Kolek (Piráti): Budu se snažit přinést do kampaně charisma a humor

21.01.2021 9:15

Ondřej Kolek je druhým Pirátem na společné kandidátce se Starosty v Libereckém kraji.

Kolek (Piráti): Budu se snažit přinést do kampaně charisma a humor
Foto: Oldřich Szaban
Popisek: Ondřej Kolek (vpravo)

Ve stranických primárkách České pirátské strany v Libereckém kraji byl na druhém místě zvolen chemický inženýr, vědecký a výzkumný pracovník Ondřej Kolek, který donedávna stranu v regionu i vedl. Doplní tak stávajícího poslance Tomáše Martínka, který uspěl ve volbách jako jednička.

Piráti v Libereckém kraji kandidují, stejně jako ve zbytku republiky, na společné kandidátní listině se STAN/SLK. Starostové obsadí první a třetí pozici a Piráti druhou a čtvrtou. Věří, že společnými silami v kampani do Sněmovny Parlamentu České republiky zvítězí a podaří se jim získat čtyři z osmi krajských poslaneckých mandátů.

Ondřej Kolek se specializuje na problematiku moderního vzdělávání a školství. Své priority vidí přirozeně i v oblasti vědy a technologického rozvoje.

"Z výsledku mám radost. Vážím si každého Piráta, který důvěřuje mým schopnostem a kvalitám a hlasoval pro mou účast na čele kandidátky. V roce 2017 jsem byl volebním lídrem, letos budu čtvrtý v pořadí. Trochu mi tak bude chybět účast v ostrých debatách, přesto rád pomohu zkušenostmi, osobním nasazením a poctivou prací pro náš koaliční tým. Navrch se budu snažit jako vždy přinést do kampaně charisma a humor. S podporou voličů dostaneme do sněmovny dva Piráty a dva Starosty. Na letošní volby a související pozitivní změny se moc těším,” uvedl ke svému zvolení dvojkou pirátské části kandidátky Ondřej Kolek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dolínek (ČSSD): Zaměstnanci dobře vědí, co dělají

16:39 Dolínek (ČSSD): Zaměstnanci dobře vědí, co dělají

Projev na 118. schůzi Poslanecké sněmovny 17. září 2021 k zákoníku práce