Kandidátní listiny do zastupitelstva Středočeského kraje

03.09.2020 12:22

Kompletní přehled všech kandidátů do voleb do zastupitelstva Středočeského kraje, konaných dne 2. 10. – 3. 10. 2020.

Kandidátní listiny do zastupitelstva Středočeského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna
reklama

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bruncková Oľga Ing. 63 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP důchodce, aktivní dočaskářka, ochránce zvířat Rpety
2 Lukavská Karolína 50 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP zlatnice, ochránce zvířat Mělník
3 Kleinová Gabriela 46 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP vizážistka, členka XR, ochránce zvířat Velvary
4 Vybíralová Renata 48 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP sanitářka, ochránce zvířat Týnec nad Sázavou
5 Svoboda Petr 41 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP řidič, ochránce, zvířat Pyšely
6 Křížková Jana 46 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP pečovatelka, ochránce zvířat Kolín
7 Belluová Zuzana 61 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. ODS invalidní důchodce, ochránce zvířat Čelákovice
 

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pecková Petra Mgr. 44 STAN BEZPP starostka, žurnalistka, novinářka Mnichovice
2 Rakušan Vít Mgr. 42 STAN STAN poslanec, středoškolský učitel Kolín
3 Michalik Věslav Ing. CSc. 57 STAN STAN starosta, fyzik Dolní Břežany
4 Volf Zdeněk Mgr. 39 STAN KDU-ČSL starosta, právník Bezno
5 Lochman Ondřej Mgr. Ph.D. 39 STAN STAN starosta, pedagog Mnichovo Hradiště
6 Štrobachová Pavla Mgr. MPA 60 STAN BEZPP starostka, zdravotní sestra Smečno
7 Marek Daniel Mgr. 39 STAN BEZPP náměstek primátora, projektový manažer Mladá Boleslav
8 Kašpar Michael Mgr. 37 STAN BEZPP starosta, učitel kolínského gymnázia Kolín
9 Borecký Petr Mgr. 47 STAN BEZPP starosta, právník Úvaly
10 Jeništa Luděk Mgr. 59 STAN BEZPP starosta, učitel Vlašim
11 Kořínek Filip Mgr. 46 STAN BEZPP starosta, ekonom, konzultant Černošice
12 Marek Karel Mgr. 43 STAN KDU-ČSL zastupitel, matematik, vedoucí dětského oddílu Lysá nad Labem
13 Halada Petr 58 STAN BEZPP starosta, učitel Kamýk nad Vltavou
14 Hajná Hana 59 STAN STAN starostka, policistka Kroučová
15 Boloňský Stanislav Mgr. 72 STAN SNK ED pedagog, publicista Roztoky
16 Fojtík Pavel PhDr. 45 STAN BEZPP krajský zastupitel, historik Nymburk
17 Vácha Milan Mgr. 44 STAN BEZPP starosta, projektový manažer výstavby dat. center Psáry
18 Exner Martin 56 STAN STAN starosta, obchodník v zahraničním obchodu Nová Ves
19 Málek Vlastislav JUDr. 65 STAN BEZPP starosta, advokát Čáslav
20 Balata Luboš Ing. 57 STAN BEZPP radní, analytik, konzultant SAP Benešov
21 Mandáková Michaela MUDr. 54 STAN BEZPP radní, lékařka Čáslav
22 Mrzílková Lenka Mgr. 59 STAN BEZPP místostarostka, středoškolská učitelka Neratovice
23 Balková Markéta 46 STAN BEZPP starostka, manažerka cestovního ruchu Hvožďany
24 Kutil Tomáš Bc. 35 STAN BEZPP statutární náměstek primátora,jednatel společnosti Kladno
25 Červinka Jaroslav 60 STAN BEZPP starosta, zemědělec Poděbrady
26 Kovářová Věra Ing. 56 STAN STAN poslankyně, ekonomka, lektorka německého jazyka Chýně
27 Hraba Zdeněk JUDr. Ing. Ph.D. 45 STAN STAN senátor, vysokoškolský pedagog, advokát Říčany
28 Holeček Petr 63 STAN BEZPP senátor, učitel Kralupy nad Vltavou
29 Doušová Silvia Mgr. Bc. 46 STAN BEZPP místostarostka, projekt. manažerka, překladatelka Kutná Hora
30 Schweigstill Milan Mgr. 55 STAN BEZPP místostarosta, učitel Mělník
31 Pecha Robert Ing. 43 STAN KDU-ČSL systémový analytik, jednatel společnosti Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
32 Jirovský Jan Ing. 40 STAN BEZPP sportovní manažer Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
33 Horák Petr Ing. Bc. 52 STAN BEZPP ředitel Charity Beroun Beroun
34 Nič Miloslav Ing. Ph.D. 51 STAN STAN radní, vědecký informatik, VŠ učitel, programátor Slaný
35 Vesecká Renáta Mgr. 47 STAN BEZPP radní, středoškolská učitelka, sportovní trenérka Příbram
36 Kadrnožka Martin Mgr. 47 STAN BEZPP starosta, učitel Týnec nad Sázavou
37 Hujer Martin Mgr. 51 STAN BEZPP starosta, učitel Zruč nad Sázavou
38 Šimková Ludmila Mgr. 47 STAN KDU-ČSL místostarostka, učitelka Milovice
39 Smutný Pavel Ing. 44 STAN BEZPP starosta, ředitel jazykové školy, učitel Jesenice
40 Liška Viktor Mgr. 48 STAN BEZPP starosta, učitel Ratměřice
41 Kaliba Vítězslav Mgr. MPA 39 STAN BEZPP starosta, úředník, instruktor sebeobrany Krav Maga Bašť
42 Foršt Roman Ing. 38 STAN BEZPP starosta, projektový manažer fondů EU Stochov
43 Digrin Petr Ing. Ph.D. 49 STAN BEZPP kastelán, vedoucí správy Státního zámku Mníšek pod Brdy
44 Švandrlík Josef Ing. 56 STAN BEZPP zastupitel, ekonom Zaječov
45 Hrubý Václav 45 STAN KDU-ČSL starosta, obchodní zástupce v dřevařském průmyslu Svatý Jan
46 Pošta Jaroslav Mgr. 58 STAN BEZPP starosta, učitel Tuchlovice
47 Šibrava Petr 61 STAN STAN krajský zastupitel, konzultant Sázava
48 Kocman Lubomír 48 STAN BEZPP starosta, IT specialista Rudná
49 Jiskra Jan 54 STAN STAN starosta, specialista na rozvoj mikroregionu Starkoč
50 Čermáková Věra 67 STAN STAN starostka, redaktorka Velké Přílepy
51 Slováček Marcel Ing. MBA 35 STAN STAN starosta Dobročovice
52 Zavřel Petr Mgr. 31 STAN KDU-ČSL ředitel Farní charity Kolín, sociální pracovník Pečky
53 Kurhajec Ivo 58 STAN BEZPP místostarosta, předseda DSO Dolní Povltaví Klecany
54 Šebek Jaroslav 65 STAN STAN radní, jednatel městské společnosti, skautský ved. Mladá Boleslav
55 Chotívka Petr Ing. 51 STAN BEZPP bankovní poradce Březnice
56 Sýkora Martin 48 STAN BEZPP starosta, elektromechanik, býv. státní úředník Radim
57 Hrabě Václav 51 STAN STAN starosta, soukromý zemědělec Sedlec
58 Beneš Jiří 46 STAN BEZPP starosta, truhlář Přerov nad Labem
59 Charvát Martin Samuel Mgr. 52 STAN BEZPP starosta, pedagog Plaňany
60 Novotný Milan Ing. 54 STAN KDU-ČSL OSVČ - databázový specialista Benešov
61 Havlíček Tomáš Ing. 62 STAN BEZPP místostarosta, projektant Nový Knín
62 Křenová Soňa Mgr. 53 STAN BEZPP starostka, učitelka Kácov
63 Kvasnička Libor 57 STAN BEZPP obchodník, starosta Řevnic v letech 2010-2014 Řevnice
64 Vytiska Vladimír Ing. 65 STAN BEZPP starosta, muzikant Únětice
65 Zetek Ivan 59 STAN BEZPP starosta, lesník Svárov
66 Mašek Petr 46 STAN BEZPP starosta, agronom Záryby
67 Fröhlichová Markéta 44 STAN BEZPP starostka, strážnice MP Kladno, tisková mluvčí Krušovice
68 Koubský Karel 74 STAN KDU-ČSL technický poradce, konzultant Kutná Hora
69 Trešl Ivo MUDr. 48 STAN BEZPP radní, lékař - traumatolog Rakovník
70 Štěpánek Petr 56 STAN STAN starosta, agronom Petrovice

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Rozvoral Radek 53 SPD SPD poslanec, místostarosta obce Všechlapy Všechlapy
2 Doležal Tomáš Ing. 47 SPD SPD ekonom, politolog Kamenice
3 Černý Oldřich 55 SPD SPD náměstek primátora a zastupitel stat. města Kladna Kladno
4 Nedvěd Robert 56 SPD SPD mistr směny Obříství
5 Dušek Antonín Ing. 64 SPD SPD ministerský rada Malešov
6 Novotný Jiří Bc. 44 SPD SPD odborný pracovník úřadu práce Příbram
7 Křeček Miroslav 62 SPD SPD živnostník v oboru auto-moto Benešov
8 Bošek Václav Mgr. MBA 43 SPD BEZPP zástupce ředitele mezinárodní společnosti Kladno
9 Malý Pavel 55 SPD SPD topenář Kladno
10 Páša Jan 61 SPD SPD dispečer dopravy Luštěnice
11 Hess Miloslav 46 SPD SPD živnostník v oboru stavitelství Vlašim
12 Štefcová Vladimíra 56 SPD SPD administrativní pracovnice Církvice
13 Hošna Jan 50 SPD SPD živnostník Příbram
14 Fodor Petr 31 SPD SPD programátor Beroun
15 Kruliš Petr 38 SPD SPD revizní technik, dobrovolný hasič Plaňany
16 Ryšlink František 57 SPD SPD pojišťovací specialista Kladno
17 Vacek Leoš 42 SPD SPD konstruktér Dolní Bousov
18 Dufek Filip 37 SPD SPD technik Kosova Hora
19 Vach Aleš 54 SPD SPD státní zaměstnanec Zvánovice
20 Pavlisová Jana 46 SPD SPD živnostník, zastupitelka města Votice Votice
21 Slánský Ivo 59 SPD SPD živnostník, zastupitel města Slaný Slaný
22 Kohnová Hana Bc. 49 SPD SPD obchodní manažerka Příbram
23 Staněk Vlastimil 54 SPD SPD živnostník v oboru IT Řevničov
24 Vaněček Jindřich 62 SPD SPD servisní technik dopravy Čáslav
25 Chvála Karel 56 SPD SPD finanční poradce Neratovice
26 Slavíčková Ivana 59 SPD SPD administrativní pracovnice Kladno
27 Hrádková Lada 44 SPD SPD operátor logistiky Mladá Boleslav
28 Andrš Petr 40 SPD SPD asistent prodeje Beroun
29 Doležalová Jaroslava Mgr. 72 SPD SPD pedagog Kamenice
30 Junková Eva 40 SPD SPD rozpočtář Kladno
31 Novotný Petr 53 SPD SPD živnostník, zastupitel obce Vrdy Vrdy
32 Petrová Monika Ing. 32 SPD BEZPP státní zaměstnanec Příbram
33 Simon Oldřich 44 SPD SPD operátor výroby Poděbrady
34 Jonáš Lubomír 60 SPD SPD živnostník Milostín
35 Kyptová Renáta 57 SPD SPD vychovatelka na ZŠ Kobylnice
36 Novotná Petra Bc. DiS. 35 SPD SPD ředitelka Agrární komory Příbram Příbram
37 Kára Jarmil 56 SPD SPD servisní technik, zastupitel obce Cítov Cítov
38 Němeček Jiří 35 SPD SPD kuchař Benešov
39 Moravec Miloslav 53 SPD SPD vedoucí provozního střediska, zastupitel obce Věšín
40 Štraub Jan 49 SPD SPD provozní manažer, zastupitel a radní stat. města Kladno
41 Sedláček Jiří 49 SPD SPD živnostník Neratovice
42 Havelková Ilona 48 SPD SPD pracovnice ve zdravotnictví Příbram
43 Chalupová Hana 44 SPD SPD zástupce vedoucího prodeje Žleby
44 Turčan Josef 34 SPD SPD řidič MHD Stříbrná Skalice
45 Vilímková Ivana 60 SPD BEZPP manažerka produktů Luštěnice
46 Kočí Pavel 61 SPD SPD pracovník živočišné výroby Vlašim
47 Lev Karolína 27 SPD SPD finanční specialista Slaný
48 Lorenc Josef 38 SPD SPD živnostník Hluboš
49 Kočvara Jan 54 SPD SPD chemik operátor Neratovice
50 Mařan Břetislav Bc. 43 SPD BEZPP odborný pracovník úřadu práce, zastupitel obce Hluboš
51 Polanecký Roman 48 SPD SPD administrativní pracovník Velké Popovice
52 Král Pavel 48 SPD SPD živnostník v oboru štukatérství Vlašim
53 Korol Daniel 50 SPD SPD výpravčí Kácov
54 Novotná Jaroslava 64 SPD SPD živnostník Obořiště
55 Týnková Jarmila 52 SPD SPD zdravotní sestra Mělník
56 Šíma Jan Bc. 67 SPD SPD kameraman Senohraby
57 Kratochvíl František 57 SPD SPD elektromechanik Kamenné Žehrovice
58 Drechslerová Jaroslava 55 SPD SPD státní zaměstnanec Stará Huť
59 Vrbová Lucie 43 SPD SPD pracovnice autoservisu Neustupov
60 Hošnová Nikola 26 SPD SPD servírka Příbram
61 Moravec Jaroslav 58 SPD SPD truhlář Žleby
62 Hessová Zuzana 72 SPD SPD účetní Malá Hraštice
63 Nedvěd Denis 23 SPD SPD grafik specialista Obříství
64 Melichar Jaroslav 47 SPD SPD pracovník ostrahy Úmonín
65 Spěváčková Anna Mgr. 76 SPD BEZPP ekolog, pedagog, zastupitelka města Neratovice Neratovice
66 Joukl Pavel 50 SPD SPD odborný referent Bratronice
67 Holub Miroslav 47 SPD SPD chemik operátor Obříství
68 Filip Milan 47 SPD SPD technický pracovník Týnec nad Sázavou
69 Kousek Karel 42 SPD BEZPP logistický pracovník Příbram
70 Brodský Michal 45 SPD BEZPP zedník specialista Příbram
 

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Snížek Jiří Ing. Bc. 31 Piráti Piráti specialista IT, předseda středočeských Pirátů Kolín
2 Skopalíková Jana Mgr. 27 Piráti Piráti botanička v Bot. ústavu AV ČR, oddílová vedoucí Kladno
3 Luftová Simona Mgr. 47 Piráti Piráti stř. učitelka a manažer. mezinárod. vzděl.projektů Příbram
4 Netušil Daniel Ing. 28 Piráti Piráti radní města Benešov, metodik projektového řízení Benešov
5 Smutná Petra Bc. 42 Piráti Piráti ekonomka, zaměstnankyně ve státní správě Mladá Boleslav
6 Zmuda Tomáš Ing. 32 Piráti Piráti zastupitel obce Jinočany, projektový manažer Jinočany
7 Šípová Adéla Mgr. 40 Piráti BEZPP advokátka, předsed. správní rady Nadačního fondu Doksy
8 Cirkva Chocholová Lucie Mgr. 42 Piráti Piráti lektorka a muzejní pracovnice Kačice
9 Zelený Milan 22 Piráti Piráti student zdravotnických studií na VŠ Kutná Hora
10 Tomáš Petr 50 Piráti BEZPP zdravotnický specialista, školitel první pomoci Říčany
11 Procházka Petr 39 Piráti Piráti vedoucí dispečer mezinárodní vlakové dopravy Nymburk
12 Lička Jan Ing. 39 Piráti Piráti konzultant v automobilovém průmyslu Struhařov
13 Schejbal Antonín Bc. 24 Piráti Piráti zastupitel, VŠ student, provozovatel hudeb. klubu Příbram
14 Krch Milan Ing. 40 Piráti Piráti manažer a konzultant IT, místopřed. okrašlova. sp. Mrač
15 Suchánek Martin Ing. 51 Piráti ApV tajemník Městského úřadu Poděbrady Kutná Hora
16 Lukavec Vojtěch 22 Piráti Piráti student Všeobec. lékařství, člen Resortního týmu Poděbrady
17 Chaluš Petr Mgr. 47 Piráti BEZPP předseda Fóra rodičů, metodik inovací ve vzděl. Benešov
18 Lénárd Tomáš 34 Piráti Piráti filmový a video produkční, spolumaj. sport. centra Říčany
19 Vilímovská Magdaléna 22 Piráti BEZPP studentka Fakulty humanitních studií UK Lešany
20 Keřková Monika Ing. MPA 35 Piráti Piráti zastupitelka obce, specialistka na EU dotace Ohrobec
21 Drtina Štěpán Bc. 26 Piráti Piráti radní města, místopředseda středočeských Pirátů Kutná Hora
22 Ertl Vojtěch Ing. arch. 33 Piráti Piráti architekt, včelař Kolín
23 Hažlinský Michal Ing. 34 Piráti Piráti network architect, člen kontrolního výboru Kladno
24 Lehejček Jiří Mgr. Ing. Ph.D. 33 Piráti Piráti polární ekolog a vedoucí polárních expedic Strančice
25 Kubaljak Václav Bc. 31 Piráti Piráti pedagog, odborník na e-learning Benešov
26 Prokop Jan 39 Piráti Piráti specialista na IT, modelář a mořský akvarista Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
27 Trnka Jan Bc. 32 Piráti Piráti vedoucí letecké údržby Trhové Dušníky
28 Čáha Jan Bc. DiS. 31 Piráti Piráti zdravotnický záchranář, lektor první pomoci Jílové u Prahy
29 Vanča Matouš Mgr. Bc. et Bc. 30 Piráti BEZPP zastupitel, tajemník poslaneckého klubu Pirátů Čestlice
30 Pros Jaroslav 33 Piráti Piráti vedoucí kontrolor přepravy Českých drah Kolín
31 Bouše Josef 22 Piráti Piráti specialista IT, místopředseda středočeských Pirátů Narysov
32 Řebíček Marek 45 Piráti Piráti zastupitel, ředitel dřevařské společnosti Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
33 Lajbner Zdeněk RNDr. Ph.D. 42 Piráti Piráti vědecký pracovník Chyňava
34 Hösl David 35 Piráti Piráti provoz. e-shopů a prodejen se sport. vybavením Králův Dvůr
35 Šanda Pavel Bc. 47 Piráti BEZPP zastupitel města Neratovice, radiační fyzik Neratovice
36 Trešl Michal 27 Piráti Piráti zastupitel města Černošice, umělecký kovář Černošice
37 Kvitová Tereza Bc. 34 Piráti Piráti výtvarnice a historička Týnec nad Labem
38 Kališ Vladimír Mgr. 32 Piráti BEZPP politolog, člen Komise životního prostředí města Rakovník
39 Šedivá Markéta Ing. 37 Piráti BEZPP projektantka pozemních staveb, členka dozorčí rady Kutná Hora
40 Shanaáh Sámir Bc. 27 Piráti Piráti obchodní manažer a fundraiser Beroun
41 Boček Svatopluk Ing. 41 Piráti Piráti chemik a obchodník v chemickém průmyslu Kolín
42 Korbel Jan 41 Piráti Piráti síťový inženýr, místopředseda středočeských Pirátů Pohoří
43 Martin Martin Ing. 33 Piráti Piráti stavební a dopravní akustik Nymburk
44 Václavovič Jakub 25 Piráti Piráti pedagog, propagátor sebeřízeného vzdělávání Kladno
45 Černohous Radek 54 Piráti Piráti operátor výrobní linky v potravinářství Braškov
46 Čáp Petr MDDr. 30 Piráti Piráti zubní lékař Sedlčany
47 Hamplová Naděžda Ing. 44 Piráti BEZPP podniková ekoložka Zruč nad Sázavou
48 Petráňová Miroslava 69 Piráti BEZPP účetní Příbram
49 Morávek Roman Ing. 49 Piráti Piráti ekonom, poradce pro zahraniční společnosti Dolní Břežany
50 Petřík Petr RNDr. Ph.D. 44 Piráti LES vědecký pracovník, šéfredaktor časopisu Botanika Čelákovice
51 Zandl Patrick 46 Piráti Piráti zastupitel, koordinátor vývoje Prusa Research Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
52 Adámek Jiří 38 Piráti Piráti provozovatel paintballového hřiště Kladno
53 Procházková Jiřina Mgr. 37 Piráti Piráti učitelka na základní škole Nymburk
54 Poživilová Michailidu Dominika MgA. 40 Piráti Piráti zastupitelka obce Krnsko, výtvarnice Krnsko
55 Jurik Jan 35 Piráti Piráti elektrikář, provozovatel e-shopů, DJ a produkční Kladno
56 Hlásková Kristýna 21 Piráti Piráti studentka VŠE - mezinárodní obchod Kolín
57 Jeřicha Marek Mgr. 29 Piráti BEZPP zastupitel, učitel angličtiny a občanské výchovy Černošice
58 Pechová Jaroslava 81 Piráti BEZPP důchodkyně Kutná Hora
59 Nájemník Vilém Bc. M.A. 29 Piráti Piráti specialista nových médií a projektový vedoucí Poděbrady
60 Klimeš Ondřej 49 Piráti Piráti marketing a PR manažer Všenory
61 Lukášek Jan Bc. 41 Piráti Piráti soukromý zemědělec Kmetiněves
62 Hampl Radek Bc. 47 Piráti BEZPP vedoucí správy majetku a technických služeb Zruč nad Sázavou
63 Šedek Ivan Ing. 74 Piráti Piráti důchodce, student Univerzity třetího věku Lety
64 Laňka Tomáš Bc. 30 Piráti Piráti průvodce, cestovatel, předseda Komise živ. prostř. Rakovník
65 Šnajdr Vít Mgr. Bc. 47 Piráti Piráti místostarosta města, učitel biologie a chemie Kutná Hora
66 Dvořák Miroslav Ing. Mgr. MBA 48 Piráti Piráti manažer mezinárodního obchodu Vestec
67 Hampl Radek Bc. 25 Piráti BEZPP specialista řízení lidských zdrojů Zruč nad Sázavou
68 Černá Darina Bc. 42 Piráti BEZPP sociální pracovnice v azylovém domě Kladno Kladno
69 Holubová Kristýna Mgr. 30 Piráti BEZPP odborný rada v oblasti krajinotvorby Kolín
70 Gyurovszká Karolína Ing. 30 Piráti BEZPP manažerka pro komunikaci a vztahy s veřejností Poděbrady
 

Moravané, pro zachování Moravy se při sčítání lidu 2021 opět přihlasme k moravské národnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Nevrlá Jana DiS. 41 Moravané BEZPP úřednice Kutná Hora
 

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Bydliště Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk abs.
1 Kupka Martin Mgr. 44 ODS ODS Líbeznice 0
2 Vychodil Petr MPA 48 ODS ODS Králův Dvůr 0
3 Smotlachová Jarmila Ing. 54 ODS BEZPP Hlavenec 0
4 Hrabánek Martin Mgr. 47 ODS ODS Slaný 0
5 Bendl Karel PhDr. Ing. Mgr. MBA, LL.M. 49 ODS ODS Benátky nad Jizerou 0
6 Havlíček Tomáš Ing. MBA 40 ODS ODS Kutná Hora 0
7 Pavlík Pavel Ing. 50 ODS ODS Benešov 0
8 Lesák Libor 55 ODS ODS Kralupy nad Vltavou 0
9 Havelka Jiří Mgr. 45 ODS ODS Lysá nad Labem 0
10 Štíbr Luděk PaedDr. 61 ODS ODS Rakovník 0
11 Vokurka Tomáš Mgr. 38 ODS ODS Dobříš 0
12 Rejzek Jakub 41 ODS ODS Vrátkov 0
13 Šmolík Miloslav Ing. MSc. 48 ODS ODS Říčany 0
14 Pánek Michael Ing. 55 ODS ODS Dobřichovice 0
15 Jiránek Dan Ing. 57 ODS ODS Kladno 0
16 Chrtová Ilona Ing. 61 ODS ODS Libčice nad Vltavou 0
17 Pátek Josef Ing. 39 ODS ODS Čelákovice 0
18 Tůma Zdeněk Bc. 58 ODS ODS Mladá Boleslav 0
19 Skopeček Jan Ing. et Ing. 39 ODS ODS Hořovice 0
20 Kolbek Jaroslav 64 ODS Monarchiste.cz Pletený Újezd 0
21 Pilc Lukáš 42 ODS ODS Milovice 0
22 Luňáková Veronika Mgr. 30 ODS ODS Neratovice 0
23 Rusý Pavel MUDr. 45 ODS ODS Kutná Hora 0
24 Valuš Roman Ing. 47 ODS ODS Jesenice 0
25 Štěpánek Daniel Mgr. 44 ODS ODS Bystřice 0
26 Magera Petr Ing. 54 ODS ODS Příbram 0
27 Hranička Ondřej 20 ODS ODS Cerhenice 0
28 Mach Petr Mgr. 34 ODS ODS Český Brod 0
29 Chalupová Soňa RNDr. 64 ODS ODS Beroun 0
30 Miška Marcel Bc. 50 ODS KAN Pchery 0
31 Koten Petr 44 ODS ODS Žižice 0
32 Havránek Jiří Ing. 27 ODS ODS Bratčice 0
33 Novák Tomáš 51 ODS ODS Benešov 0
34 Nejdl Zdeněk Ing. 61 ODS ODS Rakovník 0
35 Vocásek Zdeněk 39 ODS ODS Nymburk 0
36 Patočka Tomáš 46 ODS ODS Loukovec 0
37 Vodňanský Ondřej Mgr. 40 ODS ODS Sedlčany 0
38 Chleboun Jan 48 ODS ODS Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 0
39 Chalupa Josef 56 ODS ODS Kostelec nad Labem 0
40 Müller Tomáš 62 ODS KONS Lány 0
41 Šalamon Tomáš Ing. et Ing. MBA, Ph.D. 42 ODS ODS Roztoky 0
42 Tichovský Roman Ing. 53 ODS ODS Benešov 0
43 Nováková Barbora Bc. 26 ODS ODS Kladno 0
44 Nekolný Jakub Bc. 49 ODS ODS Český Brod 0
45 Dvořák Daniel Bc. 47 ODS ODS Klecany 0
46 Hamberger Daniel 26 ODS ODS Sedlčany 0
47 Burian Lukáš Mgr. 24 ODS ODS Mělník 0
48 Tvrz Marek 26 ODS ODS Rakovník 0
49 Hudeček Jiří 34 ODS ODS Lety 0
50 Hofmann Jan 35 ODS ODS Kněžmost 0
51 Poživil Josef Ing. 30 ODS ODS Čáslav 0
52 Palek Luděk 43 ODS ODS Drozdov 0
53 Pleskač Jan Mgr. 31 ODS ODS Sadská 0
54 Hölzel Miroslav Ing. 62 ODS ODS Sedlčany 0
55 Michl Václav 66 ODS ODS Poděbrady 0
56 Kimbembe Alexis Ing. 57 ODS ODS Úvaly 0
57 Vaculík David Mgr. 25 ODS ODS Pyšely 0
58 Hrdlička Vojtěch Bc. 24 ODS ODS Tetín 0
59 Bajtalonová Eva Bc. 35 ODS ODS Mladá Boleslav 0
60 Kulhánek Jakub Bc. 28 ODS ODS Červené Pečky 0
61 Konečný Martin 29 ODS ODS Slaný 0
62 Vápeník Lukáš Bc. 41 ODS ODS Křivoklát 0
63 Hoffmann Matouš Mgr. 27 ODS ODS Tišice 0
64 Marek Martin 23 ODS ODS Radim 0
65 Klusáček Jan Mgr. 36 ODS ODS Jesenice 0
66 Kleinová Denisa 48 ODS ODS Kutná Hora 0
67 Zusková Kateřina 60 ODS ODS Nižbor 0
68 Muláček Michal Ing. 37 ODS ODS Žilina 0
69 Černoch Marek 51 ODS ODS Hostivice 0
70 Zeman Pavel 29 ODS ODS Radošovice 0
 

Dělnická strana sociální spravedlnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Hřivna Jan 30 DSSS DSSS dozorčí provozu Týnec nad Sázavou
2 Poláčková Alena dr. h. c. 59 DSSS DSSS místopředsedkyně DSSS Bukovany
3 Aubrecht Martin DiS. 35 DSSS DSSS chemik Mělník
4 Sojka Libor 65 DSSS DSSS podnikatel Davle
5 Jánský Aleš 51 DSSS DSSS střelmistr Čelákovice
6 Dupák Jaroslav 65 DSSS DSSS numismatik Příbram
7 Srb Jan 49 DSSS DSSS manažer Slaný
8 Elefantová Marcela 57 DSSS DSSS zdravotní sestra Krhanice
9 Kulíšek Petr 53 DSSS DSSS zaměstnanec Českých drah Kutná Hora
10 Kastely Petr 66 DSSS DSSS pracovník bezpečnostní agentury Týnec nad Sázavou
11 Sojková Daniela 64 DSSS DSSS důchodkyně Davle
12 Hendrych Richard 54 DSSS DSSS invalidní důchodce Kralupy nad Vltavou
13 Škarvada Josef 63 DSSS DSSS podnikatel Bukovany
14 Borkovcová Petra 41 DSSS DSSS sanitářka Kokořín
15 Beneš Roman 56 DSSS DSSS pokrývač - tesař Týnec nad Sázavou
16 Stárka Petr 44 DSSS BEZPP podnikatel Kamenný Přívoz
17 Niesner Martin 45 DSSS BEZPP operátor - manager Týnec nad Sázavou
18 Šedivá Klára 48 DSSS BEZPP pokladní Českých drah Týnec nad Sázavou
19 Kapek Josef 64 DSSS DSSS invalidní důchodce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
20 Pazderová Alena 32 DSSS BEZPP prodejce specialista Týnec nad Sázavou
21 Dráb Lukáš 35 DSSS BEZPP vedoucí výroby Týnec nad Sázavou
22 Vážanová Renáta 52 DSSS BEZPP výpravčí Správy železnic Milovice
23 Kárník Václav 53 DSSS DSSS kabelář Slaný
24 Kastelyová Věra 51 DSSS BEZPP pracovnice bezpečnostní agentury Týnec nad Sázavou
25 Pich Milan 70 DSSS BEZPP horník uranových dolů Příbram v. v. Příbram
26 Suchánková Tereza 35 DSSS BEZPP řidička Krhanice
27 Svoboda Josef 72 DSSS BEZPP důchodce Týnec nad Sázavou
28 Kárník Michal 32 DSSS BEZPP řidič Buštěhrad
29 Matějková Veronika 42 DSSS BEZPP šička rukavic Březnice
30 Dufek Miloš 73 DSSS BEZPP kontrolor elektrických rozvodných zařízení v. v. Příbram
31 Hašek Jan 55 DSSS BEZPP slévač Netvořice
32 Kuthanová Pavlína 62 DSSS BEZPP uklízečka Daleké Dušníky
33 Dlabal Pavel 66 DSSS BEZPP důchodce Týnec nad Sázavou
34 Kaiserová Jiřina 48 DSSS DSSS prodavačka Pětikozly
 

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Povšík Robin 41 ČSSD ČSSD 1. náměstek ministryně práce, zastupitel města Mladá Boleslav
2 Heřmanová Aneta Mgr. DiS. 42 ČSSD ČSSD radní Středočeského kraje, všeobecná sestra Kladno
3 Tvrdý Jan 50 ČSSD ČSSD soukromý podnikatel, zastupitel obce Zdiby
4 Doleček Luboš Mgr. 48 ČSSD ČSSD ředitel domova pro seniory Petrovice
5 Havlíček Jiří Ing. MBA 44 ČSSD ČSSD ekonom Čáslav
6 Zemek Václav Ing. 46 ČSSD ČSSD ekolog Vlašim
7 Patera Petr 51 ČSSD ČSSD městský strážník Mělník
8 Brabcová Václava Bc. DiS. 58 ČSSD ČSSD předsedkyně Spolku na ochranu opuštěných zvířat Černošice
9 Stařecká Karolína Ing. 45 ČSSD ČSSD radní města Lysá nad Labem Lysá nad Labem
10 Volenec Jiří 58 ČSSD ČSSD starosta obce Církvice Církvice
11 Řihák Josef MVDr. 61 ČSSD ČSSD radní Středočesk. kraje, bývalý starosta Příbrami Příbram
12 Podroužková Ingrid Ing. 43 ČSSD ČSSD starostka obce Lipník Lipník
13 Antoniv Josef 41 ČSSD ČSSD místostarosta obce Králův Dvůr Králův Dvůr
14 Novotný Tomáš JUDr. Ing. Ph.D. 52 ČSSD ČSSD zástupce náměstkyně pro řízení sekce Kolín
15 Poláček Radek MUDr. 41 ČSSD ČSSD primář gynekolog.-porodnického oddělení nemocnice Kladno
16 Končel Pavel Bc. DiS. 46 ČSSD ČSSD starosta obce Tišice Tišice
17 Medřická Dana 57 ČSSD ČSSD starostka obce Lišany Lišany
18 Král Pavel 67 ČSSD ČSSD místostarosta města Sedlec-Prčice Sedlec-Prčice
19 Grunt David Ing. Bc. MPA 38 ČSSD ČSSD vedoucí úředník Hořovice
20 Becherová Miloslava Mgr. 61 ČSSD ČSSD starostka obce Stochov Stochov
21 Vosecký Jan Ing. 47 ČSSD ČSSD IT manažer Přerov nad Labem
22 Blažek Jan 62 ČSSD ČSSD revizní technik elektro Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
23 Čížková Taťána Bc. 47 ČSSD ČSSD ředitelka domova pro seniory Rakovník
24 Kordule Petr Ing. 50 ČSSD ČSSD ředitel domova pro seniory Dobříš
25 Kowanda Petr JUDr. 57 ČSSD ČSSD právník Mělník
26 Brácha Václav Ing. Bc. MBA 43 ČSSD ČSSD ředitel domova pro seniory Lštění
27 Ottová Soňa 55 ČSSD ČSSD starostka obce Klobuky Klobuky
28 Šimon Ondřej Mgr. MPA 38 ČSSD BEZPP ředitel domova pro seniory Beroun
29 Hrdý Miroslav 53 ČSSD ČSSD starosta obce Dolní Beřkovice Dolní Beřkovice
30 Otava Karel Ing. 69 ČSSD ČSSD starosta města Lysá nad Labem Lysá nad Labem
31 Čech Jaroslav 41 ČSSD ČSSD místostarosta obce Josefův Důl, učitel Josefův Důl
32 Staňková Pavla 44 ČSSD ČSSD starostka obce Krakov Krakov
33 Vtípil Bohuslav Ing. 55 ČSSD ČSSD radní města Sázava Sázava
34 Ndzahabato Félix MUDr. 55 ČSSD ČSSD lékař - ORL Nymburk
35 Kužel Jiří Bc. 57 ČSSD ČSSD tajemník Dobrovolného svazku obcí ORP Příbram Krásná Hora nad Vltavou
36 Kulhánek Jakub M.A. 36 ČSSD ČSSD náměstek ministra Mělník
37 Šimůnek Libor Mgr. MPA 52 ČSSD BEZPP železničářský odborář, zastupitel města Bělá pod Bezdězem
38 Jenšovský Pavel JUDr. 59 ČSSD ČSSD ředitel domova pro seniory, bývalý starosta Rakovník
39 Sloup Vladislav Ing. 33 ČSSD ČSSD učitel Zdiby
40 Urban Milan Ing. 61 ČSSD ČSSD expert na čistou mobilitu, exministr průmyslu Čáslav
41 Horák Ladislav doc. MUDr. DrSc. 70 ČSSD ČSSD lékař Kosmonosy
42 Jentschke Stöcklová Zuzana Mgr. 44 ČSSD ČSSD náměstkyně ministryně Kladno
43 Červenka Miroslav Ing. 58 ČSSD ČSSD ekonom, vysokoškolský pedagog Ohrobec
44 Skopal Ladislav Ing. 62 ČSSD ČSSD zemědělský expert Velké Popovice
45 Cimpl Marek Mgr. 29 ČSSD ČSSD specialista monitoringu zaměstnanosti Úřadu práce Kolín
46 Klíma Štefan Mgr. 49 ČSSD ČSSD ředitel SŠ Bakov nad Jizerou
47 Novák Jaromír Mgr. 69 ČSSD ČSSD ředitel domova pro seniory Poděbrady
48 Vandas Jaroslav Ing. 69 ČSSD ČSSD ekonom Příbram
49 Vavřička Jiří Mgr. 53 ČSSD ČSSD ředitel ZŠ Hořovice Hořovice
50 Jablončík Tomáš 36 ČSSD ČSSD firemní bankéř Tišice
51 Novák Petr Mgr. Bc. 35 ČSSD ČSSD ředitel domova pro seniory Mnichovo Hradiště
52 Petržílek Petr JUDr. Ing. Ph.D. 49 ČSSD ČSSD advokát Úvaly
53 Nedvěd Jiří Mgr. 39 ČSSD ČSSD redaktor Kutná Hora
54 Knob Vilibald Ing. 60 ČSSD ČSSD náměstek ministra pro ekonomiku Čelákovice
55 Kohout Jiří 45 ČSSD ČSSD starosta obce Vinařice Vinařice
56 Krejza Bedřich 49 ČSSD ČSSD vlakvedoucí Kralupy nad Vltavou
57 Štrobach Miloslav Ing. 64 ČSSD ČSSD stavební inženýr Dalovice
58 Jelínek Martin Bc. 25 ČSSD ČSSD student historie Svárov
59 Smejkalová Dana 55 ČSSD ČSSD finanční účetní Kralupy nad Vltavou
60 Eichler Patrik 36 ČSSD BEZPP novinář, zástupce řed. Masarykovy demokr. akademie Kladno
61 Nezbeda Vojtěch 25 ČSSD ČSSD OSVČ Čáslav
62 Duras Jaroslav 68 ČSSD ČSSD průvodce na zámku Konopiště Benešov
63 Čermák Tomáš 42 ČSSD ČSSD státní zaměstnanec Rakovník
64 Setnička Josef Ing. 76 ČSSD ČSSD fotbalový rozhodčí Beroun
65 Plavec Kamil Ing. 63 ČSSD ČSSD investiční poradce Husinec
66 Kouřil Martin Ing. MBA 40 ČSSD ČSSD ředitel výrobní společnosti Mladá Boleslav
67 Rolincová Miluše Mgr. 44 ČSSD ČSSD zástupkyně ředitele Středočeské vědecké knihovny Vinařice
68 Kašpar Jaroslav 45 ČSSD ČSSD řidič - záchranář Kounov
69 Hudrlík Roman 69 ČSSD ČSSD řidič Týnec nad Sázavou
70 Bařina Petr 71 ČSSD ČSSD strojař Čelákovice
 

Spojenci pro Středočeský kraj - TOP 09, Hlas, Zelení

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Jakob Jan 37 TOP 09 TOP 09 starosta Roztok, místopředseda TOP 09 Roztoky
2 Telička Pavel JUDr. 55 Hlas Hlas předseda hnutí HLAS, podnikatel Jevany
3 Krumpholcová Jana Ing. MSc. 40 Zelení Zelení krajinná inženýrka, pedagožka, mpř. stř. Zelených Mladá Boleslav
4 Švenda Václav Mgr. 46 TOP 09 TOP 09 zástupce ředitele střední školy, podnikatel Příbram
5 Švácha Jan Ing. 54 TOP 09 TOP 09 místostarosta Rakovníka Rakovník
6 Koulová Iveta Ing. 53 TOP 09 TOP 09 starostka Unhoště, stavební inženýrka Unhošť
7 Červenka Jakub 26 Hlas Hlas ekonom Středokluky
8 Vais Vojtěch Mgr. 27 TOP 09 TOP 09 právník, zastupitel Kosmonos Kosmonosy
9 Klinecký Tomáš Mgr. 40 TOP 09 TOP 09 místostarosta Českého Brodu, advokát Český Brod
10 Havelková Jana Ing. 61 TOP 09 TOP 09 starostka Kostelce nad Černými lesy Kostelec nad Černými lesy
11 Vidímová Jana Ing. 56 Zelení Zelení podnikatelka v hotelnictví, radní Jesenice Jesenice
12 Drobík Oto PharmDr. 35 Hlas Hlas farmaceut Vestec
13 Kotková Lenka DiS. 39 TOP 09 TOP 09 spoluzakladatelka ZŠ, správa nemovitostí Králův Dvůr
14 Blažek Oskar 26 TOP 09 TOP 09 student Právnické fakulty UK, asistent v AK Mělník
15 Cáp Tomáš 31 Hlas Hlas vývojář webových aplikací Buštěhrad
16 Slavík Jiří 52 TOP 09 TOP 09 starosta Votic Votice
17 Mach Martin Ing. 52 Zelení Zelení starosta Mšena, ekonom Mšeno
18 Lazar Jiří Mgr. 54 TOP 09 BEZPP místostarosta Dymokur, manažer obchodu a přepravy Dymokury
19 Kalová Emilie Mgr. 43 TOP 09 TOP 09 ředitelka pečovatelské služby, zastupitel. Benátek Benátky nad Jizerou
20 Školoud Marek Mgr. 32 TOP 09 TOP 09 jednatel textilní společnosti, předseda spolku Příbram
21 Vaněk Filip Mgr. 39 TOP 09 TOP 09 advokát Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
22 Šimáně Radim 48 TOP 09 BEZPP starosta Bakova nad Jizerou Bakov nad Jizerou
23 Češpivová Eva 48 Zelení Zelení tlumočnice a lektorka cizích jazyků Kladno
24 Wolf Petr Ing. 42 TOP 09 BEZPP místostarosta Černošic, projektový manažer Černošice
25 Podhola Tomáš 60 TOP 09 TOP 09 fotograf Benešov
26 Soudek Petr RNDr. ThMgr. Ph.D. 49 TOP 09 BEZPP radní Kladna pro oblast sociální politiky Kladno
27 Machart Kamil 47 TOP 09 BEZPP nakladatel, grafik, zastupitel Berouna Beroun
28 Šulc Petr Mgr. 52 TOP 09 BEZPP vysokoškolský pedagog, prorektor vysoké školy Bakov nad Jizerou
29 Líčka Jakub Mgr. 33 TOP 09 TOP 09 generální sekretář Dvory
30 Kožíšek Luboš Mgr. 34 Zelení Zelení vedoucí pracovník v sociál. službách, zastupitel Mníšek pod Brdy
31 Arazim Pavel Mgr. Ph.D. 33 TOP 09 TOP 09 vysokoškolský pedagog, filosof Úvaly
32 Bařinka Zdeněk Ing. Ph.D. 44 TOP 09 TOP 09 ekonom, manažer Mladá Boleslav
33 Mužíková Jana Mgr. 46 TOP 09 BEZPP vysokoškolský pedagog, místostarostka Neveklova Neveklov
34 Schmidt Pavel 58 TOP 09 TOP 09 starosta Černolic Černolice
35 Kaštánek Filip 50 TOP 09 BEZPP starosta Litně Liteň
36 Moravčíková Daricha Ing. 57 Zelení Zelení manažerka ve strojírenství Lešany
37 Neubergerová Petra Mgr. 53 TOP 09 TOP 09 advokát, zastupitelka Dobříše Dobříš
38 Zeman Přemysl Ing. 40 TOP 09 TOP 09 zástupce vedoucího ŠKODA Muzeum Mladá Boleslav
39 Kučera Petr Bc. 54 TOP 09 TOP 09 PR manager Nymburk
40 Zika Jakub Mgr. 36 TOP 09 TOP 09 korporátní právník Neratovice
41 Kotková Kateřina Mgr. 29 TOP 09 BEZPP OSVČ, lektorka češtiny Zavidov
42 Brož Petr Mgr. Ph.D. 36 Zelení Zelení vědec, mimozemský vulkanolog Jesenice
43 Růžek Martin Ing. 49 TOP 09 TOP 09 bankovní manažer Kolín
44 Slabecký Adam Ing. 40 TOP 09 TOP 09 ředitel stavební firmy, předseda larpového spolku Slaný
45 Fejtek Václav Ing. Bc. 41 TOP 09 TOP 09 starosta Louňovic pod Blaníkem Louňovice pod Blaníkem
46 Černohorský Tomáš Ing. 33 TOP 09 TOP 09 majitel realitní kanceláře Příbram
47 Gillern Jan Mgr. 30 TOP 09 TOP 09 projektový specialista Říčany
48 Šálová Alena Ing. 61 Zelení Zelení majitelka cestovní kanceláře Příbram
49 Klásek Marian Ing. 46 TOP 09 TOP 09 krizový manažer Pyšely
50 Sýkora Jan 32 TOP 09 TOP 09 místostarosta Bělé pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem
51 Lanč Radek Ing. 54 TOP 09 TOP 09 OSVČ, vodárenský expert Zeleneč
52 Matoušková Renáta Bc. 23 TOP 09 TOP 09 studentka politologie Městec Králové
53 Lehečka Jan Ing. 48 TOP 09 TOP 09 podnikatel, zastupitel Jiren, předseda včelař. ZO Jirny
54 Lukavec Petr Ing. 42 TOP 09 TOP 09 geodet se specializací na gravimetrii, šéftrenér Zlosyň
55 Stachura Jan Mgr. 32 Zelení Zelení grantový manažer, zastupitel v Jílovém u Prahy Jílové u Prahy
56 Březina Petr Ing. 57 TOP 09 TOP 09 obchodní manažer Kolín
57 Šula Alojz 58 TOP 09 TOP 09 obchodní manažer, zastupitel Úholiček Úholičky
58 Kalaš Stanislav 43 TOP 09 TOP 09 referent pro investice a majetek na MÚ Kostelec Kamenice
59 Vobora Václav Ing. MBA 49 TOP 09 TOP 09 ředitel výrobní společnosti Radovesnice I
60 Adamec Tomáš 36 TOP 09 TOP 09 OSVČ, podnikatel, zastupitel Nehvizd Nehvizdy
61 Hynek David 45 Zelení Zelení výrobce ocelových konstrukcí Žehušice
62 Havelka Roman 53 TOP 09 TOP 09 odborný ref. odboru kultury a památ. péče KÚSK Lány
63 Hraba Václav Mgr. 50 TOP 09 TOP 09 výtvarník, akademický malíř, grafik Černošice
64 Ulrich Miloš 21 TOP 09 TOP 09 student Univerzity Karlovy, on-line specialista Úvaly
65 Jonsztová Jitka Bc. 55 TOP 09 TOP 09 starostka Jankova, ekonomka Jankov
66 Eicher Tabea 23 TOP 09 TOP 09 studentka informatiky, produktová manažerka Bratčice
67 Velechovský Marek Ing. Bc. 43 TOP 09 TOP 09 pedagog Nymburk
68 Valentová Jana 38 TOP 09 TOP 09 vědecký a výzkumný pracovník ve Voj. tech. ústavu Bradlec
69 Janák Tomáš 46 TOP 09 TOP 09 manažer v lesnictví, podnikatel Čelákovice
70 Davis Magdaléna Mgr. Ph.D. 44 Zelení Zelení bioložka, starostka Mníšku pod Brdy Mníšek pod Brdy
 

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Pokorná Jermanová Jaroslava Ing. 50 ANO ANO hejtmanka Středočeského kraje Benešov
2 Bartoňová Pálková Irena 52 ANO BEZPP podnikatelka, viceprezidentka Hospodář. komory ČR Jesenice
3 Kovács Gabriel Ing. 47 ANO ANO ekonom - náměstek hejtmanky pro finance a dotace Rudná
4 Žánová Blanka Mgr. Bc. 55 ANO BEZPP ředitelka základní školy Sadská
5 Draxler Martin 53 ANO ANO radní Středočeského kraje Kladno
6 Bezděk Robert JUDr. CSc. 56 ANO ANO právník Kladno
7 Petrtýl František Ing. 61 ANO ANO radní Středočeského kraje pro oblast dopravy Mladá Boleslav
8 Herman Martin 50 ANO ANO radní Středočeského kraje pro oblast investic Kolín
9 Haspeklo Jiří Ing. 62 ANO ANO místostarosta města Benátky nad Jizerou Benátky nad Jizerou
10 Rubeš Vratislav 54 ANO BEZPP starosta obce Žižice Žižice
11 Michalová Jiřina Ing. 68 ANO ANO ekonom Příbram
12 Bouška Jiří Ing. 41 ANO BEZPP 1. náměstek primátora města Mladá Boleslav Mladá Boleslav
13 Samaš Miroslav 54 ANO ANO OSVČ Nový Dům
14 Němcová Jaroslava Ing. MBA 49 ANO ANO manažerka Dobřichovice
15 Gabrielová Adriena Mgr. 47 ANO ANO právnička, zastupitelka města Nymburk Nymburk
16 Blažej Drahomír Ing. MBA 58 ANO ANO dopravní pilot Čáslav
17 Havlík Vladimír 32 ANO ANO starosta obce Zaječov Zaječov
18 Vojtová Michaela Ing. 52 ANO BEZPP předsedkyně Výboru pro živ. prostředí a zeměděl. Kladno
19 Konvalinka Jan Mgr. 36 ANO BEZPP starosta města Příbram Příbram
20 Štěrba Roman doc. Dr. Ing. MBA 48 ANO ANO železničář Čelákovice
21 Babiš Miloš 60 ANO ANO podnikatel Mnichovice
22 Bednář Ivo Mgr. Ing. 59 ANO ANO právník Třebovle
23 Dubovská Klára 35 ANO ANO Office Manager Mukařov
24 Kowanda Petr 25 ANO ANO podnikatel Mělník
25 Máslík Jan Ing. 39 ANO ANO personalista Kolín
26 Viktora Josef Ing. 70 ANO ANO starosta města Kutná Hora Kutná Hora
27 Karen Igor MUDr. 56 ANO ANO praktický lékař Lysá nad Labem
28 Merhaut Antonín 46 ANO ANO vedoucí obchodního oddělení Hvozd
29 Hájek Václav 63 ANO ANO bezpečnostní expert Český Brod
30 Daňhová Barbora MUDr. 46 ANO ANO lékařka Příbram
31 Lošek Petr Ing. Bc. 37 ANO ANO prokurista Církvice
32 Procházka Jan JUDr. 68 ANO ANO právník Dobříš
33 Fischerová Romana 51 ANO ANO manažerka, místostarostka města Lysá nad Labem Lysá nad Labem
34 Winter Marcel 72 ANO ANO důchodce, čestný předseda Česko-vietnamské spol. Skuhrov
35 Verner Jaroslav Ing. 63 ANO ANO starosta města Bělá pod Bezdězem Bělá pod Bezdězem
36 Dvořáček Tomáš 36 ANO ANO podnikatel Příbram
37 Vavřinová Alice Bc. 46 ANO ANO nákupčí Čáslav
38 Trachta Jaroslav Bc. 53 ANO ANO referent státní správy Králův Dvůr
39 Bajer Martin Ing. 46 ANO ANO ICT specialista Čelákovice
40 Opletalová Iva PhDr. 79 ANO ANO sociolog Dolní Břežany
41 Marek Petr 51 ANO ANO podnikatel Kralupy nad Vltavou
42 Brožíková Zorka Mgr. 68 ANO ANO místostarostka města Příbram Příbram
43 Franěk Richard 23 ANO ANO podnikatel Semice
44 Škrabánek Roman Ing. 53 ANO ANO prezident profesní asociace, ekonom Kolín
45 Kožený Petr Bc. 43 ANO ANO velitel Městské policie Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště
46 Serňuk Pavel 42 ANO ANO věštec Vlašim
47 Hasík Tomáš Mgr. 44 ANO BEZPP ředitel základní školy Čáslav
48 Kuřák Jiří 64 ANO ANO důchodce Odolena Voda
49 Karban Petr Ing. 53 ANO ANO podnikatel Hořovice
50 Pekárek Tomáš 37 ANO ANO vědecký pracovník Kralupy nad Vltavou
51 Vondráček Radek 48 ANO ANO místostarosta města Slaný Slaný
52 Javůrek Jiří 47 ANO ANO dispečer dopravy Dolní Bousov
53 Mochalin Sergej 28 ANO ANO stavební manažer Beroun
54 Žumár Rastislav 37 ANO ANO podnikatel Roztoky
55 Šifta Zdeněk 49 ANO ANO koordinátor Oskořínek
56 Kukla Jiří Ing. 62 ANO ANO OSVČ Kutná Hora
57 Pavlíček Josef 82 ANO ANO stavební technik Tři Dvory
58 Bureš František 25 ANO ANO ředitel Kladno
59 Šajner Petr 54 ANO ANO OSVČ Rakovník
60 Žižka Karel 64 ANO ANO podnikatel Poděbrady
61 Hrudka Milan 57 ANO ANO podnikatel Příbram
62 Malásek Ludvík 55 ANO ANO obchodně-technický poradce Žebrák
63 Čelikovský Jiří 70 ANO ANO učitel - důchodce Votice
64 Melková Marcela 49 ANO ANO profesionální umělkyně a pedagog Nupaky
65 Kubíček Petr 41 ANO ANO jednatel společnosti Říčany
66 Kárník Karel Mgr. 45 ANO ANO projektový manažer Kolín
67 Zahradník Jiří Ing. 69 ANO ANO důchodce Senohraby
68 Hofmann Ondřej 35 ANO ANO kameník - živnostník Rakovník
 

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Štefek Zdeněk Ing. 45 KSČM KSČM předseda Výboru pro památkovou péči, kulturu a CR Buštěhrad
2 Cinka Ivan Mgr. 63 KSČM KSČM předseda Výboru pro dopravu Středočeského kraje Benešov
3 Šimková Ladislava 35 KSČM KSČM osoba samostatně výdělečná v oblasti soc. služeb Kladno
4 Havelka Jindřich Mgr. DiS. 46 KSČM KSČM řidič záchranář Trhové Dušníky
5 Melša Václav 51 KSČM KSČM obchodní zástupce Rohozec
6 Hubený Pavel 66 KSČM KSČM starosta obce Hudlice Hudlice
7 Kudrna Luboš MVDr. 59 KSČM KSČM veterinární lékař Hostivice
8 Coufal Zbyněk Ing. 66 KSČM KSČM OSVČ v realitní oblasti Čistá
9 Milata Zdeněk Mgr. 40 KSČM KSČM vychovatel ve vězeňské službě, předseda byt. druž. Milovice
10 Dovolil Josef Ing. 63 KSČM KSČM podnikatel Mladá Boleslav
11 Hejduk Stanislav 64 KSČM KSČM technik - provozní Kralupy nad Vltavou
12 Urban Jiří Bc. 50 KSČM KSČM ministerský rada Vrbčany
13 Krajdl Martin 40 KSČM KSČM elektrotechnik Roztoky
14 Pokorný Aleš JUDr. Ing. 39 KSČM KSČM ředitel pekáren Rakovník
15 Reichel Jiří Ing. 56 KSČM KSČM středoškolský učitel Vrdy
16 Labudová Lenka Mgr. 54 KSČM BEZPP vrchní sestra pečovatelské služby Březnice
17 Grospičová Alena 63 KSČM KSČM operátorka výroby Mladá Boleslav
18 Kváč David Ing. 39 KSČM KSČM elektrotechnik Lysá nad Labem
19 Fialová Jiřina 70 KSČM KSČM místopředsedkyně Kontrol. výboru Zast. Stř. kraje Vraňany
20 Chaloupková Petra 45 KSČM BEZPP celní deklarantka Hudlice
21 Peška Ladislav RNDr. 62 KSČM KSČM podnikatel v oblasti cestovního ruchu Slaný
22 Budlovský Michal 53 KSČM KSČM stavební technik Benešov
23 Škorpík Martin Ing. 58 KSČM KSČM stavební projektant Kolín
24 Posolda Pavel Ing. 61 KSČM KSČM projektový manažer Říčany
25 Čechová Humpolcová Tereza Mgr. Ing. Ph.D. 33 KSČM KSČM vedoucí analytického oddělení Tišice
26 Juna Lukáš 27 KSČM KSČM vedoucí informačního oddělení Mšecké Žehrovice
27 Švarc Patrik 23 KSČM KSČM elektrotechnik Příbram
28 Haluska Aleš 37 KSČM KSČM řidič, rybář Rožmitál pod Třemšínem
29 Brich Karel 44 KSČM KSČM operátor logistiky Mladá Boleslav
30 Mařík Pavel 43 KSČM KSČM technik Kamýk nad Vltavou
31 Pavlíková Kateřina 46 KSČM KSČM dělnice Nové Dvory
32 Křížová Lenka 48 KSČM KSČM manažerka marketingu Votice
33 Hrošová Marie Mgr. CSc. 66 KSČM KSČM historička Malé Kyšice
34 Levý Zdeněk 69 KSČM KSČM starosta obce Drnek Drnek
35 Krejčová Marie 62 KSČM KSČM politický pracovník Benešov
36 Bukáček Jan Ing. 67 KSČM KSČM lesní inženýr Kostelec nad Černými lesy
37 Sekera Aleš 27 KSČM KSČM servisní technik Křesetice
38 Burgr Stanislav 38 KSČM BEZPP řidič Velké Přílepy
39 Carvan Rudolf Bc. 64 KSČM BEZPP státní zaměstnanec Kladno
40 Korec Filip 27 KSČM KSČM OSVČ Pečky
41 Klátil Pavel 47 KSČM BEZPP jednatel společnosti Rakovník
42 Tomsa Tomáš 42 KSČM KSČM elektrotechnik Mělník
43 Franta Bohumil 55 KSČM KSČM technik Olbramovice
44 Kvíz Petr 38 KSČM KSČM podnikatel Kolín
45 Kreibich Luboš 42 KSČM KSČM lakýrník Kladno
46 Sova Josef Bc. DiS. 47 KSČM KSČM městský strážník Kutná Hora
47 Hurt Jaroslav DiS. 52 KSČM KSČM úředník Kroučová
48 Karger Zdeněk JUDr. 56 KSČM KSČM právník Mladá Boleslav
49 Prchal Antonín 44 KSČM KSČM řidič Benešov
50 Kováč Luboš 58 KSČM KSČM bagrista Rosovice
51 Kovář František 67 KSČM KSČM kovář Mladá Boleslav
52 Suchý Tomáš Ing. 52 KSČM BEZPP ředitel základní školy Mladá Boleslav
53 Zvelebil Zdeněk 52 KSČM KSČM technolog Tišice
54 Sáček Ctirad 68 KSČM KSČM zeměměřič Nové Strašecí
55 Pelikán Josef 44 KSČM KSČM administrativní pracovník Kutná Hora
56 Mottl Zdeněk RSDr. 74 KSČM KSČM důchodce Hvozdec
57 Čížek Jiří 53 KSČM KSČM prokurista Křečkov
58 Pašková Helena 63 KSČM KSČM prodavačka Mělník
59 Karásek Ladislav 65 KSČM KSČM technik Mladá Boleslav
60 Jedlička Jaromír 82 KSČM KSČM důchodce Beroun
61 Miškovský Radek 25 KSČM KSČM soukromý zemědělec Kořenice
62 Žáček Jiří 66 KSČM KSČM městský strážník Králův Dvůr
63 Moucha Vladimír Ing. 65 KSČM KSČM ekonom Kladno
64 Thuma Zdeněk 62 KSČM KSČM učitel Nové Strašecí
65 Šedo Jozef 46 KSČM KSČM lakýrník Mladá Boleslav
66 Koníček Alexandr 56 KSČM KSČM vedoucí výroby Milovice
67 Tříska Václav 72 KSČM KSČM důchodce Poděbrady
68 Kubovec Karel Ing. 54 KSČM KSČM provozní specialista Velké Přílepy
69 Žigmund Jaroslav Ing. 63 KSČM KSČM důchodce Chotětov
70 Skřivánek Karel Ing. 68 KSČM BEZPP OSVČ Sadská
 

Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NET

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Přáda Jiří Ing. 65 PB BEZPP ekonom, angažovaný občan v důchodu Mělník
2 Vilím Stanislav 49 PB BEZPP technik údržby letadel Starý Kolín
 

Občanská demokratická aliance

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Somr Zdeněk RNDr. 60 ODA ODA čestný prezident Hosp. kom. ČR, místopředseda ODA Nymburk
2 Holinková Popková Michaela Ing. 42 ODA BEZPP nakladatelka Hovorčovice
3 Starý Martin Bc. DiS. 42 ODA BEZPP ekolog spolku Denemark, bývalý starosta Kutné Hory Šebestěnice
4 Krištofiak Jan Bc. 40 ODA ODA jednatel společnosti Mladá Boleslav
5 Smržová Drahuše 60 ODA BEZPP OSVČ, účetní Příbram
6 Naimann Michal Bc. 33 ODA BEZPP nákupčí, mistr ČR v házené Mělník
7 Krbec Luboš 56 ODA ODA OSVČ, stavitel, zastupitel Králův Dvůr Králův Dvůr
8 Malý Martin MSc., DBA, MRICS 48 ODA ODA ředitel společnosti Chyňava
9 Krejčí Petr 48 ODA BEZPP OSVČ, místostarosta Tmaň Tmaň
10 Syrový Zdeněk 26 ODA BEZPP vedoucí výroby - výroba automotiv Bakov nad Jizerou
11 Kabrna Michal 39 ODA ODA ředitel společnosti Mladá Boleslav
12 Šalátek Ivo 63 ODA BEZPP obchodník Kutná Hora
13 Kvapil Zdeněk 35 ODA BEZPP IT analytik Příbram
14 Schneider František 36 ODA ODA sanitář VFN, dobrovolný hasič Kolín
15 Ille Hofmannová Iveta Ing. 56 ODA BEZPP podnikatelka Klíčany
16 Ševčík Petr 43 ODA BEZPP skladník Kladno
17 Mazáček Jan Ing. 58 ODA BEZPP správce majetku, myslivec Štěchovice
18 Gorin Alexandr Mgr. 43 ODA BEZPP jednatel společnosti Mladá Boleslav
19 Šolín Michael 30 ODA BEZPP manažer Národního notového archivu Jesenice
20 Jaroš Aleš 20 ODA ODA student Sokoleč
21 Vrba Jiří 46 ODA BEZPP vedoucí městské firmy na údržbu zeleně Mladá Boleslav
22 Jílek Petr 27 ODA BEZPP instalatér Hořovice
23 Rejnová Marta 63 ODA BEZPP finanční účetní Velké Popovice
24 Houštecká Eliška 42 ODA BEZPP vychovatelka ve školce Mladá Boleslav
25 Houbová Veronika 39 ODA ODA finanční účetní Hostivice
26 Felgr Lukáš 28 ODA BEZPP seřizovač Milovice
27 Mazáčková Irena Mgr. 50 ODA BEZPP personální ředitelka Štěchovice
28 Majer Viktor 40 ODA BEZPP řidič Dolní Bousov
29 Krchová Zlatuše 29 ODA BEZPP kuchařka ve školní jídelně Mladá Boleslav
30 Šmíd Jakub 29 ODA BEZPP mechanik Hořovice
31 Nováková Alena Ing. MBA 41 ODA BEZPP obchodní manažerka Lány
32 Nováková Valencie 25 ODA BEZPP na mateřské dovolené Košátky
33 Hradcová Martina 48 ODA BEZPP úřednice Slaný
34 Jansová Kateřina 44 ODA ODA pojišťovací agentka Kolín
35 Kokeš Pavel Ing. 38 ODA BEZPP Financial&Planning Analysis Europe Králův Dvůr
36 Felgr Štěpán 20 ODA BEZPP operátor výroby Sadská
37 Bubelová Kateřina 43 ODA BEZPP sanitářka Mladá Boleslav
38 Linhart Jakub 38 ODA BEZPP operátor výroby Pečky
39 Urbanová Lenka Ing. 54 ODA BEZPP administrativní pracovnice Zlatníky-Hodkovice
40 Meltzerová Tereza 35 ODA BEZPP na mateřské dovolené Šestajovice
41 Štajner Filip Ing. 30 ODA BEZPP stavbyvedoucí Králův Dvůr
42 Kadlec Jan 61 ODA BEZPP seřizovač Milovice
43 Busch Miloslav 63 ODA BEZPP důchodce Mladá Boleslav
44 Marková Štěpánka Ing. 52 ODA BEZPP manažerka Psáry
45 Mikešová Martina 44 ODA BEZPP asistentka v advokátní kanceláři Jesenice
46 Novák Otakar 43 ODA BEZPP dělník Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
47 Jílková Lucie 29 ODA BEZPP aranžerka Drozdov
48 Arnoldová Markéta 47 ODA BEZPP bankovní referentka Plaňany
49 Šťastná Lucie 37 ODA BEZPP prodavačka Brodce
50 Cihlářová Monika Mgr. 52 ODA BEZPP obchodní manager HR Mladá Boleslav
51 Hradec Daniel 51 ODA BEZPP živnostník Beřovice
52 Šmaň Jaroslav 26 ODA BEZPP seřizovač Milovice
53 Zajíčková Ludmila 64 ODA BEZPP důchodkyně Benátky nad Jizerou
54 Bureš Vladimír 41 ODA BEZPP živnostník Štěchovice
55 Vostruha Jaroslav 24 ODA BEZPP elektrotechnik Malý Újezd
56 Blechová Michaela 33 ODA BEZPP uklízečka Nymburk
57 Skála Vladimír 70 ODA BEZPP důchodce Kouřim
58 Blümel Lukáš 27 ODA BEZPP skladník Milovice
59 Bujnoch Lukáš 35 ODA BEZPP referent Brandýsek
60 Majerová Mariana 44 ODA BEZPP operátorka výroby Sukorady
61 Tamášová Renata 50 ODA BEZPP lisařka Bobnice
62 Hrdličková Jaroslava 42 ODA BEZPP operátorka výroby Mladá Boleslav
63 Krsek Květoslav 35 ODA BEZPP operátor logistiky Brodce
64 Horváthová Mária 40 ODA BEZPP vedoucí prodejny Kadlín
65 Nováková Markéta Ing. 34 ODA BEZPP manažerka prodejny Mělník
66 Houserek Svatopluk 67 ODA BEZPP vedoucí ostrahy Mšeno
67 Kučerová Barbora 30 ODA BEZPP skladnice Dřísy
68 Červená Kristýna 25 ODA BEZPP skladnice Velenka
69 Červeňák Jan 38 ODA BEZPP řidič Kadlín
70 Seresová Šarlota 42 ODA BEZPP prodavačka, pokladní Kanina
 

Trikolóra hnutí občanů

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Bydliště Přednostní hlasy
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk v %
1 Fryč Antonín Ing. CSc. 67 Trikolóra Trikolóra Psáry 0,00
2 Vachatová Natálie Bc. 36 Trikolóra Trikolóra Čelákovice 0,00
3 Dundáčková Eva JUDr. 56 Trikolóra Trikolóra Příbram 0,00
4 Švajner Ivo Mgr. 56 Trikolóra Trikolóra Kladno 0,00
5 Seidl Zdeněk MUDr. CSc. 70 Trikolóra Trikolóra Vlašim 0,00
6 Pilc Tomáš Ing. 45 Trikolóra Trikolóra Kutná Hora 0,00
7 Marková Jana Bc. 43 Trikolóra Trikolóra Mladá Boleslav 0,00
8 Novák Radek 43 Trikolóra Trikolóra Králův Dvůr 0,00
9 Černý Otto 71 Trikolóra Trikolóra Postupice 0,00
10 Soukup Zdeněk Ing. 58 Trikolóra Trikolóra Střemy 0,00
11 Jehlička Pavel 55 Trikolóra Trikolóra Zdiby 0,00
12 Dvořák Jan Mgr. 77 Trikolóra Trikolóra Červené Pečky 0,00
13 Hojer Jiří Ing. 47 Trikolóra Trikolóra Černošice 0,00
14 Hamouz Lukáš 28 Trikolóra Trikolóra Rakovník 0,00
15 Huber Marek 43 Trikolóra Trikolóra Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 0,00
16 Listoň Tomáš Ing. 50 Trikolóra Trikolóra Slaný 0,00
17 Kalfiřt Roman Ing. 47 Trikolóra Trikolóra Střemy 0,00
18 Burešová Marková Ivana 44 Trikolóra Trikolóra Mladá Boleslav 0,00
19 Hutník Ondřej Bc. DiS. MBA 37 Trikolóra Trikolóra Líbeznice 0,00
20 Novák Josef 20 Trikolóra Trikolóra Veltrusy 0,00
21 Tomášek František Mgr. 77 Trikolóra Trikolóra Brandýs nad Labem-Stará Boleslav 0,00
22 Klouček Petr Ing. DiS. 42 Trikolóra Trikolóra Mcely 0,00
23 Majer Milan Ing. 44 Trikolóra Trikolóra Český Brod 0,00
24 Bittman Václav Ing. 65 Trikolóra Trikolóra Horní Bezděkov 0,00
25 Hodný Daniel 32 Trikolóra Trikolóra Žatec 0,00
26 Sadílek Jiří 56 Trikolóra Trikolóra Nové Dvory 0,00
27 Čada Roman Ing. 58 Trikolóra Trikolóra Šestajovice 0,00
28 Novák Ondřej Bc. 44 Trikolóra Trikolóra Dobřichovice 0,00
29 Janáč Petr 45 Trikolóra Trikolóra Zlonín 0,00
30 Neumann Tomáš 46 Trikolóra Trikolóra Dobříš 0,00
31 Šmíd Václav Mgr. 44 Trikolóra Trikolóra Hořín 0,00
32 Seidl Lukáš Mgr. 41 Trikolóra Trikolóra Vlašim 0,00
33 Jonáš Stanislav 41 Trikolóra Trikolóra Šestajovice 0,00
34 Holý Milan MVDr. 37 Trikolóra Trikolóra Pečky 0,00
35 Nezmar Luděk 48 Trikolóra Trikolóra Psáry 0,00
36 Štíbr Jan 28 Trikolóra BEZPP Rakovník 0,00
37 Hlávka Martin Mgr. 50 Trikolóra Trikolóra Praha 0,00
38 Maceška Bohuslav 55 Trikolóra Trikolóra Světice 0,00
39 Michálek Ondřej 19 Trikolóra Trikolóra Benátky nad Jizerou 0,00
40 Slepička Jaroslav 54 Trikolóra BEZPP Červený Újezd 0,00
41 Lacina Kristián 26 Trikolóra Trikolóra Mnichovice 0,00
42 Grössl Marcel Mgr. 51 Trikolóra Trikolóra Kouty 0,00
43 Špinka Martin Mgr. 47 Trikolóra Trikolóra Kolín 0,00
44 Brožek Martin 54 Trikolóra Trikolóra Řevnice 0,00
45 Doubrava Petr Ing. 28 Trikolóra Trikolóra Líbeznice 0,00
46 Tlamka Lukáš 35 Trikolóra Trikolóra Příbram 0,00
47 Šváb Petr 67 Trikolóra Trikolóra Kladno 0,00
48 Šafránek Jiří Ing. 72 Trikolóra Trikolóra Kralupy nad Vltavou 0,00
49 Michálková Zdeňka Ing. 51 Trikolóra Trikolóra Benátky nad Jizerou 0,00
50 Šrámek Ivan Ing. 52 Trikolóra Trikolóra Sluhy 0,00
51 Hlaváček Radek Mgr. 32 Trikolóra Trikolóra Vlašim 0,00
52 Filipová Eva 49 Trikolóra Trikolóra Mělník 0,00
53 Moravec Bedřich Ing. 47 Trikolóra Trikolóra Milovice 0,00
54 Jukinová Helena JUDr. 56 Trikolóra Trikolóra Úvaly 0,00
55 Vacek Miroslav Mgr. 47 Trikolóra Trikolóra Kladno 0,00
56 Dunovský Daniel Ing. 52 Trikolóra Trikolóra Zlonín 0,00
57 Škudrna Libor 46 Trikolóra Trikolóra Sedlice 0,00
58 Sodomka Valtr Ing. 56 Trikolóra Trikolóra Praha 0,00
59 Kříž Vlastimil Mgr. LL.M. 44 Trikolóra Trikolóra Červený Újezd 0,00
60 Štýbler Václav Bc. 44 Trikolóra Trikolóra Mladá Boleslav 0,00
61 Gumulák Matěj 38 Trikolóra Trikolóra Luštěnice 0,00
62 Průša Josef Ing. 54 Trikolóra Trikolóra Kamenné Žehrovice 0,00
63 Hlaváček Jan 48 Trikolóra Trikolóra Lysá nad Labem 0,00
64 Šaroch Miroslav Ing. 46 Trikolóra Trikolóra Český Brod 0,00
65 Heissler Herbert Ing. 45 Trikolóra Trikolóra Tuhaň 0,00
66 Malý Marek 42 Trikolóra Trikolóra Řisuty 0,00
67 Boura Vlastimil 41 Trikolóra Trikolóra Unhošť 0,00
68 Konývka Ondřej 43 Trikolóra Trikolóra Kladno 0,00
69 Přibyl Václav 58 Trikolóra Trikolóra Kladno 0,00
 
 

Svobodní

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Zálom Luboš Mgr. 39 Svobodní Svobodní programátor, zastupitel města, místopřed. strany Beroun
2 Hejduk Marek PhDr. Mgr. LL.M., MBA 32 Svobodní Svobodní lektor, pedagog na VOŠ Jílové u Prahy
3 Zavadil Petr 60 Svobodní Svobodní živnostník, výroba a prodej reklamních předmětů Měšice
4 Beneš Karel MUDr. 69 Svobodní Svobodní lékař, cévní chirurg Příbram
5 Pánek Jan Bc. 52 Svobodní Svobodní informatik, městský zastupitel, člen Kontrol. výb. Slaný
6 Fedorovič Radim 35 Svobodní Svobodní jednatel telekomunikační společnosti Kutná Hora
7 Štolová Marcela 56 Svobodní Svobodní registrační specialistka Vraný
8 Morozovič Martin Ing. 56 Svobodní Svobodní IT konzultant Beroun
9 Melichar Stanislav 50 Svobodní BEZPP městský radní v Milovicích, technik, badatel Milovice
10 Pelánová Eva Mgr. 38 Svobodní BEZPP učitelka Hořovice
11 Pospíšil Pavel 48 Svobodní Svobodní konstruktér, obecní zastupitel Záboří nad Labem
12 Duchoň Oldřich 54 Svobodní Svobodní mistr OTV Tmaň
13 Pangrác Hynek Ing. 55 Svobodní Svobodní OSVČ Doksy
14 Vodička Jiří Ing. 58 Svobodní Svobodní inženýr chemie, zastupitel města Liteň Liteň
15 Urzová Jana Mgr. Ph.D. 49 Svobodní BEZPP učitelka na VŠ a SŠ, odborná asistentka ČVUT Kladno
16 Vykydal Aleš Mgr. 48 Svobodní Svobodní obecní zastupitel v Doubku, výkonný ředitel Doubek
17 Milbach Tomáš 37 Svobodní Svobodní IT specialista Milovice
18 Kratochvíl Martin Bc. 38 Svobodní Svobodní jednatel Altel s.r.o., zastupitel městyse Zlonice Zlonice
19 Zimová Klára 21 Svobodní Svobodní studentka Stochov
20 Bayer Richard Georg 35 Svobodní Svobodní informatik, podnikatel Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
21 Míka Jiří 56 Svobodní BEZPP hospodský, městský zastupitel v Berouně Beroun
22 Goszler Martin Bc. 39 Svobodní Svobodní manažer Slabce
23 Ptáčník Václav MUDr. 38 Svobodní Svobodní lékař, vysokoškolský pedagog Mělník
24 Hůla Jiří 47 Svobodní Svobodní jednatel společnosti Pivovar Antoš, zastupitel Slaný
25 Pelán Jaroslav Ing. 40 Svobodní Svobodní vývojový technik průmyslových brzdových systémů Hořovice
26 Souček Filip Bc. 28 Svobodní Svobodní obchodní zástupce Kladno
27 Fuhrman Robert Mgr. 53 Svobodní BEZPP informatik, zastupitel v obci Radim Radim
28 Kadleček Vladimír 65 Svobodní Svobodní zámečník Všenory
29 Machová Zuzana 44 Svobodní BEZPP živnostnice Beroun
30 Pavlis Tomáš Ing. 38 Svobodní Svobodní specialista na kybernetickou bezpečnost Vlašim
31 Zima Martin Ing. 53 Svobodní Svobodní IT specialista Stochov
32 Sikora Rostislav 44 Svobodní Svobodní programátor Vysoký Újezd
33 Forejt Václav 30 Svobodní Svobodní obchodník Příbram
34 Vodička Milan Ing. CSc. 71 Svobodní BEZPP ekonom, soudní znalec Říčany
35 Láznička Václav 45 Svobodní BEZPP živnostník Beroun
36 Háša Jaroslav 68 Svobodní BEZPP strojní zámečník Milovice
37 Lípa Ondřej Mgr. 52 Svobodní BEZPP živnostník Beroun
38 Vilhelm Dita 52 Svobodní BEZPP živnostnice Beroun
39 Dagne Tesfaye Hailu 53 Svobodní BEZPP stavební technik Milovice
40 Krňávek Tomáš Ing. 34 Svobodní BEZPP správce klíčových účtů Hýskov
41 Vaculíková Šárka 44 Svobodní BEZPP manažerka Králův Dvůr
42 Oukropec Jiří Ing. 31 Svobodní BEZPP ekonom Králův Dvůr
43 Sova Jan 35 Svobodní BEZPP technik, manažer Kutná Hora
44 Žák Radek 41 Svobodní BEZPP IT technik Beroun
45 Langr Marcel Ing. 53 Svobodní BEZPP IT specialista Sloveč
 

ROZUMNÍ - Petr Hannig - za spravedlnost a životní jistoty

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Franěk Tomáš 34 Rozumní BEZPP OSVČ Týnec nad Sázavou
2 Somberg Jiří MUDr. 59 Rozumní BEZPP chirurg, vedoucí lékař Kosmonosy
3 Drvotová Alena Ing. 65 Rozumní ND OSVČ, soudní znalec, emeritní gen. řed. akc. spol. Kladno
4 Hudec Miloslav 53 Rozumní BEZPP předseda představenstva, instruktor lukostřelby Nymburk
5 Franta Vladimír PhDr. Ph.D. 44 Rozumní BEZPP novinář Černošice
6 Janů Jiří Ing. 66 Rozumní Rozumní odborný lesní hospodář Kosova Hora
7 Mušková Jaromíra Ing. 55 Rozumní BEZPP středoškolská učitelka Dolní Bousov
8 Čížek Jan 33 Rozumní BEZPP univerzální obráběč strojů Mladá Boleslav
9 Wolf Marcel 60 Rozumní BEZPP logistik, disponent, diskžokej Nová Telib
10 Vališová Sandra 38 Rozumní BEZPP OSVČ, autorka úspěšných písní pro Duo Jamaha Mladá Boleslav
11 Froněk Roman 62 Rozumní BEZPP živnostník Beroun
12 Čápová Andrea 48 Rozumní BEZPP podnikatelka Slaný
13 Semerád Petr 35 Rozumní ND podnikatel Čáslav
14 Axamit Karel 65 Rozumní BEZPP živnostník v pohostinství Nové Strašecí
15 Rossmannová Karin 32 Rozumní BEZPP asistentka ředitele Kralupy nad Vltavou
16 Humlová Věra 63 Rozumní BEZPP obchodní zástupce Příbram
17 Ševčíková Petra 38 Rozumní BEZPP pracovnice managementu obchodu a služeb Český Brod
18 Gec Ivo 53 Rozumní BEZPP IT manažer Věšín
19 Kratochvíl Ivan Ing. pplk. v. v. 61 Rozumní ANS vedoucí odd. Aircraft Towing, předseda Čs. vojáci Slaný
20 Nedbalová Dana 49 Rozumní BEZPP provozní pekáren Kolín
21 Šedý Ladislav 52 Rozumní BEZPP vedoucí provozu Všetaty
22 Burian Jaroslav Ing. 57 Rozumní BEZPP projektový manažer Dubenec
23 Černý Svatopluk 63 Rozumní BEZPP důstojník v záloze, velitel praporu strážních sil Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
24 Uhrová Lenka 35 Rozumní BEZPP OSVČ Neratovice
25 Zub Jiří 68 Rozumní BEZPP živnostník Lysá nad Labem
26 Jonáková Tereza 19 Rozumní BEZPP studující Příbram
27 Svoboda Emanuel 67 Rozumní BEZPP ekolog Nový Knín
28 Turečková Denisa 42 Rozumní BEZPP servírka Ruda
29 Pužmanová Hana 59 Rozumní BEZPP živnostník Rakovník
30 Vítková Ivana 51 Rozumní BEZPP zodpovědná vedoucí Kutná Hora
31 Eichler Vladimír 54 Rozumní BEZPP zámečník Mělník
32 Holý Martin 64 Rozumní BEZPP živnostník Říčany
33 Gebhart Tomáš 25 Rozumní BEZPP velkoobchodní prodejce Pavlíkov
34 Sýkora Josef 51 Rozumní BEZPP provozní technik Benešov
35 Musil Josef 54 Rozumní BEZPP zaměstnanec charity, bývalý mistr zednický Nový Knín
36 Krešne Pavel 53 Rozumní KSH dělník, předseda Konzervativního a sociálního hn. Kladno
37 Batelka Roman 45 Rozumní BEZPP ředitel hotelu Všetaty
38 Vošický Pavel 23 Rozumní BEZPP živnostník Podlesí
39 Najman Miloslav Ing. 69 Rozumní BEZPP důchodce Benátky nad Jizerou
40 Bejšáková Kamila 31 Rozumní BEZPP prodejce, šermířka Písková Lhota
41 Drvota Jaromír 70 Rozumní Monarchiste.cz důchodce Kladno
42 Srb Jiří 47 Rozumní BEZPP operátor ve skladě Kladno
43 Rechcíglová Zuzana 49 Rozumní BEZPP vedoucí provozovny Kly
44 Petřina Rudolf 53 Rozumní BEZPP živnostník Hovorčovice
45 Nims Jiří 47 Rozumní BEZPP seřizovač Mnichovo Hradiště
46 Pivoňka Václav 68 Rozumní BEZPP důchodce Kšely
47 Línková Kristina 26 Rozumní BEZPP osobní bankéř Bílé Podolí
48 Šidlíková Hana 59 Rozumní BEZPP servírka v lázních Poděbrady
49 Kuchař Ladislav 66 Rozumní BEZPP důchodce Horní Počaply
50 Hekš Pavel 63 Rozumní BEZPP OSVČ Hostivice
51 Ťapaj Tomáš 22 Rozumní BEZPP živnostník Podlesí
52 Tobiáš Pavel 51 Rozumní ND brusič skla Nymburk
53 Řánková Renata 40 Rozumní BEZPP čerpadlářka Čečelice
54 Funfálek Stanislav 72 Rozumní BEZPP lesník ve výslužbě Jince
55 Fajtlová Hana 18 Rozumní BEZPP studující Trhové Dušníky
56 Pacovský Pavel 49 Rozumní BEZPP automechanik Buštěhrad
57 Pavlíček Ladislav 55 Rozumní BEZPP předák úseku válcoven Kladno
58 Štark Richard 44 Rozumní ND pracovník ostrahy Nymburk
59 Lukešová Zuzana 41 Rozumní BEZPP prodejce Hořovice
60 Hodouš Matěj 19 Rozumní BEZPP přípravář nových vozů Láz
61 Kružík Daniel 22 Rozumní BEZPP svářeč Trhové Dušníky
62 Krůta Václav 21 Rozumní BEZPP pracovník logistiky Lhota u Příbramě
63 Macháčková Hana 60 Rozumní BEZPP obsluha strojů na výrobu obalových materiálů Kutná Hora
64 Slavkovská Vladimíra 47 Rozumní BEZPP prodejce Jince
65 Zajíčková Růžena 43 Rozumní BEZPP prodejce Kostelec nad Černými lesy
66 Vostrovská Monika 52 Rozumní BEZPP prodejce Přehvozdí
67 Špičková Hana 52 Rozumní BEZPP prodejce Cerhovice
68 Pavlíčková Věra 57 Rozumní BEZPP prodavačka Kralupy nad Vltavou
69 Vlachová Jitka 53 Rozumní BEZPP v domácnosti Zbizuby
70 Mareková Anna 67 Rozumní BEZPP důchodkyně Žiželice
 
 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kobza (SPD): Proč rozdáváme peníze, které nemáme?

7:33 Kobza (SPD): Proč rozdáváme peníze, které nemáme?

V rámci projednávání státního rozpočtu na příští rok jsem vypracoval a předložil celkem čtyři pozměň…