Kobza (Úsvit): Islámský stát v Levantě - situace, která nemá hezké řešení

02.09.2014 8:21 | Zprávy

Islamisté z celého světa se shromáždili v západním Iráku, aby tam vybudovali islámský stát. Vyzbrojeni americkými zbraněmi z nejrůznějších Obamových „pomocí demokratickým silám“ a ruskými zbraněmi z dědictví po Saddámově armádě, válcují současnou iráckou armádu, kterou již 12 let cvičí a vyzbrojují Spojené státy, na celé čáře.

Kobza (Úsvit): Islámský stát v Levantě - situace, která nemá hezké řešení
Foto: Archiv JK
Popisek: Jiří Kobza

S finančními zdroji z vyloupených bank a s ovládnutím ropných polí a rafinerie jsou atraktivní pro stále větší počet muslimských radikálů (stejně jako byl atraktivní prorok Mohamed, když vyloupil první karavanu cestou z Mekky do Madíny), kteří pod americkou dovezenou demokracií (tedy v totálním chaosu své vlastní země) dřou bídu a beznaděj. Islamisté totiž svým stoupencům dávají naději na pevný řád. Pro nás, tady v Evropě, to ovšem znamená jenom několik špatných a několik ještě horších řešení:

Islamisté svůj stát skutečně získají (Američanům naslibují naftu zadarmo jako Chomejní během íránské revoluce a uvidíte jak se najednou změní jejich obraz v mediích). Vzápětí poté co se jako nový stát stabilizují, stanou se základnou totálního wahabistického islámu, odkud bude prosazován silou a krví do celého světa. Nejenom po Středním Východě, ale především sem do Evropy a USA.

Islamisté prohrají. Výsledkem bude, že se stáhnou do ilegality (místní kurdské a šijítské milice je budou honit jako králíky) a budou se snažit o získání statutu uprchlíka v jiných zemích, nejlépe v Evropě. Zde jim ho politicky korektní, ale naprosto naivní multikulturní politici (nejlépe výměnou za příslib islámských skupin, že je podpoří ve volbách) prosadí (u nás např. Dienstbier, Chládek, Šabatová,….). Výsledkem bude rostoucí tlak na islamizaci Evropy zevnitř, napřed politický, později i silový.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Nemá snad pravdu?

Belgický podnikatel a bývalý lobbista Frédéric Baldan, který kvůli kritice Ursuly von der Leyenové na několik měsíců přišel o přístup ke svým penězům, varuje, že se EU mění v totalitní stát, který chce ovládat veškeré aspekty našich životů. Toho podnikatele nemám, ale také mám dojem, že nás chce EU ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lachnit (ANO): Debata o veřejnoprávních médiích se opět vyhrocuje

9:03 Lachnit (ANO): Debata o veřejnoprávních médiích se opět vyhrocuje

V Česku máme zvláštní talent: dokážeme z úplně obyčejné věci udělat národní tragédii.