Klimpl (ODS): Kam bude město směřovat zatím nevíme

20.04.2015 5:27 | Zprávy

Programové prohlášení Rady města Pardubice a priority pro toto volební období stále chybí.

Klimpl (ODS): Kam bude město směřovat zatím nevíme
Foto: ODS
Popisek: Petr Klimpl

Nové vedení pardubické radnice je ve svých funkcích již déle než 4 měsíce. Hned v úvodu svého vládnutí slíbila radniční koalice velmi brzké programové prohlášení rady města. Na zastupitelstvu města v lednu primátor Martin Charvát uvedl termín předložení do zastupitelstva do konce měsíce března. Ale stále nic….

Proč je tento dokument důležitý? Koaliční partneři by se měli shodnout, co vlastně společně budou ve čtyřletém volebním období dělat, opozice pak má v ruce nástroj, podle kterého může koalici kontrolovat a popřípadě, pokud se to shoduje s jejím volebním programem, i podporovat. Ale hlavně občané města potom vědí, kam bude toto město v nejbližším období směřovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: ODS

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Krutílek (ODS): Komunisti nám fakt nezlepší životní úroveň

22:14 Krutílek (ODS): Komunisti nám fakt nezlepší životní úroveň

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke Kateřině Konečné a KSČM.