Kolovratník (ANO): Byl zvolen poslancem, do práce se mu ale nechtělo

11.01.2022 19:33 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k půlroční cestě poslance Farského do USA.

Kolovratník (ANO): Byl zvolen poslancem, do práce se mu ale nechtělo
Foto: Hans Štembera
Popisek: Lubomír Metnar a Martin Kolovratník

Byl zvolen poslancem, do práce se mu ale nechtělo. Přiznám se, že tohle mi hlava nebere. Pan kolega Jan Farský kandidoval ve volbách, aby mohl hájit zájmy svých voličů. Být poslancem je práce na plný úvazek, která vyžaduje čas a mnohdy i zásah do osobního života. Je to ale taky ohromná čest. Chápu, že pan poslanec má zájem se profesně rozvíjet. V tomto případě by ale jednoznačně měl složit poslanecký mandát a umožnit svému náhradníkovi ho plnohodnotně vykonávat. Toho se ale asi nedočkáme. No, změna přichází…

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

22:33 Dvořák (STAN): Stát potřebuje úřednickou hlavu. Proč rušit něco, co funguje?

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 26. června 2026 k návrhu části koaličních poslanců na vydán…