Kavij (KSČM): Zeman na růžích ustláno nemá...

15.11.2017 4:33

Americký rezident Trump udělil další lekci ministru Hermanovi a křiklounům pražské kavárny.

Kavij (KSČM): Zeman na růžích ustláno nemá...
Foto: kscm.cz
Popisek: KSČM - logo

Nejenže během poslední návštěvě Číny ujistil čínského vůdce Si Ťin-pchinga, že USA respektují politiku jedné Číny, ale nezdůrazňoval ani ožehavá témata včetně tzv. lidských práv.  Navíc obchodní společnosti obou zemí podepsaly v posledních dvou dnech dohody v hodnotě více než v přepočtu 5,5 bilionu korun.

Miloše Zemana mediální „ sláva“ mainstreamových médií při uskutečňování   zahraniční politiky teprve čeká a to v souvislosti  s jeho  návštěvou  Ruska ve dnech 21. – 24.  listopadu, při které ho doprovodí zástupci více než 120 českých firem znamenající tak největší misi  podnikatelů  za 25 let v této zemi.

Zeman na rozdíl od „válečných jestřábů“ moc dobře ví, že nejlepším prostředkem ke zmírnění mezinárodního napětí a konfrontace jsou rozšiřující se vzájemné obchodní vztahy, nikoliv řinčení zbraní. Znovu dokazuje, že je prezidentem hájící zájmy České republiky nejen „prozápadním“ směrem, ale i k  Rusku a Číně.

V „boji o Hrad“ a dosazení správného prezidenta nás čeká ve zbývajícím období volební kampaně zvyšující se agresivní aktivita odpůrců Kremlu a Putina,  prosazující budoucí jednoznačné směřování České republiky na Západ.

Pohádka o „chatrném“ zdraví prezidenta veřejnost moc nezaujala a tak dochází k opětovné aktivní činnosti „fanklubu“ červených karet. Ze stejného soudku je vyjádření Marty Kubišové o nedávném zákroku proti zvukaři, který přirovnává k praktikám z dob normalizace. Podobně vyznívá  započatá hladovka chartisty a disidenta Tomáše Hradílka na protest proti prezidentské kandidatuře Miloše Zemana. Z čistého nebe nepřišla ani výzva romských členů Rady vlády pro záležitosti romské menšiny vyzývající veřejnost, aby Zemana nepodpořila v nadcházejících prezidentských volbách.

Na rozdíl od jiných (v některých případech) nastrčených prezidentských kandidátů s nečitelnou a problematickou minulostí, názory a postoje současné hlavy státu známe. Proto ani většině jeho příznivců nevadí prezidentovo porušování tzv. „ústavních zvyklostí“. A poukazovat na občasná peprná vyjádření a skutečné, bez servítek pojmenování věcí pravými jmény jako v případě ruské feministické punk rockové protestní skupiny Pussy Riot ?

Každý ať si odpoví sám!

Převzato z profilu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ministryně Šlechtová: Žádné změny ve vyplácení výsluhových náležitostí se nepřipravují

18:32 Ministryně Šlechtová: Žádné změny ve vyplácení výsluhových náležitostí se nepřipravují

V poslední době začaly mezi vojáky kolovat informace, že se od roku 2020 bude měnit systém vyplácení…