Kobza (SPD): Slavnostně slibuji - Budu bojovat za budoucnost podle našich zvyků a tradic

13.10.2019 18:28 | Zprávy

Půjdu pro vás s kůží na trh! Tak jsem se včera, na shromáždění přátel Svobodného rádia, veřejně zavázal. Podporujte mě svými činy, prosím.

Kobza (SPD): Slavnostně slibuji - Budu bojovat za budoucnost podle našich zvyků a tradic
Foto: Jiří Kobza
Popisek: Poslanec za SPD Jiří Kobza skládá svůj první veřejný slib

Jak známo, jednou za čas se lumíci shromáždí na břehu moře a jdou se společně utopit. Širší vyhodnocení tohoto jevu, zejména psychologické a sociologické, nám ovšem jaksi chybí. Je tomu tak proto, že naše prohnilá a dekadentní evropská civilizace vstupuje dnes do stejné řeky, v níž se utopili už mnozí před námi. Kdo že byli oni utopení? Inu, nejprve staří Řekové, poté západní Římané a později i ti východní, Byzantinci. Podobně skončili také staří Peršané a další historické civilizace, o kterých kromě toho, že zmizely, víme jen málo.

Požitkářství je krutá past

Nechci zde psát výhradně o tom, že všechny zmiňované civilizace spojuje i fakt, že se před svým zánikem vrhly na cestu hypersexualizace společnosti. Adorovali homosexualitu, relativizovali pedofilii, propukalo u nich nadšení z náboženského sektářství a kultů typu satanismus. Podporovali i další zvrhlosti. Všechny zaniklé civilizace, vybojované krví předků, měly navíc společný jeden vývojový stupeň. Dosáhly totiž stupně, kdy mohly hodně (anebo všechno) ztratit a výsledkem jejich boje za přežití mohlo být pouze zachování alespoň zlomku bývalé životní úrovně. Jde o stádium, kdy už nelze nic získat navíc k tomu, co již existuje!

Najděte si někoho hloupějšího

Vidím však ještě jeden společný faktor: žádná z výše zmíněných civilizací se nebyla schopna poučit z chyb těch starších natolik, aby je neopakovala. Jsme nyní v Evropě ve stejné situaci. Hodně totiž ztrácíme a nemáme co získat, k čemuž přistupuje jedna novinka. Tentokrát je to naše vlastní vedení, zvolené zkorumpovanou a zmanipulovanou většinou, které nás zaprodává invazi naprosto cizorodých kultur (pokud vůbec lze o nějaké kultuře hovořit) v měřítku, o kterém se žádnému z historických dobyvatelů nikdy nesnilo. Další novinkou je to, že se nás, obyčejné občany, vedení snaží přesvědčit, že vše vlastně dělají pro naše dobro, pro mír, pro multikulturní svět, pro genderovou rovnost, pro ochranu žen, pro záchranu uprchlických trosečníků, pro klimatické uprchlíky, atd., atd. Předpokládají, že na takovou propagandu naletíme a budeme je znovu volit.

Chceme jen žít a starat se o děti

Kdo se nepoučí z minulosti, je odsouzen ji opět prožít. My v SPD se učíme nejenom z minulosti, ale i ze současnosti, bereme si odstrašující poučení z vývoje v zemích západní i jižní Evropy. Učíme se z akcí liberálních aktivistů v Itálii i ve Finsku, pozorujeme, co se děje v zemích západní Evropy, Rakousku, Itálii a Řecku. Náš závěr ze všeho je, že cílem celé jejich politiky není nic menšího, než zničení evropské civilizace. Moje víra ve zdravý rozum je ale neotřesitelná, stejně jako v to, že obyčejní lidé, kteří nás volili, chtějí jen žít, starat se o děti a dopřát jim lepší život, než měli oni.

Bez vaší podpory to prostě nedám

Na shromáždění přátel Svobodného rádia 12. října jsem učinil svůj první veřejný slib: půjdu s kůží na trh za lidi a budoucnost podle našich zvyků a tradic a vyzývám lidi, které se snažím hájit, aby mě podporovali, protože bez jejich podpory to prostě nedám! Jde o náš oboustranný závazek!

Jiří Kobza je členem Poslanecké sněmovny zvoleným za politické hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Zajímá mě, co si přeje ODS?

Protože vy na jednu stranu tvrdíte, že: ,,Zdá se, že si voliči nepřejí další federalizaci EU, bezbřehou migraci a ničení konkurenceschopnosti a životní úrovně radikální zelenou ideologií vtělenou do Green Dealu. To je nadějná zpráva." Jak ale vysvětlíte vaše spojení s Lidovci a TOPkou? Nemyslíte, že...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš (ANO): Nejdřív strašíte, teď tvrdíte, že je všechno v pořádku

23:07 Babiš (ANO): Nejdřív strašíte, teď tvrdíte, že je všechno v pořádku

Projev na 107. schůzi Poslanecké sněmovny 14. června 2024 k možnému teroristickému útoku.