Knot (TOP 09): Na modernizaci přechodů v Budějovicích dá kraj více než 18 milionů

12.06.2018 6:28 | Zprávy
autor: PV

Nový povrch poškozené vozovky, její rozšíření či vybudování dvou nových bezpečných přechodů pro chodce. Na Mánesově ulici v Českých Budějovicích s tím počítá Jihočeský kraj, v jehož majetku tato komunikace je.

Knot (TOP 09): Na modernizaci přechodů v Budějovicích dá kraj více než 18 milionů
Foto: archiv J. Knota
Popisek: Josef Knot z TOP 09.

Konkrétně se jedná o modernizaci úseku mezi mostem přes Malši po křižovatku s Novohradskou ulicí v délce zhruba 0,6 kilometru. Práce jsou předběžně naplánovány na červenec a srpen roku 2019 a mají si vyžádat investici 18,3 milionu korun. Potvrdil to první náměstek hejtmanky Josef Knot.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

sledujte náš YouTube kanál ParlamentníListy TV. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

KSČM: Ceny rostou, vláda nekoná a inkasuje

18:02 KSČM: Ceny rostou, vláda nekoná a inkasuje

KSČM konstatuje, že vláda Andreje Babiše, stejně jako předchozí kabinet Petra Fialy, není schopna ře…