Kandidátní listiny do zastupitelstva Kraje Vysočina

3. 9. 2020 20:32

Kompletní přehled všech kandidátů do voleb do zastupitelstva Kraje Vysočina, konaných dne 2. 10. – 3. 10. 2020.

Kandidátní listiny do zastupitelstva Kraje Vysočina
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna
reklama

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Šroufková Hana 45 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP dělnice, ochránce zvířat Počátky
2 Dvořáková Ilona 40 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP leader péče o hosty, vychovatel, ochránce zvířat Velké Meziříčí
 

KDU-ČSL

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kaňkovský Vít MUDr. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL ortoped, poslanec Třešť
2 Dudíková Marie Mgr. 64 KDU-ČSL KDU-ČSL zdravotně-sociální pracovnice Třebíč
3 Janoušek Pavel Ing. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Oslavice
4 Tourek Jan Mgr. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Světlá nad Sázavou
5 Houška Miroslav Ing. 61 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonom městských lesů Častrov
6 Klement Josef Ing. 49 KDU-ČSL BEZPP místostarosta města Žďár nad Sázavou
7 Herbrych Josef Bc. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL krajský tajemník KDU-ČSL Rokytnice nad Rokytnou
8 Komárek Štěpán Mgr. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Černíč, IT specialista Magistrátu Černíč
9 Jůzl Čeněk Ing. 65 KDU-ČSL KDU-ČSL krajský zastupitel Havlíčkův Brod
10 Brukner Vlastimil Ing. 54 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Humpolec
11 Katolický Jaroslav doc. Ing. Ph.D. 49 KDU-ČSL BEZPP děkan na FSI VUT v Brně Osová Bítýška
12 Kratina Aleš Bc. 43 KDU-ČSL BEZPP vedoucí odboru dopravy MěÚ Třebíč Náměšť nad Oslavou
13 Hynk Vladislav Ing. 47 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Třešť
14 Bradáč František Ing. 64 KDU-ČSL KDU-ČSL senátor Velké Meziříčí
15 Chvílová Weberová Magdalena MUDr. 57 KDU-ČSL BEZPP primářka dětského oddělení Havlíčkův Brod
16 Homolka Josef Ing. 55 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta městyse Jimramov
17 Koch Josef Ing. 65 KDU-ČSL BEZPP místostarosta města Pelhřimov
18 Feldbabel Vít Ing. Mgr. 43 KDU-ČSL BEZPP ředitel Katolického gymnázia Třebíč Jemnice
19 Vaňková Magda Ing. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL podnikatelka Luka nad Jihlavou
20 Váša Antonín 51 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Radostín nad Oslavou
21 Janata Pavel Ing. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Třebíč
22 Antonů Vilém Mgr. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL manažer Jihlava
23 Trávníčková Bohdana MUDr. 42 KDU-ČSL BEZPP lékařka Vojnův Městec
24 Málek Jan Mgr. et Mgr. 34 KDU-ČSL KDU-ČSL ministerský rada Přibyslav
25 Kučera Tomáš Ing. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL projektant Velká Bíteš
26 Petrák Aleš Mgr. 50 KDU-ČSL BEZPP ředitel školy Hořepník
27 Žák Petr Ing. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel domova pro seniory Moravské Budějovice
28 Prknová Marie 57 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonomka Černíč
29 Havlíček Martin 29 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta městyse Vojnův Městec
30 Němec František Ing. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Ždírec nad Doubravou
31 Krupica Miroslav Bc. MSc. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel TIPAFROST, a.s. Třebíč
32 Málek Josef Ing. Bc. 55 KDU-ČSL KDU-ČSL OSVČ Věžnice
33 Danihel Jiří Ing. 51 KDU-ČSL KDU-ČSL IT specialista, místostarosta městyse Nové Veselí
34 Krejzlová Pavla 45 KDU-ČSL KDU-ČSL OSVČ, vychovatelka Netín
35 Jurečková Eva Mgr. et Mgr. 34 KDU-ČSL KDU-ČSL právnička Senožaty
36 Preininger Tomáš MUDr. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL oční lékař Jaroměřice nad Rokytnou
37 Souček Jan 51 KDU-ČSL KDU-ČSL učitel autoškoly Kamenice
38 Havlík Tomáš Ing. 45 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel nákupu Žďár nad Sázavou
39 Rázl Ondřej Mgr. 30 KDU-ČSL BEZPP PR a marketing Havlíčkův Brod
40 Hrubý Jaroslav Ing. 52 KDU-ČSL KDU-ČSL chemik - Jaderná elektrárna Dukovany Náměšť nad Oslavou
41 Činčila Benjamin Bc. 24 KDU-ČSL KDU-ČSL student Sedletín
42 Šindelka Vojtěch Ing. 52 KDU-ČSL BEZPP geodet Brtnice
43 Brožek Jan Mgr. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Černovice
44 Kratochvíl Karel Mgr. 39 KDU-ČSL KDU-ČSL učitel gymnázia Pelhřimov
45 Komárek Lukáš 42 KDU-ČSL KDU-ČSL seřizovač Stařeč
46 Paulová Barbora 21 KDU-ČSL KDU-ČSL studentka Jihlava
47 Rajdl Jan Ing. 63 KDU-ČSL BEZPP starosta obce, učitel Ostrov
48 Komín Pavel 60 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Telč
49 Pinkas František 54 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta městyse Lukavec
50 Koláčná Lenka 38 KDU-ČSL KDU-ČSL administrativní pracovnice Kladeruby nad Oslavou
 

Strana zelených

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Čermáková Silvie Mgr. 44 Zelení Zelení čl. rady města Jihlavy pro obl. kultury, pedagožka Jihlava
2 Hlaváč Václav Ing. 59 Zelení BEZPP ekolog, ředitel Správy CHKO Žďárské Vrchy Havlíčkův Brod
3 Gűmplová Anna Bc. 27 Zelení Zelení místopředsedkyně Strany zelených, aktivistka Jihlava
4 Zeibert Milan 57 Zelení BEZPP člen rady města Třebíče, učitel Třebíč
5 Kotoučková Jana Ing. 62 Zelení Zelení zahradní architektka Cejle
6 Jakeš Michal Mgr. 51 Zelení Zelení zástupce řed. Gymnázia, člen rady města Chotěboře Chotěboř
7 Roubalová Kristina MUDr. 48 Zelení BEZPP lékařka Chotěboř
8 Novák Daniel Mgr. 43 Zelení BEZPP ředitel Oblastní galerie Vysočiny Chlum
9 Suchá Iva RNDr. 60 Zelení Zelení lektorka ekologické výchovy Okříšky
10 Hermann Tomáš Ing. 55 Zelení Zelení jednatel Městského divadla a kina Ostrov Havlíčkův Brod
11 Žáčková Lucie Mgr. 37 Zelení BEZPP projektová manažerka Jihlava
12 Kadečka Hynek Bc. 39 Zelení Zelení operátor zdrav. oper. střediska ZZS Kraje Vysočina Havlíčkův Brod
13 Houzarová Hana Mgr. 59 Zelení Zelení botanička, kurátorka botanické podsbírky Třebíč
14 Kolář Matěj MgA. 41 Zelení BEZPP performer, hudebník, pedagog Jihlava
15 Hronová Marie Ing. 72 Zelení Zelení důchodkyně Jihlava
16 Pokorný Pavel 44 Zelení BEZPP příležitostný houbař a sběrač ovoce Nová Cerekev
17 Psohlavcová Palečková Pavlína Mgr. 28 Zelení Zelení advokátní koncipientka Velké Meziříčí
18 Konrád Jiří MUDr. 62 Zelení BEZPP lékař Havlíčkův Brod
19 Hronová Kamila Mgr. 43 Zelení BEZPP psycholožka Jihlava
20 Prát František MVDr. 86 Zelení Zelení důchodce Jihlava
21 Kubíček Rudolf Ing. 50 Zelení BEZPP IT manager Havlíčkův Brod
22 Klejzar Tomáš Ing. 51 Zelení Zelení poradce v ekologickém zemědělství Telč
23 Kovačka Martin Mgr. 42 Zelení Zelení učitel Chotěboř
24 Dvořáková Soňa 37 Zelení BEZPP provozovatelka bistra Chlístov
25 Novotný Pavel 50 Zelení BEZPP technik Havlíčkův Brod
26 Vaníček Jakub Mgr. 39 Zelení Zelení redaktor, knihkupec Modlíkov
27 Řehák Petr 58 Zelení Zelení pracovník reklamy Havlíčkův Brod
28 Bohutínský Jaroslav 57 Zelení BEZPP správce stadionu Třebíč
29 Doležal Karel 70 Zelení BEZPP důchodce Havlíčkův Brod
30 Čapka Roman Mgr. 39 Zelení BEZPP učitel ZŠ Třebíč
31 Priesol Patrik Bc. DiS. 41 Zelení Zelení učitel přípravné třídy Jihlava
 

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Fink Karel 40 SPD SPD jednatel společnosti Sedletín
2 Prchal Tomáš 30 SPD SPD specialista cenotvorby Humpolec
3 Koten Radek 55 SPD SPD poslanec Vojnův Městec
4 Krejčířová Romana DiS. 42 SPD SPD fyzioterapeutka Jihlava
5 Šabata Pavel 70 SPD SPD bezpečnostní specialista Třebíč
6 Krátká Ludmila Bc. 34 SPD SPD administrativní pracovnice Havlíčkův Brod
7 Havlík Tomáš 48 SPD SPD zastupitel města Jihlava, směnový mistr Jihlava
8 Hodboď Martin 40 SPD SPD vydavatel Havlíčkův Brod
9 Galbavý Michal Ing. 38 SPD SPD jednatel společnosti Třebíč
10 Mészáros David Ing. 41 SPD SPD bezpečnostní technik Jihlava
11 Reichl Roman 52 SPD SPD směnový mistr Světlá nad Sázavou
12 Severová Marcela 64 SPD SPD administrativní pracovnice Náměšť nad Oslavou
13 Duben Pavel 56 SPD SPD zastupitel města Havlíčkův Brod, řidič MHD Havlíčkův Brod
14 Dlabačová Hana 62 SPD SPD zdravotní sestra Okrouhlice
15 Nekovář Jiří Mgr. 60 SPD SPD realitní makléř Žďár nad Sázavou
16 Matula Josef Mgr. 73 SPD SPD učitel Střítež
17 Burda František 78 SPD SPD zemědělec Humpolec
18 Horák David 40 SPD SPD směnový mistr Vyskytná nad Jihlavou
19 Kulhánková Ferdová Hana 49 SPD SPD učitelka Brtnice
20 Kábelová Darina 63 SPD SPD operátorka Bezděkov
21 Králová Olga 66 SPD SPD ekonomka Dobronín
22 Domkář Ivo 57 SPD SPD směnový mistr Světlá nad Sázavou
23 Řepa Jaroslav 64 SPD SPD elektrikář Náměšť nad Oslavou
24 Schleis Richard 46 SPD SPD technik Jihlava
25 Makovičuk Zuzana 38 SPD SPD asistentka pedagoga Jaroměřice nad Rokytnou
26 Hyrš Jakub 34 SPD SPD grafik Humpolec
27 Janiš Jiří 71 SPD SPD elektromontér Náměšť nad Oslavou
28 Blažek Miloslav 74 SPD SPD ekonom Horní Krupá
29 Barimová Dagmar 45 SPD SPD vychovatelka ZŠ Jihlava
30 Nedělka Čestmír 67 SPD SPD učitel Havlíčkův Brod
31 Palát Luboš 25 SPD SPD řidič záchranné služby Třebenice
32 Nápravník Jiří 52 SPD SPD pedagog Světlá nad Sázavou
33 Janáček Karel 64 SPD SPD skladník Chotěboř
34 Novotková Ludmila 58 SPD SPD asistentka prodeje Světlá nad Sázavou
35 Wachtlová Eva 64 SPD SPD učitelka Náměšť nad Oslavou
36 Kulhánek František 69 SPD SPD majitel obchodu Brtnice
37 Poulíček Pavel 59 SPD SPD strážný Červená Řečice
38 Pangrác Petr 56 SPD SPD prodejní specialista Jihlava
39 Načeradská Daniela 66 SPD SPD jednatelka společnosti Kamenná Lhota
40 Herna František Bc. 55 SPD SPD řidič Humpolec
41 Koutníková Lenka 50 SPD SPD asistentka prodeje Světlá nad Sázavou
42 Harvánek Pavel 44 SPD SPD ekonom Krucemburk
43 Heřmánková Věra 64 SPD SPD učitelka na ZUŠ Jihlava
44 Večeřová Veronika 37 SPD SPD skladnice Sirákov
45 Jareš Josef 74 SPD SPD státní zaměstnanec Jihlava
46 Škoda Michal 45 SPD SPD administrativní pracovník Jemnice
47 Píša Milan 46 SPD SPD technik Třebíč
48 Kotenová Aneta Bc. 33 SPD BEZPP referentka nákupu Vojnův Městec
49 Vrba Jaroslav 69 SPD SPD elektrikář Jihlava
50 Kohout Petr 31 SPD SPD stavební poradce Dolní Město
 

 Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hajnová Hana Ing. 35 Piráti Piráti projektová manažerka Telč
2 Břížďala Jan RNDr. 27 Piráti Piráti zást. řed. Agro školy Pozďatín, učitel na Gymnáziu Třebíč
3 Lednická Blanka Bc. 39 Piráti Piráti genealožka a ekoložka Olešná
4 Wiche Jiří Ing. 54 Piráti Piráti ekonom Havlíčkův Brod
5 Knežik Pavel 40 Piráti Piráti systémový administrátor IT Pelhřimov
6 Nováková Eva Bc. 39 Piráti Piráti plánovačka logistiky Jihlava
7 Pašek Roman 27 Piráti Piráti OSVČ Třebíč
8 Daďourek Milan Bc. et Mgr. 45 Piráti Piráti OSVČ, farmář Počítky
9 Vácha Miroslav DiS. 36 Piráti Piráti zdravotnický záchranář Třeštice
10 Svoboda Jiří Bc. 36 Piráti Piráti ajťák, dramaturg Filmového OKA Havlíčkův Brod
11 Škarka Daniel Bc. 41 Piráti BEZPP uvolněný radní Jihlava
12 Honzl Václav Mgr. Ing. 43 Piráti Piráti manažer, starosta Staré Bříště
13 Kujínek Polodnová Petra Mgr. 35 Piráti Piráti advokátka Telč
14 Bačinová Irena Bc. 54 Piráti Piráti sociální pracovník Havlíčkův Brod
15 Stalmach Ladislav 50 Piráti Piráti starosta obce Vír
16 Vodová Michaela Mgr. 41 Piráti Piráti sociální pracovnice Chlum
17 Šmíd Jakub Ing. Ph.D. 35 Piráti Piráti koordinátor projektu Pro vodu Šlapanov
18 Kerber Jan DiS. 35 Piráti Piráti učitel hudby Havlíčkův Brod
19 Vidláková Viktorie Bc. 22 Piráti Piráti datový analytik Hvězdoňovice
20 Mašková Tereza DiS. 37 Piráti Piráti zdravotní sestra v paliativní péči Pelhřimov
21 Lišková Zdeňka 56 Piráti Piráti vedoucí odpadového hospodářství Pelhřimov
22 Žáček Vít 22 Piráti Piráti student Jihlava
23 Kozel Petr Ing. 51 Piráti Piráti ekonom Pelhřimov
24 Šimková Markéta Mgr. 54 Piráti Piráti ředitelka MŠ a ZŠ, učitelka Křídla
25 Zejda Jaroslav 25 Piráti Piráti student Čechtín
26 Kořínek Josef 37 Piráti Piráti OSVČ Havlíčkův Brod
27 Kozdas Marta Mgr. Ing. Ph.D. 36 Piráti BEZPP speciální pedagožka, lektorka Jihlava
28 Vysoký Jaroslav 38 Piráti Piráti IT podpora Jaroměřice nad Rokytnou
29 Křejpský Marek Ing. 45 Piráti Piráti IT konzultant Škrdlovice
30 Langhammerová Radka 46 Piráti BEZPP pracovnice v sociálních službách Pelhřimov
31 Nguyenová Veronika 35 Piráti Piráti restaurátorka kamene Havlíčkův Brod
32 Bouda Tomáš Bc. 25 Piráti Piráti student Jihlava
33 Dzurňák Marcel MDDr. 31 Piráti Piráti zubní lékař Třebíč
34 Blažek Tomáš Ing. 53 Piráti BEZPP technik ochrany přírody Nové Město na Moravě
35 Titzová Zuzana Mgr. 31 Piráti BEZPP učitelka výtvarné výchovy Horní Krupá
36 Ryška Tomáš 20 Piráti BEZPP student práv Jihlava
37 Šimeček Petr Ing. 34 Piráti Piráti IT developer Kamenice nad Lipou
38 Tomek Martin Ing. 51 Piráti BEZPP podnikatel v IT Třebíč
39 Mayer René 51 Piráti Piráti revizní technik Nové Město na Moravě
40 Pospíchal Richard 18 Piráti BEZPP student Velká Losenice
41 Kubát Roman Mgr. 57 Piráti Piráti učitel Chotěboř
42 Pokorná Barbora 29 Piráti BEZPP servírka Třebíč
43 Šmídková Jaroslava Mgr. 42 Piráti BEZPP komunitní projektový manažer Sněžné
44 Hána Dominik 20 Piráti BEZPP student Jihlava
45 Holub Ondřej Mgr. 29 Piráti BEZPP student - doktorand historie Budišov
46 Holeček Petr 37 Piráti BEZPP truhlář Nové Město na Moravě
47 Sztacho Jan 42 Piráti BEZPP OSVČ Havlíčkův Brod
48 Prchal Vojtěch Ing. 26 Piráti BEZPP OSVČ Jihlava
49 Šalomoun Michal JUDr. MgA. Ph.D. 45 Piráti BEZPP advokát Třebíč
50 Pošvář Jan Bc. 35 Piráti Piráti programátor, poslanec PS PČR Mnich
 

Pro TOP Vysočinu

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Dvořák Zdeněk Ing. 37 TOP 09 BEZPP starosta městyse Dolní Cerekev Dolní Cerekev
2 Kutinová Blanka Bc. 46 TOP 09 BEZPP zdravotní sestra, zastupitelka města Třebíč Třebíč
3 Matějka Jan Ing. 26 TOP 09 TOP 09 středoškolský učitel Havlíčkův Brod
4 Šimo Lenka Mgr. et Mgr. Bc. 35 TOP 09 TOP 09 historička, učitelka Žďár nad Sázavou
5 Rafaj Luboš 56 TOP 09 TOP 09 jednatel agentury Dobrý den Pelhřimov
6 Honzárek Libor Bc. 57 TOP 09 TOP 09 místostarosta města Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod
7 Vaverka Karel Ing. 72 TOP 09 TOP 09 autorizovaný inspektor, projektant Třebíč
8 Kopáček Pavel 37 TOP 09 TOP 09 finanční poradce Velká Bíteš
9 Velíšek Zdeněk Ing. 55 TOP 09 TOP 09 majitel pekárny Kamenice nad Lipou
10 Půža Jan 41 TOP 09 TOP 09 vedoucí obchodního oddělení Jihlava
11 Kolářová Veronika Mgr. 34 TOP 09 BEZPP advokátka, podnikatelka Bohuslavice
12 Martínek Zdeněk Mgr. 41 TOP 09 BEZPP jednatel První pozice s.r.o. Pelhřimov
13 Hlaváčková Hana Ing. 58 TOP 09 BEZPP ředitelka domova pro seniory Havlíčkův Brod
14 Skoumal Zdeněk Ing. Ph.D. 45 TOP 09 TOP 09 hlavní inženýr projektu, zastupitel obce Kouty
15 Jirman Miloš JUDr. 57 TOP 09 TOP 09 advokát Žďár nad Sázavou
16 Novotný Tomáš 47 TOP 09 BEZPP starosta obce, majitel hospody Rantířov
17 Zíka Miloslav Matěj 48 TOP 09 TOP 09 starosta obce, soukromý zemědělec Dobrá Voda u Pacova
18 Vondra Martin Bc. BA (Hons) 36 KAN BEZPP podnikatel ve strojírenství, člen Kosmo klubu Havlíčkův Brod
19 Novák Aleš Bc. 24 TOP 09 BEZPP zastupitel města Třebíč, student ČVUT Třebíč
20 Augustýn Tomáš Mgr. Ph.D. 39 TOP 09 TOP 09 ředitel ZŠ, zastupitel města Žďár nad Sázavou Žďár nad Sázavou
21 Remsová Kateřina Mgr. Ph.D. 31 TOP 09 BEZPP právník Jihlava
22 Brdečka Imrich Ing. 61 TOP 09 TOP 09 logistik Humpolec
23 Fikar Miloš Mgr. 56 TOP 09 BEZPP ředitel ZŠ a MŠ Havlíčkův Brod
24 Jakšík Zdeněk 39 TOP 09 TOP 09 pedagog Třebíč
25 Zduba Miloš Ing. MBA 44 TOP 09 TOP 09 řemeslník, provozovatel cukrárny Velká Bíteš
26 Kolář Milan Ing. 67 TOP 09 BEZPP pedagog, zakladatel festivalu Jihlava
27 Kachlík Milan Mgr. 46 TOP 09 TOP 09 firemní bankéř Přibyslav
28 Libus Petr MUDr. 60 TOP 09 TOP 09 primář Nemocnice Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod
29 Štork Rostislav RNDr. Ph.D. 50 TOP 09 TOP 09 experimentální astrofyzik, zastupitel města Třebíč Třebíč
30 Drdlová Marie 42 TOP 09 TOP 09 matrikářka Bobrová
31 Lisová Martina Mgr. 36 TOP 09 BEZPP starostka městyse Větrný Jeníkov, učitelka Větrný Jeníkov
32 Holub Jindřich 52 Monarchiste.cz Monarchiste.cz starosta obce Pohleď
33 Mošnová Květa Ing. 58 TOP 09 BEZPP majitelka rodinné farmy Vystrkov
34 Pejchal Jaroslav Mgr. DiS. 39 TOP 09 TOP 09 zdravotnický pracovník Havlíčkův Brod
35 Šanda Jiří 47 TOP 09 BEZPP starosta městyse Mohelno Mohelno
36 Šoukalová Adéla Bc. 35 TOP 09 TOP 09 personalistka Ruda
37 Tomášová Lenka B.Arch, M.ADU 39 TOP 09 BEZPP architektka, urbanistka Jihlava
38 Blažek Jiří Ing. 58 TOP 09 TOP 09 člen dozorčí rady a jednatel společnosti Pelhřimov
39 Domkář Jan Mgr. 36 TOP 09 TOP 09 učitel na ZŠ Havlíčkův Brod
40 Pospíšil Bohumír Ing. 39 TOP 09 BEZPP programátor a zastupitel obce Rudíkov
41 Mladý Josef 43 TOP 09 TOP 09 provozovatel bio farmy Tasov
42 Kabelka Jaroslav 62 TOP 09 BEZPP technik, zastupitel obce Ostašov Ostašov
43 Pikla Jakub BcA. DiS. 25 TOP 09 TOP 09 OSVČ Chotěboř
44 Sláma Miloslav Ing. 57 TOP 09 TOP 09 technik Žďár nad Sázavou
45 Jaroš Zdeněk 53 TOP 09 TOP 09 místostarosta města Pelhřimov Pelhřimov
46 Kejklíček Miloš Mgr. 66 TOP 09 TOP 09 pedagog Havlíčkův Brod
47 Vondra Zdeněk 55 TOP 09 TOP 09 lektor, trenér, konzultant Lipnice nad Sázavou
48 Kouřílková Marie 45 TOP 09 BEZPP předsedkyně osadního výboru Boňov, obch. zástupce Jaroměřice nad Rokytnou
 

Starostové pro Vysočinu

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vlček Lukáš Ing. 38 STAN STAN starosta města, kraj. zastupitel, před. mikroreg. Pacov
2 Fabeš Roman Mgr. 60 SNK ED BEZPP starosta města, kraj. zastupitel, před. mikroreg. Telč
3 Pacal Pavel Mgr. 46 STAN ProTR starosta města, náměstek hejtmana Kraje Vysočina Třebíč
4 Mrkos Martin Ing. ACCA 36 STAN STAN starosta města, krajský zastupitel, ekonom Žďár nad Sázavou
5 Tůma Zdeněk Ing. 62 SNK ED BEZPP starosta města, předseda mikroregionu Ledečsko Ledeč nad Sázavou
6 Koubová Karolína MgA. 35 STAN BEZPP primátorka statutárního města, kulturní manažerka Jihlava
7 Burda Jan Bc. 46 SNK ED BEZPP radní města, předseda předst. Rady dětí a mládeže Třebíč
8 Hájek Pavel Ing. 41 STAN BEZPP starosta obce, krajský tajemník hnutí STAN Těchobuz
9 Navrátil Zdeněk Mgr. 44 STAN BEZPP radní města, projektový manažer Žďár nad Sázavou
10 Nikl Bohumír Ing. 56 SNK ED BEZPP starosta města, před. Spr. rady MAS Havlíčkův kraj Ždírec nad Doubravou
11 Kuchyňa Libor 33 STAN BEZPP radní města, záchranář, zakl. sportovní akademie Jihlava
12 Slabý Miloň Ing. 45 STAN BEZPP starosta, předseda Jemnického mikroregionu, ekonom Jemnice
13 Kiesewetterová Jana Bc. 45 STAN BEZPP místostarostka města Moravské Budějovice
14 Starý Miloš 35 STAN BEZPP starosta obce Sobíňov
15 Požárová Eva Ing. 47 SNK ED BEZPP místostarostka města, před. mikroregionu Třešťsko Třešť
16 Jurdová Jiřina Ing. 54 SNK ED BEZPP ekonomka, zastupitelka Velkého Meziříčí Velké Meziříčí
17 Štefl Karel Mgr. 52 STAN BEZPP starosta města Počátky
18 Schwarz Jan 55 SNK ED BEZPP umělecký kovář, zastupitel města Havlíčkův Brod
19 Rajdlík Zdeněk 50 STAN BEZPP starosta městyse, před. mikroreg. Brána Vysočiny Nová Cerekev
20 Žáková Hana 51 STAN BEZPP senátorka Koněšín
21 Antonů Jiří 54 STAN BEZPP referent bezpečnosti, specialista inf. technologií Jihlava
22 Vlček Milan Ing. 56 SNK ED BEZPP starosta města Velká Bíteš
23 Hrala Pavel Mgr. 37 STAN BEZPP pracovník MAS, zastupitel města, před. Fin. výboru Humpolec
24 Kostečková Karolína Ing. 32 STAN BEZPP manažerka rodinné firmy Žďár nad Sázavou
25 Jakeš Petr Mgr. 54 SNK ED BEZPP ředitel ZŠ a MŠ Štoky, autor učebnic o fin. gram. Havlíčkův Brod
26 Škodová Hana Mgr. 55 STAN BEZPP starostka města, před. Dobr. sdr. reg. Hrotovicka Hrotovice
27 Šulc Ivan Mgr. 58 SNK ED BEZPP místostarosta městyse Stonařov
28 Hnik Josef 69 STAN BEZPP místostarosta města, ředitel v sociálních službách Světlá nad Sázavou
29 Kunst Milan 44 STAN BEZPP starosta města Horní Cerekev
30 Černá Marie Ing. 63 SNK ED BEZPP zastupitelka města, před. certifikační komise Třebíč
31 Kulhánek Zdeněk PhDr. 63 STAN BEZPP klinický psycholog, radní města Žďár nad Sázavou
32 Skočdopole Jindřich 65 SNK ED BEZPP starosta města, před. dobrovolného svazku obcí Polná
33 Malý Radek Ing. 40 STAN BEZPP starosta obce Želetava
34 Zadražilová Eva 58 STAN BEZPP starostka obce, čl. synodní rady Čes. církve evan. Moraveč
35 Prošek Vladimír Mgr. 40 STAN BEZPP radní městyse, zástupce ředitele gymnázia Štoky
36 Mašík Zdeněk Ing. 63 SNK ED BEZPP zastupitel města, před. okresního tenisového svazu Bystřice nad Pernštejnem
37 Bustová Hana 47 STAN BEZPP starostka obce Litohoř
38 Veletová Blanka Ing. 54 STAN BEZPP starostka obce, před. mikroregionu Košeticko Košetice
39 Maslák Pavel Mgr. 48 SNK ED BEZPP ředitel HZS ÚO Třebíč, náměstek starosty KSH Kraje Jezdovice
40 Březka Josef 55 STAN STAN technik Bory
41 Bílková Beáta MUDr. 54 STAN BEZPP zubní lékařka Žďár nad Sázavou
42 Přibyl Josef Ing. 57 SNK ED BEZPP radní města, stavební inženýr Brtnice
43 Hanáčková Jaromíra Bc. 61 STAN ProTR ředitelka Městského kulturního střediska Třebíč Třebíč
44 Jirsa Zdeněk 67 SNK ED SNK ED zastupitel městyse, projektant elektro Dolní Cerekev
45 Záruba Oldřich 67 SNK ED BEZPP sládek a jednatel Pivovaru Chotěboř s.r.o. Havlíčkův Brod
46 Buňata Miroslav 47 STAN BEZPP starosta obce Želiv
47 Dibelka Miroslav 56 SNK ED BEZPP zastupitel města, místopř. předst. AGRO družstvo Golčův Jeníkov
48 Kuželka Ivan Ing. 75 SNK ED BEZPP klinický radiobiologický fyzik, PET centrum Havlíčkův Brod
49 Měrka Vladimír 62 STAN BEZPP starosta města Náměšť nad Oslavou
50 Marková Zdeňka 64 SNK ED SNK ED ředitelka plavecké školy, před. správní rady Nové Město na Moravě

TRIKOLÓRA - SOUKROMNÍCI

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Tesař Jan 42 Trikolóra Trikolóra obchodník s kávou a kávovary, míst. hn. Trikolóra Jihlava
2 Váňa Milan RNDr. Ph.D. 65 Trikolóra Trikolóra manažer výzkumné infrastruktury, přírodovědec Pelhřimov
3 Kafoňková Simona Mgr. 51 Trikolóra Trikolóra tajemnice České lékařské komory v Třebíči Třebíč
4 Nedvěd Miroslav 58 Soukromníci BEZPP podnikatel, starosta obce Markvartice Markvartice
5 Augustin Jiří Bc. DiS. 32 Trikolóra Trikolóra optik v rodinné firmě, vinař Bystřice nad Pernštejnem
6 Šíp Stanislav Bc. 43 Trikolóra Trikolóra ředitel v rodinné firmě Chotěboř
7 Vacek Pavel 53 Trikolóra Trikolóra dokumentarista, kameraman, muzikant Jihlava
8 Horáková Hana Mgr. 31 Trikolóra Trikolóra pracovník obchodního a ekonomického úseku Ledeč nad Sázavou
9 Poslušný Josef 24 Trikolóra BEZPP hypoteční specialista, sportovec Kamenice nad Lipou
10 Sysel Jaroslav 59 Trikolóra Trikolóra podnikatel v oboru elektro Třebíč
11 Rubín Tomáš 33 Trikolóra Trikolóra kuchař, propagátor české kuchyně a lokál. surovin Lískovice
12 Paulát Pavel 63 Trikolóra Trikolóra realitní investor, mořeplavec a cestovatel Jihlava
13 Martinec Pavel Ing. 42 Trikolóra Trikolóra učitel na gymnáziu, neuv. místostarosta obce Věžná Věžná
14 Stehno Miroslav 67 Soukromníci Soukromníci předseda krajské organizace Strany soukromníků ČR Žďár nad Sázavou
15 Kopic Jiří 56 Trikolóra Trikolóra specialista BOZP a PO Havlíčkův Brod
16 Laube Jiří Ing. 59 Trikolóra Trikolóra pracovník stavebního úřadu, podplukovník v záloze Havlíčkův Brod
17 Růžička Luděk Mgr. 48 Trikolóra Trikolóra advokát, soukromý zemědělec Jaroměřice nad Rokytnou
18 Fiksa Radomír Ing. 39 Trikolóra Trikolóra tatér, autor knih o tetování Žďár nad Sázavou
19 Davidová Pavla Mgr. DiS. 40 Trikolóra Trikolóra koordinátorka sociálních sl., por. v obl. výživy Jihlava
20 Beneš Jiří Ing. 26 Trikolóra Trikolóra učitel na ZŠ, biolog a amatérský zoolog Pelhřimov
21 Kůsová Zida Ing. 39 Trikolóra Trikolóra mateřská dovolená, inženýrka ve stavebnictví Bystřice nad Pernštejnem
22 Krátká Ilona Mgr. 38 Trikolóra Trikolóra učitelka na ZŠ Bransouze
23 Frolík Marek 46 Trikolóra Trikolóra obchodní ředitel, myslivec, zakl. obecně pros. sp. Ledeč nad Sázavou
24 Nani Martin 35 Trikolóra BEZPP servisní a revizní technik, fotograf, dobr. hasič Bory
25 Zikmund Rostislav Mgr. MBA 49 Trikolóra Trikolóra speciální pedagog - vychovatel zař. pro resoc. ml. Litohoř
26 Krupička František Ing. 48 Soukromníci BEZPP soukromý zemědělec, agronom Jiřice
27 Turna Jaromír 29 Trikolóra Trikolóra obchodní zástupce, prodejce nápojové techniky Jihlava
28 Slánský Martin Ing. 51 Trikolóra Trikolóra úředník Krajského úřadu Kraje Vysočina - odb. maj. Žďár nad Sázavou
29 Zelenka Jiří 32 Trikolóra Trikolóra mistr lisovny, spolumajitel svatebního salonu Stonařov
30 Tesařová Marie Mgr. 39 Trikolóra Trikolóra učitelka na 1. stupni ZŠ Jihlava
31 Linhart Bořek Ing. 47 Trikolóra BEZPP OSVČ - správa komerčních nemovitostí, pilot v zál. Náměšť nad Oslavou
32 Kroulíková Hana Mgr. 64 Trikolóra Trikolóra učitelka na 2. stupni ZŠ, ochránkyně přírody Podmoky
33 Komancová Andrea MUDr. 65 Trikolóra Trikolóra oční lékařka Jihlava
34 Stehno Miroslav 65 Trikolóra Trikolóra jednatel polikliniky v Chotěboři, muzikant Chotěboř
35 Mládek Dorian 43 Trikolóra Trikolóra operátor - tiskař Třebíč
36 Blažková Lenka DiS. 50 Trikolóra Trikolóra dlouhodobá pěstounka, projektantka dok. zd. požárů Jihlava
37 Chalupová Stanislava 59 Trikolóra Trikolóra ekonom rozpočtář Žďár nad Sázavou
38 Hron Lubomír 62 Trikolóra Trikolóra asistent pedagoga, myslivec Jihlava
39 Popelka Miloslav 63 Trikolóra Trikolóra jednatel společnosti, místostarosta obce Přešovice Přešovice
40 Fendrych Josef 49 Trikolóra Trikolóra jednatel společnosti Horní Rožínka
41 Pleskač Radomír Bc. 28 Trikolóra Trikolóra OSVČ v počítačových sítích, sportovní střelec Ledeč nad Sázavou
42 Halásek Miroslav 33 Trikolóra BEZPP nástrojař, muzikant Kněžice
43 Trnka Zdeněk Ing. 48 Trikolóra Trikolóra majitel STK, organizátor Rally Vysočina Heraltice
44 Slavíček Luboš 44 Trikolóra Trikolóra elektroprojektant, sportovec hokejista Žďár nad Sázavou
45 Ryšavý Michal 40 Trikolóra Trikolóra podnikatel, provozovatel autoservisu Stonařov
46 Šudoma Zdeněk 75 Trikolóra Trikolóra důchodce, pořadatel Malého svrateckého maratonu Vír
47 Peca David 50 Trikolóra Trikolóra dozorčí u ČD Cargo, chovatel akvarijních ryb Jihlava
48 Vaněk Ivo 52 Trikolóra Trikolóra OSVČ, předseda jezdeckého oddílu JK Jakubov o.s. Jakubov u Moravských Budějovic
49 Rod Václav Ing. 68 Trikolóra BEZPP důchodce, lesní topograf Třešť
50 Rakšány Rostislav 66 Trikolóra Trikolóra pracující důchodce - řidič, sportovec Žďár nad Sázavou
 

Dělnická strana sociální spravedlnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štyndl Petr 36 DSSS DSSS zastupitel obce Vír
2 Votava Libor Ing. 57 DSSS DSSS OSVČ Puklice
3 Stejskal Petr 43 DSSS DSSS formíř Bystřice nad Pernštejnem
4 Holasová Eva 53 DSSS DSSS zdravotní sestra Litovany
5 Svoboda Jiří 36 DSSS DSSS invalidní důchodce Měřín
6 Soóky Ivan 56 DSSS DSSS strojní dělník Číhošť
7 Vašíček Martin 52 DSSS DSSS řidič Jihlava
8 Gajdoš Petr 55 DSSS DSSS OSVČ Jihlava
9 Soóky Zuzana 49 DSSS DSSS strojní dělnice Číhošť
10 Klouda Jaromír 50 DSSS DSSS OSVČ Velký Beranov
11 Tichý Vlastimil 35 DSSS DSSS dělník Moravské Budějovice
12 Klouda Jan 29 DSSS BEZPP OSVČ Jihlava
 

Česká strana sociálně demokratická

ROZUMNÍ - Petr Hannig - za spravedlnost a životní jistoty

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pelikán Josef Ing. 44 Rozumní BEZPP stavební projektant Přibyslav
2 Kružík Vladimír 65 Rozumní BEZPP živnostník Brtnice
3 Kouřilová Jana Ing. 59 Rozumní BEZPP podnikatelka Havlíčkův Brod
4 Bejdáková Jitka MUDr. 52 Rozumní BEZPP chirurg Chotěboř
5 Oborný Jiří 37 Rozumní BEZPP člen zásahové jednotky Třebíč
6 Fiedler Kamil 36 Rozumní BEZPP OSVČ Havlíčkův Brod
7 Obhlídal Zdeněk 67 Rozumní Rozumní manažer Jihlava
8 Podzimková Irena 45 Rozumní BEZPP zdravotní sestra Jihlava
9 Zemanová Anna 25 Rozumní BEZPP pracovnice v hotelnictví Pelhřimov
10 Širůčková Pavlína 51 Rozumní BEZPP živnostník Kamenice nad Lipou
11 Dubová Václava 47 Rozumní BEZPP prodavačka Žďár nad Sázavou
12 Huboňová Veronika 43 Rozumní BEZPP samostatný pojišťovací zprostředkovatel Havlíčkův Brod
13 Havlátová Dana 53 Rozumní BEZPP recepční Počátky
14 Pelikán Josef 71 Rozumní BEZPP soudní znalec Přibyslav
15 Bartečková Lucie 28 Rozumní BEZPP recepční Kralice nad Oslavou
16 Havlová Věra 51 Rozumní BEZPP umělecká knihařka Světlá nad Sázavou
17 Hrindová Vlasta 48 Rozumní BEZPP prodavačka Ledeč nad Sázavou
18 Smrčková Dana 53 Rozumní BEZPP fakturantka Telč
19 Bartoň Stanislav 66 Rozumní BEZPP pracující důchodce Zbilidy
20 Kadlecová Lenka 35 Rozumní BEZPP živnostník Příseka
21 Masiarčinová Irena 49 Rozumní BEZPP vedoucí prodejny Havlíčkův Brod
22 Culková Markéta 37 Rozumní BEZPP asistentka prodeje Světlá nad Sázavou
23 Borkovcová Miroslava 59 Rozumní BEZPP hlavní kuchařka směny Náměšť nad Oslavou
24 Vejvalková Jindřiška 58 Rozumní BEZPP vedoucí prodejny Třebíč
25 Pospěchová Blažena 55 Rozumní BEZPP zástupce vedoucího prodejny Jihlava
26 Lebedová Jaroslava 60 Rozumní BEZPP vedoucí prodejny, kvalitářka Ledeč nad Sázavou
27 Trtíková Renata 48 Rozumní BEZPP účetní Světlá nad Sázavou
28 Nováková Jarmila 55 Rozumní BEZPP prodavačka Okříšky
29 Zedníková Iva 34 Rozumní BEZPP asistentka prodeje Kamenice nad Lipou
30 Vacková Blažena 74 Rozumní BEZPP důchodkyně Nová Cerekev
31 Voborný Milan 26 Rozumní BEZPP kuchař Náměšť nad Oslavou
32 Přibyl Milan 63 Rozumní BEZPP obchodní zástupce Jihlava
33 Nováková Petra 22 Rozumní BEZPP studující Bystřice nad Pernštejnem
34 Kočař Ondřej 36 Rozumní BEZPP živnostník Cejle
35 Moravcová Iveta 18 Rozumní BEZPP studující Nové Město na Moravě
36 Šimek Zdeněk 78 Rozumní BEZPP důchodce Nadějov
37 Krejčová Iveta 25 Rozumní BEZPP mateřská dovolená Velké Meziříčí
38 Fiala Martin 47 Rozumní BEZPP OSVČ Žďár nad Sázavou
39 Polák Tomáš 31 Rozumní BEZPP prodejce Dolní Libochová
40 Dvořáková Sabina 27 Rozumní BEZPP vedoucí prodejny Skorotice
41 Beránek Petr 61 Rozumní BEZPP cestář Jihlava
42 Matějková Irena 42 Rozumní BEZPP dámská krejčová Vír
43 Halvová Renáta 43 Rozumní BEZPP pracovnice v oboru zdravotní výroby Jimramov
44 Kubů Lenka 55 Rozumní BEZPP obsluha čerpací stanice Humpolec
45 Rutschová Věra 55 Rozumní BEZPP pracovnice v kabelové výrobě Šlapanov
46 Čejka Vítězslav 61 Rozumní BEZPP invalidní důchodce, programátor Přibyslav

Moravské zemské hnutí

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Chňoupek Petr 48 MZH MZH novinář, zastupitel Mastník
2 Hotárek Jan 47 MZH BEZPP vedoucí provozu Velká Bíteš
3 Kuča Jan 44 MZH MZH etnograf Žďár nad Sázavou
4 Pléha Josef 50 MZH BEZPP starosta Martínkov
5 Kučírek Zdeněk 65 MZH MZH důchodce Jihlava
6 Janderka Zdeněk PhDr. 61 MZH BEZPP manažer projektu MAP ve vzdělávání, radní Moravské Budějovice
7 Němeček Bedřich 53 MZH BEZPP OSVČ Jihlava
8 Dvořáková Olga Bc. 49 MZH BEZPP zdravotní laborantka Křižanov
9 Kessner Martin 33 MZH BEZPP starosta Radkovice u Budče
10 Bukovjan Bohumil 60 MZH BEZPP mistr - technik Jihlava
11 Pěnčík Rostislav 50 MZH BEZPP technik, místostarosta Jinošov
12 Kameník Jakub 33 MZH BEZPP pokladní Jihlava
13 Borůvková Jitka 46 MZH BEZPP pracovnice e-shopu, místostarostka Ocmanice
14 Holík Patrik 23 MZH BEZPP divadelní principál Moravské Budějovice
15 Pěnčíková Romana 47 MZH BEZPP účetní Jinošov
16 Lampíř Lubomír doc. Ing. Ph.D. 62 MZH MZH vinař Kojetice
17 Jozífek Jiří 60 MZH BEZPP řidič MHD Jihlava
18 Pokorná Barbora DiS. 36 MZH BEZPP asistentka starosty Nové Syrovice
19 Košťál Jiří 49 MZH BEZPP elektromechanik Jinošov
20 Němcová Jindřiška Mgr. 40 MZH BEZPP Time & Attendance administrator Chlum
21 Novotný Petr Ing. 41 MZH BEZPP vedoucí kvality Jemnice
22 Kubát Milan 65 MZH BEZPP důchodce Jihlava
23 Šoškola Michal Bc. 30 MZH BEZPP pracovník v elektro výrobě Křižanov
24 Kudláč Petr 35 MZH BEZPP obchodník TZB, zastupitel Mohelno
25 Pelc Lubomír 34 MZH BEZPP IT specialista Jinošov
26 Kučírková Zdena 54 MZH BEZPP pomocná síla v kuchyni Jihlava
27 Košťálová Martina 36 MZH BEZPP vedoucí ZC Jinošov
28 Havlíček Antonín 47 MZH BEZPP technik elektro, starosta Naloučany
29 Kostelník Jiří 67 MZH BEZPP místostarosta Mohelno
30 Hotárková Tereza 27 MZH BEZPP referentka Velká Bíteš
31 Pelcová Magdaléna 23 MZH BEZPP prodavačka Jinošov
32 Toufar Karel 72 MZH BEZPP důchodce Jihlava
33 Lukášová Kristýna Bc. 24 MZH BEZPP asistentka vedení firmy Moravské Budějovice
34 Týma Jiří 53 MZH BEZPP referent majetkové správy Jihlava
35 Herot Pavel 54 MZH BEZPP básník Martínkov
36 Chaloupka Zdeněk 64 MZH BEZPP důchodce Jihlava
37 Hotárková Kateřina 30 MZH BEZPP mateřská dovolená Velká Bíteš
38 Chňoupková Eliška Viktorie 18 MZH BEZPP studentka Mastník
39 Šlapal Bohumír 62 MZH BEZPP nezaměstnaný Jihlava
40 Pánek Jan 48 MZH BEZPP pracovník v automobilovém průmyslu Třebíč
41 Buš Petr 58 MZH BEZPP místostarosta Bítovčice
42 Čechová Miluše 73 MZH BEZPP výtvarnice Stařeč
43 Zvědělík Petr Bc. 57 MZH BEZPP arborista - stromolezec Jihlava
44 Sulková Danuše 78 MZH BEZPP důchodce Jinošov
45 Beneš František Ing. 77 MZH BEZPP důchodce Třebíč
46 Punčochářová Radmila Mgr. 53 MZH BEZPP ředitelka ZŠ Domamil Nové Syrovice
47 Buršíková Michaela Mgr. 24 MZH BEZPP studentka Křižanov
48 Hotárková Adéla 21 MZH BEZPP studentka Velká Bíteš
49 Pelc Lubomír 54 MZH BEZPP strojník Jinošov
50 Pelcová Jana 50 MZH BEZPP švadlena Jinošov
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ať nejsme za feťáky. Zvolí nás i venkov. Vnitřní hádky Pirátů: Bartoš má problém

13:05 Ať nejsme za feťáky. Zvolí nás i venkov. Vnitřní hádky Pirátů: Bartoš má problém

Piráti ve svém fóru vedou debaty, zda se jim vyplatí spolupracovat se Starosty a nezávislými. Zaznív…