Kavij (KSČM): Protivládní demonstrace KSČM pokračují

05.09.2023 12:01 | Komentář

Asociální vláda premiéra Petra Fialy za necelé dva roky svého nevládnutí je v pozici, ve které se neocitla žádná z předlistopadových komunistických vlád!

Kavij (KSČM): Protivládní demonstrace KSČM  pokračují
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

Katastrofický stav ve všech vládních resortech. Narůstající, bobtnající korupce přibližující se svou velikostí korupci na Ukrajině. Několikanásobně předražené nákupy a chystané budoucí vládní   projekty, namátkou uveďme nákup amerických letounů F-35, výstavba nových dálnic a vysokorychlostních železničních tratí, výstavba dalších 4 jaderných bloků. To vše v době, kdy je naše země zadlužená na několik dalších generací, kdy se nedaří zásadně snížit inflaci a pokračuje další znehodnocování tenčících se finančních úspor našich občanů.

Každý den vládnutí kabinetu Petra Fialy znamená další ožebračování našich lidí, pokračování v astronomickém zadlužování českého státu přibližující se státnímu bankrotu. Ponechání dalšího „vládnutí“ současné vlády znamená další zatahování ČR do válečného konfliktu na Ukrajině, do konfliktu mezi USA a RF, který může přerůst ve zničující pro lidstvo život na Zemi.

Důvodů pro konání dalších protivládních demonstrací pořádaných KSČM je daleko více, budou obsahem vystoupení jednotlivých vystupujících na demonstraci, kterou pořádá Plzeňský KV KSČM ve středu dne 6. září od 15.00 hodin na Náměstí Míru v Domažlicích. Na všechny účastníky uvedené demonstrace se těší všichni její protagonisté. Předsedkyně ÚV KSČM Kateřina Konečná, aktivista Vítězslav Pilmaier, místopředseda Národní rady obnovy Jan Skalický, předsedkyně Levicového klubu žen Květa Šlahůnková, zástupce bavorské DKP Gustl Ballín.

Současný vládní kabinet, kterému zcela věří pouhé 2 % občanů nemá morální ani jiné právo pokračovat ve výkonu svého mandátu. Kdekoliv v jiném státě západní orientace, ke které se neustále hlásíme, by vláda podala demisi sama a přispěla ke zklidnění situace daného státu.

U nás si vládní ministři, každodenně stále více a více zesměšňováni a dehonestovaní nejen na sociálních sítích z uvedeného stavu nedělají vůbec nic. Každý den jejich vládnutí ve prospěch USA a nadnárodních korporací je pro ně víc než dobrý!

Demonstrace KSČM 6. října v Domažlicích je zaměřena proti pokračování vládnutí současné vlády, za podání její demise. Demonstrací za důstojný život pro všechny občany v míru, za vystoupení ČR z agresivního, útočného vojenského paktu NATO.

Převzato z profilu politika.

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

spalovací motory

Kéž by se vám podařilo zrušit zákaz spalovacích motorů, ale upřímně, věříte tomu, že se vám to podaří? Jak toho chcete docílit? Zatím to nevypadá, že by EU chtěla zákaz zrušit. Nejsou to z vaší strany jen plané sliby před volbami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mašek (ANO): Do Evropské unie z Ukrajiny odešlo okolo 650 tisíc bojeschopných mužů

7:02 Mašek (ANO): Do Evropské unie z Ukrajiny odešlo okolo 650 tisíc bojeschopných mužů

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k mobilizaci na Ukrajině.