Kandidátní listiny do zastupitelstva Zlínského kraje

05.09.2020 10:36

Kompletní přehled všech kandidátů do voleb do zastupitelstva Zlínského kraje, konaných dne 2. 10. – 3. 10. 2020.

Kandidátní listiny do zastupitelstva Zlínského kraje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Volební urna
reklama

Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Lhotská Lenka 46 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP učitelka odborného výcviku, dobrovolník v útulku Otrokovice
2 Malučká Lenka 51 DSZ-ZA PR.ZVÍŘ. BEZPP prodavačka, ochránce zvířat Rožnov pod Radhoštěm

TRIKOLORA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bernátek Jaromír MUDr. 52 Trikolóra Trikolóra lékař, primář, předseda okr.sdružení ČLK Zlín Pozlovice
2 Dvouletý Michal Ing. MBA 40 Soukromníci Soukromníci ředitel společnosti,zastupitel Zl.kraje a města UH Uherské Hradiště
3 Mitáček Ivo PhDr. Mgr. 48 Soukromníci BEZPP bezpečnostní a mediální expert, zastup.města Zlín Zlín
4 Červenka Radim 41 Trikolóra Trikolóra podnikatel Vidče
5 Bídová Libuše Ing. Mgr. 44 Trikolóra Trikolóra starostka obce Nezdenice Nezdenice
6 Ságnerová Svatava Mgr. 59 NEZ NEZ prezidentka Asociace školních SK ČR, SŠ pedagožka Holešov
7 Matoušek Petr MBA 46 Soukromníci Soukromníci starosta obce Stříbrnice Stříbrnice
8 Procházka Jiří Ing. MBA 60 Trikolóra Trikolóra podnikatel, zastupitel města Zlín Zlín
9 Vajdík Bronislav Mgr. 56 Trikolóra Trikolóra ředitel v soukromé spol., bývalý ředitel KO SS UH Uherské Hradiště
10 Křižková Jana Ing. MBA 49 Soukromníci Soukromníci starostka obce Komňa Komňa
11 Pernický Jiří Mgr. 64 NEZ NEZ ředitel Střediska volného času Domeček Val.Mez. Valašské Meziříčí
12 Horák Kamil 27 Trikolóra Trikolóra referent odboru životního prostředí Holešov
13 Okál Miroslav 50 Soukromníci BEZPP bývalý hokejista, zastupitel města Zlín Zlín
14 Tomšů Jaromír Ing. 56 NEZ NEZ ředitel společnosti Holešov
15 Mahdal Otakar Ing. MBA 43 Trikolóra Trikolóra předseda bytového družstva Panorama Uh.Brod Uherský Brod
16 Maršálek Jiří Ing. 53 Trikolóra Trikolóra elektro-projektant Chropyně
17 Hejtmánková Marie Bc. 71 Soukromníci BEZPP bývalá náměstkyně ošetř. péče KNTB Zlín
18 Konůpka Roman 54 Trikolóra Trikolóra zástupce ředitele ZUŠ, hudební skladatel Horní Lideč
19 Žmolík Lukáš Mgr. 27 Trikolóra Trikolóra podnikatel, politolog Uherský Brod
20 Melichaříková Jarmila Mgr. MBA 46 Soukromníci BEZPP starostka obce Velká Lhota Velká Lhota
21 Klech Jan 48 Trikolóra Trikolóra podnikatel Kroměříž
22 Ševčíková Jitka 45 Trikolóra Trikolóra administrativní pracovnice Zlín
23 Chmelař Rudolf 62 Trikolóra Trikolóra manažer, předseda Sdružení podnikatelů Zl.kraje Zlín
24 Mácha Radúz Ing. 66 Soukromníci BEZPP ředitel Sdružení pro rozvoj MSK,zastup.Rožnov p.R. Rožnov pod Radhoštěm
25 Lanč Lukáš 20 Trikolóra Trikolóra student práv Kroměříž
26 Novák Petr doc. Ing. Ph.D. 41 Soukromníci BEZPP akademický pracovník UTB ve Zlíně Zlín
27 Novák Antonín 43 Trikolóra Trikolóra podnikatel, zakladatel nadačního fondu Slušovice Slušovice
28 Lukáš David Mgr. 36 Trikolóra Trikolóra marketingový specialista,zastupitel města St.Město Staré Město
29 Konvičný Marek Ing. 44 Trikolóra Trikolóra podnikatel, včelař Valašské Meziříčí
30 Kocourková Veronika 35 Trikolóra Trikolóra referentka odboru životního prostředí Holešov
31 Botek Zdeněk Mgr. 38 Soukromníci BEZPP místostarosta města Hluk Hluk
32 Dudík Lubomír Ing. 32 Trikolóra Trikolóra technik Otrokovice
33 Jandouš Josef 45 Trikolóra Trikolóra starosta obce Nedachlebice Nedachlebice
34 Homola Pavel 53 Trikolóra Trikolóra podnikatel Bojkovice
35 Zemek Stanislav MUDr. 43 Soukromníci BEZPP lékař, zastupitel města Uherské Hradiště Uherské Hradiště
36 Borová Irena 48 Trikolóra Trikolóra administrativní pracovnice Slavičín
37 Lusková Věra 48 Soukromníci Soukromníci soukromý zemědělec Velké Karlovice
38 Hájek Robert 50 Soukromníci BEZPP živnostník, holič, zakládající člen NF J.A.Bati Uherské Hradiště
39 Kašpárek Martin Ing. 41 Trikolóra Trikolóra starosta obce Trnava Trnava
40 Jurčeka Pavel 50 Soukromníci BEZPP podnikatel, radní města Uh.Ostroh, dobrov.hasič Uherský Ostroh
41 Kovářík Miroslav 56 Trikolóra BEZPP starosta obce Modrá Modrá
42 Graca Vladimír Ing. arch. 61 Trikolóra BEZPP architekt, podnikatel Uherské Hradiště
43 Valenta Ivo 64 Soukromníci BEZPP senátor, podnikatel, zastupitel Zlínského kraje Zlín
44 Lukáš Libor Bc. 59 Trikolóra Trikolóra bývalý hejtman, podnikatel, zastupitel obce Pitín Pitín
45 Bravenec Jan Ing. 61 Trikolóra BEZPP jednatel společnosti Zlín
46 Škrášek Petr Mgr. MBA 56 Soukromníci Soukromníci podnikatel Šumice
47 Kuchař Radim 49 Trikolóra Trikolóra podnikatel Bojkovice
48 Chmela Martin Mgr. 32 Trikolóra Trikolóra právník Uherské Hradiště
49 Mazúrek Aleš Mgr. 57 Soukromníci Soukromníci speciální pedagog,sport.novinář,marketing.special. Uherské Hradiště
50 Vajdík Zdeněk Ing. 57 Trikolóra Trikolóra podnikatel Kunovice
 

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Gazdík Petr Mgr. 46 STAN STAN učitel, poslanec Suchá Loz
2 Olšáková Eliška Mgr. 52 STAN STAN starostka Valašských Klobouk Valašské Klobouky
3 Adámek Miroslav MUDr. 57 STAN STAN náměstek primátora města Zlín, lékař Zlín
4 Plesar Milan Ing. 39 STAN NI jednatel ambulantního ZZ, zastupitel Otrokovic Otrokovice
5 Seifert Rudolf Mgr. 60 STAN TOP 09 starosta Holešova, novinář Holešov
6 Pifka Tomáš Ing. 39 STAN STAN místostarosta Vsetína, ekonom Vsetín
7 Zábranský Martin Mgr. 46 STAN STAN místostarosta Starého Města, učitel Staré Město
8 Chmela Tomáš Mgr. 37 STAN STAN starosta Slavičína, archeolog, vysokoškol. učitel Slavičín
9 Vandame Zuzana Mgr. 45 STAN TOP 09 radní Uherského Hradiště, marketing.konzultantka Uherské Hradiště
10 Galatík Petr Ing. 56 STAN STAN jednatel výrobních a zeměd. firem, letecký inženýr Zdounky
11 Horváth Zbyněk Ziggy 50 STAN BEZPP písničkář, lektor osvěty a primární prevence Spytihněv
12 Peštuka Vít Mgr. 49 STAN TOP 09 místostarosta Kroměříže, ak.prac.Justiční akademie Kroměříž
13 Vykydal Miroslav Ing. 58 STAN STAN starosta Nivnice, bývalý obchod. technický ředitel Nivnice
14 Macek Roman PaedDr. 58 STAN BEZPP předseda SK Zlín, předseda Volejbal. SK Zlín Zlín
15 Francová Kateřina Bc. 46 STAN ZHN majitelka dětsk.centra, náměstkyně primátora Zlína Zlín
16 Kramář Ivo Mgr. 58 STAN BEZPP ředitel Gymnázia Otrokovice, zastupitel Otrokovic Otrokovice
17 Březina Jaroslav Mgr. 38 STAN TOP 09 místostarosta Ořechova, školní asistent Ořechov
18 Žůrek Jiří 50 STAN BEZPP radní Vsetína, novinář, trenér volejbalu Vsetín
19 Horňáková Martina Mgr. 45 STAN STAN starostka Babic, učitelka Babice
20 Liška Dalibor Mgr. 41 STAN STAN manažer pro klíčové zákazníky, radní Luhačovic Luhačovice
21 Hajdůch František Ing. 59 STAN STAN starosta Dolního Němčí, stavební inženýr Dolní Němčí
22 Vavrečka Miloš Mgr. 68 STAN TOP 09 evangelický farář Vizovice
23 Pšenčíková Eva Bc. 42 STAN BEZPP ředitelka DDM Sluníčko Otrokovice Otrokovice
24 Bukovjan Vlastimil 59 STAN BEZPP učitel ZŠ Mánesova Otrokovice,zastupitel Otrokovic Otrokovice
25 Zemánek Miroslav Ing. 38 STAN TOP 09 vedoucí elektro projekce Boršice
26 Buráňová Kamila 47 STAN BEZPP realitní makléřka Uherský Brod
27 Řezníček Vlastimil 44 STAN STAN starosta Pašovic, vedoucí potravinářského provozu Pašovice
28 Fukalová Helena MUDr. 58 STAN BEZPP primářka infekční ambulance Vsetín Vsetín
29 Simkovič Pavel Mgr. 51 STAN STAN zástupce ředitele Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť Zlín
30 Herentinová Pavlína Mgr. 54 STAN NI učitelka ZŠ T.G.M. Otrokovice, zastupitelka Otrokovice
31 Omelka Josef 64 STAN TOP 09 stavitel domů Uherské Hradiště
32 Smažinka Josef 54 STAN STAN starosta Litenčic, stavbyvedoucí Litenčice
33 Landsfeld Bedřich RNDr. 61 STAN STAN náměstek primátora Zlína Zlín
34 Surala Oldřich 59 STAN STAN starosta Huslenek, realitní makléř Huslenky
35 Pochylý Marek Ing. 36 STAN BEZPP vedoucí distribuce, zastupitel Starého Města Staré Město
36 Patík Zdeněk 50 STAN NI krajský koordinátor BESIP, organizátor akcí Otrokovice
37 Strachvic Hugo 49 STAN TOP 09 správce majetku a realitní makléř Kroměříž
38 Kouřil Jiří Bc. 26 STAN TOP 09 programátor mzdového a personálního systému Zlín
39 Dubovský Petr Bc. 44 STAN NI projektový manažer Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně Otrokovice
40 Daněk Josef 59 STAN STAN starosta Valašské Polanky, stavební technik Valašská Polanka
41 Vlachynská Ladislava Bc. 59 STAN STAN starostka Sušic, zaměstnankyně České pošty Sušice
42 Hutěčka Josef 45 STAN STAN starosta Březnice, zaměstnanec pro správu daní Březnice
43 Čechmánková Renata 43 STAN STAN starostka Kudlovic, nákupčí, předsedkyně ČZS Kudlovice
44 Lepka Ivan Ing. 58 STAN TOP 09 správce nemovitostí Pohořelice
45 Jamborová Hana 58 STAN BEZPP starostka Koryčan, soudní znalkyně Koryčany
46 Motýl Jindřich 46 STAN STAN filmový producent Rožnov pod Radhoštěm
47 Hetmánek František 52 STAN BEZPP starosta Nítkovic, technicko-hospodářský pracovník Nítkovice
48 Číž Petr 40 STAN STAN starosta Lutoniny, mechanik CNC strojů Lutonina
49 Durďák Aleš Bc. 34 STAN STAN marketingový specialista Uherské Hradiště
50 Michálek Petr MgA. 43 STAN STAN ředitel Městského divadla Zlín Zlín

KDU-ČSL

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Čunek Jiří 61 KDU-ČSL KDU-ČSL hejtman Zlínského kraje, senátor Vsetín
2 Bazala Josef 60 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Staré Město
3 Odstrčilová Zdislava Mgr. Bc. 53 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarostka města Valašské Meziříčí
4 Teleky Róbert MUDr. MBA 53 KDU-ČSL KDU-ČSL chirurg, radní města Vsetín
5 Blahová Michaela 51 KDU-ČSL KDU-ČSL radní Zlínského kraje pro sociální záležitosti Zlín
6 Bekárek Štěpán Mgr. 53 KDU-ČSL KDU-ČSL pedagog Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži Kroměříž
7 Botek Pavel Ing. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL náměstek hejtmana Zlínského kraje Ostrožská Nová Ves
8 Kašný Miroslav Mgr. 60 KDU-ČSL KDU-ČSL radní Zlínského kraje pro kulturu, mládež a sport Zlín
9 Jelínková Šárka Mgr. 52 KDU-ČSL KDU-ČSL senátorka, 1. místopředsedkyně KDU-ČSL Bystřice pod Hostýnem
10 Volf Vojtěch 32 KDU-ČSL KDU-ČSL obchodník ve strojírenství, zastupitel města Zlín
11 Karhan Pavel Ing. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města Holešov
12 Benešík Ondřej Mgr. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL poslanec PSP ČR, místopředseda KDU-ČSL Strání
13 Růžička Jiří Mgr. Ing. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Vsetín
14 Kubáník Ferdinand Ing. 38 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Uherský Brod
15 Šimůnková Blanka Ing. 54 KDU-ČSL BEZPP provozní náměstkyně Kroměřížské nemocnice a.s. Kroměříž
16 Dufek Aleš Mgr. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL náměstek primátora města, advokát Zlín
17 Ryza Vojtěch Ing. 48 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce, předs. Spolku pro obnovu venkova ZK Lidečko
18 Křižan Martin Ing. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta města Hluk
19 Motyčka Pavel PhDr. Ph.D. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL pedagog Arcibiskupského gymnázia v Kroměříži Kroměříž
20 Pandadis Marcel Mgr. 44 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí lékárník Uherskohradišťské nemocnice a.s. Zlín
21 Hlaváčová Simona Mgr. 43 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarostka města Vsetín
22 Hovorka Ludvík Ing. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel nemocnice Šumice
23 Holubníček Leoš 39 KDU-ČSL BEZPP podnikatel v dopravě Hulín
24 Machučová Jana Mgr. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL starostka obce Štítná nad Vláří-Popov
25 Ondruš Jindřich Ing. 55 KDU-ČSL KDU-ČSL gen. ředitel Národ. muzea v přírodě v Rožnově p.R. Nový Hrozenkov
26 Surý David Mgr. 36 KDU-ČSL KDU-ČSL radní města pro životní prostředí, majetek a ICT Uherský Brod
27 Pořízek Vít 55 KDU-ČSL KDU-ČSL správce círk. nemovit. Arcibiskupství olomouckého Kroměříž
28 Šůstek Jiří Ing. 59 KDU-ČSL BEZPP místostarosta města Luhačovice
29 Kubrický Jiljí Bc. 45 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce Zašová
30 Mihel Rostislav 48 KDU-ČSL KDU-ČSL starosta obce, specialista IT Drslavice
31 Orel Lubomír 43 KDU-ČSL BEZPP jednatel SPORT Stupava s.r.o. Koryčany
32 Tománková Milena Mgr. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka Charity Slavičín Slavičín
33 Koryčanský Jaromír 54 KDU-ČSL KDU-ČSL vlastník firmy podnikající v oboru květiny Rožnov pod Radhoštěm
34 Bouda Čestmír Ing. 58 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta města, manažer kvality Uherské Hradiště
35 Štokman Zdeněk Bc. 29 KDU-ČSL KDU-ČSL výrobní ředitel HelpSoul družstvo invalidů Bystřice pod Hostýnem
36 Martinková Helena 21 KDU-ČSL KDU-ČSL studentka České zemědělské univerzity Valašské Klobouky
37 Němeček Zdeněk MUDr. 55 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař Zdravotnické záchranné služby Zlínského kr. Rožnov pod Radhoštěm
38 Petráš Karel 52 KDU-ČSL KDU-ČSL IT pracovník Správy železnic Kroměříž
39 Psotka Kamil Ing. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL hlavní konstruktér, místostarosta města Staré Město
40 Lahoda Aleš 46 KDU-ČSL KDU-ČSL manažer MAS Hornolidečska, před. Kraj. sítě MAS ZK Zlín
41 Masařík Zdeněk Ing. 41 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitel marketingu a prodeje Gumáren Zubří, a.s. Zubří
42 Galušková Jiřina Ing. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL ředitelka sociálních služeb Zdislava Veselí, z.ú. Uherský Ostroh
43 Karhanová Lenka 47 KDU-ČSL KDU-ČSL vedoucí prodejny, starostka jednoty Orel Holešov Holešov
44 Macek Kamil 50 KDU-ČSL BEZPP starosta města Brumov-Bylnice
45 Kozubík Jan 53 KDU-ČSL KDU-ČSL místostarosta obce Valašská Polanka
46 Fojtíková Terezie Bc. DiS. 46 KDU-ČSL KDU-ČSL sociální pracovnice, vedoucí Charity Uherský Brod Uherský Brod
47 Carbolová Alena Ing. arch. 54 KDU-ČSL BEZPP architektka, středoškolská učitelka, radní města Valašské Meziříčí
48 Volfová Alžběta Mgr. 32 KDU-ČSL KDU-ČSL psycholožka Zlín
49 Veith Jaromír MUDr. 57 KDU-ČSL KDU-ČSL lékař Valašská Bystřice
50 Kunčar Patrik Ing. 47 KDU-ČSL KDU-ČSL senátor Uherský Brod
 

Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Zlínský Vladimír MUDr. 56 SPD SPD lékař, zastupitel města Zlína Zlín
2 Dvořák Jaroslav MUDr. 62 SPD SPD poslanec PS Parlamentu ČR Valašské Meziříčí
3 Henner Radek Ing. 57 SPD SPD plukovník generálního štábu ve výslužbě Přílepy
4 Nečas Lubomír MUDr. 65 SPD BEZPP praktický a sportovní lékař Zlín
5 Blažková Jarmila 67 SPD SPD zastupitelka města Bystřice p.Hostýnem,živnostnice Bystřice pod Hostýnem
6 Navrátil Miroslav Ing. 66 SPD SPD zastupitel města Bojkovice,pilot ZS AČR ve výsluž. Bojkovice
7 Sitař Libor 60 SPD SPD živnostník Valašské Meziříčí
8 Sukup Josef 60 SPD SPD hasič - velitel směny, zastupitel města Napajedla Napajedla
9 Grozický Alexandr 51 SPD SPD živnostník Kunovice
10 Holík Jaroslav Ing. 67 SPD SPD poslanec PS Parlamentu ČR Březůvky
11 Veselý Jiří Mgr. 45 SPD BEZPP člen Rady města Otrokovice, realitní makléř Otrokovice
12 Hořínek Milan 64 SPD SPD řidič MKD Chropyně
13 Táborský Tomáš 46 SPD SPD ředitel firmy Halenkov
14 Hodouš Stanislav Mgr. Bc. 38 SPD SPD pracovník bezpečnostní služby Prusinovice
15 Zaoral Bronislav Ing. 53 SPD SPD zaměstnanec pohřební služby Morkovice-Slížany
16 Zeman Milan 61 SPD BEZPP odborný lesní hospodář, člen Rady města Zubří Zubří
17 Lebloch Roman Mgr. 60 SPD BEZPP ředitel ZŠ, člen Rady města Luhačovice Luhačovice
18 Kukačka Miroslav Ing. 55 SPD SPD správce majetku Bystřice pod Hostýnem
19 Juříková Nataša 24 SPD SPD referentka obchodu a logistiky Zlín
20 Strapina Zdeněk 47 SPD SPD živnostník Hradčovice
21 Gabriel Petr 48 SPD SPD technik v energetice Chvalčov
22 Kurtinová Alena 47 SPD BEZPP zdravotní sestra Zlín
23 Dědková Jarmila 57 SPD SPD pracovník v sociálních službách Zdounky
24 Očadlík Martin Mgr. 46 SPD BEZPP zastupitel města Otrokovice, vedoucí úseku údržby Otrokovice
25 Podešva Milan 54 SPD SPD řidič dodávkového vozu Zlín
26 Vainlich Jaroslav 66 SPD SPD živnostník Ostrožská Nová Ves
27 Ospalíková Marie 42 SPD SPD uklízečka Kroměříž
28 Melichárek Zdeněk Mgr. Ph.D. 60 SPD BEZPP vysokoškolský pedagog Zlín
29 Badová Martina 48 SPD BEZPP jezdec, chovatel a trenér sport. a dostih. koní Zborovice
30 Žaludek Jindřich Mgr. 65 SPD SPD fyzik, pedagog Zlín
31 Bujáček Leoš 60 SPD SPD živnostník Uherský Brod
32 Vaca Radek 55 SPD SPD invalidní důchodce Prostřední Bečva
33 Kalenda Bronislav 65 SPD BEZPP zastupitel města Vizovice, lesní správce Vizovice
34 Rajlová Marta 56 SPD BEZPP dětská sestra Soběsuky
35 Pavelka František 28 SPD SPD operátor ve výrobě Otrokovice
36 Tureček Milan 70 SPD BEZPP zámečník Kroměříž
37 Krejčí Karla 67 SPD SPD plastikářka Chropyně
38 Zlatuška Petr 48 SPD BEZPP zastupitel města Otrokovice, jednatel společnosti Otrokovice
39 Tvrdý Pavel 61 SPD SPD zedník Chropyně
40 Bajčík Jozef 67 SPD SPD živnostník Brumov-Bylnice
41 Hodlová Helena 66 SPD SPD zaměstnanec České pošty Bystřice pod Lopeníkem
42 Červená Lea 27 SPD BEZPP administrativní pracovnice Horní Lhota
43 Matyáš Miroslav 65 SPD SPD topič Holešov
44 Zlínský Jan JUDr. 71 SPD BEZPP právník Zlín
45 Kňazovčík Jozef 73 SPD SPD živnostník Bystřice pod Lopeníkem
46 Chripko Oliver 27 SPD SPD řidič Zlín
47 Sulima Irina Ing. 53 SPD SPD živnostník Uherský Brod
48 Šustek Oldřich 65 SPD BEZPP strojní zámečník Kroměříž
49 Pavelková Jana 23 SPD SPD studentka Otrokovice
50 Macháček Jiří Ing. 62 SPD BEZPP vysokoškolský pedagog Zlín

Česká pirátská strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Ančincová Hana Bc. 31 Piráti Piráti finanční analytička, členka Kontrol. výboru města Kroměříž
2 Jaroš Jiří Ing. 45 Piráti Piráti vysokoškolský pracovník, radní města Zlín Zlín
3 Rychtar Denis 30 Piráti Piráti chemik-operátor, zastupitel města Val. Meziříčí Valašské Meziříčí
4 Zach Jakub Ing. arch. 36 Piráti Piráti architekt a urbanista, fotograf Kroměříž
5 Fišerová Zuzana Ing. Mgr. Ph.D. 40 Piráti Piráti ekonomka, zastupitelka města Zlín Zlín
6 Knotek Jiří 22 Piráti Piráti student Univerzity Palackého Strání
7 Houser Marek 31 Piráti Piráti redaktor SvětAndroida.cz Uherské Hradiště
8 Krejčíř Vratislav 38 Piráti Piráti pirátský místostarosta města Kroměříž Kroměříž
9 Doležal Lubomír 36 Piráti Piráti projektový manažer Stupava
10 Takáč Jaroslav 42 Piráti Piráti referent investic, dobrovolný hasič Přílepy
11 Skopalová Jana Ing. 39 Piráti Piráti special. poprodejní péče, auditor vnitř. procesů Kroměříž
12 Ševčík Jaroslav 34 Piráti Piráti starosta T.J. Sokol Uher. Hradiště, zastupitel Uherské Hradiště
13 Beznoska Pavel Ing. 42 Piráti Piráti marketingový manažer, zastupitel města Otrokovice Otrokovice
14 Třos Zdeněk 38 Piráti Piráti majitel vegan bistra Rožnov pod Radhoštěm
15 Gehringer Renata Mgr. et Mgr. 50 Piráti BEZPP pedagožka stř. školy (matem., informatika, etika) Valašské Meziříčí
16 Štěpaník Michal 41 Piráti Piráti technik, zastupitel obce Napajedla Napajedla
17 Klajn Milan Mgr. 43 Piráti Piráti soc. pracovník, zast. města Zlín, jednatel Steza Zlín
18 Robenek Jiří 30 Piráti BEZPP OSVČ, SEO specialista, zakladatel krizov. centra Zlín
19 Holomel Tomáš Ing. 29 Piráti Piráti zákaznický technolog Hulín
20 Podlas Kamil 32 Piráti Piráti kontrolor kvality Hvozdná
21 Lajmarová Kristýna Bc. 25 Piráti BEZPP ortotik-protetik, fotografka Kroměříž
22 Tomášů Petr 27 Piráti BEZPP předseda Komise rady obce Jalubí, podnikatel Jalubí
23 Zavadil Dominik 28 Piráti Piráti strojvedoucí Kroměříž
24 Maňásek Pavel Ing. 49 Piráti BEZPP podnikatel ve wellness Zlín
25 Nohavica Radek Ing. 24 Piráti Piráti čerstvý absolvent VUT Brno, komentátor, trenér Vsetín
26 Urbánková Martina 38 Piráti Piráti backoffice manager Zlín
27 Stoklasa Petr 40 Piráti Piráti obchodní zástupce, zastupitel města Kroměříž Kroměříž
28 Látal Martin 37 Piráti Piráti autoelektrikář Kroměříž
29 Valášek Martin Ing. 54 Piráti Piráti dramaturg kulturní agentury Valašská Bystřice
30 Čabla Tomáš 41 Piráti Piráti podnikatel, zastupitel města Napajedla Napajedla
31 Slezák Jaromír 32 Piráti Piráti imigrační úředník, zastupitel města Vizovice Vizovice
32 Marečková Andrea Ing. 41 Piráti Piráti Key Account Manager, TES Vsetín s.r.o. Chvalčov
33 Bisaha Ondřej Ing. DiS. MBA 38 Piráti Piráti ekonom, sportovec Želechovice nad Dřevnicí
34 Adámek Libor 48 Piráti Piráti prodejce kanc. techniky, zast. města Rožnov p. R. Rožnov pod Radhoštěm
35 Ťopek Petr Ing. 54 Piráti BEZPP obchodní manažer, místostarosta města Otrokovice Otrokovice
36 Havlík Petr Ing. 53 Piráti Piráti technik IT Kroměříž
37 Prachman František 54 Piráti BEZPP kameraman Uherské Hradiště
38 Pochylý Marek 31 Piráti BEZPP OSVČ, IT specialista Uherské Hradiště
39 Jurčík Dušan 38 Piráti Piráti strojvedoucí Uherské Hradiště
40 Blažek Jiří Ing. 64 Piráti BEZPP jednatel společnosti Zlín
41 Růžičková Kateřina Ing. 32 Piráti BEZPP vedoucí městského informačního centra-Kunovice Zlín
42 Krajča Matěj 23 Piráti Piráti bank. specialista, člen Komise životního prostředí Zlín
43 Lušovský Petr Ing. 27 Piráti Piráti manažer e-shopu s oděvy Rožnov pod Radhoštěm
44 Slobodian Rostislav Ing. 28 Piráti BEZPP manažer Zlín
45 Elfmark František Bc. DiS. 41 Piráti Piráti poslanec ČR, podnikatel v oblasti tvorby webů Uherské Hradiště
46 Stloukal Petr Ing. Ph.D. 35 Piráti BEZPP manažer vývoje produktu Zlín
47 Tesařová Lenka Ing. 48 Piráti BEZPP účetní Zlín
48 Svěrák Petr Ing. 44 Piráti BEZPP manažer vývoje produktu Zlín
49 Dvořáček Dominik 21 Piráti BEZPP student Otrokovice
50 Boháčík Robert 48 Piráti BEZPP šéfkuchař Lukoveček
 

Moravané, pro zachování Moravy se při sčítání lidu 2021 opět přihlasme k moravské národnosti

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bystřický Petr 42 Moravané Moravané technik kvality Salaš
2 Dohnal Pavel Ing. 59 Moravané Moravané jednatel společnosti, čestný předseda strany Hluk
3 Kramoliš Josef Ing. 66 Moravané BEZPP majitel cestovní kanceláře Dolní Bečva
4 Vaculík Vladimír Ing. 53 Moravané Moravané znalec, stavební inženýr Uherský Brod
5 Plačková Eliška 23 Moravané Moravané studentka PF MU Kroměříž
6 Bobek Ladislav 65 Moravané Moravané autodopravce Uherský Brod
7 Gál Jaroslav Ing. 44 Moravané BEZPP technický pracovník Zlín
8 Šilhánková Ivana Mgr. 47 Moravané BEZPP učitelka Kroměříž
9 Mazánek Martin Dis. 27 Moravané BEZPP instruktor plavání dětí a kojenců Kroměříž
10 Špičáková Jana 35 Moravané BEZPP všeobecná sestra Salaš
11 Fajtl Martin Mgr. 34 Moravané BEZPP učitel, historik Kroměříž
12 Křižka Radim 42 Moravané Moravané zámečník Uherské Hradiště
13 Bílek Jan 32 Moravané BEZPP technik IT Kroměříž
14 Lukáš Stanislav 73 Moravané BEZPP badatel dějin Slovácka Uherský Brod
15 Valigurská Anežka Dis. 23 Moravané BEZPP studentka Morkovice-Slížany
16 Bardoň Aleš 73 Moravané Moravané sklář Rožnov pod Radhoštěm
17 Solař Filip 39 Moravané BEZPP řidič Martinice
18 Kašpárek Jaroslav Ing. 65 Moravané BEZPP stavební inženýr Uherský Brod
19 Kadlčík Pavel Ing. 69 Moravané BEZPP předseda představenstva Kroměříž
20 Bystřická Hana 36 Moravané Moravané mateřská dovolená Salaš
21 Valenta Jaroslav 30 Moravané BEZPP podnikatel Kroměříž
22 Rozsypálek Ivo 29 Moravané BEZPP podnikatel Kroměříž
23 Kochaníček Ludvík Bc. 48 Moravané BEZPP učitel Zdounky
24 Zaoral Michal 39 Moravané BEZPP technik Kroměříž
25 Franta Bernard 44 Moravané Moravané podnikatel Boršice
26 Juřička Jaroslav 74 Moravané BEZPP dělník Uherský Brod
27 Kroupa Josef 62 Moravané Moravané technik Velká Lhota
28 Fiala David 39 Moravané BEZPP dělník Kroměříž
29 Šišák Stanislav 68 Moravané BEZPP sladovník pivovaru Uherský Brod
30 Borkovec Jan 66 Moravané Moravané technik Rožnov pod Radhoštěm
31 Topolánek Antonín 82 Moravané Moravané technik Rožnov pod Radhoštěm
32 Crhák David Ing. Ph.D. 41 Moravané BEZPP mistr železničních staveb Chropyně
33 Štorová Irena 31 Moravané BEZPP mateřská dovolená Soběsuky
34 Fojtík David 26 Moravané BEZPP kurýr GLS Kroměříž
35 Odstrčilík František 82 Moravané BEZPP důchodce Kroměříž

Občanská demokratická strana

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Traub Lubomír MSc. 51 ODS ODS bankovní manažer Zlín
2 Fojtíček Zbyněk 57 ODS ODS starosta obce Bystřička Bystřička
3 Hrdý Jan Ing. 38 ODS ODS místostarosta města Uh.Brod, náměstek UH nemocnice Uherský Brod
4 Hoza Roman Mgr. 53 ODS ODS starosta města Hulín Hulín
5 Pánek Zdeněk Mgr. 62 ODS BEZPP starosta města Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
6 Viceník Petr Mgr. 49 ODS ODS starosta města Bojkovice Bojkovice
7 Slovák Josef Mgr. 61 ODS ODS projektový manažer Vsetín
8 Babulík Zdeněk 49 ODS ODS jednatel společnosti Štítná nad Vláří-Popov
9 Blaha Stanislav Ing. 50 ODS ODS starosta města Uh.Hradiště, poslanec Parlamentu ČR Uherské Hradiště
10 Skácalová Hana Ing. 57 ODS ODS ekonomka Valašské Meziříčí
11 Hebnarová Daniela Mgr. 63 ODS ODS místostarostka města Kroměříž Kroměříž
12 Slovák Štěpán 22 ODS ODS právní asistent, student Luhačovice
13 Konečný Pavel MUDr. 49 ODS BEZPP lékař - psychiatr Zlín
14 Macháček Radovan Ing. 53 ODS ODS ředitel společnosti Chropyně
15 Mahdal Marek Bc. 34 ODS ODS starosta obce Bánov Bánov
16 Holý Petr Ing. 55 ODS ODS obchodní ředitel Rožnov pod Radhoštěm
17 Zatloukal Jaroslav Ing. 59 ODS ODS ředitel stř.školy, uvol.místostarosta Uh.Hradiště Uherské Hradiště
18 Zakopalová Marta Mgr. 54 ODS BEZPP ředitelka školy Otrokovice
19 Horák Pavel Mgr. 59 ODS BEZPP starosta města Morkovice-Slížany Morkovice-Slížany
20 Kalabus Roman Bc. 48 ODS ODS manažer cestovního ruchu, podnikatel Vsetín
21 Nachtmann Petr 36 ODS ODS manažer Vidče
22 Chalánek Miroslav 57 ODS ODS regionální ředitel Zlín
23 Pšejová Jana PhDr. 52 ODS ODS projektová manažerka Kroměříž
24 Kacr Pavel MUDr. MBA 48 ODS BEZPP primář traumatologického oddělení Uherské Hradiště
25 Janů Irena Mgr. 49 ODS ODS zástupkyně ředitelky školy Hulín
26 Skála Vilém 39 ODS ODS OSVČ Napajedla
27 Plucnar David 38 ODS ODS strojař Zubří
28 Brázdová Jitka Mgr. Ing. 52 ODS ODS advokátka Uherský Brod
29 Durďák Jiří Ing. 41 ODS ODS ředitel příspěv.organizace Aquapark Uh.Hradiště Uherské Hradiště
30 Blinková Markéta Bc. 57 ODS ODS koordinátorka projektů, PR manažerka Rožnov pod Radhoštěm
31 Hrubý Radim Ing. 65 ODS ODS jednatel společnosti Zlín
32 Řihák Stanislav 62 ODS ODS projektant elektro Holešov
33 Pšeja Lukáš Ing. 39 ODS ODS provozní ředitel Lukoveček
34 Kotrla Radim Ing. 49 ODS ODS obchodní zástupce Vsetín
35 Ondra David MUDr. 49 ODS ODS lékař Uherské Hradiště
36 Zimčíková Jana 54 ODS ODS OSVČ, majitelka květinářství Hulín
37 Andrýsek Marek 50 ODS ODS OSVČ Kroměříž
38 Cileček Jarmil Ing. 72 ODS ODS manažer Buchlovice
39 Hruška Daniel Ing. 46 ODS ODS finanční ředitel Valašské Meziříčí
40 Chludil Štěpán 29 ODS ODS OSVČ Zlín
41 Štěrba Roman 41 ODS ODS ředitel kulturního zařízení Valašské Meziříčí
42 Jagošová Pavlína 54 ODS ODS asistentka ředitele společnosti Uherské Hradiště
43 Kondler Dalibor 46 ODS ODS ředitel příspěvkové organizace Chropyně
44 Kocháň Josef Ing. 55 ODS ODS ředitel společnosti Zlín
45 Kolbová Kateřina Ing. 29 ODS BEZPP cukrářka Zlín
46 Durďák Jiří Ing. 65 ODS ODS ředitel Obchodní akademie a VOŠ Uherské Hradiště Uherské Hradiště
47 Hlavica Robert 46 ODS ODS podnikatel Bystřička
48 Slavík Evžen Mgr. 50 ODS ODS ředitel příspěvkové organizace Uherské Hradiště
49 Wagner Jan 38 ODS ODS podnikatel Zlín
50 Foukal Milan 48 ODS ODS jednatel společnosti Zlín
 

SDRUŽENÍ PRO REPUBLIKU - REPUBLIKÁNSKÁ STRANA ČECH, MORAVY A SLEZSKA

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Bazel Josef 76 SPR-RSČMS BEZPP důchodce Rožnov pod Radhoštěm
2 Novotný Jaroslav 46 SPR-RSČMS BEZPP elektrikář Halenkov
3 Hekele Petr 41 SPR-RSČMS BEZPP obkladač Vsetín
4 Basler Tomáš 38 SPR-RSČMS BEZPP pracovník ve stavebnictví Vsetín

Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Sehnalová Olga MUDr. MBA 51 ČSSD BEZPP lékařka, zastupitelka města Kroměříže Kroměříž
2 Valentová Nersesjan Taťána Mgr. 53 ČSSD ČSSD pedagog, zastupitelka Zlínského kraje Vsetín
3 Seďa Antonín Ing. 59 ČSSD ČSSD projektový manažer, člen Finančního výboru Uherské Hradiště
4 Kořenek Petr Mgr. 54 ČSSD ČSSD ředitel základní školy, zastupitel města Vsetín Vsetín
5 Kreml Richard MUDr. 49 ČSSD Zelení lékař - ortoped, zastupitel města Kroměříže Kroměříž
6 Hvozdenská Martina 45 ČSSD BEZPP zdravotní sestra, předsedkyně Místní organizace Fryšták
7 Gajdůšková Alena PaedDr. 66 ČSSD ČSSD poslankyně, viceprezidentka Svazu pacientů ČR Želechovice nad Dřevnicí
8 Urban Ludvík Ing. 51 ČSSD ČSSD ředitel ve společnosti České dráhy Holešov
9 Valenta Josef JUDr. 60 ČSSD ČSSD ředitel Zdravotnické záchranné služby Zlín. kraje Vsetín
10 Mišák Stanislav MVDr. 67 ČSSD ČSSD starosta Otrokovic v letech 1994 - 2006 Otrokovice
11 Kovaříková Milena Mgr. 62 ČSSD ČSSD odb.pracovnice v ochraně přírody, zastupitelka ZLK Brumov-Bylnice
12 Korábek Rudolf Mgr. 53 ČSSD ČSSD radní města Kunovice,zástupce ředitele ZŠ, pedagog Kunovice
13 Ott Jiří 48 ČSSD ČSSD místostarosta města Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem
14 Říha Josef Ing. 35 ČSSD ČSSD starosta obce Hvozdná, stavební inženýr Hvozdná
15 Novosad František Ing. 72 ČSSD ČSSD zastupitel městysu Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
16 Holík Karel Mgr. Bc. BA, MBA 46 ČSSD ČSSD místostarosta města Kroměříže,místopř.hokej.svazu Kroměříž
17 Machala Antonín Ing. 62 ČSSD ČSSD podnikatel r.2019 ve Zl.kraji, ředitel spol.ALTECH Bánov
18 Navrátil Petr PaedDr. 65 ČSSD ČSSD ředitel základní školy, zastupitel Zlínského kraje Slavičín
19 Slovenčíková Jana Mgr. 57 ČSSD Zelení projektová a programová kulturní manažerka Holešov
20 Javora Michael MVDr. 55 ČSSD ČSSD veterinární lékař, předs. Morav. rybářského svazu Zlín
21 Sigmundová Věra Ing. 45 ČSSD ČSSD starostka města Chropyně Chropyně
22 Šnejdrla Jindřich Ing. 62 ČSSD ČSSD podnikatel, člen Představenstva Agrární komory ČR Valašské Meziříčí
23 Krsička Radim 29 ČSSD ČSSD obchodní zástupce, zastupitel obce Stříbrnice Stříbrnice
24 Holčáková Marcela Mgr. 56 ČSSD BEZPP sociální pracovnice, předsed.Krajské rady Zl.kraje Vsetín
25 Novák Zdeněk 63 ČSSD ČSSD technik, zastupitel města Otrokovice Otrokovice
26 Jandová Helena Mgr. 44 ČSSD ČSSD učitelka, zastupitelka města Holešov Holešov
27 Bernát Rudolf Bc. 47 ČSSD BEZPP starosta obce Horní Bečva Horní Bečva
28 Úředníčková Mariana Mgr. 28 ČSSD ČSSD sociální pracovnice, zastupitelka obce Babice Babice
29 Husa Tomáš MUDr. 43 ČSSD Zelení lékař, zastupitel města Vsetín Vsetín
30 Mikl Libor 53 ČSSD ČSSD ředitel Základní umělecké školy Morava Fryšták
31 Bartík Martin Ing. 48 ČSSD ČSSD starosta obce Rymice, předs. Mikroreg. Holešovsko Rymice
32 Ličková Eva Ing. 50 ČSSD ČSSD učitelka střední průmyslové školy Rožnov pod Radhoštěm
33 Příleská Hana Ing. 56 ČSSD ČSSD místost.města Uh.Ostroh, radní Zl.kraje 2008-2012 Uherský Ostroh
34 Daňová Dana PhDr. 59 ČSSD BEZPP starostka obce Jasenná Jasenná
35 Janoušek Eustach Ing. 64 ČSSD ČSSD ekonom Bystřice pod Hostýnem
36 Zgarbová Lenka Mgr. 53 ČSSD ČSSD vedoucí sociální služby Vsetín
37 Pochylý Jiří Bc. 33 ČSSD ČSSD osobní bankéř Uherské Hradiště
38 Jurek Vilém Ing. 35 ČSSD Zelení krajinný ekolog, odbor.pracovník v ochraně přírody Šumice
39 Přecechtěl Jiří 49 ČSSD ČSSD starosta obce Bělov, technik Bělov
40 Opravil Petr Ing. 53 ČSSD ČSSD pověřený řízením Sportovních zařízení města Kroměříž
41 Krchňák Miroslav MUDr. 76 ČSSD ČSSD lékař Valašské Meziříčí
42 Berčík Milan Bc. 35 ČSSD ČSSD technik Otrokovice
43 Sedláček Dalibor Mgr. 52 ČSSD ČSSD vedoucí odboru správy majetku, investic Vsetín
44 Štětkář Alois 60 ČSSD BEZPP živnostník,starosta Sboru dobr. hasičů Zlín-Prštné Zlín
45 Maláčová Jana Dipl.-Pol. MSc. 39 ČSSD ČSSD ministryně práce a sociálních věcí Uherské Hradiště
46 Čech Pavel 48 ČSSD ČSSD starosta obce Pačlavice Pačlavice
47 Merhaut Michal DiS. 39 ČSSD ČSSD technik kvality,metrolog,člen Komise život.prostř. Vsetín
48 Křížanová Ludmila 77 ČSSD BEZPP ředitelka Domu kultury Zlín Zlín
49 Lipner Miroslav 43 ČSSD BEZPP předseda Základní organizace Odbor.svazu dopravy Chropyně
50 Jílek Roman Ing. 54 ČSSD Zelení starosta obce Boršice Boršice
 

ANO 2011

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Holiš Radim Ing. 45 ANO ANO starosta města Rožnov pod Radhoštěm Rožnov pod Radhoštěm
2 Doležel Radek Ing. 50 ANO ANO obchodní ředitel, zastupitel Zlínského kraje Holešov
3 Vychytil David Ing. 42 ANO ANO ředitel společnosti, zastupitel města Zlín Zlín
4 Janča Tomáš Ing. 27 ANO ANO ředitel společnosti, zastupitel města Uh. Hradiště Uherské Hradiště
5 Stržínek Robert Bc. 51 ANO ANO starosta města Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
6 Večerková Hana Bc. DiS. 50 ANO ANO starostka města Otrokovice Otrokovice
7 Vardan Pavel Ing. 50 ANO ANO starosta města Kunovice Kunovice
8 Pšeja Jan Ing. 48 ANO ANO IT manager Kroměříž
9 Všetečka Radek 49 ANO ANO ředitel společnosti Uherský Brod
10 Korec Jiří Ing. et Ing. 34 ANO ANO primátor města Zlín Zlín
11 Slováková Jarmila 58 ANO ANO OSVČ, zastupitelka města Kroměříž Kroměříž
12 Wojaczková Yvona PaedDr. 56 ANO ANO místostarostka města Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí
13 Žůrek Jaromír Ing. Bc. MBA 48 ANO ANO vedoucí odboru správy majetku Hulín
14 Bartoň Pavel Mgr. 45 ANO ANO místostarosta města Vsetín Vsetín
15 Hubíková Monika 46 ANO ANO místostarostka města Slavičín Slavičín
16 Jurkovičová Aloisie JUDr. 77 ANO ANO právnička Zlín
17 Mičunek Tibor Ing. 32 ANO ANO konzultant Valašské Meziříčí
18 Zejdl Vladimír Ing. MBA 62 ANO ANO bezpečnostní a servisní technik Staré Město
19 Kop Radomil 64 ANO ANO podnikatel Luhačovice
20 Maňásek Petr Ing. 49 ANO ANO starosta obce Lechotice Lechotice
21 Vašica Tomáš 43 ANO ANO ředitel společnosti Valašské Meziříčí
22 Slavík Roman Ing. Ph.D. 43 ANO BEZPP kontrolor kvality Uherské Hradiště
23 Pekařová Jana Ing. 60 ANO ANO rozpočtářka Želechovice nad Dřevnicí
24 Kovář Hynek Bc. 32 ANO ANO obchodní ředitel Kroměříž
25 Přikryl Radim Bc. 51 ANO ANO vedoucí zásobování Valašské Meziříčí
26 Grygarová Jana Mgr. 52 ANO ANO bankéř Uherské Hradiště
27 Kovář Václav 28 ANO ANO podnikatel, zastupitel města Zlín Zlín
28 Hanák Vítězslav 38 ANO BEZPP starosta obce Zborovice Zborovice
29 Střálková Lenka Ing. 52 ANO ANO členka globálního týmu pro komunikaci v nadn.korp. Rožnov pod Radhoštěm
30 Čechová Marcela Ing. 67 ANO ANO ekonomka Uherské Hradiště
31 Mlčák Martin Ing. 42 ANO ANO učitel a správce IT Zlín
32 Lednová Marta 50 ANO ANO technička Kroměříž
33 Babovec Petr 57 ANO ANO jednatel realitní společnosti Vsetín
34 Ertl Pavel 42 ANO ANO živnostník, oplétání a prodej demižonů Uherský Ostroh
35 Brada Pavel Mgr. 41 ANO ANO náměstek primátora města Zlín Zlín
36 Heryán Mojmír Mgr. 46 ANO BEZPP metodik, lektor dopravní služby Bystřice pod Hostýnem
37 Melcher Jiří RNDr. 72 ANO ANO podnikatel Rožnov pod Radhoštěm
38 Měsíčková Renata Ing. Bc. 57 ANO ANO sociální pracovnice Uherské Hradiště
39 Wilczynski Ondřej Ing. Ph.D. 41 ANO ANO místostarosta města Otrokovice Otrokovice
40 Pospíšil Petr 38 ANO ANO mechanik manipulační techniky Hulín
41 Neoral Otakar Ing. 52 ANO BEZPP ekonom Staré Město
42 Novák Marek MBA 44 ANO ANO poslanec Zlín
43 Balaštíková Margita 53 ANO ANO poslankyně Tupesy
44 Pustějovský Pavel Ing. 48 ANO ANO poslanec Valašské Meziříčí
45 Vondráček Radek Mgr. 46 ANO ANO předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Kroměříž
46 Brokešová Petra Ing. 44 ANO ANO podnikatelka Zubří
47 Verner Tomáš 21 ANO ANO student Zlín
48 Pluhařová Lucie Ing. Mgr. 39 ANO ANO projektová manažerka Zlín
49 Gryger Petr 54 ANO ANO key account manager Vsetín

Komunistická strana Čech a Moravy

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Mařák Ivan Ing. 58 KSČM KSČM projektový manažer Uherské Hradiště
2 Straka Vojtěch Mgr. Bc. 39 KSČM KSČM manažer plánování podnikových zdrojů Slavičín
3 Místecký Vladimír 68 KSČM KSČM starosta obce Poličná Poličná
4 Zvěřina Vít 24 KSČM KSČM student vysoké školy Hovězí
5 Kostka Michal Ing. 31 KSČM KSČM učitel, informační technolog Kroměříž
6 Pěnčíková Marie Ing. 40 KSČM KSČM poslankyně Parlamentu České republiky Morkovice-Slížany
7 Lapčík Vítězslav Ing. 55 KSČM KSČM agronom Kněžpole
8 Procházková Pavlína 44 KSČM BEZPP starostka obce Počenice - Tetětice Počenice-Tetětice
9 Doleček Jan 48 KSČM KSČM vydavatel Zubří
10 Badinková Eva Ing. Bc. 53 KSČM KSČM občanská zaměstnankyně Policie České republiky Bystřice pod Hostýnem
11 Ambrožová Srncová Kateřina Ing. 38 KSČM KSČM vzdělávací konzultantka Zdounky
12 Dudová Kamila Mgr. 55 KSČM KSČM právnička Kroměříž
13 Jordák František Ing. 72 KSČM KSČM technik Luhačovice
14 Pavelka Radislav 62 KSČM KSČM chemik Valašské Meziříčí
15 Remeš Stanislav 68 KSČM KSČM předseda okresního výboru KSČM Zlín
16 Kroča Pavel Ing. 61 KSČM KSČM technik Uherské Hradiště
17 Maršík Zdeněk 58 KSČM KSČM technik Uherský Brod
18 Šťastný Josef Bc. 63 KSČM KSČM sociální pracovník Uherské Hradiště
19 Procházka Jaroslav RSDr. 69 KSČM KSČM interní auditor kvality Kroměříž
20 Smahelová Anna 62 KSČM KSČM učitelka Valašské Meziříčí
21 Berka Miroslav 63 KSČM KSČM technik Uherské Hradiště
22 Hlobilová Zdeňka 64 KSČM KSČM politická pracovnice Hulín
23 Častulíková Lenka 40 KSČM BEZPP obchodní referentka Slavičín
24 Rafaja Radomír 76 KSČM KSČM živnostník v pohostinství, nyní v důchodu Zlín
25 Juřena Ivan 48 KSČM BEZPP ředitel výrobní divize Chropyně
26 Butnikošarovská Dagmar Ing. 68 KSČM KSČM technik Zlín
27 Koňařík Dušan 45 KSČM KSČM logistik Halenkov
28 Šuránková Julie 63 KSČM BEZPP účetní Hluk
29 Vejpustek Zdeněk 71 KSČM KSČM stavební technik, nyní v důchodu Vsetín
30 Kaňovský Tomáš 54 KSČM BEZPP technickohospodářský pracovník Bílovice
31 Mrňková Marta 71 KSČM KSČM operátorka, nyní v důchodu Rožnov pod Radhoštěm
32 Ondřej Miroslav 73 KSČM KSČM právník, nyní v důchodu Zubří
33 Basovník Vlastimil Ing. 58 KSČM KSČM podnikatel v oboru stavebnictví Ostrožská Nová Ves
34 Urbánek Petr 31 KSČM KSČM operátor CNC strojů Komňa
35 Hanačíková Veronika 40 KSČM KSČM kontrolorka kvality Morkovice-Slížany
36 Koníčková Alžběta 31 KSČM BEZPP recepční Boršice
37 Lysák Václav 25 KSČM KSČM zdravotní ošetřovatel Brumov-Bylnice
38 Smeta Petr 66 KSČM KSČM chemik Valašské Meziříčí
39 Husták Petr 45 KSČM KSČM mechanik seřizovač Pitín
40 Kuja Miroslav 74 KSČM KSČM technik Slavičín
41 Kovařík Jaroslav 72 KSČM KSČM technik Valašské Klobouky
42 Hlobil Zdeněk 66 KSČM KSČM podnikatel Holešov
43 Straňák Jiří 55 KSČM KSČM dělník Hluk
44 Zavadil František 34 KSČM KSČM osoba samostatně výdělečně činná Kroměříž
45 Hubený Antonín Ing. 63 KSČM KSČM technik Uherské Hradiště
46 Kuchařík Bohumil Ing. 57 KSČM KSČM technik Hulín
47 Koníčková Alena Mgr. 60 KSČM BEZPP učitelka střední školy Boršice
48 Klímek Radim 43 KSČM KSČM umělecký košíkář Morkovice-Slížany
49 Hajda Rostislav 51 KSČM KSČM mechanik-svářeč Kroměříž
50 Kluka Vladislav 70 KSČM KSČM důchodce Staré Město
 

Volte Pravý Blok-stranu za ODVOLAT.polit.,NÍZKÉ daně,VYROVN.rozp.,MIN.byrokr.,SPRAV.just.,PŘÍMOU demokr. WWW.CIBULKA.NET

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Jirůšek Milan 53 PB BEZPP dělník Hošťálková

ROZUMNÍ - Petr Hannig - za spravedlnost a životní jistoty

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Cekota Zdeněk Bc. 66 Rozumní BEZPP OSVČ, soudní znalec Zlín
2 Cekotová Svatava PhDr. 57 Rozumní BEZPP sociální pedagog Zlín
3 Polášková Zuzana 30 Rozumní BEZPP administrativní pracovnice Staré Město
4 Klímková Barbora 46 Rozumní BEZPP jednatelka společnosti Vsetín
5 Jaša František 65 Rozumní BEZPP strojař Kroměříž
6 Ulrychová Jitka 48 Rozumní BEZPP recepční Uherské Hradiště
7 Hráčková Vlasta 52 Rozumní BEZPP živnostník Kunovice
8 Balla Alexandr 36 Rozumní BEZPP OSVČ, vinárník, konstruktér Hulín
9 Němcová Hana 52 Rozumní BEZPP živnostník Rožnov pod Radhoštěm
10 Ruszó Ladislav 57 Rozumní BEZPP pracovník ostrahy Kroměříž
11 Polášková Hana 28 Rozumní BEZPP mechanička Staré Město
12 Hastíková Marcela 56 Rozumní BEZPP vinařka Staré Město
13 Josieková Anna 52 Rozumní BEZPP laborantka v chemickém průmyslu Staré Město
14 Flam Jakub 22 Rozumní BEZPP automechanik Zlín
15 Hausknechtová Alena 59 Rozumní BEZPP obsluha čerpací stanice Ludslavice
16 Pořízková Šárka Ing. 40 Rozumní BEZPP rodičovská dovolená Kyselovice
17 Vincencová Tereza 20 Rozumní BEZPP pracovnice logistiky Rataje
18 Molnár Libor 52 Rozumní BEZPP venkovní obsluha čerpací stanice Bystřička
19 Šarman Dalibor 57 Rozumní BEZPP OSVČ, kapelník souboru Zlín
20 Šarmanová Marie 67 Rozumní BEZPP důchodkyně, členka Dua Damasar Zlín

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hamáček (ČSSD): Ministerstvo musí zařídit, aby po uvolnění kapacit systém provedl automatický kontakt

18:28 Hamáček (ČSSD): Ministerstvo musí zařídit, aby po uvolnění kapacit systém provedl automatický kontakt

Na dnešní tiskovce jsem se věnoval několika tématům, ale ke dvěma se chci vrátit. Ke snižování mezd …