Keremidský (SPO): Masarykova univerzita klesá a klesá….

09.12.2016 7:29

Masarykova univerzita v Brně pozvala tento týden na přednášku o ruském vlivu v českých médiích Jakuba Jandu ze sdružení Evropské hodnoty.

Keremidský (SPO): Masarykova univerzita klesá a klesá….
Foto: SPO
Popisek: Marian Keremidský

Ten přitom hrál údajně v gay pornofilmu a navíc musel ukončit vysokou školu poté, co se dopustil plagiátorství, píše mimo jiné ve svém vydání časopis TÝDEN.

 

Masarykova univerzita v Brně pod vedením rektora Mikoláše Beka přitom před třemi roky nenechala vystoupit před studenty prezidenta Miloše Zemana a odůvodnila to tím, že odmítá podporu politických akcí. Tehdy přitom prezident žádnou politickou akci v Brně nevykonával a pan rektor to moc dobře ví.
 

Univerzita si nyní pozvala politického aktivistu Jakuba Jandu, který naopak vyniká svým politickým bojem proti Miloši Zemanovi a to především na facebooku. Jak na to odpoví pan rektor? Zase bude mlžit a tvrdit, že akademická půda je posvátná.
 

Masarykova univerzita tak dále klesá a klesá….jako jejímu absolventovi je mi to velice líto.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: PV

reklama


Další články z rubriky

Šmarda (ČSSD): Je to strašná ubohost. Strašná a směšná

22:07 Šmarda (ČSSD): Je to strašná ubohost. Strašná a směšná

Komentář na facebookovém profilu ke kompru, které na sociálního demokrata někdo rozesílá