Kolář (TOP 09): Koněv je pryč. Novému vedení radnice rád pomohu a poradím

27.10.2022 11:03 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k novému vedení radnice Prahy 6.

Kolář (TOP 09): Koněv je pryč. Novému vedení radnice rád pomohu a poradím
Foto: Screen Prima CNN
Popisek: Ondřej Kolář na Prima CNN

Praha 6 má konečně nového starostu – a já mu přeju i přes upachtěný start hodně úspěchů. Opravdu. Praha 6 si totiž úspěchy zaslouží a potřebuje je.
Posledních osm let jsme se snažili dávat Šestku dohromady a myslím, že nové vedení ji dostává v dobré kondici.

Krom toho, že už tu nemáme sochu Koněva, což mělo asi největší mediální pozornost, se nám toho povedlo víc. Hospodařili jsme s vyrovnanými rozpočty, rozběhly se rekonstrukce a přístavby škol a školek, na radnici je několik studií a projektů na školky a školy zbrusu nové. Po dlouhých letech jsme rozhodli o tom, jak se bude rekonstruovat poliklinika na Břevnově a jak bude vypadat nová LDN v Ruzyni. Zformalizovali jsme setkávání se spolky a začali radnici učit, co je to participace. Vznikla spousta koncepčních a strategických materiálů, ze kterých bude hlavně v oblasti kultury a sportu Praha 6 těžit další roky. Rozjeli jsme spolupráci s institucemi i ambasádami, které v Praze 6 sídlí a podepsali nespočet memorand o spolupráci, například se Zemědělskou univerzitou nebo francouzským Dijonem. Pokračovat by se dalo dál, ale to už by to bylo moc “tl, dr”.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

6:02 Senátor Třetina: I ta nejmenší vesnička si zaslouží pozornost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke svému senátorskému mandátu.