Kasal (Antibursík): Bude Chovanec unášet běžence ze zahraničních táborů proti jejich vůli?

19.07.2015 18:04

Chovanec přijede do zahraničního tábora, vybere si zdravé a schopné a přinutí je k cestě do země, kam odjet vůbec nechtějí. Zde se proti své vůli budou muset integrovat a naučit řeči, kterou po desítkách let nemluví ani ministr financí.

Kasal (Antibursík): Bude Chovanec unášet běžence ze zahraničních táborů proti jejich vůli?
Foto: Facebook
Popisek: Ivo Kasal
reklama

Ani jeden z běženců NIKDY nesdělil, že Česká republika je cílem jeho snažení, že celý život hodlá  poslouchat Janáčka a číst si Babičku. Přinutit k pobytu na území České republiky můžeme jen ty běžence, které zadržíme na našem území. Nemají totiž  jinou volbu, než zůstat. Do vysněných zemí civilizace: GB, Německo, Francie a pod. se už nedostanou. Než se vrátit, to budou raději souhlasit s integrací a zbytkem života v Brně, jehož reprezentace veřejně přislíbila všechny běžence přijmout, přidělit jim byty, dát práci a zázemí. Představa, že se  Chovanec změní v dr. Mengeleho a určí, kdo přežije, je naprosto směšná. Mohou být vybrány a také budou vybrány osoby, které do té doby o nějaké České republice ani neslyšely. Jejich trvalou touhou nebude život v ČR a  při každé možné příležitosti se budou snažit se do civilizace, t.j. Německa, GB  a pod., dostat. Proč by se měly přestěhovat do země, jejímž jazykem mluví jen deset milionů obyvatel, tedy stejné množství jako mají některé světové metropole? Proč se budou učit dějinám a kultuře státu, ve kterém nechtějí žít ?

Politické vedení tohoto státu označuje za extrémisty a nacionalisty všechny duchovní potomky Gabčíka a Kubiše, kteří nechtějí nic jiného, než dodržování platných a účinných českých právních předpisů o pasech a vízech, o státních hranicích a jejich překračování, chtějí dodržovat předpisy o schengenském prostoru a kteří podporují snahy jiného státu Evropské unie chránit občany své a  unie.

Jak se asi zachovají naši čelní političtí představitelé až někoho napadne organizovat sbírku na pomoc Maďarsku se stavbou plotu?  Bude taková osoba kriminalizována? Bude sledována? Nalepí se na ni desítka Chovancových podřízených, místo aby s ostatními prohlížela mezinárodní vlaky nebo stále na čáře mezi Smilka a Hřensko?

Vztek českého občana týkající se vládnoucí politické špičky je oprávněný. Pro politickou elitu této země právní předpisy prostě neplatí.

vo Kasal, předseda politické strany ANTIBURSÍK - STOP EKOTEORU!, člen Aliance demokratických sil České republiky a sledovaný extrémista

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kalousek TOP 09): Dovolím si říct, že ve státním rozpočtu na to peníze nejsou

14:51 Kalousek TOP 09): Dovolím si říct, že ve státním rozpočtu na to peníze nejsou

Projev na 62. schůzi Poslanecké sněmovny 30. října 2020 k jednorázovému příspěvku důchodcům v roce 2…