31 Janeček Pavel Ing. 33 KSČM KSČM ekonom Náchod
32 Smíšek Pavel 39 KSČM BEZPP truhlář Hradec Králové
33 Koloc František JUDr. 68 KSČM KSČM právník důchodce Nová Paka
34 Mervartová Iveta 39 KSČM BEZPP zdravotní sestra Zaloňov
35 Brodina Jaroslav 63 KSČM KSČM dělník Vamberk
36 Čapek Daniel 40 KSČM KSČM manažer telekomunikací farmaceutické firmy Nové Město
37 Chrtek Pavel Václav 42 KSČM BEZPP zootechnik Úbislavice
38 Rambousková Martina 41 KSČM KSČM dělnice Doubravice
39 Bubnová Blanka 61 KSČM KSČM zdravotní sestra Trutnov
40 Linhartová Zdeňka 52 KSČM KSČM invalidní důchodkyně Kostelec nad Orlicí
41 Lankašová Taťana PhDr. CSc. 63 KSČM KSČM novinářka Hradec Králové
42 Šmatolán Václav 57 KSČM KSČM chovatel a cvičitel sportovních koní Hořice
43 Manych Jaroslav 39 KSČM BEZPP technik v oboru informační technologie Náchod
44 Winzberger Ladislav DiS. 57 KSČM KSČM dělník Týniště nad Orlicí
45 Barica Václav 34 KSČM KSČM manipulační pracovník Nové Město nad Metují
46 Nejedlý Libor Ing. 65 KSČM KSČM vedoucí prodeje Hradec Králové
47 Fejfarová Lenka 59 KSČM BEZPP účetní Lázně Bělohrad
48 Podolník František 66 KSČM KSČM důchodce Pec pod Sněžkou

Národní demokracie

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Šimek Pavel Bc. 36 ND ND autorizovaný stavitel Velké Poříčí
2 Tér Tomáš 28 ND ND dřevorubec Velké Poříčí
3 Seidel Petr Ing. 52 ND ND projektant Hradec Králové
4 Rohlena Vojtěch 27 ND ND kontrolor Nové Město nad Metují
5 Peovský Robert 29 ND ND strojírenský dělník Česká Skalice
6 Mičulka Aleš Ing. 54 ND BEZPP technik Velký Vřešťov
7 Cerman Ladislav 63 ND ND důchodce Česká Skalice
8 Nečasová Radka Mgr. 51 ND BEZPP OSVČ Všestary
9 Hnízdo Karel 53 ND BEZPP dělník Všestary
10 Novák Jiří 27 ND ND zastupitel za ND, elektrotechnik Vysoká Srbská
11 Nývlt Josef 52 ND BEZPP technik Česká Čermná
12 Jelínek Vladimír 48 ND BEZPP zedník Trutnov
13 Košťál Martin 42 ND ND zemědělec Vysoká Srbská
14 Michalcová Eva 23 ND BEZPP servírka Žacléř
15 Novotný Luděk 31 ND ND kuchař Velké Poříčí
16 Vavřena Denis 23 ND BEZPP soukromý podnikatel Velké Poříčí
17 Lokvenc Jiří 28 ND BEZPP pokrývač Hronov
18 Lupínek Tomáš 21 ND ND dělník Velké Poříčí
19 Zouhar Petr 54 ND BEZPP řidič Studnice
20 Zocher Daniel 28 ND BEZPP stromolezec Velké Poříčí
21 Bartoň Pavel 27 ND BEZPP kuchař Žďárky
22 Kahleová Yvona 30 ND BEZPP zootechnička Česká Skalice
23 Žočková Miroslava 53 ND BEZPP invalidní důchodce Hradec Králové
24 Bogdan Milan 28 ND BEZPP dělník Velké Poříčí
25 Winterová Lucie 24 ND BEZPP dělník Hronov
26 Valterová Sabina 22 ND BEZPP dělník Velké Poříčí
27 Menclová Natálie 19 ND BEZPP studentka Teplice nad Metují
28 Fatka Václav 42 ND BEZPP dělník Police nad Metují
29 Bogdan Milan 52 ND BEZPP dělník Velké Poříčí
30 Knotek Jiří 42 ND BEZPP invalidní důchodce Hronov
31 Pražák Jan 41 ND BEZPP dělník Česká Metuje
32 Krpeš Dušan 19 ND BEZPP učeň Velké Poříčí
33 Hornych Vítek 27 ND BEZPP dělník Hronov
34 Vepřek Petr 27 ND BEZPP ošetřovatel Hronov
35 Jestřáb Alexandr 21 ND BEZPP student Velké Poříčí
36 Janková Milena 75 ND BEZPP důchodkyně Police nad Metují
37 Pochová Danuše 70 ND BEZPP důchodkyně Náchod
38 Zocher Denis 21 ND BEZPP svářeč Žďárky
39 Talich František 43 ND BEZPP dělník Hronov
40 Poch Vladimír 46 ND BEZPP řidič Hronov
41 Jurásková Iva 20 ND BEZPP dělník Teplice nad Metují

Úsvit s Blokem proti islamizaci

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štětina Jiří MUDr. 75 Úsvit Úsvit lékař Hradec Králové
2 Pohner Karel 48 Úsvit BEZPP živnostník Hradec Králové
3 Dryml Vladimír MUDr. 64 DOMOV s BPi BEZPP lékař Vrchlabí
4 Kvereková Monika Bc. 49 Úsvit BEZPP archivářka Ledce
5 Zhouf Martin 51 Úsvit BEZPP ředitel firmy Hořiněves
6 Nymsa Petr 44 Úsvit BEZPP média marketer Trutnov
7 Zloch Roman 40 Úsvit Úsvit sportovní rozhodčí Hradec Králové
8 Bergmanová Naděžda 56 Úsvit BEZPP zdravotní sestra Pecka
9 Motalová Beatriz 43 DOMOV s BPi BEZPP státní zaměstnanec Hradec Králové
10 Francová Vendula 65 Úsvit BEZPP referentka úřadu práce Hradec Králové
11 Brožová Jana 53 Úsvit BEZPP podnikatel Velké Poříčí
12 Všetečka Jakub 18 Úsvit BEZPP student Dolany
13 Bakovský Zdeněk 58 Úsvit BEZPP učitel Nová Paka
14 Brisslinger Milan 40 Úsvit BEZPP podnikatel Dolní Brusnice
15 Just Jan 35 DOMOV s BPi BEZPP podnikatel Vítězná
16 Souček Zdeněk 44 DOMOV s BPi BEZPP obchodník Hradec Králové
17 Brož Zdeněk 52 Úsvit BEZPP podnikatel Velké Poříčí
18 Petřík Jaroslav 40 Úsvit BEZPP podnikatel Trutnov
19 Zítková Jarmila 47 Úsvit BEZPP vedoucí prodejny Hradec Králové
20 Pražáková Beatriz 65 DOMOV s BPi BEZPP fotografka Hradec Králové
21 Hrubý Josef Ing. 52 Úsvit BEZPP vedoucí prodejny Hradec Králové
22 Reilová Monika 50 DOMOV s BPi BEZPP realitní makléř Bílá Třemešná
23 Petráš Martin 25 Úsvit BEZPP finanční konzultant Mostek
24 Štrajblová Monika 41 Úsvit BEZPP obchodní zástupce Hradec Králové
25 Drahuská Zografia 56 Úsvit BEZPP zaměstnanec státní správy Trutnov
26 Pajkrt Zdeněk 58 DOMOV s BPi BEZPP pracovník ve školství Velké Svatoňovice
27 Havlová Lenka 36 Úsvit BEZPP technická pracovnice Nová Paka
28 Bakovský Martin 30 Úsvit BEZPP logistik Nová Paka
29 Motalová Beatrice 26 DOMOV s BPi BEZPP baristka Hradec Králové
30 Vlčková Dana 41 Úsvit BEZPP účetní Červený Kostelec
31 Vlachynský Kamil 36 Úsvit BEZPP podnikatel v osobní dopravě Stěžery
32 Zemánek Aleš 40 Úsvit BEZPP podnikatel Černilov
33 Mrštík Vlastimil Ing. 50 Úsvit BEZPP technik Trutnov
34 Hurdánek Radomír 71 Úsvit BEZPP důchodce Velké Poříčí
35 Vlček Jaroslav 41 Úsvit BEZPP jednatel firmy Červený Kostelec
36 Reil Zbyněk Ing. 53 DOMOV s BPi BEZPP realitní makléř Bílá Třemešná
37 Paděra Pavel 46 DOMOV s BPi BEZPP kuchař Hradec Králové
38 Rozlívka Langerová Simona 37 Úsvit BEZPP pojišťovací agent Pec pod Sněžkou
39 Novotný Marek 41 Úsvit BEZPP podnikatel - dřevovýroba Náchod
40 Molnárová Jiřina 71 Úsvit BEZPP důchodce Hradec Králové
41 Vlček Jaroslav 64 Úsvit BEZPP důchodce Kramolna
42 Němeček Josef 60 Úsvit BEZPP zedník Žďárky
43 Zeman Miroslav 46 Úsvit BEZPP zedník Náchod
44 Kaválek Zdeněk 60 Úsvit BEZPP technický pracovník Kramolna
45 Neubauer Jiří 72 Úsvit BEZPP mechanik Hradec Králové
46 Nosek Jiří PhDr. Bc. 71 Úsvit BEZPP učitel Hradec Králové
47 Mencl Monika 50 Úsvit BEZPP v domácnosti Hradec Králové

STAROSTOVÉ A VÝCHODOČEŠI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Berdychová Martina Mgr. 45 poslankyně, krajská zastupitelka,2000-14 starostka Holovousy
2 Sobotka Jan Ing. 55 STAN STAN starosta, krajský zastupitel,předseda DSO Krkonoše Vrchlabí
3 Cogan Rudolf JUDr. Ing. Ph.D. 45 STAN BEZPP právník, ekonom, krajský zastupitel Nová Paka
4 Maček Milan 68 místostarosta, krajský zastupitel, předseda DSO TO Borohrádek
5 Šubr Pavel Ing. 57 STAN BEZPP starosta, krajský zastupitel Lázně Bělohrad
6 Kracíková Dana Ing. 55 BEZPP starostka, 1998-2014 ředitelka Oblastní nem. Jičín Železnice
7 Orel Bohumil Mgr. 71 STAN BEZPP místostarosta, středoškolský učitel Nový Bydžov
8 Vysuček Petr Mgr. 38 BEZPP prezident ASNEP,spec.pedagog SPC Duháček HK Ohnišťany
9 Švábl Miroslav MUDr. 57 STAN BEZPP primář ARO a náměstek léčebné péče ON Náchod,kr.z. Broumov
10 Maloch Aleš Ing. 40 starosta, živnostník Rudník
11 Niangová Ivana MUDr. Ph.D. 53 STAN BEZPP lékařka Hradec Králové
12 Prouza Martin Ing. 53 BEZPP vedoucí dopravy, člen Rady města Nové Město nad Metují
13 Thér Josef Mgr. 46 STAN BEZPP místostarosta,předseda svazu cest.ruchu Kladské p Hronov
14 Balcárek Radek 50 ředitel projektu Königgrätz 1866 Všestary
15 Jelínek Štěpán 38 STAN BEZPP podnikatel, 2006 - 2014 starosta Opočno
16 Kiriakovský Nasik 53 BEZPP majitel pivovaru, zastupitel města Dvůr Králové nad Labem
17 Horynová Hana Ing. 63 STAN BEZPP místostarostka Trutnov
18 Čiháčková Blanka 64 manažerka Mikroregionu Rodný kraj Fr. Kupky Dobruška
19 Brandejs Milan 48 STAN STAN starosta,místopř.DSO Broumovsko,ředitel dest.spol. Teplice nad Metují
20 Červová Helena 47 BEZPP starostka, předsedkyně MAS Brána do Českého ráje Libuň
21 Žďárek Milan Ing. 57 STAN BEZPP starosta České Meziříčí
22 Petránek Karel Mgr. 53 BEZPP vydavatel regionálních novin, zastupitel města Náchod
23 Štěrbová Hana 51 STAN BEZPP starostka, předs. svazku obcí Lázeňský mikroregion Pecka
24 Formanová Eliška 50 BEZPP starostka, asistentka jednatele, předs.svazku obcí Bukvice
25 Špringr Zdeněk 58 STAN BEZPP starosta, předseda Svazku obcí Jestřebí hory Rtyně v Podkrkonoší
26 Maršík Marcel MUDr. 54 BEZPP primář ARO Oblastní nemocnice RK Česká Čermná
27 Nosek Miroslav Bc. 47 STAN STAN starosta od roku 2006,místopř.mikroreg.Podkrkonoší Miletín
28 Svoboda Aleš 49 BEZPP starosta, živnostník Hořice
29 Krafka Zdeněk 58 STAN STAN starosta, živnostník Pohoří
30 Klouček Vít DiS. 36 BEZPP Hasičský záchranný sbor, velitel stanice Dobruška Olešnice v Orlických horách
31 Janatka Jan Bc. 40 STAN BEZPP místostarosta Sobotka
32 Králová Jitka Bc. 46 BEZPP ředitelka společnosti Apropo Jičín Bystřice
33 Draštíková Dana 57 STAN BEZPP starostka Smidary
34 Potůčková Lucie Mgr. 41 BEZPP starostka Mladé Buky
35 Šnajdr Libor 64 STAN STAN ředitel sportovního klubu, zastupitel města Nové Město nad Metují
36 Bohdanecký Jiří Marko 49 vedoucí nákupu, předseda TUERI MEMORIA z. s. Hradec Králové
37 Šancová Nataša Mgr. 56 STAN BEZPP místostarostka Velké Poříčí
38 Šimerda Jan Ing. 55 BEZPP státní zaměstnanec - Česká inspekce životního pr. Rychnov nad Kněžnou
39 Tomš Jan MUDr. 39 STAN BEZPP lékař Hradec Králové
40 Součková Miroslava Ing. 65 BEZPP starostka,předsedkyně svazku obcí Mikroreg. urb.b. Praskačka
41 Kesner Petr Mgr. 51 STAN STAN místostarosta, učitel Hostinné
42 Jelínek Jan 59 prezident sportovního klubu Rychnov nad Kněžnou
43 Doksanský Denis 43 STAN BEZPP ředitel Centra Sion, předseda florbalového klubu Hradec Králové
44 Kareš Petr 49 soukromý zemědělec, předseda Vých. ovocnářské unie Ostroměř
45 Pačesná Daniela RNDr. Ph.D. 41 STAN BEZPP poradce v oblasti životního prostředí Hradec Králové
46 Nadrchal Pavel 48 BEZPP odborný lesní hospodář, místostarosta Týniště nad Orlicí
47 Huňat Jaroslav 41 STAN STAN starosta Dubenec
48 Smetanová Lenka MUDr. 50 BEZPP primářka lázeňské léčebny Janské Lázně Železnice
49 Knob Martin Ing. 53 STAN BEZPP středoškolský učitel Vrchlabí
50 Joska David Mgr. 37 BEZPP starosta, učitel Čermná nad Orlicí

Svobodní a Soukromníci

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Tomášek František Ing. 73 SsČR SsČR soukromý zemědělec Kunčice
2 Šebelík Jan RNDr. 61 Svobodní Svobodní vývojář software, volební leader Svobodných KHK Lázně Bělohrad
3 Horák Oldřich Ing. Bc. Ph.D. 43 Svobodní Svobodní vysokoškolský pedagog,místopředseda Svobodných KHK Dvůr Králové nad Labem
4 Hovorka Radovan 52 SsČR SsČR obchodní zástupce Třebechovice pod Orebem
5 Matoušková Hana 40 SsČR BEZPP asistentka prodeje Hradec Králové
6 Cvetanova Iva Ing. 56 Svobodní Svobodní podnikatelka, místopředsedkyně Svobodných KH kraje Náchod
7 Krejčí Michal Ing. 32 Svobodní Svobodní referent vodohospodářského plánování, zastupitel Nový Bydžov
8 Vyskočil Pavel 70 SsČR SsČR živnostník Borohrádek
9 Jizba Lukáš 34 Svobodní Svobodní privátní bankéř, předseda Svobodných KH kraje Bolehošť
10 Prokop Radim 38 SsČR BEZPP OSVČ Hradec Králové
11 Štochl Petr Ing. 52 Svobodní Svobodní projektový manažer, místopředseda Svobodných KHK Libníkovice
12 Pilařová Miroslava 52 SsČR BEZPP administrativní pracovnice Stará Paka
13 Kyselý Martin MDDr. 24 Svobodní Svobodní zubní lékař, místopředseda Svobodných KH kraje Nový Hrádek
14 Hodyc Josef 56 SsČR BEZPP OSVČ Hradec Králové
15 Hejhálek Jiří RNDr. 59 Svobodní Svobodní šéfredaktor odborného časopisu Hradec Králové
16 Jiruška Leoš Ing. 53 SsČR BEZPP vedoucí provozu Trutnov
17 Kremlík Vítězslav Mgr. 40 Svobodní Svobodní překladatel Náchod
18 Fialová Szabová Iveta Bc. 30 SsČR BEZPP zdravotní sestra Náchod
19 Sedláček Martin Ing. 35 Svobodní Svobodní finančník Vysoká nad Labem
20 Jírovec Petr 47 SsČR BEZPP OSVČ Dohalice
21 Petrů Miroslav 31 Svobodní Svobodní živnostník, grafik Hradec Králové
22 Růžičková Naďa 70 SsČR BEZPP hoteliérka Trutnov
23 Ládr Ivan Mgr. Ing. 49 Svobodní Svobodní zastupitel obce Týniště nad Orlicí
24 Matoušek Jiří 41 SsČR BEZPP obchodník Hradec Králové
25 Vostrý Petr 54 Svobodní Svobodní pracovník v pohostinství Police nad Metují
26 Končelová Kristýna Ing. 30 SsČR BEZPP odborný rada Hradec Králové
27 Zatloukal Jan Ing. Ph.D. 33 Svobodní Svobodní vysokoškolský pedagog Rychnov nad Kněžnou
28 Pumrová Vítězslava 51 SsČR BEZPP OSVČ Lázně Bělohrad
29 Roček Vojtěch Ing. 31 Svobodní Svobodní konzultant v oblasti velkých dat Trutnov
30 Hrnčíř Pavel 40 Svobodní Svobodní technolog Nové Město nad Metují
31 Husák Jan 36 Svobodní Svobodní tvůrce videa a fotograf Hradec Králové
32 Holas Martin Ing. 58 Svobodní Svobodní živnostník Vrchlabí
33 Izák Jan Ing. arch. 31 Svobodní Svobodní architekt Adršpach
34 Frydrych Jakub Mgr. 34 Svobodní Svobodní manažer Hradec Králové
35 Cicvárková Olga Ing. 55 Svobodní BEZPP soudní znalec Hradec Králové
36 Jizba Jakub Bc. 28 Svobodní Svobodní student IT Bolehošť
37 Srníček Vlastislav 62 Svobodní BEZPP živnostník Dvůr Králové nad Labem
38 Remeš Jan Bc. 24 Svobodní BEZPP informatik Kounov
39 Dostál Hynek Mgr. Ph.D. 43 Svobodní BEZPP učitel Hradec Králové
40 Němeček Filip Ing. 33 Svobodní BEZPP analytik - účetní Nový Bydžov
41 Krištof Jiří Ing. 27 Svobodní BEZPP konstruktér Cerekvice nad Bystřicí
42 Plíšek Petr 24 Svobodní BEZPP živnostník Stěžery
43 Pátek Roman Ing. 51 Svobodní BEZPP ekonom Hradec Králové
44 Vogel Jan Bc. 26 Svobodní BEZPP učitel Broumov
45 Palme Petr 57 Svobodní BEZPP živnostník Třebechovice pod Orebem
46 Jedlička Vít 35 Svobodní Svobodní prezident, předseda Reformy.cz Hradec Králové

Piráti a Strana zelených + Změna pro Královéhradecký kraj

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hanousek Martin Mgr. 33 SZ SZ krajinný ekolog a zastupitel města Hradec Králové Hradec Králové
2 Jiránek Martin Ing. 38 Piráti Piráti marketing.poradce reg.firem a zastupitel Trutnova Trutnov
3 Bulíček Pavel Bc. 28 Piráti Piráti procesní manažer Hradec Králové
4 Kudrnáč Michal 42 SZ SZ zastupitel města Náchoda a projektový manažer Náchod
5 Rudolfová Zdeňka Mgr. 63 Piráti BEZPP speciální pedagožka Nový Bydžov
6 Klímová Soňa Mgr. 57 SZ BEZPP zámecká paní a majitelka firmy Lesy Janeček Kvasiny
7 Křelina František Ing. arch. 65 Piráti Změna architekt a urbanista Hradec Králové
8 Hladíková Sofia Mgr. 54 SZ SZ ředitelka ZŠ a MŠ Kocbeře Dvůr Králové nad Labem
9 Ficenec Karel 34 Piráti Piráti strojař Byzhradec
10 Záruba Adam Ing. Ph.D. 37 SZ BEZPP zastupitel HK a spoluzakladatel skanzenu Krňovice Hradec Králové
11 Zíková Petra Mgr. 46 SZ BEZPP zástupkyně ředitele Muzeum hry Jičín Jičín
12 Málek Štěpán Mgr. akad. soch. 49 SZ BEZPP sochař, výtvarník a zpěvák N. V. Ú. Nový Bydžov
13 Zajíc Jiří MUDr. 54 Piráti BEZPP vedoucí lékař JIP Fakultní nemocnice HK Hradec Králové
14 Sobotka Petr Mgr. 42 SZ SZ politolog a zastupitel města Trutnov Trutnov
15 Nosek Štěpán Mgr. 41 SZ BEZPP radní města,učitel na gymnáziu,básník,překladatel Červený Kostelec
16 Kulich Jiří RNDr. 55 SZ SZ ředitel střediska ekologické výchovy SEVER Horní Maršov
17 Kopecký Tomáš Mgr. 42 Piráti BEZPP vedoucí odboru životního prostředí Hradec Králové
18 Číp David 37 SZ BEZPP ved.záchr.stanice pro handicap.živočichy Jaroměř Vítězná
19 Štipl Stanislav Bc. 27 Piráti