Kolářík (Piráti): NAKIT dočasně povede Jan Ďoubal

01.01.2023 6:27 | Tisková zpráva
autor: PV

Vedením státní Národní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT) byl pověřen právník Jan Ďoubal. Dosud v NAKITu vedl právní oddělení.

Kolářík (Piráti): NAKIT dočasně povede Jan Ďoubal
Foto: Piráti
Popisek: Lukáš Kolářík

Na návrh náměstka ministra vnitra Lukáše Koláříka byl dnes po dohodě ministra vnitra Víta Rakušana s náměstky pověřen řízením Náro   dní agentury pro komunikační a informační technologie (NAKIT) právník Jan Ďoubal.

„NAKIT čeká dost zásadní transformace a chceme mít jistotu, že veškeré právní kroky do jmenování nového ředitele budou v pořádku. Proto jsem doporučil právníka Jana Ďoubala,“ řekl náměstek ministra vnitra Lukáš Kolářík. „Doufáme, že se nám do výběrového řízení přihlásí kvalitní uchazeči, ze kterých vybereme pro takto důležitou instituci tu nejlepší nebo toho nejlepšího,“ dodal Lukáš Kolářík.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Vlastní zájmy

Když tak adorujete za to, že se máme starat o své vlastní zájmy, proč jste proti navyšování výdajů na obranu? Není snad maximální bezpečnost v našem zájmu? A myslíte, že je v našem zájmu nespolupracovat s našimi spojenci a stávat se dost nestabilními partnery, což se podle mě teď děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senátor Hraba: Změna financování fakt není konec demokracie

22:01 Senátor Hraba: Změna financování fakt není konec demokracie

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k změně financování České televize a Českého rozhlasu