Kobza (SPD): Škodlivá Fialova vláda musí skončit

17.01.2023 17:33 | Komentář
autor: PV

Vláda stran Pětikoalice nemá mou důvěru od samotného okamžiku jejího vzniku.

Kobza (SPD): Škodlivá Fialova vláda musí skončit
Foto: archiv
Popisek: Jiří Kobza

Článek byl převzat z Profilu Mgr. Jiří Kobza - Škodlivá Fialova vláda musí skončit

A od té doby se opakovaně, na jejích konkrétních krocích a činech, nebo někdy naopak na její nečinnosti tam, kde by konat měla, ukazuje, že jde o postoj, který se opírá o řadu racionálních argumentů.

Podlézavost Evropské unii

Vezměme si například její tzv. evropskou politiku, tedy vztah vlády k Evropské unii a její konkrétní činnost a hlasování v unijních orgánech. České předsednictví v Radě Evropské unie, které vláda vydává za světoborný triumf, bylo jen velmi drahou řadou neúspěchů a blamáží s jedním velkým fiaskem na závěr. Českou republiku a české občany jednoznačně fakticky poškodilo, a to hlavně dlouhodobě, ne-li navždy.

Už jenom skutečnost, že nejvíce naší vládu za výsledky jejího předsednictví chválil místopředseda Evropské komise a politický i duchovní otec Green Dealu a celé klimaticko-zelené unijní ideologie Frans Timmermans, je velmi vypovídající. A v překladu znamená - ano, česká vláda splnila, co jsme po ní chtěli - a ještě o něco více.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Úhrada škody

Vyzvali jste radní, aby uhradili způsobenou škodu České televizi. Proti tomu nic nemám, ale zajímá mě něco jiného. Proč politici nemusí hradit škody, které svým jednáním způsobili? Nebo aspoň co vím, tak nemusí. To vám přijde v pořádku nebo také prosadíte, aby se to změnilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Konzervativní strana: 81. výročí ukončení 2. světové války v Evropě

23:08 Konzervativní strana: 81. výročí ukončení 2. světové války v Evropě

Vybízíme vládu ČR, aby nesnižovala výdaje na obranu a aby se zasazovala o pokračování co nejširší a …