Kandidátní listiny do zastupitelstva Moravskoslezského kraje

05.09.2020 11:23

Kompletní přehled všech kandidátů do voleb do zastupitelstva Moravskoslezského kraje, konaných dne 2. 10. – 3. 10. 2020.

Kandidátní listiny do zastupitelstva Moravskoslezského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna
reklama

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Tocauerová Barbora Mgr. 44 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP tlumoč.a lektor ciz.jaz.,před.MS spolku ochr.zvíř. Opava
2 Sikorová Renáta 54 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP prac.v soc.sl.,čl.spol.Společně pro Ostr.,ochr.zv. Ostrava
3 Chodurová Ivana 30 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP mateřská dovolená, ochránce zvířat Kopřivnice

KDU-ČSL

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Curylo Lukáš Mgr. et Mgr. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL 1.náměstek hejtmana MS kraje, ředitel Charity Ostrava
2 Navrátil Jiří Bc. MBA 43 KDU-ČSL KDU-ČSL náměst.hejtmana MS kraje,místostarosta obce Mořkov Mořkov
3 Slováček Vít Ing. 59 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Český Těšín Český Těšín
4 Sikora Marcel 32 KDU-ČSL KDU-ČSL náměstek primátora statutár. města Frýdek-Místek Frýdek-Místek
5 Jedlička Michal Ing. 40 KDU-ČSL KDU-ČSL náměstek primátora statutárního města Opavy Opava
6 Pražák Zbyněk Ing. Ph.D. 65 KDU-ČSL KDU-ČSL nám.primátora statut.m.Ostr.,předseda rady Charity Ostrava
7 Brzesková Monika Mgr. 43 KDU-ČSL BEZPP starostka města Kravaře Kravaře
8 Niemiec Bohuslav Ing. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL nám.primátora stat.m. Havířova, středoškol.učitel Havířov
9 Carbol Jiří Ing. 61 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Dobrá, senátor Dobrá
10 Forišková Dana Ing. Ph.D. 64 KDU-ČSL KDU-ČSL vysokoškolská pedagožka, ekonomka Příbor
11 Siuda Karel Ing. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL projektant, krajský zastupitel Krnov
12 Šimíček Stanislav 39 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Kopřivnice Kopřivnice
13 Šillerová Eva Ing. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonomická ředitelka, interní auditorka Havířov
14 Řezáčová Petra Mgr. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarostka města Hlučína Hlučín
15 Kleinwächter Martin 36 KDU-ČSL BEZPP spoluvlastník tiskárny Frýdek-Místek
16 Pražáková Věra Bc. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL ved.prac.komp.péče v Domově pokoj.stáří sv.Václava Ostrava
17 Jedelský Marcel Mgr. 55 KDU-ČSL KDU-ČSL duchovní Slezské Rudoltice
18 Pomikálek Václav Ing. MBA 59 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel kovárny Studénka
19 Hamrozi Jiří Ing. 42 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Jablunkova Jablunkov
20 Stankayová Pavlína Mgr. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL starostka obce Ostravice Ostravice
21 Kudela Petr Ing. 51 KDU-ČSL KDU-ČSL zástupce ředitele televize Noe Ostrava
22 Staňková Marcela Mgr. DiS. MBA 55 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka Diakonie ČCE, střediska v Rýmařově Rýmařov
23 Baránek Petr Ing. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL člen Rady obce Ludgeřovice Ludgeřovice
24 Jurčo Dominik Ing. 31 KDU-ČSL KDU-ČSL IT pracovník Havířov
25 Filipková Zuzana Mgr. Ph.D. 53 KDU-ČSL BEZPP ředitelka Slezské diakonie Chotěbuz
26 Perútka Jaroslav 56 KDU-ČSL KDU-ČSL jednatel společnosti Nový Jičín
27 Paul Miroslav Ing. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel společnosti Ostrava
28 Matýsková Andrea Bc. 47 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarostka obce Bohuslavice, ředit.nezisk.org. Bohuslavice
29 Surovka Tomáš Bc. 46 KDU-ČSL BEZPP oblastní ředitel Armády spásy v ČR, z.s. Krnov
30 Gistingerová Sylva MUDr. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL lékařka Pržno
31 Vahalíková Elena Mgr. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL manažerka Odry
32 Szkandera Vladislav Mgr. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL evangelický farář Orlová
33 Šrubař Martin Mgr. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Vítkov Vítkov
34 Racek Ilja Mgr. Ph.D. 70 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel divadla Ostrava
35 Krejčok Jaromír Ing. 54 KDU-ČSL BEZPP starosta obce Sedliště Sedliště
36 Löwenthalová Pavla MVDr. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL soukromý zemědělec Krnov
37 Kučová Zita Mgr. 49 KDU-ČSL KDU-ČSL učitelka ZŠ Frenštát pod Radhoštěm
38 Szyja Andrzej Mgr. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel ZŠ Karviná
39 Drábek Ivan MUDr. 73 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař, psychiatr Opava
40 Stuchlý Pavel Mgr. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL středoškolský učitel Ostrava
41 Golová Věra Bc. 48 KDU-ČSL BEZPP místostarostka obce Čeladná Čeladná
42 Adamec Jiří Mgr. 42 KDU-ČSL KDU-ČSL učitel Nový Jičín
43 Jílková Jana Ing. 63 KDU-ČSL KDU-ČSL daňová poradkyně Bruntál
44 Vyvlečková Markéta Ing. 34 KDU-ČSL KDU-ČSL projektová manažerka Český Těšín
45 Dvorský Eduard Ing. 56 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta městského obvodu Ostrava-Svinov Ostrava
46 Hájovský Tomáš 56 KDU-ČSL KDU-ČSL zahradník, OSVČ Hlučín
47 Januška Jaroslav MUDr. Ph.D. 60 KDU-ČSL BEZPP intervenční kardiolog Ostrava
48 Štefek Stanislav DiS. 32 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí divize obnovy památek, Radní města Příbor Příbor
49 Chlebková Jana 44 KDU-ČSL KDU-ČSL knihovnice Vendryně
50 Křehlíková Štěpánka Mgr. DiS. 34 KDU-ČSL KDU-ČSL sociální pracovnice občanské poradny Krnov
51 Berger Jaroslav Ing. 62 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Horní Lhota Horní Lhota
52 Spratek Jiří Ing. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL manažer pro řízení rizik Šenov
53 Nováčková Markéta DiS. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL produkční, soukromý zemědělec Ostrava
54 Cubrová Kateřina Mgr. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL školní asistentka Třinec
55 Burianová Hana MUDr. 53 KDU-ČSL BEZPP kardioložka, internistka Bílovec
56 Bařák Tomáš Ing. 45 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonom Stonava
57 Kuna Jiří 46 KDU-ČSL KDU-ČSL majitel autoopravny Václavov u Bruntálu
58 Lišková Jarmila 43 KDU-ČSL KDU-ČSL OSVČ Paskov
59 Osmančík Robert 41 KDU-ČSL KDU-ČSL OSVČ, Radní obce Kozmice Kozmice
60 Jiříček Petr Ing. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL IT specialista Klimkovice
61 Král Michal Ing. 36 KDU-ČSL KDU-ČSL projektový manažer Vřesina
62 Raszka Bohuslav 61 KDU-ČSL BEZPP místostarosta obce Vendryně Vendryně
63 Kubín Ladislav Ing. 64 KDU-ČSL BEZPP místostarosta obce Slavkov Slavkov
64 Tlach Vladimír Ing. 47 KDU-ČSL KDU-ČSL komerční vozmistr Ostrava
65 Odlevák Petr 46 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí prodejny Frýdlant nad Ostravicí
66 Stejskal Jan Ing. 50 KDU-ČSL KDU-ČSL ekonom Krnov
67 Šindler Oldřich 46 KDU-ČSL BEZPP agronom Odry
68 Hořínek Martin Bc. 28 KDU-ČSL KDU-ČSL koordinátor škol a horolezec Opava
69 Lamcha Ondřej Mgr. 28 KDU-ČSL KDU-ČSL marketingový manažer Ostrava
70 Enenkelová Veronika Mgr. 27 KDU-ČSL KDU-ČSL učitelka Havířov
 

Moravská a Slezská pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Světnička Karel Mgr. et Bc. 60 MS Piráti MS Piráti právník a nezávislý publicista Havířov

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Staněk Pavel Ing. 53 SPD SPD místostarosta obce Rychvald, vedoucí autodopravy Rychvald
2 Bláhová Irena 60 SPD SPD specialista mater.-tech.zásob.,zast.m.obv.Ost.-Jih Ostrava
3 Kuchta Josef Ing. 57 SPD SPD technik elektro Budišovice
4 Vysocký Marek Ing. 58 SPD SPD IT specialista, zast.měst.obvodu Ostrava-Jih Ostrava
5 Dudzik David Ing. et Ing. 50 SPD SPD znalec v oboru elektrotechniky Vratimov
6 Miczka Tomáš 54 SPD SPD ředitel společnosti, krajský zastupitel Orlová
7 Malcharová Marie 56 SPD SPD vedoucí referent vzdělávání dospělých Ostrava
8 Pabjan Pavel 69 SPD SPD živnostník v dopravě Ostrava
9 Panáček Jan 42 SPD SPD manažer ve zdravotnictví Ostrava
10 Harvánek Peter Ing. 46 SPD SPD bankovní manažer Ostrava
11 Sládeček Karel Mgr. 57 SPD SPD živnostník, majitel školícího stř.,kraj.zastupitel Kunčice pod Ondřejníkem
12 Zapletal Pavel 47 SPD SPD kontrolor jakosti Ostrava
13 Síla Jan MUDr. 70 SPD SPD neurochirurg Ostrava
14 Kaniok René 48 SPD SPD živnostník Baška
15 Bodzsar Radomil 64 SPD SPD starosta Mošnov
16 Velička Lukáš Ing. 38 SPD SPD živnostník Ostrava
17 Turská Veronika 46 SPD SPD živnostnice Havířov
18 Calabri Zita RNDr. Mgr. 58 SPD SPD právnička a finanční poradkyně Dolní Lhota
19 Górecki Richard 21 SPD SPD student VŠ Dětmarovice
20 Krpel Tomáš Mgr. 53 SPD SPD pedagog, zastupitel města Frýdku-Místku Frýdek-Místek
21 Stuchlík Petr 52 SPD SPD zastupitel a člen Rady města Orlová Orlová
22 Starý Robert 51 SPD SPD zastupitel měst.obv.MO a Přívoz,provozní dispečer Ostrava
23 Labaj Jiří 52 SPD SPD investiční technik Bystřice
24 Sedlák Tomáš DiS., B.Th. 41 SPD SPD mediátor Krnov
25 Franková Naděžda MUDr. 66 SPD SPD dětská neuroložka Ostrava
26 Kuznitiusová Gabriela 43 SPD SPD živnostnice v cestovním ruchu Orlová
27 Kovalová Eva 56 SPD SPD speciální pedagog Ostrava
28 Sadochová Oxana 48 SPD SPD zdravotní sestra Suchdol nad Odrou
29 Poštulková Gabriela 29 SPD SPD operační důstojník bezpečnostní agentury Ostrava
30 Stwiertniová Naděžda 62 SPD SPD zdravotní sestra Bohumín
31 Pavlán Ondřej 21 SPD SPD student Malenovice
32 Vjačka Marek 48 SPD SPD technik výroby Ostrava
33 Królová Dorota 49 SPD SPD živnostnice v oblasti PR Rychvald
34 Gavron Jan Ing. 56 SPD SPD technik Rychvald
35 Brašová Veronika 27 SPD SPD studentka VŠ Ostrava
36 Bystroň Radomír 48 SPD SPD hudebník, živnostník Karviná
37 Plaček Radim Mgr. 39 SPD SPD obchodní zástupce Zbyslavice
38 Pham Yamato 61 SPD SPD živnostnice Frenštát pod Radhoštěm
39 Neuvirt Ladislav 37 SPD SPD živnostník ve stavebnictví Orlová
40 Šainar Petr 53 SPD SPD živnostník v autodopravě Ostrava
41 Vali Libor 56 SPD SPD strážník městské policie Ostrava
42 Varadzin Jan 47 SPD SPD strojní zámečník Havířov
43 Burgertová Milena 45 SPD SPD úřednice Nový Jičín
44 Mazúr Petr 44 SPD SPD řidič Ostrava
45 Barvenčík Oldřich MVDr. 59 SPD BEZPP veterinární lékař Lučina
46 Vágner Pavel 55 SPD SPD živnostník ve stavebnictví Petřvald
47 Klemens Vojtěch 36 SPD SPD řidič Ostrava
48 Baba Štefan 57 SPD SPD živnostník Orlová
49 Kocáb Petr 57 SPD SPD dispečer Havířov
50 Albert Štefan 57 SPD SPD administrativní pracovník Ostrava
51 Hermanová Květoslava 56 SPD SPD úřednice Orlová
52 Tříska Roman 48 SPD SPD horník Havířov
53 Takáč Petr 45 SPD SPD hutník Ostrava
54 Krčmář Michal Bc. 47 SPD SPD manažer ve školství Orlová
55 Lahres Oto 50 SPD SPD řidič Nový Jičín
56 Król Robin 20 SPD SPD student Rychvald
57 Čech Marcel 45 SPD SPD automechanik Havířov
58 Brašová Monika 48 SPD SPD jeřábnice Ostrava
59 Kirmanová Monika Bc. 49 SPD SPD živnostnice Rychvald
60 Gazda Zbyšek 58 SPD SPD trenér Orlová
61 Pažický Petr 71 SPD SPD živnostník Jistebník
62 Výtisk Jaromír Ing. 62 SPD SPD technik Nový Jičín
63 Snášel Dušan 61 SPD BEZPP strojař Krnov
64 Królová Soňa 48 SPD SPD vedoucí pokladní Orlová
65 Žyla Roman 49 SPD SPD jednatel společnosti Český Těšín
66 Marcinkech Milan 48 SPD SPD IT pracovník Orlová
67 Valder Petr 57 SPD BEZPP majitel autoservisu Ostrava
68 Kinka Jan 46 SPD SPD řezník-kuchař Orlová
69 Novotný Jan 37 SPD BEZPP majitel autoservisu Ostrava
70 Balon Radomír 63 SPD SPD technicko-hospodářský pracovník Orlová
 

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Klusová Zuzana Mgr. 35 Piráti Piráti mediál.konzult.a čl.ved.spolku S.O.S. Karviná,z.s. Karviná
2 Žídek Arnošt Mgr. Ph.D. 44 Piráti BEZPP ředitel základní školy Ostrava
3 Nezhyba Jan 43 Piráti Piráti special.na výšk.práce a konzult.v oblasti ekologie Havířov
4 Demel Jiří 62 Piráti Piráti IT manažer a podnikatel Příbor
5 Varga Leonard 33 Piráti Piráti spolumajitel obchodu a cestovatel Frýdek-Místek
6 Kořízek Pavel Ing. 48 Piráti Piráti IT specialista a radní statutárního města Opava Opava
7 Dušková Martina 33 Piráti Piráti sociální pracovnice Ostrava
8 Dedek Jakub 28 Piráti Piráti krajský koordinátor České pirátské strany Ostrava
9 Ručka Ondřej JUDr. 37 Piráti Piráti právník Ostrava
10 Kunze Jan Ing. 44 Piráti BEZPP dramaturg a kurátor Opava
11 Davidová Michaela Mgr. 35 Piráti Piráti PR & marketing specialistka Frýdek-Místek
12 Brňáková Hana Bc. 48 Piráti Piráti nám.pro str.plán.,škol.,sport a kulturu st.m.Opava Opava
13 Körösi Romana 46 Piráti Piráti IT receptionist manager Ostrava
14 Řeha Rostislav Ing. 47 Piráti Piráti místost.MO a Přívozu pro otevřen.radnici a živ.pr. Ostrava
15 Nováčková Pavlína Bc. 32 Piráti Piráti kulturní pracovnice Ostrava
16 Vontroba Jakub Ing. 25 Piráti Piráti student ekonomie, redaktor a editor Český Těšín
17 Najvárek Michal 43 Piráti Piráti IT programátor a šéfredaktor Šenov
18 Tichý Jakub Bc. et Bc. 35 Piráti Piráti ředitel divadla Frýdek-Místek
19 Hořejší Jaroslav Ing. 37 Piráti Piráti IT Programátor Ostrava
20 Breškovec Michal Ing. 41 Piráti Piráti architekt počítačových sítí Ostrava
21 Simkanič Radek Ing. DiS. 31 Piráti Piráti IT Progr., Computer Vision developer a doktorand Pustějov
22 Branná Bára BcA. DiS. 24 Piráti Piráti studentka psychologie Český Těšín
23 Rajnoch Jiří Ing. 31 Piráti Piráti radní městského obvodu Poruba Ostrava
24 Ježíšek Jakub Ing. 38 Piráti Piráti správce sítě Bohumín
25 Kupcová Zdeňka 44 Piráti Piráti specialistka inform.servisu ve zdravot.pojišťovně Orlová
26 Rédr Martin Mgr. 44 Piráti Piráti sociální pracovník Havířov
27 Dubový Vladimír 53 Piráti Piráti invalidní důchodce, akvaponista a aktivní občan Petřvald
28 Adámek Emil Ing. Ph.D. 31 Piráti Piráti vysokoškolský pedagog Nový Jičín
29 Koky Cyril 32 Piráti Piráti projektant a jednatel Frýdek-Místek
30 Chlebik Lukáš 34 Piráti Piráti grafik Český Těšín
31 Kopečný Petr Ing. 36 Piráti Piráti automatizační inženýr Ostrava
32 Horký Viktor 29 Piráti Piráti podnikatel Bohumín
33 Roj Michael 29 Piráti Piráti obchodní zástupce Bohumín
34 Juriček Igor Mgr. 39 Piráti Piráti překladatel a podnikatel Frýdek-Místek
35 Malik Filip Mgr. 38 Piráti BEZPP architekt informačních systémů Třinec
36 Vaněk Roman Mgr. 31 Piráti BEZPP učitel Třinec
37 Stehlík Ladislav Ing. 42 Piráti Piráti konstruktér Kopřivnice
38 Sikora Michael Mgr. 27 Piráti BEZPP zástupce vedoucího prodejny Třinec
39 Rejman Jan Ing. Bc. DiS. 35 Piráti BEZPP vedoucí finančního odboru Frenštát pod Radhoštěm
40 Parchaňský Václav Ing. Ph.D. 32 Piráti Piráti architekt informačních systémů Ostrava
41 Kmec Martin 44 Piráti Piráti sítotiskař Havířov
42 Jaroň Ján Ing. arch. 31 Piráti Piráti architekt Bohumín
43 Záleský Karel Ing. 47 Piráti BEZPP projektant Opava
44 Branná Andrea Bc. 52 Piráti BEZPP průvodkyně v Montessori dětské skupině Český Těšín
45 Jurík Roman BA (Hons) 41 Piráti BEZPP podnikatel Frenštát pod Radhoštěm
46 Gazda Pavel Mgr. 58 Piráti Piráti IT Programátor Opava
47 Jaroň Zdeněk Ing. 60 Piráti Piráti projektant Bohumín
48 Masaříková Simona Mgr. 38 Piráti BEZPP sociální pracovnice Ostrava
49 Hof Tomáš Ing. Mgr. 37 Piráti BEZPP bankéř Kopřivnice
50 Lavický Jiří Ing. 31 Piráti BEZPP osobní bankéř Ostrava
51 Lukšík Lubomír Bc. 35 Piráti BEZPP ved.nízkoprahového zař.pro děti a mládež,soc.prac. Český Těšín
52 Bainar Petr Ing. 31 Piráti BEZPP softwarový inženýr Ostrava
53 Macečková Gabriela 23 Piráti Piráti administrativní pracovnice Ostrava
54 Šoltys Michal 34 Piráti Piráti valcíř Karviná
55 Čmiel Marek 28 Piráti Piráti jednatel Krmelín
56 Klocová Alena Mgr. 52 Piráti Piráti konzultantka rozvojových projektů Karviná
57 Lacková Gabriela Bc. 48 Piráti Piráti ředitelka mateřské školy Opava
58 Ožanová Jana Ing. 42 Piráti BEZPP PR & marketing specialistka a copywriterka Čeladná
59 Kocián Jaroslav MgA. 41 Piráti BEZPP středoškolský pedagog a fotograf Havířov
60 Babic Marian Mgr. 38 Piráti Piráti advokát Ostrava
61 Murzynová Veronika 34 Piráti Piráti asistentka poslance Ostrava
62 Kaslová Tereza Ing. 33 Piráti BEZPP ředitelka lesní školky Těrlicko
63 Wantulok Adam 43 Piráti BEZPP obchodní referent Těrlicko
64 Kotásek Pavel 41 Piráti Piráti specialista studií a energetik Krnov
65 Matuška Rostislav Ing. 33 Piráti Piráti IT specialista a personalista Hlučín
66 Galuszka Daniel Mgr. 25 Piráti Piráti zastupitel města Bohumína Bohumín
67 Lašák Tomáš Mgr. 29 Piráti BEZPP historik Rýmařov
68 Štěrba Jan 58 Piráti Piráti dopravně-technický náměstek MDPO, a.s. Opava
69 Strapáčová Anna 61 Piráti BEZPP důchodkyně Široká Niva
70 Václavík Ondřej 22 Piráti BEZPP barman Ostrava

Moravané, pro zachování Moravy se při sčítání lidu 2021 opět přihlasme k moravské národnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kedroutek Michal PhDr. 42 Moravané Moravané učitel Větřkovice
2 Aulehla Gustav 89 Moravané BEZPP architekt, fotograf Krnov
3 Hetmánek Ondřej Ing. Mgr. 42 Moravané Moravané stavební projektant Ostrava
4 Ullmannová Marta 49 Moravané BEZPP bankéř Nový Jičín
5 Ondračka Miroslav DiS. 45 Moravané Moravané OSVČ - truhlář Suchdol nad Odrou
6 Přikryl Daniel Bc. 38 Moravané Moravané hypoteční poradce Ostrava
7 Opletal Pavel 76 Moravané BEZPP senior Budišov nad Budišovkou
8 Fojtík Jaromír 42 Moravané BEZPP elektrotechnik Ostrava
9 Hetmánková Miroslava 66 Moravané BEZPP OSVČ Široká Niva
10 Černoch Evžen 45 Moravané BEZPP vedoucí dílny Ostrava
11 Zajacová Marie 35 Moravané BEZPP OSVČ - realitní makléřka Ostrava
 

VOK - Volba pro kraj

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Krysta Josef Mgr. 63 VOK BEZPP gen.ředitel SŠ Bezpeč.právní akademie,olympionik Havířov
2 Nešporek Renáta Valerie Ing. Ph.D., MBA LL.M. 50 VOK BEZPP 1.viceprezidentka ČM asoc.podnikatelek a manažerek Bohumín
3 Hotová Zuzana MUDr. 39 VOK BEZPP lékařka, primářka gynekologicko-porodnického odd. Smilovice
4 Rykala Adam Ing. 34 VOK BEZPP ekonom,předseda spolku Společně tvoříme Ostravu Ostrava
5 Avetisjan Nšan 27 VOK BEZPP ředitel obchodního oddělení společnosti Marlenka Frýdek-Místek
6 Olšovský Pavel RNDr. Ph.D. 53 VOK BEZPP vědecký prac.,projektový manažer,středoškol.učitel Frýdek-Místek
7 Kuznik Lubomír 64 VOK BEZPP dlouholetý starosta a primátor Karviná
8 Škaldová Miroslava Mgr. 56 VOK BEZPP ředitelka základní a mateřské školy Ostrava
9 Benda Matěj JUDr. 27 VOK BEZPP právník Ostrava
10 Kawulok Michal 34 VOK BEZPP senior manažer společnosti DuoLife Třinec
11 Klimová Lydie Ing. 63 VOK BEZPP podnikatelka v oblasti služeb Petrovice u Karviné
12 Malíková Dagmar PhDr. 52 VOK BEZPP porad.v obl.pojištění,zastupit.obce,před.soc.výb. Hnojník
13 Rangl Martin PaedDr. 54 VOK BEZPP vysokoškolský pedagog Opava
14 Jakubu Zdeněk 23 VOK BEZPP basketbalista, podnikatel Nový Jičín
15 Černý Radek Mgr. 42 VOK BEZPP učitel základní školy Bruntál
16 Harmanová Jana Mgr. Bc. 56 VOK BEZPP ředitelka Ústavu digitálního vzdělávání Ostrava
17 Kopřiva Martin Bc. 23 VOK BEZPP programátor Frýdek-Místek
18 Szlaur Petr Mgr. 50 VOK BEZPP pastor Střítež
19 Vlčková Eliška Mgr. 28 VOK BEZPP analytička v oblasti modelování katastrof Ostrava
20 Skříček Josef JUDr. 78 VOK BEZPP právník Karviná
21 Červenka Karel 32 VOK BEZPP podnikatel Píšť
22 Filipczyk Radek Ing. 51 VOK BEZPP dopravní inženýr Ostrava
23 Hýbl Radim Ondřej 43 VOK BEZPP řidič VZV Příbor
24 Ander Roman Ing. 51 VOK BEZPP podnikatel Krnov
25 Válková Věra 63 VOK BEZPP projektantka Ostrava
26 Jelínková Martina Ing. 38 VOK BEZPP finanční manažerka Karviná
27 Ševčík Zdeněk Mgr. 44 VOK BEZPP pedagog, sbormistr Dětského sborového studia Ostrava
28 Nieslanik Denis 21 VOK BEZPP profesionální sportovec - fotbal Jablunkov
29 Hejdová Dagmar Ing. MBA, LL.M. 54 VOK BEZPP ředitelka Stavebního bytového družstva Bohumín Bohumín
30 Kulhánek Libor 54 VOK BEZPP dobrovolný hasič, kontrolor odboru řízení jakosti Sedliště
31 Kubica Jiří Ing. 41 VOK BEZPP majitel soukromé firmy, manažer, pedagog Ostrava
32 Závodný Martin Ing. 43 VOK BEZPP jednatel Zahrady Závodný Palkovice
33 Doležalová Andrea Ing. MBA 43 VOK BEZPP výkonná ředitelka mcePharma Ostrava
34 Hvízdák Julius Ing. 62 VOK BEZPP středoškolský učitel odborných předmětů Hlučín
35 Kajzar Michal 39 VOK BEZPP OSVČ Frýdek-Místek
36 Troup Martin Ing. 30 VOK BEZPP skautský vedoucí Orlová
37 Krč Pavel Mgr. 44 VOK BEZPP středoškolský učitel Horní Bludovice
38 Mojžíšková Jana Mgr. 63 VOK BEZPP středoškolská učitelka Frýdek-Místek
39 Švidernochová Dagmar Mgr. 62 VOK BEZPP učitelka základní školy Ostrava
40 Rozbořilová Šárka 59 VOK BEZPP účetní Havířov
41 Bjaloň Radek Ing. 32 VOK BEZPP ekonom, podnikatel Ostrava
42 Kaminský Martin Nicolas 24 VOK BEZPP řidič tramvaje Ostrava
43 Černý Vladimír 69 VOK BEZPP důchodce Raškovice
44 Hřivňák Rostislav Ing. 39 VOK BEZPP programátor Ostrava
45 Slezák Jaroslav 37 VOK BEZPP šéfkuchař Karviná
46 Kolář Martin Mgr. Bc. 27 VOK BEZPP pedagog Ostrava
47 Vítková Jana Bc. DiS. 36 VOK BEZPP účetní, jednatelka úklidové firmy Opava
48 Kahánková Martina 47 VOK BEZPP OSVČ v oblasti služeb Ostrava
49 Kupčová Renata Mgr. 55 VOK BEZPP vedoucí učitelka mateřské školy Frýdek-Místek
50 Šajtarová Zuzana Ing. 37 VOK BEZPP projektová manažerka Ostrava
51 Vojvodík David Mgr. 34 VOK BEZPP vývojář modelů přírodních katastrof Ostrava
52 Kubik Pavel 54 VOK BEZPP soukromý zemědělec Písek
53 Kaštovská Natalie 48 VOK BEZPP ředitelka speciální MŠ pro tělesně postižené děti Ostrava
54 Martiník Pavel 44 VOK BEZPP účetní Český Těšín
55 Sivák Václav 21 VOK BEZPP mistr světa v kickboxu Ostrava
56 Kafna Ondřej Ing. 33 VOK BEZPP technik podpory produktů Ostrava
57 Kafka Pavel 31 VOK BEZPP řidič Dobrá
58 Ručková Nikol Bc. 25 VOK BEZPP studentka pedagogiky Ostrava
59 Mojžíšek Jan 21 VOK BEZPP student Frýdek-Místek
60 Herman Ivan 49 VOK BEZPP údržbář Jablunkov
61 Kovářová Jiřina 80 VOK BEZPP důchodkyně Ostrava
62 Mišová Anna 64 VOK BEZPP tkadlena Ostrava
63 Tomis Radek 53 VOK BEZPP vedoucí plynoservisu, člen spolku rybářů Karviná
64 Vašnovská Tereza Bc. 29 VOK BEZPP autorka projektu ?Hry na chodník? Nošovice
65 Witová Radka 51 VOK BEZPP majitelka Salón Witová Horní Bludovice
66 Olšovská Sylva Mgr. 66 VOK BEZPP učitelka základní školy Ostrava
67 Ferková Olga 64 VOK BEZPP důchodkyně Ostrava
68 Kopřivová Monika 43 VOK BEZPP operátor výrobní linky Frýdek-Místek

Občanská demokratická strana s podporou TOP 09

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Unucka Jakub Ing. MBA 51 ODS ODS náměstek hejtmana Klimkovice
2 Němečková Crkvenjaš Zdenka MUDr. MBA 44 ODS ODS přednostka Kliniky popáleninové medicíny FN Ostr. Ostrava
3 Folwarczny Stanislav Mgr. 57 ODS ODS náměstek hejtmana Český Těšín
4 Klapková Monika Mgr. 53 TOP 09 TOP 09 středoškolský pedagog Opava
5 Kaňa Radek Mgr. 41 ODS ODS starosta Šilheřovice
6 Návrat Vladimír Ing. 57 ODS ODS projektant Ostrava
7 Matera Josef Alexander Mgr. 35 ODS ODS odborný konzultant, krajský zastupitel Třinec
8 Dobrozemský Václav JUDr. 31 ODS ODS místostarosta, právník Nový Jičín
9 Schramm Patrik Ing. 46 ODS ODS starosta Budišov nad Budišovkou
10 Gajdacz Zbyněk Ing. MPA 56 ODS ODS ředitel společnosti Albrechtice
11 Tuleja Pavel doc. Ing. Ph.D. 49 TOP 09 TOP 09 vysokoškolský pedagog Havířov
12 Abrahamčík Jan Ing. 40 ODS ODS jednatel společnosti Ostrava
13 Žák Jiří 61 ODS ODS dopravní expert Bruntál
14 Kovalčíková Yveta Ing. 55 ODS ODS starostka Krmelín
15 Linhart Aleš Ing. 44 ODS ODS poradce, Evropský parlament Ostrava
16 Klimša Dalibor Bc. 52 ODS ODS sportovní manažer Havířov
17 Halatin Miroslav Ing. 60 ODS ODS starosta Frenštát pod Radhoštěm
18 Pavera Herbert Mgr. 62 TOP 09 TOP 09 senátor Bolatice
19 Illík Antonín Ing. 54 ODS ODS jednatel společnosti Bílovec
20 Hudeček Zbyněk 56 ODS ODS OSVČ Frýdlant nad Ostravicí
21 Veselý Marek Ing. 46 ODS ODS oblastní ředitel Opava
22 Šnita Radek Ing. Mgr. Ph.D., MBA 46 ODS ODS jednatel společnosti Ostrava
23 Šopík Vítězslav 44 ODS ODS podnikatel Rýmařov
24 Koloničný Jan Ing. Ph.D. 46 TOP 09 TOP 09 místostarosta, akademický pracovník Metylovice
25 Kőnig Lukáš Ing. 41 ODS ODS technolog Baška
26 Struminský Pavel Mgr. 45 ODS ODS právník Chotěbuz
27 Zapletalová Radana Bc. 57 ODS ODS galeristka Ostrava
28 Stanjura Jan Ing. 53 ODS ODS auditor Opava
29 Okoun Jan 67 ODS ODS mezinárodní zasilatel Ostrava
30 Brinda René Mgr. 54 TOP 09 TOP 09 pedagog Příbor
31 Pečinka Vavřinec 47 ODS ODS podnikatel Pstruží
32 Kopečný Miroslav Ing. 63 ODS ODS starosta Kopřivnice
33 Dluhošová Yvona Mgr. 55 ODS ODS ředitelka mateřské školy Orlová
34 Bystroň Vítězslav Ing. 66 ODS ODS technik Ostrava
35 Chlebiš Vladimír 47 ODS ODS jednatel společnosti Hlučín
36 Psotka Petr Mgr. 42 TOP 09 TOP 09 advokát Ostrava
37 Kolder Milan Ing. 58 ODS ODS projektový manažer Ostrava
38 Mlýnek Pavel Ing. 51 ODS ODS obchodní manažer Frýdek-Místek
39 Orság Hynek Ing. 53 ODS ODS jednatel společnosti Karviná
40 Loskotová Martina 49 ODS ODS kadeřnice Bílov
41 Moravcová Šárka 60 ODS ODS OSVČ Ostrava
42 Bača Slavomír 47 TOP 09 TOP 09 agronom Palkovice
43 Šitavanc Jaromír 24 ODS ODS student VŠ Příbor
44 Brída Tadeáš 19 ODS ODS manažer v mezinárod.studentské organizaci, student Opava
45 Wilczková Iveta PhDr. 57 ODS ODS ředitelka základní školy Hukvaldy
46 Klega Jaroslav 55 ODS ODS obchodní manažer Ostrava
47 Lukaštík Leoš 58 ODS ODS jednatel společnosti Havířov
48 Socha Blahoslav Ing. 33 ODS ODS obchodní manažer Studénka
49 Velička Tomáš Bc. 52 TOP 09 TOP 09 ředitel Poradny pro primární prevenci Ostrava Bílovec
50 Trávníček Igor 56 ODS ODS starosta Ostrava
51 Lotko Robin Bc. DiS. 28 ODS ODS obchodně technický koordinátor Třinec
52 Fojtík Jan 60 ODS ODS skladový referent Hradec nad Moravicí
53 Peřina Tomáš Ing. 50 ODS ODS realitní makléř Český Těšín
54 Moravčíková Gabriela Ing. 42 ODS ODS vedoucí projektového řízení Ostrava
55 Šarman Petr Ing. 35 TOP 09 TOP 09 softwarový inženýr Holčovice
56 Dvořáková Darina Mgr. 39 ODS ODS právník Fulnek
57 Karásek Jan Ing. 38 ODS ODS provozní ředitel Sviadnov
58 Hradil Petr Mgr. 27 ODS ODS podnikatel Ostrava
59 Malota Oldřich Bc. 58 ODS ODS technik Opava
60 Maryška David Mgr. 49 ODS ODS advokát Bohumín
61 Sitko Ladislav Ing. 68 TOP 09 TOP 09 zastupitel města, důchodce Rychvald
62 Nosál Jaroslav 45 ODS ODS ředitel obchodní společnosti Krnov
63 Vaňková Valentina Ing. 60 ODS ODS místostarostka Ostrava
64 Mořkovská Adéla MUDr. 41 ODS ODS praktická lékařka pro děti a dorost Trojanovice
65 Walachová Marie Ing. 38 ODS ODS účetní Chotěbuz
66 Strzondala Roman RNDr. 55 TOP 09 TOP 09 astrofyzik Mosty u Jablunkova
67 Dolejška Jiří 48 ODS ODS ředitel servisu Ostrava
68 Müller Tomáš Ing. 48 ODS ODS technický ředitel Dolní Benešov
69 Nowak Libor Ing. 62 ODS ODS jednatel společnosti Krnov
70 Langer Aleš 39 ODS ODS manažer maloobchodní sítě Frenštát pod Radhoštěm
 

Jednotní

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Raždík Tomáš Ing. 38 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ stavební inženýr Ostrava
2 Cimprichová Pynelopi Ing. Mgr. 62 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ podnikatelka Ostrava
3 Volná Libuše Ing. 63 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ odborný ekonomický referent Staříč
4 Štědroň Radoslav RNDr. 65 JEDNOTNÍ SSPD-SP praktický filosof Ostrava
5 Thaisz Petr Mgr. MBA 54 JEDNOTNÍ Soukromníci podnikatel Frýdlant nad Ostravicí
6 Čech Igor Bc. 57 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ úředník Staré Město
7 Šatný Martin 43 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ živnostník IT Opava
8 Timčák Petr 54 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ živnostník Karviná
9 Šarman Luděk Ing. 61 JEDNOTNÍ BEZPP krizový manažer Bruntál
10 Sedláček Kamil 49 JEDNOTNÍ SPRRSČ M.Sládka dispečer Bohumín
11 Koller Čestmír 59 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ podnikatel Ostrava
12 Vacek Martin PhDr. 48 JEDNOTNÍ Soukromníci emeritní poslanec Třinec
13 Sabol Vladimír 52 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ technik výroby Rychvald
14 Czasch Petr 60 JEDNOTNÍ BEZPP OSVČ Světlá Hora
15 Strnad Jiří 61 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ strojař Krnov
16 Fojtík Jiří 35 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ automechanik Tichá
17 Trombik Miroslav 62 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ bezpečnostní služba Třinec
18 Németh Karel 61 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ obsluha čerpací stanice Ostrava
19 Gibl Zdeněk 66 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ důchodce Břidličná
20 Dubský Tomáš 48 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ OSVČ Karviná
21 Makay Daniel 52 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ podnikatel Bruntál
22 Ščudlík Jaromír 50 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ technické služby Velké Heraltice
23 Šimko Tomáš 35 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ podnikatel Ostrava
24 Kavan Miroslav 65 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ důchodce Ostrava
25 Raždíková Růžena 59 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ OSVČ Ostrava
26 Partlová Jana 47 JEDNOTNÍ BEZPP OSVČ Ostrava
27 Kryštof Roman 48 JEDNOTNÍ SPRRSČ M.Sládka řidič Sedliště
28 Lipovský Eduard 67 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ důchodce Krnov
29 Hloušková Monika 34 JEDNOTNÍ BEZPP OSVČ Ostrava
30 Jendrisek Jozef 69 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ bezpečnostní služba Ostrava
31 Kollerová Marta 53 JEDNOTNÍ BEZPP asistentka podnikatele Ostrava
32 Klásek Jaromír 69 JEDNOTNÍ BEZPP důchodce Vřesina
33 Timčáková Iveta 48 JEDNOTNÍ BEZPP OSVČ Karviná
34 Hinterreiter Klára Mgr. 44 JEDNOTNÍ BEZPP lékárnice Ostrava
35 Havel Vladimír 67 JEDNOTNÍ BEZPP důchodce Ostrava
36 Svoboda Břetislav 54 JEDNOTNÍ BEZPP provozní mistr Ostrava
37 Talašová Yveta 62 JEDNOTNÍ BEZPP novinářka Město Albrechtice
38 Timčáková Aneta 24 JEDNOTNÍ BEZPP studentka VŠ Karviná
39 Špandel Vlastimil 39 JEDNOTNÍ BEZPP OSVČ Karviná
40 Matzkeová Iveta 53 JEDNOTNÍ Soukromníci OSVČ Frýdek-Místek
41 Barcuch Antonín PhDr. 63 JEDNOTNÍ BEZPP historik - archivář Ostrava
42 Timčák Patrik 30 JEDNOTNÍ BEZPP OSVČ Karviná
43 Boniatti Kateřina 47 JEDNOTNÍ BEZPP prodavačka Karviná
44 Zemánek Petr 52 JEDNOTNÍ BEZPP invalidní důchodce Karviná
45 Chládek Jaromír 55 JEDNOTNÍ BEZPP pokrývač Karviná
46 Stadtherr Martin 47 JEDNOTNÍ BEZPP invalidní důchodce Karviná
47 Klár Milan 46 JEDNOTNÍ BEZPP horník Karviná
48 Šebora Mirko 53 JEDNOTNÍ BEZPP stavební dělník Karviná
49 Míča Jiří 44 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ strojvedoucí Havířov
50 Michel Jaroslav 48 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ řidič Karviná
51 Ďuriš Antonín 64 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ důchodce Bruntál
52 Šmerdová Eva 61 JEDNOTNÍ BEZPP úklidový servis Vratimov
53 Koňařík Bronislav Mgr. 45 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ středoškolský učitel Rýmařov
54 Surovec Josef 54 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ řidič Karviná
55 Volná Miroslava 74 JEDNOTNÍ BEZPP důchodkyně Ostrava
56 Pazdera Ivo 50 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ dělník hutní výroby Bruntál
57 Bőhm Patrik 34 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ IT technik Opava
58 Dydowiczová Hana Ing. 52 JEDNOTNÍ BEZPP ekonom Ostrava
59 Knop Radan Ing. 54 JEDNOTNÍ BEZPP ekonom Ostrava
60 Bojková Darja 57 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ žena v domácnosti Karviná
61 Kondziolková Terezie 25 JEDNOTNÍ BEZPP služby v pohostinství Karviná
62 Kondziolková Lucie 42 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ lakýrnice Karviná
63 Holub Šimon 27 JEDNOTNÍ BEZPP prodejce autodílů Vražné
64 Čechová Barbora 31 JEDNOTNÍ BEZPP žena v domácnosti Staré Město
65 Bojko Marian 57 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ poslanec Parlamentu ČR Karviná
66 Volný Lubomír Mgr. 47 JEDNOTNÍ JEDNOTNÍ poslanec Parlamentu ČR Ostrava

Dělnická strana sociální spravedlnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Tomeš Ján 56 DSSS DSSS podnikatel Karviná
2 Poledno Jiří 73 DSSS DSSS dělník Ostrava
3 Fronček Vilém 57 DSSS DSSS podnikatel Ostrava
4 Chalupa Jaroslav Mgr. 67 DSSS BEZPP pedagog Krnov
5 Borna Petr 52 DSSS DSSS podnikatel Ostrava
6 Biolek Petr 45 DSSS DSSS prodejce stavebního materiálu Kravaře
7 Frončková Janka 56 DSSS BEZPP zaměstnanec Ostrava
8 Kaleta Jan 26 DSSS BEZPP kuchař Karviná
9 Rudl Robert 29 DSSS BEZPP dělník Ostrava
10 Tulis Miroslav 56 DSSS BEZPP zaměstnanec Havířov
11 Machálek Jaromír 70 DSSS DSSS důchodce Ostrava
12 Tomeš Filip 31 DSSS BEZPP obchodník Ostrava
13 Pokorný Daniel 44 DSSS DSSS řidič Ostrava
14 Vasilik Milan 49 DSSS DSSS dělník Ostrava
15 Adamus Ladislav 73 DSSS DSSS důchodce Ostrava
16 Mikuš Lukáš 35 DSSS BEZPP dělník Ostrava
17 Pápay Josef 52 DSSS BEZPP mistr Ostrava
18 Skýpala Radim 44 DSSS BEZPP dělník Ostrava
19 Adámek Petr 51 DSSS BEZPP zaměstnanec Ostrava
20 Skupien Tomáš 52 DSSS BEZPP hornický důchodce Ostrava
21 Kouřil Roman 39 DSSS BEZPP zaměstnanec Ostrava
22 Řezáč Václav 53 DSSS BEZPP dělník Ostrava
23 Štěpán Jaroslav 59 DSSS BEZPP dělník Ostrava
24 Schindler Rudolf 63 DSSS BEZPP dělník Ostrava
 

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Kajnar Petr Ing. 64 ČSSD ČSSD bývalý primátor města Ostrava, OSVČ Frýdlant nad Ostravicí
2 Wolf Jan Ing. 52 ČSSD ČSSD primátor města Karviná Karviná
3 Pobucký Michal RNDr. DiS. 38 ČSSD ČSSD primátor města Frýdek-Místek Frýdek-Místek
4 Chybidziurová Kateřina Ing. 44 ČSSD ČSSD ekonomka Jablunkov
5 Dvořák Jaroslav PhDr. 44 ČSSD ČSSD náměstek ředitele v Muzeu Beskyd, historik Nový Jičín
6 Havlík Daniel Mgr. 49 ČSSD ČSSD starosta obce Ludgeřovice Ludgeřovice
7 Matušek Zdeněk MUDr. Mgr. 42 ČSSD BEZPP lékař, kardiolog Třinec
8 Smrček Petr Ing. 51 ČSSD ČSSD ekonomický náměstek Havířov
9 Deutscher Karel 45 ČSSD ČSSD náměstek primátora města Frýdek-Místek Frýdek-Místek
10 Bocián Marek Mgr. 44 ČSSD ČSSD pedagog Rýmařov
11 Klein Jiří Mgr. 49 ČSSD ČSSD ředitel MP Opava Nový Jičín
12 Černohorský René Bc. 49 ČSSD BEZPP mluvčí PČR Opava
13 Sibinský Karel Mgr. 70 ČSSD ČSSD bývalý starosta městského obvodu Ostrava-Jih Ostrava
14 Bruzl Igor 44 ČSSD ČSSD místostarosta města Bohumín Bohumín
15 Trinh Tan Ing. 58 ČSSD BEZPP předseda vietnamského spolku MSK Ostrava
16 Bizoń Andrzej Mgr. 52 ČSSD BEZPP náměstek primátora města Karviná Karviná
17 Gurecký Tomáš Mgr. 47 ČSSD ČSSD právník Ostrava
18 Feberová Jana Mgr. 55 ČSSD ČSSD náměstkyně primátora města Havířov Havířov
19 Mumulos Nikolas 66 ČSSD ČSSD OSVČ Ostrava
20 Stolařík Jaroslav Mgr. 59 ČSSD BEZPP vysokoškol.pedagog,odborný asistent VŠB-TU Ostrava Albrechtice
21 Šíma Michal Bc. 42 ČSSD ČSSD referent Ostrava
22 Krištofová Radka Ing. Bc. 48 ČSSD ČSSD městská zastupitelka, ekonomka Fulnek
23 Paloncy Kamil Mgr. 52 ČSSD ČSSD ředitel školy Orlová
24 Konečný Jaroslav Ing. 64 ČSSD BEZPP ředitel gymnázia Frýdek-Místek
25 Rošík Jiří 58 ČSSD ČSSD výkonný ředitel Kozmice
26 Gříšek Dalibor Ing. 58 ČSSD ČSSD OSVČ Ostrava
27 Zaoral Jiří 60 ČSSD ČSSD starosta TJ Sokol Frýdek-Místek Frýdek-Místek
28 Brunclík Michal Ing. 41 ČSSD ČSSD pedagog Krnov
29 Tořová Eva Bc. 57 ČSSD ČSSD starostka obce Staré Hamry Staré Hamry
30 Smetana Radim Ing. 46 ČSSD ČSSD starosta městského obvodu Svinov Ostrava
31 Plucnar Marian Mgr. 49 ČSSD ČSSD zástupce ředitelky gymnázia Třinec
32 Husťák Zdeněk Ing. 49 ČSSD ČSSD zeměměřický inženýr Klimkovice
33 Dvořáček Petr Ing. 49 ČSSD ČSSD místostarosta města Petřvald Petřvald
34 Sadowski David Bc. 34 ČSSD BEZPP hasič Jablunkov
35 Hrušková Lenka Mgr. 50 ČSSD ČSSD pedagog Ostrava
36 Polak Miroslav 62 ČSSD ČSSD vedoucí střediska Havířov
37 Onderková Ivana Ing. 43 ČSSD ČSSD daňový poradce Ostrava
38 Jašurek Mirko Mgr. 68 ČSSD ČSSD jednatel společnosti Ostrava
39 Malík Dalibor Ing. 45 ČSSD ČSSD OSVČ Ostrava
40 Slovák Svatopluk Ing. Ph.D. 47 ČSSD ČSSD vysokoškolský pedagog Brušperk
41 Procházka Vladimír Ing. MBA 65 ČSSD ČSSD včelař Ostrava
42 Zbranek Tomáš Benedikt PhDr. 38 ČSSD ČSSD ředitel knihovny Frýdek-Místek
43 Macháček Antonín Ing. 69 ČSSD ČSSD důchodce Opava
44 Majer Bohuslav Ing. 65 ČSSD ČSSD bývalý starosta města Příbor Příbor
45 Kocur Petr JUDr. 64 ČSSD ČSSD právník Orlová
46 Forstová Kuráňová Pavlína Ing. Ph.D. 35 ČSSD ČSSD vysokoškolský pedagog VŠB-TU Ostrava Ostrava
47 Jedlička Vladimír 64 ČSSD ČSSD bývalý místostarosta města Bruntál Bruntál
48 Olšar Ladislav 60 ČSSD ČSSD zastupitel obce Bystřice Bystřice
49 Morávek Emil 76 ČSSD ČSSD důchodce Český Těšín
50 Mička Pavel Mgr. 57 ČSSD ČSSD místostarosta města Frenštát p/R Frenštát pod Radhoštěm
51 Kudelová Helena Ing. 66 ČSSD ČSSD stavební inženýrka Vrbno pod Pradědem
52 Tománek Zdeněk 56 ČSSD ČSSD řidič MHD Ostrava
53 Mašlaň Stanislav Ing. 43 ČSSD ČSSD IT manažer Orlová
54 Bazgier Marcel 52 ČSSD ČSSD OSVČ Třinec
55 Gola Lukáš Mgr. 42 ČSSD ČSSD vedoucí IT Kozlovice
56 Hrnčíř Rudolf Ing. 57 ČSSD ČSSD starosta obce Starý Jičín Starý Jičín
57 Nováková Miroslava Ing. 50 ČSSD ČSSD metodik účetnictví a daní kraje Šenov
58 Hauptová Hana Ing. 70 ČSSD ČSSD bývalá starostka městského obvodu Svinov Ostrava
59 Šircová Kristýna Mgr. et Mgr. 30 ČSSD ČSSD pedagog Paskov
60 Kovalský Martin Mgr. MBA 38 ČSSD ČSSD jednatel poradenské společnosti Czech Cool Trade Ostrava
61 Pohludka Antonín 59 ČSSD ČSSD důchodce Horní Bludovice
62 Pohanělová Nikola Ing. 42 ČSSD ČSSD manažer místní akční skupiny Dolní Moravice
63 Kuráň Jakub 30 ČSSD ČSSD obchodní zástupce Ostrava
64 Cuber Stanislav 32 ČSSD ČSSD předseda představenstva Ostrava
65 Kawulok Pavel Mgr. 40 ČSSD ČSSD právník Hrádek
66 Vybíral Vladislav Ing. 72 ČSSD ČSSD důchodce Krnov
67 Vícha Vladimír Mgr. Bc. 63 ČSSD ČSSD tlumočník, překladatel Branka u Opavy
68 Věžníková Alena Bc. 35 ČSSD ČSSD IT administrativa Šenov
69 Kortus Václav Ing. 82 ČSSD ČSSD důchodce Ostrava
70 Kvašný Karel 54 ČSSD ČSSD dělník Ostrava

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Vondrák Ivo prof. Ing. CSc. 61 ANO ANO hejtman Velká Polom
2 Kania Jaroslav Ing. 61 ANO ANO administrativně technický pracovník Opava
3 Krkoška Jan 44 ANO ANO náměstek hejtmana Krnov
4 Němeček Ondřej MUDr. Bc. 48 ANO ANO lékař Ostrava
5 Šimoňáková Šárka Ing. 37 ANO ANO finanční analytik, rodičovská dovolená Raškovice
6 Podstawka Radek Ing. 51 ANO ANO ředitel Karviná
7 Hendrych Igor PhDr. Ph.D. 52 ANO ANO náměstek primátora, vysokoškolský pedagog Opava
8 Šebestová Kateřina Mgr. 41 ANO ANO náměstkyně primátora statutárního města Ostrava Ostrava
9 Gebauer Martin MUDr. 50 ANO ANO lékař Karviná
10 Kopecký Stanislav Mgr. 48 ANO ANO starosta města Nový Jičín Nový Jičín
11 Bělica Josef Ing. 42 ANO ANO primátor statutárního města Havířov Havířov
12 Otisk Miroslav Bc. MSc., MBA 39 ANO ANO místostarosta městského obvodu Ostrava-Poruba Ostrava
13 Veřmiřovský Jan RNDr. Ph.D. 40 ANO ANO ředitel školy Ostrava
14 Tesková Petra Mgr. 54 ANO ANO středoškolský pedagog Hlučín
15 Sivulka Robert 46 ANO ANO OSVČ Vrbno pod Pradědem
16 Oprchalský Lukáš 41 ANO ANO OSVČ Rychvald
17 Tabášek Jan Mgr. 26 ANO ANO OSVČ, asistent poslance Ostrava
18 Karásek Zdeněk Mgr. 65 ANO BEZPP ředitel Ostrava
19 Janiczek Vlastimil Mgr. 48 ANO ANO ředitel Návsí
20 Masarovič Róbert MSc. 47 ANO ANO generální ředitel Havířov
21 Horáková Simona Mgr. 47 ANO ANO ředitelka ZŠ Opava
22 Kokošek Michal Ing. 38 ANO ANO manažer nákupu Opava
23 Holková Lenka Ing. 43 ANO ANO krajský koordinátor reformy péče o duševní zdraví Ostrava
24 Hořínek Radovan Mgr. 46 ANO ANO náměstek primátora statutár. města Frýdek-Místek Frýdek-Místek
25 Vereš Richard Bc. 25 ANO ANO starosta městského obvodu Slezská Ostrava Ostrava
26 Brzyszkowská Lenka 44 ANO ANO asistentka Orlová
27 Kubíčková Květa 64 ANO ANO projektový manažer Vrbno pod Pradědem
28 Šturala Martin Ing. 33 ANO ANO technicko-investiční manažer Nový Jičín
29 Glončák Petr 52 ANO ANO obchodní ředitel Krnov
30 Čmiel Luboš 50 ANO ANO místostarosta města Jablunkova Jablunkov
31 Navrátil Tomáš Ing. 37 ANO ANO primátor statutárního města Opava Opava
32 Vlčková Radomíra 60 ANO ANO OSVČ Ostrava
33 Bárta Dalibor Mgr. 50 ANO ANO pedagog Opava
34 Kuś Petr Mgr. 32 ANO ANO právník Ostrava
35 Pavelek Tomáš Bc. 49 ANO ANO místostarosta města Český Těšín Český Těšín
36 Schwarz Martin 42 ANO ANO místostarosta města Kravaře Kravaře
37 Míček Jakub Bc. 33 ANO ANO OSVČ Frýdek-Místek
38 Grygarčík Filip Ing. 43 ANO ANO vedoucí odboru Kopřivnice
39 Němcová Pavlína Mgr. 48 ANO ANO psycholog, ředitelka neziskové organizace Úvalno
40 Brodová Petra Mgr. MPA 45 ANO ANO právnička, místostarostka měst.obv. Ostrava-Poruba Ostrava
41 Makúch Aleš Ing. 52 ANO ANO projektový manažer Orlová
42 Klučka Ondřej Ing. 31 ANO ANO vedoucí odboru investic a strategického rozvoje Ludgeřovice
43 Bocek Patrik Ing. 41 ANO ANO informatik, zastupitel Třinec
44 Janošek Dalibor 49 ANO ANO obchodní manažer Nový Jičín
45 Unverdorben Libor Ing. 54 ANO ANO obchodní zástupce Bruntál
46 Schőn Pavel 57 ANO ANO bezpečnostní analytik Klimkovice
47 Svoboda Jaroslav 41 ANO ANO vedoucí provozu Dolní Lutyně
48 Kotíková Monika Mgr. 31 ANO ANO referentka Kravaře
49 Vantuch Ivo Ing. 52 ANO ANO manažer Frýdlant nad Ostravicí
50 Vágner Zbyněk Bc. 47 ANO ANO hasič Frenštát pod Radhoštěm
51 Kopínec Petr 50 ANO ANO starosta města Vrbno pod Pradědem Vrbno pod Pradědem
52 Kolář Pavel 59 ANO ANO důchodce Ostrava
53 Maroszová Věra Ing. 60 ANO ANO středoškolský pedagog Český Těšín
54 Blažej Pavel 50 ANO ANO jednatel společnosti Háj ve Slezsku
55 Sekula Petr Ing. 42 ANO ANO finanční ředitel Jablunkov
56 Krompolc Dušan Mgr. 56 ANO ANO právník Kopřivnice
57 Vavřík Jan Mgr. 42 ANO ANO ředitel dětského domova, spisovatel Vrbno pod Pradědem
58 Stoch Jiří Mgr. 42 ANO ANO radní městského obvodu Slezská Ostrava Ostrava
59 Kulínský Libor 55 ANO ANO jednatel obchodní společnosti Petřvald
60 Doleží Vítězslav Ing. 53 ANO ANO ředitel střední školy Opava
61 Halabalík Milan 50 ANO ANO výpravčí Frýdek-Místek
62 Hudzietzová Iveta Mgr. 52 ANO ANO ředitelka ZŠ a MŠ Karviná
63 Hlaváčová Petra Ing. 48 ANO ANO OSVČ Opava
64 Jedlička Aleš Ing. 72 ANO ANO konzultant pro zemědělství Bruntál
65 Činčala Tomáš Ing. 50 ANO ANO inspektor Český Těšín
66 Šebesta Jan Mgr. 40 ANO ANO ředitel ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh Dolní Lutyně
67 Martinec Miroslav Bc. 46 ANO ANO strážník Třinec
68 Nieslanik Rafael Mgr. 34 ANO ANO ekonom řízení Návsí
 

STAN, ZELENÍ a NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Lipner Jan Ing. 55 STAN STAN starosta obce, zahradník Horní Suchá
2 Polášek Martin Mgr. Bc. 49 NEZ NEZ starosta obce, ekonom Těrlicko
3 Syrovátka Ondřej Mgr. 41 Zelení Zelení místostarosta města Nový Jičín
4 Jureček Jiří Mgr. 40 STAN STAN starosta městského obvodu Ostrava
5 Becher Petr 66 NEZ NEZ zastupitel, ředitel nakladatelství Ostrava
6 Rataj Michael PhDr. Ph.D. 51 STAN STAN starosta obce Branka u Opavy
7 Šmotek René BcA. 48 Zelení Zelení herec, předseda ČRS z.s., MO Orlová Ostrava
8 Plandor David Ing. Ph.D. 39 NEZ NEZ zastupitel, IT specialista Štramberk
9 Czepczorová Monika 45 STAN BEZPP starostka obce Bukovec
10 Hujdus Patrik Mgr. 43 NEZ NEZ starosta městského obvodu Ostrava
11 Šebelová Michaela Mgr. 38 Zelení BEZPP starostka obce, fyzioterapeutka Kunčice pod Ondřejníkem
12 Letocha Petr 36 STAN STAN zastupitel, podnikatel v marketingu Karviná Karviná
13 Bližňáková Hana PhDr. 51 STAN BEZPP starostka obce, pedagožka Dobroslavice
14 Jekl Jiří Mgr. 44 NEZ NEZ učitel, moderátor Havířov
15 Orel Petr 61 Zelení Zelení senátor, vedoucí záchranné stanice Nový Jičín
16 Šutovská Hana Ing. 55 STAN BEZPP místostarostka města Bruntál
17 Paschek Pavel Mgr. 53 STAN BEZPP starosta města Hlučín
18 Hasáková Alena PhDr. 65 NEZ NEZ zastupitelka, pedagog Český Těšín
19 Hennhofer Dennis Mgr. 27 Zelení Zelení učitel Ostrava
20 Kubalová Naděžda Bc. 62 STAN BEZPP místostarostka města Orlová
21 Kotas Marian 44 STAN BEZPP jednatel stavební firmy Petřvald
22 Kutáč Jan 45 NEZ NEZ produktový manažer CK Rychvald
23 Brady Pavla Ing. 48 Zelení Zelení soudní znalkyně Opava
24 Šigut Roman Mgr. Bc. 43 STAN BEZPP státní zaměstnanec drážní inspekce Krnov
25 Pešatová Helena RNDr. 61 STAN BEZPP starostka města Frýdlant nad Ostravicí
26 Polok Václav Ing. 59 NEZ BEZPP soudní znalec Bohumín
27 Hudec Dalibor MUDr. MBA 43 Zelení BEZPP primář dětského odd. SN v Opavě, zastupitel města Opava
28 Martiňák Petr Ing. 58 STAN BEZPP starosta obce Horní Tošanovice
29 Feber Jindřich Ing. 63 STAN BEZPP starosta obce Albrechtice
30 Ficková Petra Ing. 40 NEZ BEZPP starostka obce, hasič Horní Bludovice
31 Mácha Vladan Ing. 56 Zelení Zelení provozovatel kult.památky Bartošovický mlýn,včelař Bartošovice
32 Kubný Lukáš Ing. 40 STAN BEZPP starosta obce Kobeřice
33 Dostál Vítězslav 60 STAN BEZPP cestovatel, farmář Hlubočec
34 Plintová Kateřina Mgr. Ing. 48 NEZ NEZ ředitelka ZŠ Orlová
35 Adamcová Pavla Mgr. 53 Zelení BEZPP starostka obce, IT manažerka Hodslavice
36 Šimko Luděk Ing. 42 STAN BEZPP starosta města Rýmařov
37 Hudeček Tomáš doc. RNDr. Ph.D. 41 STAN BEZPP vysokoškolský pedagog - VŠB-TU Ostrava
38 Dudek Dalibor Mgr. 47 NEZ BEZPP starosta obce Dolní Domaslavice
39 Vrchovský Ladislav 72 Zelení Zelení novinář, divadelní kritik, spisovatel Ostrava
40 Birgus Jan Ing. 54 STAN BEZPP starosta obce Litultovice
41 Flašar Aleš 55 STAN BEZPP trenér ledního hokeje Ostrava
42 Murycová Dáša Mgr. 62 NEZ BEZPP starostka obce Doubrava
43 Čech David Mgr. 35 Zelení Zelení statutární zástupce ředitele střední školy Světlá Hora
44 Dudek Richard Bc. DiS. 44 STAN BEZPP radní, hasič Ostrava
45 Chorzempa Tomáš 35 STAN BEZPP IT specialista Karviná
46 Lizák Jiří 52 NEZ NEZ majitel obchodní společnosti, jednatel firmy Ostrava
47 Jahůdka Vaníková Gabriela MUDr. 48 Zelení Zelení lékařka Ostrava
48 Blokša Petr 54 STAN BEZPP starosta obce Pržno
49 Kadlec Pavel Mgr. et Mgr. DiS. 37 Zelení Zelení místopřed.Instit.vzděl.a rozvoje,člen Nat.Geogr.S. Havířov
50 Neděla Pavel 51 NEZ BEZPP starosta obce Bruzovice
51 Bártek Pavel Mgr. 66 Zelení Zelení ředitel Beskydského divadla, radní města Nový Jičín
52 Čech Martin Bc. 50 STAN BEZPP starosta města Vratimov
53 Machalová Vladimíra Mgr. 52 STAN BEZPP kunsthistorička, lektorka Ostrava
54 Zechová Jana 56 STAN STAN starostka obce Velké Heraltice
55 Streitová Simona 52 Zelení Zelení všeobecná sestra Opava
56 Buzek Pavel Mgr. 54 STAN BEZPP starosta obce Dolní Lutyně
57 Běrský Svatopluk Ing. 41 STAN BEZPP starosta obce Janovice
58 Lefner Tomáš Ing. 49 STAN BEZPP starosta městského obvodu, starosta okr.sdr.hasičů Ostrava
59 Gabzdyl Milan Ing. 41 Zelení BEZPP zastupitel města, energetický auditor Příbor
60 Borski Robert 49 STAN BEZPP starosta obce Hrádek
61 Němeček Lukáš 37 STAN BEZPP předseda odborové organizace Karviná
62 Ertelt Petr Ing. 58 STAN BEZPP starosta města Fulnek
63 Stoček Rostislav Ing. 45 Zelení Zelení obchodní manažer v IT Kravaře
64 Rašová Helena 52 STAN BEZPP starostka obce Jakartovice
65 Přádka Miroslav Ing. MUDr. Ph.D. 50 STAN STAN lékař Frýdek-Místek
66 Wehovský Patrik 23 STAN BEZPP IT specialista Vratimov
67 Běčák Pavel 51 Zelení Zelení taneční mistr Lhotka u Litultovic
68 Macura Luděk Ing. 56 STAN BEZPP energetický poradce Třinec
69 Šoustal Radek 42 STAN BEZPP státní zaměstnanec Ostrava
70 Votýpka Jaroslav 65 STAN STAN projektový manažer Lučina

Pro krásný kraj - Hlas nezávislých osobností! Koalice ODA, HLAS, SNK ED

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Cváček Miloslav Dipl.Ing. Ph.D. 51 ODA BEZPP generální ředitel Kopřivnice
2 Smolka Pavel Ing. 54 SNK ED SNK ED starosta Vítkov
3 Ruman Michal Ing. 37 Hlas Hlas SW inženýr Karviná
4 Hanus Adam Bc. 35 ODA ODA místostarosta Kopřivnice
5 Sýkorová Salome Ing. 56 SNK ED SNK ED starostka Zátor
6 Měkýš Ondřej Bc. 32 Hlas Hlas manažer logistiky Frýdek-Místek
7 Čechák Roman Ing. 39 ODA BEZPP generální ředitel Ostrava
8 Kováčiková Sylva Dipl.Ing. 62 SNK ED BEZPP specialistka samosprávy Bílovec
9 Valim Martin Ing. Bc. 52 Hlas Hlas technolog recyklace Karviná
10 Veřmiřovský Lubomír 43 ODA BEZPP trenér házené Libhošť
11 Hranoš Aleš Ing. 50 SNK ED BEZPP obchodní ředitel Háj ve Slezsku
12 Kulhavý Petr Mgr. 35 Hlas Hlas pověřenec GDPR Ostrava
13 Čechák Martin Ing. 42 ODA BEZPP generální ředitel Ostrava
14 Prejda Pavel Ing. 58 SNK ED SNK ED ředitel společnosti Brušperk
15 Pospěchová Markéta Mgr. 27 Hlas Hlas poradkyně ministra kultury FR Ostrava
16 Gaydicza Michal 52 ODA ODA servisní technik, válečný veterán Nový Jičín
17 Kováčik Jan MUDr. MDDr. 36 SNK ED BEZPP zubní lékař Frýdek-Místek
18 Filipczyk Ludvík 48 Hlas BEZPP servisní technik Petrovice u Karviné
19 Bittner Pavel Mgr. 53 ODA ODA vedoucí pobočky pojišťovnictví Opava
20 Šupčík Marek Ing. 44 SNK ED BEZPP stavbyvedoucí Ostrava
21 Kalus Jiří Ing. 33 Hlas BEZPP SW inženýr Kozlovice
22 Dobiašová Ludmila Bc. 26 ODA ODA mateřská dovolená, ekonomka Hodslavice
23 Janča Emilián 61 SNK ED SNK ED starosta Čaková
24 Koblovský Petr 33 Hlas BEZPP vedoucí dopravy, fotbal.trenér Frenštát pod Radhoštěm
25 Lípový Jiří Mgr. 34 ODA BEZPP učitel ZŠ, trenér mládeže Kopřivnice
26 Volek Luděk 52 SNK ED SNK ED finanční poradce, OSVČ Město Albrechtice
27 Oleksiak Daniel Bc. DiS. 41 Hlas BEZPP software developer Dětmarovice
28 Pisařovic Zdeněk 49 ODA BEZPP vychovatel v dětském domově Nový Jičín
29 Antony Pavel Ing. 32 SNK ED BEZPP projektový manažer Krnov
30 Kurajská Hana Ing. 53 Hlas BEZPP oblastní manažerka Frýdek-Místek
31 Dobiaš Jakub 26 ODA ODA servisní technik Nový Jičín
32 Baloga Tomáš 26 SNK ED BEZPP OSVČ Opava
33 Martinek Tomáš Ing. 30 Hlas BEZPP autorizovaný inženýr, projektant Karviná
34 Sikora Petr 55 ODA ODA manažer obchodní společnosti Ostrava
35 Puchalková Petra 42 SNK ED BEZPP asistentka Ostrava
36 Jurášek Martin Ing. 29 Hlas BEZPP konzultant Krasov
37 Ondruch Jan 71 ODA BEZPP důchodce, bývalý náměstek ředitele nem.Karviná Hrčava
38 Pavlica Miroslav 51 SNK ED BEZPP OSVČ, podnikatel Moravskoslezský Kočov
39 Volný Ladislav Bc. 23 Hlas BEZPP SW inženýr Frýdek-Místek
40 Šrubař Dalibor 32 ODA BEZPP strážník MP Ostrava Jeseník nad Odrou
41 Svobodová Zdeňka Ing. 47 SNK ED BEZPP tajemnice MěÚ Bruntál
42 Hetnerovič Marián Ing. 56 Hlas BEZPP OSVČ Kopřivnice
43 Hannig Daniel 52 ODA BEZPP OSVČ Opava
44 Porubová Pavla 44 SNK ED BEZPP manažerka Ludgeřovice
45 Buchtela Lukáš 43 Hlas BEZPP stolař Petrovice u Karviné
46 Bojko Tomáš 27 ODA BEZPP OSVČ, zedník Jablunkov
47 Volek Hubert Ing. 54 SNK ED BEZPP OSVČ, podnikatel Město Albrechtice
48 Kurajská Tereza 19 Hlas BEZPP studentka práv Frýdek-Místek
49 Knápková Michaela 32 ODA ODA OSVČ, kadeřnice Šenov u Nového Jičína
50 Skřivánková Lenka 58 SNK ED BEZPP ekonomka Zátor
51 Kiedroňová Pavla 26 Hlas BEZPP učitelka MŠ Petrovice u Karviné
52 Bezunk Roman 45 ODA ODA vychovatel v dětském domově Nový Jičín
53 Janoštíková Zdeňka 52 SNK ED BEZPP ekonomka Orlová
54 Špaňhelová Helena 39 Hlas BEZPP vedoucí účtárny Karviná
55 Kukol Jiří 44 ODA ODA operátor výroby Nový Jičín
56 Schindlerová Jana 29 SNK ED BEZPP hotelová recepční Opava
57 Walderová Eva 37 Hlas BEZPP matka pečující o dítě Rychvald
58 Gaydicza Lukáš 40 ODA BEZPP strojník betonárky Nový Jičín
59 Handl Michal 52 SNK ED BEZPP manažer provozu Bruntál
60 Šíma Václav 40 Hlas BEZPP OSVČ Ostrava
61 Běláček Roman 56 ODA BEZPP strojník technických služeb Opava
62 Guňka Petr Ing. 35 SNK ED BEZPP projektant, OSVČ Zátor
63 Volková Hana Ing. 75 SNK ED BEZPP ekonomka, důchodkyně Rýmařov
64 Mička Martin 30 ODA ODA invalidní důchodce Frenštát pod Radhoštěm
65 Krnáč Radek Mgr. 40 Hlas BEZPP OSVČ Karviná
66 Knápková Jiřina 43 ODA BEZPP lékárnice Nový Jičín
 

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Babka Josef JUDr. 64 KSČM KSČM právník, předseda Krajského výboru KSČM Ostrava
2 Hajdušík Miroslav Ing. MBA 36 KSČM KSČM náměstek primátora statutárního města Karviná Karviná
3 Grosová Alena Mgr. 56 KSČM KSČM středoškolská učitelka Vítkov
4 Strachoň Ivan Ing. 47 KSČM KSČM manažer Ostrava
5 Havránek Petr Ing. 42 KSČM KSČM manažer Studénka
6 Blahuta Jiří 55 KSČM KSČM starosta obce Raškovice Raškovice
7 Sekanina Ladislav Mgr. 68 KSČM KSČM osoba samostatně výdělečně činná Krnov
8 Michna Tomáš Ing. 29 KSČM KSČM vedoucí obchodního oddělení Služovice
9 Pohludková Jana 59 KSČM KSČM matrikářka Horní Bludovice
10 Žárský Ivan Mgr. 45 KSČM KSČM učitel Odry
11 Recman Svatomír Ing. RSDr. 67 KSČM KSČM systémový inženýr Frýdek-Místek
12 Cepko Karel Bc. 33 KSČM KSČM datový analytik Ostrava
13 Polok Martin Mgr. 35 KSČM BEZPP učitel, speciální pedagog Horní Benešov
14 Paláček Petr Ing. 41 KSČM KSČM požární technik Opava
15 Chorobinská Jana Bc. 40 KSČM BEZPP zaměstnankyně státní správy Fulnek
16 Tvardek Vladimír 57 KSČM KSČM osoba samostatně výdělečně činná Rychvald
17 Stibor David 44 KSČM KSČM dělník Frýdek-Místek
18 Zámarský Jan 45 KSČM KSČM mistr výroby Krnov
19 Kachel Marian 44 KSČM KSČM manažer Starý Jičín
20 Fikáčková Markéta 22 KSČM KSČM studentka Havířov
21 Valder Jakubcová Jaromíra 36 KSČM KSČM sociální pracovnice Ostrava
22 Kania Tomáš Mgr. 39 KSČM KSČM učitel Frýdlant nad Ostravicí
23 Matýsek Petr Bc. 25 KSČM KSČM student Opava
24 Sikora Patrik 26 KSČM KSČM dělník Krnov
25 Pisch Pavel 56 KSČM BEZPP podnikatel Pustějov
26 Lukša Jiří Ing. 57 KSČM KSČM starosta města Petřvald u Karviné Petřvald
27 Rajský Roman Mgr. 50 KSČM BEZPP místostarosta Ostrava
28 Baďura Petr 70 KSČM KSČM starosta obce Paskov Paskov
29 Zatloukal Filip Bc. 40 KSČM KSČM technik Vrbno pod Pradědem
30 Molek Petr 30 KSČM KSČM technik Dolní Benešov
31 Vítkovská Martina 57 KSČM KSČM dispečerka Kopřivnice
32 Macháček Vít Ing. 48 KSČM KSČM ředitel domova pro seniory Ostrava
33 Maňásková Veronika Mgr. 35 KSČM BEZPP učitelka Horní Benešov
34 Jakus René 54 KSČM KSČM projektový manažer, stavbyvedoucí Bohumín
35 Antalová Naděžda 58 KSČM KSČM vedoucí provozu Karviná
36 Janatová Iveta Ing. 55 KSČM BEZPP ekonomka Vítkov
37 Závišek René 32 KSČM KSČM řidič Orlová
38 Pavelka Daniel 47 KSČM KSČM řidič Odry
39 Křenková Kateřina MVDr. 58 KSČM KSČM starostka obce Bartošovice Bartošovice
40 Gallik Tomaš 58 KSČM KSČM důchodce Karviná
41 Skuhra Robert 47 KSČM KSČM jeřábník Třinec
42 Čumpelík Jan Bc. 35 KSČM KSČM ekonom Ostrava
43 Kukol Albert 21 KSČM KSČM student vysoké školy Nový Jičín
44 Rokos Adam 21 KSČM KSČM student vysoké školy Vrbno pod Pradědem
45 Kotala Jan 39 KSČM KSČM obchodní referent-technik Ostrava
46 Hyvnar Radim Ing. 43 KSČM BEZPP manažer Kopřivnice
47 Žák Karel Ing. 68 KSČM KSČM důchodce Havířov
48 Přasličák Martin 40 KSČM KSČM vedoucí nástrojárny Bruntál
49 Elicer Aleš 36 KSČM KSČM svářeč Nový Jičín
50 Maciejovský Petr Ing. 47 KSČM KSČM projektový specialista Ostrava
51 Dienelt Ivo Ing. 39 KSČM KSČM technik Hukvaldy
52 Patík Ivan Ing. 59 KSČM KSČM konstruktér Krnov
53 Trávníčková Kateřina 43 KSČM KSČM designérka Ostrava
54 Rada Dalibor 45 KSČM KSČM školník Palkovice
55 Korošík Vlastimil 49 KSČM KSČM invalidní důchodce Frenštát pod Radhoštěm
56 Ryšánková Dosedělová Soňa 52 KSČM KSČM strážní služba Havířov
57 Gilík Michal 46 KSČM KSČM dispečer Opava
58 Hanková Alice 57 KSČM KSČM místostarostka města Město Albrechtice Město Albrechtice
59 Hurta Jiří 60 KSČM KSČM operátor Ostrava
60 Ramík Petr 42 KSČM KSČM dělník Hradec nad Moravicí
61 Mikeška Karel 44 KSČM KSČM invalidní důchodce Ostrava
62 Čech Jaroslav 63 KSČM KSČM provozní elektrikář Opava
63 Pechal Dušan 53 KSČM BEZPP osoba samostatně výdělečně činná Vrbno pod Pradědem
64 Brixová Matušková Bronislava 63 KSČM KSČM osoba samostatně výdělečně činná Frýdek-Místek
65 Blažek Vladimír 69 KSČM KSČM důchodce Frýdek-Místek
66 Papadopulosová Zoja 63 KSČM KSČM osoba samostatně výdělečně činná Krnov
67 Temel Zdeněk 74 KSČM KSČM důchodce Fryčovice

Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NET

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Budník Jiří 61 PB BEZPP angažovaný občan v důchodu Bohumín
 

Trikolóra hnutí občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Viktorýn Petr 49 Trikolóra Trikolóra analytik, konzultant Ostrava
2 Šustalová Xenie Mgr. 46 Trikolóra Trikolóra středoškolský učitel Kopřivnice
3 Hřivnáč Libor 60 Trikolóra Trikolóra galerista, developer Holasovice
4 Kubica-Magnusková Iveta Mgr. 37 Trikolóra Trikolóra advokátka Čeladná
5 Határ Martin Ing. 38 Trikolóra Trikolóra manažer komunikace Petřvald
6 Šula Dušan 36 Trikolóra Trikolóra IT developer Krnov
7 Šrámek Alfréd JUDr. 43 Trikolóra Trikolóra advokát Ostrava
8 Owczarzy Roman 52 Trikolóra Trikolóra dispečer, radní města Orlová Orlová
9 Hájek David Ing. 41 Trikolóra Trikolóra projektový inženýr Staříč
10 Podzemný Marek 51 Trikolóra Trikolóra výrobní ředitel Havířov
11 Mužík Jan Mgr. 63 Trikolóra Trikolóra ředitel školy Kopřivnice
12 Górny Jan 34 Trikolóra Trikolóra operátor oddělení materiálů Fryčovice
13 Glonka Milan Ing. 43 Trikolóra Trikolóra OSVČ Hlučín
14 Siudová Jarmila 62 Trikolóra Trikolóra pojišťovací poradce Krnov
15 Kocurek Michal 43 Trikolóra Trikolóra stavbyvedoucí Vratimov
16 Werner David Ing. 38 Trikolóra Trikolóra referent Ostrava
17 Bartošík Jan 55 Trikolóra Trikolóra technik Šenov u Nového Jičína
18 Stračánková Ester Bc. 43 Trikolóra Trikolóra asistentka Karviná
19 Špuk Ivo 52 Trikolóra Trikolóra podnikatel Ostrava
20 Buroň Tomáš 47 Trikolóra Trikolóra oblastní supervizor prodeje Hrabyně
21 Bystroňová Ludmila MUDr. 64 Trikolóra Trikolóra lékařka Ostrava
22 Vrabka Martin 39 Trikolóra Trikolóra operátor expedice Rýmařov
23 Čmiel Filip Ing. Ph.D. 46 Trikolóra Trikolóra vysokoškolský učitel, místostarosta měst.obv. Ostrava
24 Žáčková Renáta 45 Trikolóra Trikolóra OSVČ - realitní makléřka Vratimov
25 Vlk Jiří 50 Trikolóra Trikolóra pilot, technik Dolní Lutyně
26 Štěrba Michal Ing. 30 Trikolóra Trikolóra OSVČ - poradce Orlová
27 Vala Břetislav Mgr. 36 Trikolóra Trikolóra regionální manažer Třinec
28 Pančiak Radim 46 Trikolóra Trikolóra pracovník MÚ Vítkov Vítkov
29 Fialová Renáta 50 Trikolóra Trikolóra ředitelka školy Bílovec
30 Valerián Vladimír 56 Trikolóra Trikolóra operátor expedice Rýmařov
31 Pientka Radim 35 Trikolóra Trikolóra technik ICT Ostrava
32 Bittner Karel 57 Trikolóra Trikolóra živnostník Ostrava
33 Sýkora Jiří 55 Trikolóra Trikolóra obchodní zástupce Bohumín
34 Klusová Natalie Mgr. 37 Trikolóra Trikolóra rodičovská dovolená Český Těšín
35 Rohel Jan MUDr. 38 Trikolóra Trikolóra zubní lékař Frýdek-Místek
36 Luzar Tomáš Ing. 33 Trikolóra Trikolóra obchodní zástupce a rezident engineer Opava
37 Jeřábek Jan 36 Trikolóra Trikolóra týmový vedoucí Kopřivnice
38 Toporská Jaroslava Bc. 51 Trikolóra Trikolóra koordinátor sociální služby Krnov
39 Veverka Antonín 69 Trikolóra Trikolóra důchodce Ostrava
40 Trávníčková Jelena Ing. 48 Trikolóra Trikolóra projektový manažer Ostrava
41 Wožnica Marián 50 Trikolóra Trikolóra ředitel společnosti Havířov
42 Brožík Václav Ing. 56 Trikolóra Trikolóra bezpečnostní technik HBZS Ostrava Dětmarovice
43 Vašíček Jiří Ing. MBA 42 Trikolóra Trikolóra středoškolský učitel Paskov
44 Machura Lukáš Mgr. 41 Trikolóra Trikolóra správce IT nemocnice Opava Hradec nad Moravicí
45 Koudela Pavel 45 Trikolóra Trikolóra technik Kopřivnice
46 Koňařík Radovan 44 Trikolóra Trikolóra vedoucí uhelného skladu Rýmařov
47 Hudeček Jiří Ing. 53 Trikolóra Trikolóra podnikatel Ostrava
48 Kaletová Naděžda Bc. 50 Trikolóra Trikolóra ekonom, manažer Ostrava
49 Novak Roman 48 Trikolóra Trikolóra horník Český Těšín
50 Elíz Vladimír 59 Trikolóra Trikolóra prodavač - skladník Orlová
51 Němec Vratislav 61 Trikolóra Trikolóra předseda představenstva SBD, jednatel spol. Frýdek-Místek
52 Jurczyk Roman 51 Trikolóra Trikolóra OSVČ, provozovatel auto a pneuservisu Kravaře
53 Valeš Jaromír 34 Trikolóra Trikolóra programový vedoucí Nový Jičín
54 Svoboda Vojtěch 26 Trikolóra Trikolóra OSVČ Frenštát pod Radhoštěm
55 Potoková Alexandra Mgr. et Mgr. DiS. 50 Trikolóra Trikolóra speciální pedagog Ostrava
56 Závada Pavel 57 Trikolóra BEZPP zaměstnanec obecního úřadu Ostrava
57 Kotek Jan 22 Trikolóra Trikolóra student Havířov
58 Hroník Dan DiS. 33 Trikolóra BEZPP vedoucí výrobních linek Karviná
59 Rajski Martin Ing. 34 Trikolóra Trikolóra vedoucí oddělení IT Třinec
60 Bajger Pavel Ing. 43 Trikolóra Trikolóra programátor Hlučín
61 Šimíček Marcel 48 Trikolóra Trikolóra OSVČ Nový Jičín
62 Holuša Martin 39 Trikolóra Trikolóra podnikatel Opava
63 Ustrnul Radan Ing. 54 Trikolóra Trikolóra vedoucí střediska Ostrava
64 Pekala Roman Ing. 54 Trikolóra Trikolóra auditor Ostrava
65 Erlebach Jiří 51 Trikolóra BEZPP hudebník, učitel Horní Bludovice
66 Simu Vangelis 50 Trikolóra Trikolóra jednatel společnosti Kopřivnice
67 Bojko Martin 38 Trikolóra Trikolóra zastupitel města Karviná, sociální služby Karviná
68 Hečko Jakub Bc. DiS. 31 Trikolóra Trikolóra kontrolor materiálů Frýdek-Místek
69 Kopťáková Lidia Monika Ing. 52 Trikolóra Trikolóra inspektor ČOI Opava
70 Křehlík Pavel 55 Trikolóra Trikolóra OSVČ Orlová

Alternativa pro nezávislé kandidáty 2020 - ANK 2020

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Koliba Miroslav MUDr. MBA, LL.M. 39 ANK 2020 ANK 2020 lékař, diabetolog Ostrava
2 Richter Jaromír MUDr. 63 ANK 2020 BEZPP primář onkologie a radioterapie Ostrava
3 Koliba Peter doc. MUDr. CSc. 67 ANK 2020 ANK 2020 lékař, gynekolog, senátor Budišovice
4 Peteja Matúš MUDr. Ph.D. 47 ANK 2020 BEZPP lékař, primář chirurgie Ludgeřovice
5 Zawadzki Mariusz Ing. 43 ANK 2020 BEZPP obchodní referent Třinec
6 Moravec Pavel Ing. 52 ANK 2020 BEZPP vedoucí odbytu a služeb Kravaře
7 Klimešová Radomíra MUDr. 54 ANK 2020 BEZPP praktická lékařka Opava
8 Palkovský Pavel MVDr. 49 ANK 2020 BEZPP veterinární lékař Ostrava
9 Lazarová Eliška MUDr. 63 ANK 2020 BEZPP lékařka, gynekolog Dětmarovice
10 Schikora Svatomír 57 ANK 2020 BEZPP OSVČ Hlučín
11 Baránek Vít 46 ANK 2020 BEZPP fotbalový trenér Bolatice
12 Holinka Martin MUDr. Ph.D. 36 ANK 2020 BEZPP primář ortopedie Ostrava
13 Krawczyk Petr MUDr. 54 ANK 2020 BEZPP lékař, ortoped Markvartovice
14 Moravec Jiří MVDr. 50 ANK 2020 BEZPP výrobní náměstek Bolatice
15 Prokop Milan Ing. 53 ANK 2020 BEZPP ředitel potravinářské firmy Lhotka
16 Pavelek Patrik Ing. 43 ANK 2020 BEZPP pojišťovací makléř Bílovec
17 Tomíček Vilém Ing. 54 ANK 2020 BEZPP předseda okresní agrární komory Štěpánkovice
18 Kolonderová Lenka MUDr. 43 ANK 2020 BEZPP lékařka Sviadnov
19 Bauko Tomáš MUDr. Mgr. MBA 45 ANK 2020 BEZPP primář rehabilitace Jistebník
20 Wandrol Ivo RNDr. Ph.D. 61 ANK 2020 BEZPP IT specialista Opava
21 Dresler Radim Mgr. 31 ANK 2020 BEZPP pedagog a fotbalový trenér Mankovice
22 Klus Marcel Ing. 44 ANK 2020 BEZPP manažer Karviná
23 Stupka Martin 56 ANK 2020 BEZPP manažer Sviadnov
24 Raclavská Helena prof. Ing. CSc. 61 ANK 2020 BEZPP VŠ profesorka Ostrava
25 Adamec Ladislav 58 ANK 2020 BEZPP OSVČ ve stavebnictví Hlučín
26 Krupa Karel 66 ANK 2020 BEZPP starosta obce Bělá
27 Quis Jiří Ing. 51 ANK 2020 BEZPP OSVČ Holasovice
28 Výmolová Jana 50 ANK 2020 BEZPP zdravotní sestra Studénka
29 Piskoř Jiří 52 ANK 2020 BEZPP manažer Ostrava
30 Kunz Zbyněk 48 ANK 2020 BEZPP realitní makléř Kravaře
31 Balušková Hana 40 ANK 2020 BEZPP účetní Bolatice
32 Opatřil Dušan Ing. 53 ANK 2020 BEZPP referent zemědělského fondu Holasovice
33 Frasunková Yweta Stefania 58 ANK 2020 BEZPP účetní a daňový specialista Orlová
34 Kyjovský Stanislav Ing. 68 ANK 2020 BEZPP ekonom Skřipov
35 Budová Julie 41 ANK 2020 BEZPP pedikérka Opava
36 Kuchaříková Karin 36 ANK 2020 BEZPP zdravotní sestra Šenov
37 Goryl Martin 41 ANK 2020 BEZPP skladník Jablunkov
38 Skácelíková Simona 42 ANK 2020 BEZPP kadeřnice Hněvošice
39 Geffertová Radmila 55 ANK 2020 BEZPP zdravotní sestra Ostrava
40 Staněk Petr Ing. 46 ANK 2020 BEZPP OSVČ Ostrava
41 Holotík Martin Ing. 46 ANK 2020 BEZPP OSVČ Ostrava
42 Ličková Danuše 67 ANK 2020 BEZPP zdravotní sestra Ostrava
43 Peterková Renáta 66 ANK 2020 BEZPP důchodkyně Kravaře
44 Hošek Pavel 46 ANK 2020 BEZPP školní asistent Zbyslavice
45 Vavřík Jiří 58 ANK 2020 BEZPP technický ředitel Ostrava
46 Hlubek Antonín Ing. 68 ANK 2020 BEZPP ředitel společnosti Háj ve Slezsku
47 Halfar Josef 36 ANK 2020 BEZPP řidič Kravaře
48 Pernický Tomáš 49 ANK 2020 BEZPP řidič Ostrava
49 Kudělka Dominika Bc. DiS. 29 ANK 2020 BEZPP marketingový specialista Ludgeřovice
50 Tejkal Arnošt 61 ANK 2020 BEZPP důchodce Ostrava
51 Daďová Andrea 44 ANK 2020 BEZPP manažer prodejny Ostrava
52 Ogurčák Ľubomír Ing. 54 ANK 2020 ANK 2020 elektrotechnik Budišovice
53 Vařechová Zuzana DiS. 34 ANK 2020 BEZPP zdravotní sestra Hať
54 Havlíček Leoš 44 ANK 2020 BEZPP obchodní zástupce Vratimov
55 Koutník Josef MUDr. 62 ANK 2020 BEZPP praktický lékař Horní Bludovice
56 Fischerová Lenka Mgr. 32 ANK 2020 BEZPP mateřská dovolená Ostrava
57 Večerek Michal MUDr. MBA, LL.M. 46 ANK 2020 BEZPP praktický lékař Vratimov
58 Repčák Stanislav 56 ANK 2020 BEZPP důchodce Horní Bludovice
59 Matějek Václav 58 ANK 2020 BEZPP řidič Hlavnice
60 Ličková Karin 46 ANK 2020 BEZPP ošetřovatelka Ostrava
61 Arleth Jiří 71 ANK 2020 BEZPP důchodce Opava
62 Hauerlandová Lenka Mgr. 44 ANK 2020 BEZPP učitelka Fulnek
63 Hrňová Kateřina 44 ANK 2020 BEZPP OSVČ Ludgeřovice
64 Kaletová Libuše Mgr. 55 ANK 2020 BEZPP učitelka Písečná
65 Witalová Renáta 46 ANK 2020 BEZPP porodní asistentka Ostrava
66 Repčáková Drahoslava 58 ANK 2020 BEZPP důchodkyně Horní Bludovice
67 Hrňa David 22 ANK 2020 BEZPP student Ludgeřovice
68 Skácelíková Alexandra 20 ANK 2020 BEZPP studentka Hněvošice
69 Skácelíková Lucie 21 ANK 2020 BEZPP studentka Hněvošice
 

Starostové pro kraj

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Tancík Vladimír Mgr. 56 Starostové BEZPP starosta Otice
2 Tomeczek Tomáš 45 Starostové BEZPP starosta Řeka
3 Kuča František Ing. 62 Starostové BEZPP starosta Brumovice
4 Storzerová Šárka Mgr. 53 Starostové BEZPP starostka Jistebník
5 Dvořák Dalibor Ing. 56 Starostové BEZPP starosta Stará Ves nad Ondřejnicí
6 Sztefek Pavel Ing. 25 Starostové BEZPP programátor, podnikatel Komorní Lhotka
7 Harok David 38 Starostové BEZPP starosta Chotěbuz
8 Božovský Jan 56 Starostové BEZPP starosta Dvorce
9 Schwarz Otto Ing. 51 Starostové BEZPP starosta, ekonom Bítov
10 Pešlová Jiřina 55 Starostové BEZPP starostka Vrchy
11 Štefek Martin 61 Starostové BEZPP starosta Dolní Benešov
12 Kubačák Tomáš 32 Starostové BEZPP starosta Bílá
13 Rýdel Vojtěch Bc. 59 Starostové BEZPP starosta Ženklava
14 Slavíčková Anna 52 Starostové BEZPP ošetřovatelka Orlová
15 Veselá Dagmar Ing. 52 Starostové BEZPP starostka Lučina
16 Šimek Radek Ing. 49 Starostové BEZPP starosta Úvalno
17 Kašná Zuzana 44 Starostové BEZPP starostka Chlebičov
18 Demběcová Dagmar Mgr. 36 Starostové BEZPP učitelka Vratimov
19 Podhorský Ladislav 48 Starostové BEZPP valcíř, starosta Malá Štáhle
20 Franek Roman 53 Starostové BEZPP starosta Sosnová
21 Burdová Věra 53 Starostové BEZPP starostka Jezdkovice
22 Ulrich Karel 58 Starostové BEZPP starosta Štítina
23 Volný Leo 63 Starostové BEZPP starosta Fryčovice
24 Molin Miroslav 58 Starostové BEZPP starosta Hnojník
25 Vaca Roman 36 Starostové BEZPP místostarosta, OSVČ Václavov u Bruntálu
26 Švendt Jiří 39 Starostové BEZPP starosta Uhlířov
27 Janáček Roman 53 Starostové BEZPP místostarosta Otice
28 Švejdová Jana 39 Starostové BEZPP starostka Mladecko
29 Procházka Daniel 47 Starostové BEZPP starosta Rohov
30 Buťák Bedřich 37 Starostové BEZPP starosta Leskovec nad Moravicí
31 Lašáková Eva 48 Starostové BEZPP starostka Ryžoviště
32 Krupa Martin 53 Starostové BEZPP starosta Mikolajice
33 Nikel Ondřej 31 Starostové BEZPP místostarosta Bítov
34 Macháček Libor Ing. 50 Starostové BEZPP starosta Staříč
35 Sýkora Martin 51 Starostové BEZPP vedoucí regionálního pracoviště OS KOVO MSK Ostrava
36 Novotný Miroslav 55 Starostové BEZPP učitel praktického vyuč.a odbor.výcviku, starosta Andělská Hora
37 Tesarčík Petr 27 Starostové BEZPP starosta obce Vojkovice
38 Chvostek Jaromír 60 Starostové BEZPP učitel, místostarosta Stará Ves nad Ondřejnicí
39 Matyášek Daniel Mgr. 49 Starostové BEZPP ředitel základní a mateřské školy Opava
40 Rybičková Hana 59 Starostové BEZPP člen zastupitelstva Brumovice
41 Palupčík Jan 63 Starostové BEZPP starosta obce Milotice nad Opavou
42 Skotnicová Daniela 53 Starostové BEZPP starostka obce Staré Heřminovy Staré Heřminovy
43 Fehérvári Ivan 59 Starostové BEZPP starosta obce Razová Razová
44 Nepožitková Helena 66 Starostové BEZPP místostarostka Milotice nad Opavou
45 Procházka Vít 36 Starostové BEZPP THP, zastupitel Uhlířov
46 Houdek Jan 56 Starostové BEZPP starosta obce Lhotka u Litultovic
47 Muroň Jiří 52 Starostové BEZPP strojník vodohospodářských zařízení, zastupitel Uhlířov
48 Rybička Josef Ing. 64 Starostové BEZPP neuvolněný zastupitel Brumovice
49 Weiss Jan 31 Starostové BEZPP neuvolněný zastupitel Otice
50 Ulmanová Barbora 34 Starostové BEZPP MD, zastupitelka Uhlířov
51 Kostřica Zdeněk Ing. 61 Starostové BEZPP neuvolněný zastupitel Otice
52 Pavelková Šárka 49 Starostové BEZPP nákupčí, zastupitelka Uhlířov
53 Sukeník Radek 44 Starostové BEZPP neuvolněný zastupitel Otice
54 Prejda Lumír 52 Starostové BEZPP soukromý podnikatel, zastupitel Uhlířov
55 Gajdošíková Věra Mgr. 36 Starostové BEZPP neuvolněná zastupitelka Otice
56 Martínek Zdeněk 35 Starostové BEZPP manažer obchodu, zastupitel Uhlířov
57 Štencel Petr 58 Starostové BEZPP neuvolněný zastupitel Otice
58 Němec Rudolf 45 Starostové BEZPP starosta obce Bravantice
59 Sikorová Jaroslava 51 Starostové BEZPP místostarostka Řeka
60 Kupková Kateřina 47 Starostové BEZPP neuvolněná místostarostka Jezdkovice
61 Dudoková Romana 30 Starostové BEZPP neuvolněná místostarostka Jezdkovice
62 Storzer Pavel Mgr. 33 Starostové BEZPP neuvolněný místostarosta Jistebník
63 Mikošek Pavel Ing. 33 Starostové BEZPP vedoucí výroby, neuvolněný zastupitel Otice
64 Prdová Věra 53 Starostové BEZPP neuvolněný zastupitel Jezdkovice
65 Tobík Tomáš 35 Starostové BEZPP neuvolněný radní Otic Otice
66 Kreuzberger Aleš 33 Starostové BEZPP neuvolněný zastupitel Jezdkovice
67 Tobík Jiří 62 Starostové BEZPP neuvolněný zastupitel Otice
68 Ďuriš Michael 26 Starostové BEZPP podnikatel Trnávka

ROZUMNÍ - Petr Hannig - za spravedlnost a životní jistoty

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Szczyrbová Karin Ing. 39 Rozumní ND ekonomka, překladatelka Karviná
2 Mašlík Karel Mgr. 53 Rozumní SPR-RSČMS učitel Bruntál
3 Tyrlíková Marcela Bc. DiS., MBA 48 Rozumní BEZPP referent státní správy a samosprávy Albrechtice
4 Sikorová Eva doc. Ing. CSc., dr.h.c. 56 Rozumní BEZPP vysokoškolský pedagog Karviná
5 Rabas Petr 67 Rozumní BEZPP trenér judo, statutární zástupce klubu MSK Karviná Karviná
6 Pánek Miroslav Ing. 59 Rozumní BEZPP OSVČ Karviná
7 Kadlec Vladimír 46 Rozumní BEZPP odborný lektor Ostrava
8 Havlová Olga 67 Rozumní BEZPP místostarostka Jindřichov
9 Graf Kamil 50 Rozumní BEZPP řidič zdravotní dopravní služby Ostrava
10 Gašpar Vasil 70 Rozumní SPR-RSČMS předseda krajské organizace strany Bruntál
11 Kohutek Martin 34 Rozumní BEZPP pracovník ostrahy Orlová
12 Procházka Lukáš 49 Rozumní BEZPP OSVČ Ostrava
13 Mikušová Marta 49 Rozumní BEZPP účetní Opava
14 Galda Jindřich 67 Rozumní ND důchodce, bývalý starosta obce Třemešná
15 Glet Petr 45 Rozumní BEZPP zámečník, svářeč Karviná
16 Hrušková Narcisa 56 Rozumní BEZPP OSVČ, živnostník, majitelka butiku Ostrava
17 Weiszová Anna 77 Rozumní Rozumní důchodkyně Opava

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hamáček (ČSSD): Ministerstvo musí zařídit, aby po uvolnění kapacit systém provedl automatický kontakt

18:28 Hamáček (ČSSD): Ministerstvo musí zařídit, aby po uvolnění kapacit systém provedl automatický kontakt

Na dnešní tiskovce jsem se věnoval několika tématům, ale ke dvěma se chci vrátit. Ke snižování mezd …