Kaňkovský (KDU-ČSL): Očekávám jasné, srozumitelné stanovisko

23.04.2020 15:38 | Zprávy

Komentář na facebookovém profilu k opatřením vlády během nouzového stavu

Kaňkovský (KDU-ČSL): Očekávám jasné, srozumitelné stanovisko
Foto: vitkankovsky.cz
Popisek: Vít Kaňkovský

Vláda by měla už zvládnout nakoupit ochranné pomůcky bez ohledu na nouzový stav. Data zatím ukazují, že není nutné jeho prodloužení.

Očekávám jasné, srozumitelné stanovisko, nejlépe buď hlavní epidemioložky, anebo pana náměstka Prymuly, aby vysvětlil to, jakým způsobem se má veřejnost v těch následujících týdnech a měsících chovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Proč jste se rozhodl kandidovat na poslední chvíli?

Co vás k tomu přimělo? A proč jste nekandidoval na předsedu? Je vůbec zvláštní, že byl na předsedu jen jeden kandidát, nemyslíte? Nesvědčí to dost o tom, že na tom nejste dobře, o čemž svědčí i vaše oslabení ve volbách a celkové preference, podle níž byste ve sněmovně bez ODS vůbec nebyli?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Štěpánek (Trikolora): Hradní šašek versus učitelka aneb Když dva dělají totéž

12:12 Štěpánek (Trikolora): Hradní šašek versus učitelka aneb Když dva dělají totéž

V Kyjevě, do kterého hradní šašek aktuálně poslal vojenskou hudbu v parádních uniformách, se „válčí“…