Kavij (KSČM): Asociální vláda fialového hnusu již zcela bez zábran!

25.02.2023 6:31 | Komentář

Asociální vláda premiéra Patra Fialy, na sociálních sítích i v běžném hovoru nazývaná jako „fialový hnus“, po dosazení svého kandidáta na Pražský hrad se z řetězu utrhla již zcela!

Kavij (KSČM): Asociální vláda fialového hnusu již zcela bez zábran!
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

Spěch s přijetím důchodové reformy, změna pravidel valorizace důchodů, seškrtání posledních sociálních výhod pro běžného občana  ke kterým patří státní příspěvek stavebního spoření v kontrastu například s více než půlmilionovými  odměnami  náměstků jednotlivých ministerstev (ministerstvo traktoristy Jurečky hraje prim), přijímání  dalších  opatření směřují k další „ukrajinizaci “  našeho státu mající dopad na budoucí snižování  životní úrovně většiny našich občanů.

Zcela zásadní je skutečnost, že  Fialova vláda  již zcela bez  zábran vede občany naší země do válečného konfliktu za zájmy NATO na Ukrajině.  Tlak na urychlené přijetí vládní novely zákona, kterou se mění některé zákony v oblasti obrany, nebo poslední vystoupení náčelníka generálního štábu Karla Řehky na velitelském shromáždění dne 21. února hovoří jasně. „Život každého vojáka i Čecha se obrátí naruby“

Současnou situaci na adresu  asociální a militaristické vlády  nejvýstižněji shrnul poslanec Jaroslav Foldyna»Jediné, co vy chceteje mobilizovat, hnát naše děti, aby bojovaly. Vy si budete rozdávat medaile, akcie a cpát se prachama, a chudí lidé aby šli do války?

Současná vláda má před sebou ještě mandát dva a půl roku, znamenající uskutečnění dalších neodvratných a zničujících škod pro stát a naše občany. Českou republiku tak čekají neklidné měsíce, které budou ve znamení pokračujících protivládních demonstrací z podzimu loňského roku.

Současné vládě se sice podařilo „umlčet“  hlavního  organizátora  protivládních demonstrací  Ladislava Vrabela, čelící potrestání pro šíření poplašné zprávy, kdy měl údajně pronést, že česká vláda chce jadernými hlavicemi zaútočit na Rusko.  Místo zastrašování občanů odnětím svobody,  by  měla  raději ministryně války  vysvětlit proč tak vehementně usiluje o nákup  právě  amerických  stíhaček F-35 .  Není to proto, že se jedná  o   jediné a dostupné taktické letadlo certifikované  k „doručení“ jaderných pum ?

Zkušenosti ze sousedního Slovenska, kde se podařilo díky spojení  „tlaku  ulice“ s opozicí prosadit předčasné volby, či kde během krátkého období  již více než 40 tisíc mužů   doručilo úřadům prohlášení o odepření výkonu mimořádné služby  v případě vyhlášení válečného stavu  jsou pro  naše mírově a vlastenecky smýšlející občany  inspirací.

 Stejně jako masivní téměř „každodenní“ milionové demonstrace ve Francii proti posunutí hranice odchodu do důchodu  mající daleko k označení jako klidné.   Podobně  jako  mírové, protiválečné  demonstrace v Německu a dalších státech „vyspělého Západu“

Prioritou pro ČR musí být okamžité ukončení jakékoliv vojenské pomoci Ukrajině ( po vzoru Maďarska) ! Vystoupení našeho státu        z NATO a EU, které je předpokladem k ukončení koloniálního postavení ČR!

Převzato z profilu politika.

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

inflace

jeden z posledních vašich slibů byl, že inflace klesne. A zase jste se hodně mýlil, inflace v České republice stoupá!! jak je to možné?? Stát vám platí 14 poradců, mezi nimi Křečka, to ani on nevěděl že inflace a ceny budou neustále stoupat?? Tak k čemu tam vlastně všichni jste ???

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rozvoral (SPD): ODS navrhuje výpověď bez udání důvodu, což hnutí SPD zásadně odmítá

8:05 Rozvoral (SPD): ODS navrhuje výpověď bez udání důvodu, což hnutí SPD zásadně odmítá

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) předložil do Poslanecké sněmovny novelu zák…