Koalice TRIKOLÓRA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ plní volební slib. Pomůže svými hlasy změnit styl vládnutí na zlínském hejtmanství

10.11.2020 18:28

Zastupitelé Zlínského kraje za koalici TRIKOLÓRA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ v těchto dnech ustavili svůj politický klub a začali se tak intenzivně připravovat na práci v krajském zastupitelstvu. To se po podzimních krajských volbách schází na svém ustanovujícím zasedání právě dnes, tedy v úterý 10. listopadu 2020.

Koalice TRIKOLÓRA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ  plní volební slib. Pomůže svými hlasy změnit styl vládnutí na zlínském hejtmanství
Foto: Zlínský kraj
Popisek: Zastupitelé koalice TRIKOLORA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ Michal Dvouletý, Jaromír Bernátek a Ivo Mitáček

„Do voleb jsme vstupovali s tím, že chceme změnit styl vládnutí na zlínském hejtmanství. Jsem rád, že voliči svými hlasy vyslali jasný signál, že i oni touží po této změně. Přestože v tuto chvíli nejsme součástí krajské vládní koalice, rozhodli jsme se, že svými hlasy podpoříme jak volbu nového hejtmana, tak všech radních Zlínského kraje. Naplňujeme tak náš volební slib, že pomůžeme zastavit dosavadní nezodpovědné řízení našeho kraje,“ uvedl krajský zastupitel Michal Dvouletý, který byl zvolen předsedou politického klubu koalice TRIKOLORA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ.

Trojice krajských zastupitelů Jaromír Bernátek, Ivo Mitáček a Michal Dvouletý za koalici TRIKOLORA - SOUKROMNÍCI - NEZÁVISLÍ se zároveň těší na konstruktivní a tvůrčí spolupráci v nově složeném krajském zastupitelstvu.

„Náš politický klub nestartuje z bodu nula a máme v zastupitelstvu na co navazovat. Budeme důsledně sledovat kroky nově vzniklého vedení kraje, ale zároveň jsme připraveni aktivně pomoci s náročnými úkoly, které má kraj dnes před sebou. Čeká nás náročná doba a my jsme připraveni přiložit ruku k dílu a nabídnout zodpovědný, oborný a transparentní přístup, který jsme již ve volbách deklarovali našim voličům,“ dodal Michal Dvouletý.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Slavík (TOP 09): Jak jsou na tom Votice s vodou

21:52 Slavík (TOP 09): Jak jsou na tom Votice s vodou

Voda je a zůstane klíčovou strategickou surovinou. Máme jí stále dost, je kvalitní, čistá, zdravotně…