Kobza (SPD): Mrtví se hromadí a v Bruselu žvaní a žvaní... Odejděme z EU, dokud je čas

24.07.2016 21:00 | Zprávy
autor: PV

Kolik mrtvol obětí islámského terorismu ještě v Evropě uvidíme, než se lidi probudí a vyženou blouznící Merkelovou z Bruselu s jejími pomocníky Schultzem a Junckerem, se všemi jejich poskoky a místními satrapy v členských zemích?

Kobza (SPD): Mrtví se hromadí a v Bruselu žvaní a žvaní... Odejděme z EU, dokud je čas
Foto: Archiv JK
Popisek: Jiří Kobza

Od 7.1.15 (Charlie Hebdo) už uplynulo více než rok a půl. Islámský teror v Evropě se stává každodenní realitou. Mrtví Evropané přibývají po stovkách a neděje se vůbec nic. Z médií posloucháme stále stejnou limonádu politické korektnosti, cenzura přituhuje, za trestné činy imigrantů jsou trestáni ti, co o nich mluví. Jsou potlačovány projevy proti imigraci, zakazovány protiimigrantské demonstrace (např.Itálie) a bezuzdý dovoz džihádistů do Evropy agenturou Frontex běží na plné obrátky. To opravdu Brusel chce občanskou válku v Evropě? Opravdu není jiné cesty k americké prosperitě než rozvrácení Evropy? Na americkou snahu dostat Rusko do války s NATO ať již pod jakoukoliv záminkou, Rusko prohlásilo jasně, že se nenechá vtáhnout do vleklé konvenční války a v případě napadení použije nekonvenční zbraně. Je jasné, že to bude na území Evropy a také je jasné, co z nás a našich dětí tady potom zbude.

Mám už dost toho šíleného eurosocialismu, mám už dost neschopných samozvaných vládců Evropy, mám už dost bruselského samoděržáví. Zkorumpovaný systém bruselského přerozdělování a dotací drží Evropu politicky pod krkem, co na tom, že dusí národní hospodářství. Naše vlastní vláda, vytrvale neschopná (a nekvalifikovaná) zaujmout stanovisko nebo přijmout opatření na zvýšení bezpečnosti státu a obyvatel, nedělá stále nic. Poslušně čeká na instrukce z Bruselu aby se div nepřetrhla při jejich plnění, byť jsou ty instrukce sebehloupější.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Eva Decroix, Ph.D., MBA, MPA byl položen dotaz

Rodiče

Dobrý den, mohu se zeptat, kdo přesně ze senátorů stojí za návrhem, aby rodič, který nemá po rozvodu dítě v péči, mohl být z důležitých rozhodnutí života dítěte vyloučen? Já nevím, podle mě to není úplně správné, i když zase někdy je mezi rodiči domluva obtížná a doplácí na to právě dítě, což také n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Černochová (ODS): Okamura a Vondrášek

18:01 Černochová (ODS): Okamura a Vondrášek

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…