Kavij (KSČM): V demokratické zemi by Fialova vláda již dávno rezignovala

15.04.2025 14:02 | Komentář

Po dvou dnech, potřísněn další krví, se vynořil ze své nory krtek Rakušan se svým prohlášením k víkendové lidské tragedii.

Kavij (KSČM): V demokratické zemi by Fialova vláda již dávno rezignovala
Foto: Repro KSČM
Popisek: Člen VV ÚV KSČM za Plzeňský kraj Miroslav Kavij

K tragédii, která vypovídá o současném stavu našeho státu a nutí spoustu z nás si položit mnohé otázky, které s přibývajícími aférami vládních ministrů přibývají jako houby po dešti.

Kolik politických vězňů a lidských životů má na svědomí Rakušan a tato vláda?

Kolik učitelů a učitelek, občanů jiných profesí bude ještě vyhozeno za pár slov, které nejsou dle Foltýnových karet?

Bylo ve špatném psychickém rozpoložení podle Rakušana i těch 5 sebevrahů kolem Dozimetru?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Miroslav Kavij

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Marek Výborný byl položen dotaz

Vedení výboru

V čem je rozdíl, jestli někdo prosazuje své názory jako poslanec nebo člen nějakého výboru nebo z pozice místopředsedy nebo předsedy výboru? Mají snad ti, co jsou ve vedení výborů nějakou větší moc? Má jejich rozhodnutí nějakou větší váhu? Nebo proč to tak řešíte a nejen vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Kampaň selhala, bez koncepční změny se hnutí neposune dál

9:15 Vích (SPD): Kampaň selhala, bez koncepční změny se hnutí neposune dál

Hnutí SPD uspořádalo 29. listopadu v Praze svou XII. Celostátní konferenci, na které se sešlo 250 de…