Kavij (KSČM): Kam kráčí Česká republika?

23.11.2022 4:31 | Komentář

Názorů, komentářů, hodnocení a úvah nad připomínkou letošních událostí 17. listopadu roků 1939 a 1989 se vyrojilo nebývale mnoho. Jednotliví vládní mistři ve skvělé součinnosti provládních mainstreamových médií zvládli osobní prezentaci směrem k veřejnosti na výbornou.

Kavij (KSČM): Kam kráčí Česká republika?
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

Čím  složitější je současná  situace vlády, tím více úsměvů pro svoji mediální prezentaci umí její ministři poskytnout! Vysvědčení stále více občanů 33 let po hadrákovém převratu je nejen pro současný vládní kabinet Petra Fialy, slušně řečeno, žalostné. Je  paradoxem, že nejblíže v hodnocení současného stavu byl exprezident Václav Klaus, který na CNN Prima news 18. listopadu prohlásil: „Česká společnost je v rozkladu“!

Stejný Klaus, který se podílel na rozkradení a rozdělení Československé republiky před třiceti lety, který nedokázal rozeznat špinavé a čisté peníze! Stejně komické, jako by dnes první popřevratový prezident Václav Havel prohlásil, že již nechce být nadále majitelem pražské Lucerny a dalších nemovitostí, které s tak zázračnou rychlostí v 90. letech získal.

Pro pány ministry, kterým měsíční platy na rozdíl od pracující spodiny od ledna příštíhoroku raketově vzrostou o více než deset tisíc, nebude jistě na zamyšlenou ani výsledek ankety na webu Novinky.cz, kdy ve prospěch života v socialismu hlasovalo 37 % čtenářů! Jedním ze „strašáků“ tak pro současnou vládu zůstává aktivista Ladislav Vrabel, kterému se podařilo 17. listopadu zaplnit nespokojenými občany prostor před Českou televizí, a navázat tak na úspěšné tři protivládní demonstrace na Václaváku v září a říjnu letošního roku.

Míjí se tak účinkem komentáře probruselských novinářů k minulosti Ladislava Vrabela, točící se neustále kolem jeho exekucí. Cožpak je těžké v současném korporátním fašistickém státě, aby se řadový občan dostal do složité finanční situace, do postavení novodobého otroka, do exekuce? Není ČR v poměru počtu exekucí k počtu občanů na světovém „výslunní“?

Dalším paradoxem tak zůstává, že veřejnoprávní Česká televize, chrochtající si z ročních miliardových daní občanů-koncesionářů,  ůstává nadále pro občany netransparentní v hospodaření a z hlediska nevyváženého a neobjektivního televizního zpravodajství lokajem, podléhajícím zájmům EU. Nebo snad smí veřejnost znát platy redaktorů a moderátorů typu Václava Moravce, Jakuba Železného, Nory Fridrichové a dalších manipulátorů ČT?

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Martin Exner byl položen dotaz

Koho myslíte těmi nácky?

Turka? A koho považujete za demokratické strany? Přijde mi, že problém této vlády je, že pokud nejde o vládní stranu nebo o názor, který prosazujete vy, tak je vše ostatní nedemokratické, populistické, dezinformační atd. Zamyslel jste se třeba vy sám nad tím, že něco děláte špatně, když se tak daří ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Další protiústavní návrh - okradení důchodců v penzijním spoření

8:40 Vích (SPD): Další protiústavní návrh - okradení důchodců v penzijním spoření

Senioři jsou už dlouho cílem opatření vlády Petra Fialy, která se jim dokonce po několikáté snaží zh…