Klaus (Trikolóra): Společnost a boj s covidem

27.02.2021 20:33 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu ke koronavirové situaci v zemi.

Klaus (Trikolóra): Společnost a boj s covidem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Klaus ml.

Můj táta (79) má zatím lehký průběh nemoci, což nemusí nic znamenat - jde o zrádnou chorobu s nečekanými zvraty (dle lékařů).

Je o něj také dobře postaráno, byl na nějaké kontrole u doktora a má dost protilátek či čeho a dost kyslíku atd., bere nějaké léky a stovky lidí mi píšou, jestli chce poslat ten či onen lék, že někomu z jejich rodiny pomohl atd.
Čili (i ke vzteku některých "humanistů") je léčen (kvalitně).

ALE!! Řekněte mi proboha jaká je po skoro roce informace pro pacienty, co jim naměřej "pozitivitu" a mají kašel a je jim blbě (jak při viróze bývá) a mají teplotu? Jsou třeba vdovec na malém městě - 75 let. Co mají dělat?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Denis​ Doksanský byl položen dotaz

SMS

Není bezpředmětné, komu byli SMS poslány, když je jasné, že byli směřovány prezidentovi? Proč je neposlal Macinka přímo jemu nevím, spíš otázka na něj. Ale podle vás je jejich obsah v pořádku? A celkově podle vás takto má komunikovat státník?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vondráček (Svobodní): Je předseda Ústavního soudu Baxa skutečně nezávislý?

14:41 Vondráček (Svobodní): Je předseda Ústavního soudu Baxa skutečně nezávislý?

Komentář předsedy Svobodných Libora Vondráčka